Twój przewodnik po zakładach na e-sport

Branża gier e-sportowych zyskała znaczną popularność w ciągu ostatnich dwóch, trzech lat. Jednym z głównych powodów rosnącej popularności jest pandemia Covid-19, która uderzyła w świat. Pandemia spowodowała odwołanie wielu głównych wydarzeń sportowych. W związku z tym e-sport stał się opcją, do której należy, ponieważ w tym czasie wydarzenia mogły być kontynuowane online. Wielu graczy przerzuciło się również na obstawianie eSportów, gdy rynki zakładów sportowych zmalały.

Wielu graczy i typerów jest wciąż stosunkowo nowych w zakładach na e-sporty. Jednak krzywa uczenia się może być nieco stroma i może wiązać się z bardzo wysokimi kosztami dla obstawiających. Zamiast zastanawiać się nad wszystkim w biegu, gdy w grę wchodzą ich pieniądze, mogą skorzystać z przewodników po zakładach e-sportowych.

Najlepsze przewodniki po zakładach e-sportowychRodzaje przewodnikówSłowniczek zakładów e-sportowych
Beginner's Guide

Na rynku dostępnych jest wiele stron z zakładami na e-sporty, ale nie wszystkie z nich są wystarczająco dobre do wyboru. Musisz znaleźć witrynę, która działa wystarczająco długo, aby zdobyć zaufanie jej użytkowników. Oto, co należy wziąć pod uwagę przy wyborze najlepszej strony z zakładami na e-sporty:

Pokaż więcej...
Esports Game Genres

Gracze mogą obstawiać kilka gatunków eSportów, a każdy z nich ma swój zestaw unikalnych cech. W tym artykule omówimy, czym są różne gatunki e-sportów i czym się od siebie różnią. Obstawiający muszą to zrozumieć, aby wiedzieć, gdzie umieścić swoje pieniądze. Oczywiście chcesz postawić na gry e-sportowe, które rozumiesz, jak działają. Poniżej znajduje się lista najpopularniejszych gatunków gier w eSportach.

Pokaż więcej...
Jak obstawiać

Z tego przewodnika po zakładach eSports dowiesz się wszystkiego na temat obstawiania sportów elektronicznych. Bądź na bieżąco, aby dowiedzieć się, które gatunki gier wideo i tytuły gier wideo są najlepsze do obstawiania, a także wskazówki dotyczące zakładów eSports. Nie ma wątpliwości, że branża e-sportowa odnotowuje gwałtowny wzrost. Wraz z nadejściem pandemii zakłady na eSporty rozkwitły, a dziś jest to najszybciej rozwijająca się forma zakładów. Według raportu z 2019 roku sporządzonego przez przedsiębiorcę z branży hazardowej z Las Vegas, Chrisa Grove'a, łączne pieniądze obstawione na eSports wokół głównych tytułów e-sportowych do 2020 roku wyniosły około 12,9 miliarda dolarów na całym świecie, podczas gdy liczba obstawiających e-sport na całym świecie wyniosła około 6,5 miliona. Nadejście pandemii, a co za tym idzie wstrzymanie meczów na żywo, musiało eksplodować liczbami.

Pokaż więcej...
Kursy

Ponieważ gry e-sportowe stają się popularne, gracze muszą zrozumieć, jak obstawiać różne drużyny. Jednak udane obstawianie byłoby możliwe tylko wtedy, gdy znali kilka wskazówek dotyczących zakładów na e-sporty. Jedną z najważniejszych wskazówek jest zrozumienie, jak działają kursy na e-sporty.

Pokaż więcej...
Obstawianie zakładów

Szybko do przodu, twórcy gier wprowadzili wiele gier e-sportowych w latach 90., które stały się dość popularne. Wydarzenia e-sportowe również stały się dostępne online, co jeszcze bardziej zwiększyło dostępność wydarzeń i turniejów. To oznaczało początek mainstreamowych zakładów e-sportowych. 

