E-sport zakłady na e-sport

Ten przewodnik po zakładach eSports zawiera wszystko, co gracze powinni wiedzieć na ten temat, najlepsze strony z zakładami eSports i nie tylko. Nie ma wątpliwości, że eSport to jedna z branż, które rozwijają się nawet podczas pandemii. Najnowsze prognozy Statista pokazują, że wielkość rynku eSports w 2021 roku jest wyceniana na nieco ponad 1,08 miliarda dolarów, co stanowi prawie 50% wzrost od 2020 roku.

Branża zakładów e-sportowych również wzrosła wykładniczo. Gdy wszystkie tradycyjne mecze na żywo zostały zatrzymane w szczytowym momencie pandemii, eSport stał się ulubieńcem fanów, ponieważ ma ludzki charakter, w przeciwieństwie do wirtualnych sportów, które do tego czasu były jedyną inną opcją.

E-sport zakłady na e-sport

W tym przewodniku po zakładach CS: GO gracze mogą znaleźć wszystko, co powinni wiedzieć o obstawianiu w strzelance FPS. Niezależnie od tego, czy chodzi o rozgrywkę i zasady, czy też o rynki zakładów i kursy, ta strona mówi wszystko. Nie ma wątpliwości, że zakłady eSports przejmują kontrolę.

Pokaż więcej...

Dota 2 to jedna z tych gier wideo, które mają wielu fanów. Dziś (od 2021 r.) miliony graczy na całym świecie łączą się ze sobą, aby mieć sprawiedliwy udział w rozgrywce. W rzeczywistości co miesiąc w tę grę gra co najmniej 10 milionów osób. Gra ma wiele turniejów i lig, w których gracze mogą rywalizować.

Pokaż więcej...

League of Legends (LoL) stała się jedną z najpopularniejszych gier w historii gier, z milionami grających godzinami każdego dnia. Jest to wieloosobowa arena bitewna online (MOBA) wydana przez Riot Games w 2009 roku. Została zintegrowana jako eSport z World Cyber Games cztery lata temu.

Pokaż więcej...

Zakłady Valorant na e-sporty są jedną z najważniejszych rzeczy, które mają miejsce na scenie zakładów na e-sporty. W tym przewodniku dowiesz się wszystkiego, co trzeba wiedzieć o obstawianiu tej stosunkowo nowej gry, która rywalizuje z Counter-Strike: Global Offensive (CS: GO) i Fortnite zarówno na scenie e-sportowej, jak i branży bukmacherskiej.

Pokaż więcej...

Wiele z bardziej popularnych gier e-sportowych pochodzi z całkiem niedawnych serii. Jednak seria Mortal Kombat jest inna, ponieważ turnieje konkurencyjne odbywają się od końca lat 90. XX wieku. Oznacza to, że wyprzedza samą koncepcję internetowego hazardu sportowego. Podczas gdy późniejsze części Mortal Kombat poczyniły postępy w grafice i rozgrywce, podstawowe elementy pozostały takie same od czasu wydania pierwszej gry w 1992 roku.

Pokaż więcej...

W ostatnich latach gry typu battle royale okazały się bardzo popularne w społeczności bukmacherów eSports. Dobrym tego przykładem jest FPS Call of Duty: Warzone. Gra jest darmowa i dostępna na wielu platformach. Obejmuje to wersje na konsole PlayStation i Xbox obecnej generacji, a także komputery PC. CoD: Warzone jest częścią cyklu Modern Warfare z 2019 roku, a nie jest indywidualnym tytułem. Został wydany podczas 2. sezonu aktualizacji zawartości Modern Warfare. Oznacza to, że duża baza graczy CoD była w stanie uzyskać do niego dostęp.

Pokaż więcej...

