E-sport zakłady na e-sport

Ten przewodnik po zakładach eSports zawiera wszystko, co gracze powinni wiedzieć na ten temat, najlepsze strony z zakładami eSports i nie tylko. Nie ma wątpliwości, że eSport to jedna z branż, które rozwijają się nawet podczas pandemii. Najnowsze prognozy Statista pokazują, że wielkość rynku eSports w 2021 roku jest wyceniana na nieco ponad 1,08 miliarda dolarów, co stanowi prawie 50% wzrost od 2020 roku.

Branża zakładów e-sportowych również wzrosła wykładniczo. Gdy wszystkie tradycyjne mecze na żywo zostały zatrzymane w szczytowym momencie pandemii, eSport stał się ulubieńcem fanów, ponieważ ma ludzki charakter, w przeciwieństwie do wirtualnych sportów, które do tego czasu były jedyną inną opcją.

E-sport zakłady na e-sport
Historia zakładów na eSportyRodzaje zakładów e-sportowychWskazówki dotyczące zakładów na e-sportyOdpowiedzialna gra

W tym przewodniku po zakładach CS: GO gracze mogą znaleźć wszystko, co powinni wiedzieć o obstawianiu w strzelance FPS. Niezależnie od tego, czy chodzi o rozgrywkę i zasady, czy też o rynki zakładów i kursy, ta strona mówi wszystko. Nie ma wątpliwości, że zakłady eSports przejmują kontrolę. 

Pokaż więcej...

Dota 2 to jedna z tych gier wideo, które mają wielu fanów. Dziś (od 2021 r.) miliony graczy na całym świecie łączą się ze sobą, aby mieć sprawiedliwy udział w rozgrywce. W rzeczywistości co miesiąc w tę grę gra co najmniej 10 milionów osób. Gra ma wiele turniejów i lig, w których gracze mogą rywalizować. 

Pokaż więcej...

League of Legends (LoL) stała się jedną z najpopularniejszych gier w historii gier, z milionami grających godzinami każdego dnia. Jest to wieloosobowa arena bitewna online (MOBA) wydana przez Riot Games w 2009 roku. Została zintegrowana jako eSport z World Cyber Games cztery lata temu. 

Pokaż więcej...

Zakłady Valorant na e-sporty są jedną z najważniejszych rzeczy, które mają miejsce na scenie zakładów na e-sporty. W tym przewodniku dowiesz się wszystkiego, co trzeba wiedzieć o obstawianiu tej stosunkowo nowej gry, która rywalizuje z Counter-Strike: Global Offensive (CS: GO) i Fortnite zarówno na scenie e-sportowej, jak i branży bukmacherskiej.

Pokaż więcej...

Wiele z bardziej popularnych gier e-sportowych pochodzi z całkiem niedawnych serii. Jednak seria Mortal Kombat jest inna, ponieważ turnieje konkurencyjne odbywają się od końca lat 90. XX wieku. Oznacza to, że wyprzedza samą koncepcję internetowego hazardu sportowego. Podczas gdy późniejsze części Mortal Kombat poczyniły postępy w grafice i rozgrywce, podstawowe elementy pozostały takie same od premiery pierwszej gry w 1992 roku. Gracze kontrolują postać, która musi walczyć z wrogami w meczach 1 na 1. Kiedy gracz lub wróg zostanie pozbawiony wystarczającej ilości zdrowia, może zostać zabity ruchem kończącym.

Pokaż więcej...

W ostatnich latach gry typu battle royale okazały się bardzo popularne w społeczności bukmacherów eSports. Dobrym tego przykładem jest FPS Call of Duty: Warzone. Gra jest darmowa i dostępna na wielu platformach. Obejmuje to wersje na konsole PlayStation i Xbox obecnej generacji, a także komputery PC. CoD: Warzone jest częścią cyklu Modern Warfare z 2019 roku, a nie jest indywidualnym tytułem. Został wydany podczas 2. sezonu aktualizacji zawartości Modern Warfare. Oznacza to, że duża baza graczy CoD była w stanie uzyskać do niego dostęp.

Pokaż więcej...

Popularny na całym świecie StarCraft II (SC II) zmusza graczy do stosowania strategii czasu rzeczywistego, aby pokonać konkurencję w niektórych z najpopularniejszych turniejów e-sportowych na świecie. Od momentu wprowadzenia na rynek w 2010 roku, SC II nadal cieszy się ogromną popularnością. Nawet z najlepszymi grami, takimi jak Dota 2 i League of Legends, które zapewniają czołowe miejsca w rozgrywkach e-sportowych, StarCraft II wciąż przyciąga rzesze fanów.

Pokaż więcej...

Wydana kilka lat temu przez firmę Ubisoft gra Tom Clancy's Rainbow Six Siege znajduje się obecnie w kategorii wysoko postawionych gier e-sportowych. Większość ludzi określa tę grę wideo FPS, wydaną przez Ubisoft Montreal w 2015 roku, jako R6. Początkowo była dostępna na Xbox One, Microsoft Windows i PlayStation 4. Kilka lat później, w grudniu 2020 roku, wydana została ulepszona wersja Rainbow Six grywalna na Xbox Series X/S i PlayStation 5, dzięki czemu ta gra jest dostępna dla większej liczby FPS fanów na całym świecie. 