Pokaż więcej...
Strategia zakładów

Strategia zakładów na eSporty to zbiór zasad, którymi się kierujesz jak obstawiać eSporty. Posiadanie strategii pokazuje dojrzałość w obstawianiu, a także dobrą znajomość aktualnego krajobrazu zakładów. Strategia uwzględnia różne zmienne, które mogą wpłynąć na Twoje szanse na wygranie zakładu eSports. Na przykład przed postawieniem zakładu będziesz musiał zbadać wydarzenie, dowiedzieć się, czy znajduje się on w jakichkolwiek wiadomościach i przeczytać o ich dotychczasowych wynikach, aby określić szanse.  

Pokaż więcej...
Terminology

Żargon odnosi się do specjalnych wyrażeń, fraz lub słów używanych w określonej dziedzinie lub zawodzie, takich jak prawo, sport, medycyna, biznes itp. Zazwyczaj żargon jest rozumiany przez użytkowników w danym obszarze; innym ludziom trudno to zrozumieć. To powiedziawszy, żargon e-sportowy jest odrębnym obszarem i zawiera szeroki zakres zwrotów i terminologii używanych przez graczy i graczy. I chociaż niektóre z tych terminologii są specyficzne dla gier, inne są terminologiami ogólnymi.

Pokaż więcej...
Najlepsze przewodniki po zakładach e-sportowych

Najlepsze przewodniki po zakładach e-sportowych

Dostępne są również przewodniki po zakładach dla doświadczonych lub doświadczonych graczy, którzy chcą ulepszyć swoje strategie. Przewodniki są dostępne dla prawie wszystkich e-sportów oferowanych na stronach hazardowych.

Należy zauważyć, że nie wszystkie przewodniki po zakładach e-sportowych są skuteczne dla wszystkich. Niektóre mogą nawet zawierać wprowadzające w błąd informacje. Dlatego ważne jest, aby gracze pozyskiwali swoje przewodniki tylko z renomowanych źródeł. Gracze powinni również wybiórczo wybierać, którym przewodnikiem należy się kierować.

Badania przydają się przy wyborze najlepszych przewodników e-sportowych. Różne wydarzenia e-sportowe zwykle oferują różne zakłady na tę samą grę lub turniej. Wybór właściwego może być nieco mylący, szczególnie dla początkujących. Niektórzy obstawiający mogą nawet nie wiedzieć o niektórych rodzajach zakładów odpowiednich dla ich strategii obstawiania. Dobra praca badawcza może pomóc graczowi wybrać zakłady, które z największym prawdopodobieństwem przyniosą pozytywny wynik.

Przewodniki e-sportowe mogą również pomóc graczom w lepszych przewidywaniach. Dzieje się tak, ponieważ pozwala graczom dowiedzieć się więcej o drużyny lub graczy. Obejmuje to historię ich występów i obecną formę. Takie informacje mogą pomóc w ulepszaniu decyzji dotyczących zakładów.

Czytanie przewodników jest ważną częścią wysiłków każdego gracza w zakresie należytej staranności. Przewodniki po zakładach e-sportowych nie tylko dostarczają ogólnych informacji, ale także pomagają graczom w opracowaniu skutecznych strategii obstawiania. Wiedząc więcej o zespołach lub graczach e-sportowych i ich występach, łatwiej jest formułować nowe strategie, zwłaszcza jak i kiedy obstawiać.

Powody, dla których warto korzystać z przewodnika podczas obstawiania e-sportów

Obstawianie eSportów może być dość trudne, nie mówiąc już o znajomości właściwych zakładów. Poradniki są szczególnie przydatne dla początkujących, którzy nie mają jasnego pojęcia, jak obstawiać e-sporty.

Kolejnym ważnym powodem jest oszczędność czasu. Korzystanie z przewodnika po zakładach może zminimalizować czas, jaki gracze muszą poświęcić na badania. Muszą tylko postępować zgodnie z tym, co jest w przewodniku. Muszą jednak upewnić się, że korzystają z wiarygodnych przewodników po zakładach z wiarygodnych źródeł.

Przewodniki po zakładach e-sportowych mogą również być przydatne dla osób, które nie wiedzą nic o e-sporcie lub ogólnie o zakładach. Innymi słowy, przewodniki po zakładach e-sportowych mogą pomóc w ukryciu braku wiedzy.