Popularny na całym świecie StarCraft II (SC II) zmusza graczy do stosowania strategii czasu rzeczywistego, aby pokonać konkurencję w niektórych z najpopularniejszych turniejów e-sportowych na świecie. Od momentu wprowadzenia na rynek w 2010 roku, SC II nadal cieszy się ogromną popularnością. Nawet z najlepszymi grami, takimi jak Dota 2 i League of Legends, które zapewniają czołowe miejsca w rozgrywkach e-sportowych, StarCraft II wciąż przyciąga rzesze fanów.

Pokaż więcej...

Wydana kilka lat temu przez firmę Ubisoft gra Tom Clancy's Rainbow Six Siege znajduje się obecnie w kategorii wysoko postawionych gier e-sportowych. Większość ludzi określa tę grę wideo FPS, wydaną przez Ubisoft Montreal w 2015 roku, jako R6. Początkowo była dostępna na Xbox One, Microsoft Windows i PlayStation 4. Kilka lat później, w grudniu 2020 roku, wydano ulepszoną wersję Rainbow Six, w którą można było grać na Xbox Series X/S i PlayStation 5, dzięki czemu gra była dostępna dla większej liczby FPS-ów fanów na całym świecie.

Pokaż więcej...

Age of Empires

Wszystko, co musisz wiedzieć o historii zakładów na eSporty

Wszystko, co musisz wiedzieć o historii zakładów na eSporty

Początki eSportu sięgają 1971 roku, kiedy interdyscyplinarni studenci uczestniczyli w starej grze Spacewar. Chociaż nie był to eSport per se, utorował drogę do pierwszego konkurencyjnego wydarzenia związanego z grami, Space Invaders Championship z 1980 roku.

Ale jeśli chodzi o zakłady, to dopiero na początku ostatniej dekady zakłady na eSport stały się rzeczywistością. Było to w czasie, gdy konkurencyjna scena gier wideo zaczęła organizować turnieje online dla wielu graczy. Więc zakłady mogły pojawić się na scenie hazardowej wcześniej.

Mimo to pojawiły się obawy, że większość graczy, którzy lubili eSport, miała mniej niż 18 lat, co oznacza, że nie wolno im było uprawiać hazardu. Co więcej? Gry wideo były bardzo nieuregulowane, więc pojawiały się problemy z ustawianiem meczów.

Ale wraz z popularyzacją Drużyny e-sportowesprawy przybrały inny obrót. Po pierwsze, e-sport stał się bardziej popularny, przyciągając nawet dorosłych, którym legalnie wolno było obstawiać. Potem pojawiły się ogromne umowy sponsorskie i ogromna oglądalność, które przeniosły konkurencyjne gry wideo na wyższy poziom.

Zakłady na e-sporty na żywo stał się bardzo popularną metodą wśród obstawiających e-sporty. To bardzo ekscytujący sposób obstawiania.

Esports to konkurencyjna rozrywka, w której profesjonalni gracze mają kontrakty i wysokie wypłaty, podobnie jak tradycyjni profesjonalni sportowcy. Istnieje wiele najlepszych turniejów, które przyciągają miliony dolarów w nagrodach pieniężnych.

Z drugiej strony bukmacherzy wykorzystali stale rosnące zapotrzebowanie na erę bukmacherów e-sportowych. Operatorzy spieszą się, aby zaoferować graczom najnowsze rynki eSports, aby uzupełnić wirtualne gry, którym brakuje ludzkiego charakteru.

Ze wszystkich wskazań, zakłady na esport należą do najszybciej rozwijających się kategorii w całej branży hazardu online.

Według ostatnich danych, rynek zakładów na gry wideo online Oczekuje się, że do 2027 r. wielkość ta osiągnie gigantyczną wartość 205 miliardów dolarów. Co ciekawe, w 2020 r. było ponad 6,5 miliona obstawiających e-sporty. Oczywiście liczba obstawiających gry wideo wzrosła teraz, gdy eSports jest najnowszym dzieckiem w branży zakładów sportowych świat.