Pokaż więcej...

Age of Empires

Historia zakładów na eSporty

Historia zakładów na eSporty

Początki eSportu sięgają 1971 roku, kiedy interdyscyplinarni studenci uczestniczyli w starej grze Spacewar. Chociaż nie był to eSport per se, utorował drogę do pierwszego konkurencyjnego wydarzenia związanego z grami, mistrzostw Space Invaders z 1980 roku.

Ale jeśli chodzi o zakłady, to dopiero na początku ostatniej dekady zakłady na eSport stały się rzeczywistością. Było to w czasie, gdy scena eSports zaczęła organizować turnieje online dla wielu graczy. Więc zakłady mogły pojawić się na scenie hazardowej wcześniej. Mimo to pojawiły się obawy, że większość graczy, którzy lubili eSport, miała mniej niż 18 lat, co oznacza, że nie wolno im było uprawiać hazardu. Co więcej? Esport był wysoce nieuregulowany, więc pojawiały się problemy z ustawianiem meczów.

Ale wraz z popularyzacją drużyn e-sportowych sprawy przybrały inny obrót. Po pierwsze, e-sport stał się bardziej popularny, przyciągając nawet dorosłych, którym legalnie wolno było obstawiać. Potem pojawiły się ogromne umowy sponsorskie i ogromna oglądalność, które przeniosły e-sport na wyższy poziom.

Esports to konkurencyjna rozrywka, w której profesjonalni gracze mają kontrakty i wysokie wypłaty, podobnie jak tradycyjni profesjonalni sportowcy. Istnieje wiele najlepszych turniejów, które przyciągają miliony dolarów w nagrodach pieniężnych.

Z drugiej strony bukmacherzy wykorzystali stale rosnące zapotrzebowanie na rynki zakładów eSports. Operatorzy spieszą się, aby zaoferować graczom najnowsze rynki eSports, aby uzupełnić wirtualne gry, którym brakuje ludzkiego charakteru.

Ze wszystkich wskazań, zakłady eSports należą do najszybciej rozwijających się kategorii w całej branży hazardu online.

Według ostatnich danych, oczekuje się, że do 2027 r. wielkość rynku zakładów e-sportowych osiągnie aż 205 miliardów dolarów. Co ciekawe, w 2020 r. było ponad 6,5 miliona obstawiających e-sporty. Oczywiście liczba obstawiających e-sporty wzrosła teraz, gdy e-sport jest najnowszy dzieciak na bloku w świecie zakładów sportowych.

Historia zakładów na eSporty
Rodzaje zakładów e-sportowych

Rodzaje zakładów e-sportowych

Dla graczy zainteresowanych zakładami na eSporty, podstawy obejmują zrozumienie różnych form zakładów na eSporty.

Esport rozwija się w pierwszym tempie. Ale z drugiej strony, dostępne gry są określane przez popularność gatunku na obecnej scenie e-sportowej. Poniżej znajduje się lista popularnych gatunków eSportów, na które gracze mogą postawić, a także, co najważniejsze, najpopularniejszych gier eSports i największych zawodów w każdym gatunku.

MOBA eSport

Znana również jako gry bitewne online dla wielu graczy, MOBA to strategiczna gra wideo. Najpopularniejsze gry MOBA, na które można obstawiać, to League of Legends (LOL) i DOTA 2. Do najważniejszych wydarzeń MOBA należą The International, największy turniej DOTA 2 oraz League of Legends World Championship.

FPS eSport

Strzelanki FPS obejmują walkę z perspektywy pierwszej osoby. Najpopularniejsze gry eSports, na które można stawiać zakłady w kategorii FPS, to Counter-Strike: Global Offensive, Battlefield V, Valorant, Call of Duty i Rainbow Six Siege. Do największych turniejów FPS eSports należą CS: GO Major Championships i Siege's Six Invitational.

E-sport w Battle Royale

W grach wideo typu Battle Royale wielu graczy bierze udział w meczu ostatniej szansy. Do najsłynniejszych gier typu battle royale należą Fortnite i Apex Legends. Jednak jeśli chodzi o największe turnieje, jest Fortnite World Cup i Apex Legends Global Series.

Symulacja sportowa eSport

Jak sama nazwa wskazuje, naśladują one prawdziwe sporty, takie jak piłka nożna, koszykówka, hokej itp. Najlepsze gry eSports, na które można postawić w gatunku symulacji sportowych, to FIFA21, Madden, NBA2K, eFootball (dawniej PES) itp.

RTS eSport

Popularne są również gry RTS eSports, znane również jako gry strategiczne czasu rzeczywistego. Najlepsze gry do obstawiania w tej kategorii to StarCraft i WarCraft. Jeśli chodzi o turnieje, największymi są światowe finały WCS.