Wszystko, co musisz wiedzieć o historii zakładów na eSporty
Rodzaje zakładów e-sportowych

Rodzaje zakładów e-sportowych

Dla graczy zainteresowanych zakładami eSports, podstawy obejmują zrozumienie różnych form obstawiania gier wideo online.

Esport rozwija się w pierwszym tempie. Ale z drugiej strony, dostępne gry są określane przez popularność gatunku na obecnej scenie gier wideo. Poniżej znajduje się lista popularne gatunki e-sportu obstawiający mogą obstawiać i, co ważne, najpopularniejsze gry e-sportowe i największe zawody w każdym gatunku.

MOBA eSport

Znana również jako gry bitewne online dla wielu graczy, MOBA to strategiczna gra wideo. Najpopularniejsze gry MOBA, na które można postawić, to League of Legends (LOL) i DOTA 2. Do najważniejszych wydarzeń MOBA należą The International, największy turniej DOTA 2 oraz League of Legends World Championship.

Gry e-sportowe FPS

Strzelanki FPS obejmują walkę z perspektywy pierwszej osoby. Najpopularniejsze gry eSports, na które można stawiać w kategorii FPS, to Counter-Strike: Global Offensive, Battlefield V, Valorant, Call of Duty i Rainbow Six Siege. Do największych turniejów FPS eSports należą CS: GO Major Championships i Siege's Six Invitational.

E-sport w Battle Royale

W grach wideo typu Battle Royale wielu graczy bierze udział w meczu ostatniej szansy. Do najsłynniejszych gier typu battle royale należą Fortnite i Apex Legends. Jednak jeśli chodzi o największe turnieje, jest Fortnite World Cup i Apex Legends Global Series.

Symulacje sportowe

Jak sama nazwa wskazuje, naśladują one prawdziwe sporty, takie jak piłka nożna, koszykówka, hokej itp. Najlepsze gry eSports, na które można obstawiać w gatunku symulacji sportowych, to FIFA21, Madden, NBA2K, eFootball (dawniej PES) itp.

RTS eSport

RTS eSports, znane również jako gry strategiczne w czasie rzeczywistym, są również popularne. Najlepsze gry do obstawiania w tej kategorii to StarCraft i WarCraft. Jeśli chodzi o turnieje, największym z nich są światowe finały WCS.

Rodzaje zakładów e-sportowych
Najlepsze wskazówki dotyczące zakładów na e-sporty, dzięki którym możesz wygrać

Najlepsze wskazówki dotyczące zakładów na e-sporty, dzięki którym możesz wygrać

Oto kilka wskazówek dla graczy, którzy są nowicjuszami w tej scenie, które pomogą im zacząć.

Pierwszym punktem rozmowy jest wybór bukmachera. Po pierwsze, nie wszystkie strony z zakładami sportowymi mają rynki zakładów eSports. Tak więc, po znalezieniu kilku bukmacherów e-sportowych, gracze muszą sprawdzić, czy mają konkretną grę wideo, na którą chcą postawić. Inne kwestie obejmują licencjonowanie i przepisy, opcje bankowe, użyteczność witryny i promocje.

Kolejna wskazówka; obstawiający powinni zapoznać się z zasadami i rozgrywką gier e-sportowych, na które chcą postawić. Wielu obstawiających popełnia błąd, obstawiając gry, których prawie nie rozumieją. Zasady i przepisy, rynki zakładów i kursy bukmacherskie powinien być na wyciągnięcie ręki wszystkich graczy.

Po trzecie, gracze powinni śledzić najnowsze osiągnięcia w grze e-sportowej, na którą obstawiają. Dowiedz się, jakie są obecnie najlepsze drużyny w League of Legends, Fortnite, Rainbow Six Siege, CS: GO lub innych grach. Oczywiście liczy się również ostatni bieg zespołów.

Wreszcie, jeśli chodzi o sportowe gry symulacyjne, nie stawiaj na ślepo w oparciu o drużynę, z którą gra zawodowy gracz. W eSportach nie chodzi o wielkość zespołu, z którego korzysta gracz w prawdziwym świecie. Zamiast tego wynik gry FIFA lub PES w eSportach zależy od poziomu umiejętności profesjonalnego gracza.

Najlepsze wskazówki dotyczące zakładów na e-sporty, dzięki którym możesz wygrać
Odpowiedzialna gra

Odpowiedzialna gra

Zakłady na e-sporty online to świetna zabawa, niezależnie od tego, czy gracz jest entuzjastą e-sportu, czy tylko przypadkowym entuzjastą zakładów sportowych. Ale wtedy odpowiedzialny hazard powinien pozostać przez cały czas fundamentalny. Podobnie jak gry wideo, obstawianie eSportów może być bardzo uzależniające. Gracze powinni zawsze przestrzegać zasad odpowiedzialnego hazardu.

Pierwsze na liście zasad odpowiedzialnego hazardu, zakłady hazardowe nie powinny zastępować szkoły lub pracy. Następną istotną rzeczą, o której gracze powinni pamiętać, jest ustalenie budżetu na zakłady na gry wideo i ścisłe trzymanie się go. Co ważne, powinni wiedzieć, kiedy przestać; nigdy nie próbuj ścigać strat.

Odpowiedzialna gra

Aktualności

Jakie tytuły e-sportowe powinieneś obstawiać
2023-02-02

Jakie tytuły e-sportowe powinieneś obstawiać

Świat e-sportu rozwija się codziennie, ponieważ coraz więcej osób ogląda gry i bierze w nich udział. Jednak ze względu na ekspansję wydarzeń e-sportowych inna firma dostosowała się, aby nadążyć za najnowszymi trendami. Zakłady e-sportowe są właśnie dostępne w branży bukmacherskiej, więc zapaleni gracze, gracze i obstawiający mogą zarabiać na swoich ulubionych wydarzeniach. Jeśli chcesz spróbować swoich sił w obstawianiu e-sportu, poniżej znajduje się lista najlepszych e-sportów, które są obecnie najpopularniejsze w tym sektorze.

Przewodnik po zakładach FIFAe, który przygotuje Cię na powrót finałów FIFAe 2023
2023-01-26

Przewodnik po zakładach FIFAe, który przygotuje Cię na powrót finałów FIFAe 2023

Pytanie „Czy mogę obstawiać FIFA eSports?” pytają miłośnicy piłki nożnej na całym świecie. Jako jeden z najpopularniejszych e-sportów na świecie, FIFA w naturalny sposób podnosi tego rodzaju zapytania. Każdego dnia miliony fanów grają przeciwko sobie w FIFA online. Wiele osób zostało czołowymi zawodowcami FIFA eSports i rywalizuje na najwyższych poziomach gry w najważniejszych mistrzostwach i turniejach.

Regulamin e-sportu i żargon, który musisz znać
2023-01-19

Regulamin e-sportu i żargon, który musisz znać

Sett jest przerażający w późnej fazie gry. Ten poziom potencjału tankowania w połączeniu z tak wysokimi obrażeniami na sekundę może być druzgocący dla drużyn, którym brakuje obszarowej kontroli tłumu. Jego potencjał przenoszenia wzrośnie, jeśli ponownie uda mu się ukraść Czerwone Wzmocnienie.

Jedyny przewodnik po zakładach Valorant, którego będziesz potrzebować
2023-01-12

Jedyny przewodnik po zakładach Valorant, którego będziesz potrzebować

Najnowszy tytuł od Riot Games, Valorant, obserwuje wiele akcji w konkurencyjnym obwodzie gier. Entuzjaści zakładów prawdopodobnie zauważą wzrost rynków e-sportowych u swojego preferowanego bukmachera, a Valorant prawdopodobnie będzie jedną z dostępnych gier.