Rodzaje zakładów e-sportowych
Wskazówki dotyczące zakładów na e-sporty

Wskazówki dotyczące zakładów na e-sporty

Oto kilka wskazówek dla graczy, którzy są nowicjuszami na scenie eSports, które pomogą im zacząć.

Pierwszym punktem rozmowy jest wybór bukmachera. Po pierwsze, nie wszystkie strony z zakładami sportowymi mają rynki zakładów eSports. Tak więc, po znalezieniu kilku stron z zakładami eSports, gracze muszą sprawdzić, czy mają konkretną grę eSports, na którą chcą postawić. Inne kwestie obejmują licencjonowanie i przepisy, opcje bankowe, użyteczność witryny i promocje.

Kolejna wskazówka; obstawiający powinni zapoznać się z zasadami i rozgrywką gier e-sportowych, na które chcą postawić. Wielu obstawiających popełnia błąd, obstawiając gry, których prawie nie rozumieją. Zasady i przepisy, rynki zakładów i kursy zakładów powinny znajdować się na wyciągnięcie ręki wszystkich graczy.

Po trzecie, gracze powinni śledzić najnowsze osiągnięcia w grze e-sportowej, na którą obstawiają. Dowiedz się, jakie są obecnie najlepsze drużyny w League of Legends, Fortnite, Rainbow Six Siege, CS: GO lub innych eSportach. Oczywiście ważny jest również ostatni bieg zespołów.

Wreszcie, jeśli chodzi o sportowe gry symulacyjne, nie stawiaj na ślepo w oparciu o drużynę, z którą gra zawodowy gracz. W eSportach nie chodzi o wielkość zespołu, którego gracz używa w prawdziwym świecie. Zamiast tego wynik gry FIFA lub PES w eSportach zależy od poziomu umiejętności profesjonalnego gracza.

Wskazówki dotyczące zakładów na e-sporty
Odpowiedzialna gra

Odpowiedzialna gra

Zakłady na e-sporty online to świetna zabawa, niezależnie od tego, czy gracz jest entuzjastą e-sportu, czy tylko przypadkowym entuzjastą zakładów sportowych. Ale wtedy odpowiedzialny hazard powinien pozostać przez cały czas fundamentalny. Podobnie jak gry wideo, obstawianie eSportów może być bardzo uzależniające. Gracze powinni zawsze przestrzegać zasad odpowiedzialnego hazardu.

Pierwsze na liście zasad odpowiedzialnego hazardu, zakłady na eSporty nie powinny zastępować szkoły ani pracy. Następną istotną rzeczą, o której gracze powinni pamiętać, jest ustalenie budżetu na zakłady eSports i ścisłe trzymanie się go. Co ważne, powinni wiedzieć, kiedy przestać; nigdy nie próbuj gonić za stratami.

Odpowiedzialna gra

Aktualności

Bliższe spojrzenie na bonusy zakładów e-sportowych
2022-05-19

Bliższe spojrzenie na bonusy zakładów e-sportowych

Branża e-sportowa rośnie w siłę. Biorąc pod uwagę wszystkie wskaźniki wskazujące na pozytywną przyszłość, branża ta przyciągnęła ogromną uwagę z różnych stron, z których kluczowym jest branża zakładów online.

Rainbow Six Siege Rok 7, sezon 1
2022-05-12

Rainbow Six Siege Rok 7, sezon 1

Rainbow Six (R6) Oblężenie Sezony 7 roku właśnie powitały Demoniczną Woalkę. Przed oficjalną premierą 15 marca 2022 r. na rynku pojawiło się wiele doniesień. Podczas gdy niektóre przecieki doszły do skutku, wiele nie. Wszystko to jednak służyło tylko do namalowania obrazu tego, co miało nadejść.

Team Liquid — drużyna do pokonania w e-sporcie
2022-05-05

Team Liquid — drużyna do pokonania w e-sporcie

Zespół płynny zdecydowanie będzie dalej napinać mięśnie, aby umocnić swoją pozycję jako najbardziej utytułowanej drużyny e-sportowej. Odkąd pojawiły się zakłady online na eSporty, była to jedna z najlepszych drużyn e-sportowych, na które można postawić. Dzięki najlepszym w swojej klasie obiektom i bogatej puli talentów, nie ma wątpliwości, że e-sportowa dominacja Team Liquid zostanie na zawsze.

Przewodnik po zakładach e-sportowych FIFA eWorld Cup 2022
2022-04-28

Przewodnik po zakładach e-sportowych FIFA eWorld Cup 2022

Jednym z długo oczekiwanych wydarzeń e-sportowych w tym roku jest FIFA eWorld Cup 2022, najbardziej prestiżowy turniej na scenie e-sportowej FIFA. Tak, jest wiele innych turniejów FIFA, na które można obstawiać, ale nie przyciągają one przewagi, jaką daje FIFA eWorld Cup. W tym artykule gracze mogą dowiedzieć się wszystkiego o nadchodzącym turnieju.