Najlepsze przewodniki po zakładach e-sportowych
Rodzaje przewodników

Rodzaje przewodników

Istnieją cztery główne rodzaje przewodników po zakładach na e-sporty, z których każdy oferuje inne korzyści. Poniżej krótki opis każdego z nich.

 • Poradniki: Poradniki mają na ogół pomóc wygrywającym w ogólnym procesie znajdowania i obstawiania zakładów. Zazwyczaj są one w formacie „krok po kroku”. Na przykład gracz, który nie wie, jak uzyskać dostęp do sekcji e-sportu na stronie z zakładami lub postawić zakład w grze e-sportowej, może skorzystać z poradników.
 • Przewodniki po strategii: Jak sama nazwa wskazuje, przewodniki po strategiach mają na celu pomóc graczom w wyborze skutecznych strategii obstawiania e-sportów. Wiele różnych strategii obstawiania zakładów e-sportowych sprawia, że wybór tych właściwych jest trudny, co sprawia, że przewodniki po strategii są niezbędne.
 • Wyjaśnienia: Wyjaśnienia to przewodniki, których celem jest dostarczenie informacji. Mają one na celu pomóc graczom w lepszym zrozumieniu wszystkiego, co dotyczy zakładów na e-sporty. Gracze mogą następnie wykorzystać tę wiedzę, aby podejmować bardziej świadome decyzje dotyczące zakładów.
 • Przewodniki po kursach: Przewodniki po kursach e-sportowych mają na celu pomóc graczom w zrozumieniu kursów oferowanych w grach e-sportowych. Przewodniki mogą również pomóc im zrozumieć, w jaki sposób mogą łączyć kursy oraz korzyści i ryzyko związane z łączeniem kursów. Przewodniki po kursach mogą również pomóc graczom wybrać odpowiednie kursy.
Rodzaje przewodników
Słowniczek zakładów e-sportowych

Słowniczek zakładów e-sportowych

 • Zakład 3: Jest to popularny format w e-sporcie, w którym zwycięski zakład jest rozstrzygany w trzech rundach lub mapach. Zwycięzcą zostaje gracz lub drużyna, która wygra dwie rundy lub dwie mapy.
 • Bukmacher: Bukmacher to nieformalne określenie bukmachera. Można również użyć zakładów sportowych lub operatora zakładów sportowych.
 • Ekskluzywny bukmacher e-sportowy: Odnosi się to do bukmachera, który oferuje tylko zakłady na e-sporty. Bukmacher nie oferuje zakładów na żadne konwencjonalne sporty.
 • Forsa: Bankroll odnosi się do pieniędzy graczy na ich kontach bukmacherskich, które mogą wykorzystać do obstawiania według własnego uznania.
 • Typowy gracz: Przypadkowy gracz to gracz, który obstawia zakłady głównie dla zabawy i nie stosuje żadnych strategii podczas obstawiania.
 • Zakład na pierwszą krew: Rodzaj zakładu unikalny dla zakłady na e-sporty online w którym gracze mogą obstawiać, która drużyna lub gracz zdobędzie pierwsze zabójstwo w strzelaninie lub grze bitewnej.
 • Jeśli zakłady: Są to specjalne rodzaje zakładów, które obowiązują tylko wtedy, gdy spełnione są różne z góry określone warunki.
 • Zakłady na żywo: To znaczy, gdy gracz stawia zakład na mecz, który już się rozpoczął. Dostępność takich zakładów zwykle zmienia się często w trakcie gry, podobnie jak kursy.
 • Zakład na zwycięzcę mapy: To zakład postawiony na zwycięstwo drużyny na indywidualnej mapie w odpowiednim meczu e-sportowym.
 • Następny zakład na zabójstwo: Zakład e-sportowy postawiony na drużynę w celu zdobycia „następnego zabójstwa” w odpowiedniej grze e-sportowej.
 • Brak działań: Unieważnienie rynku lub selekcji, co skutkuje zwrotem wynagrodzeń wszystkim graczom.
 • Zakład bezwarunkowy: To jest zakład na wynik zawody lub turniej jako całość.
 • Zakłady na skórki: Niezwykły rodzaj zakładów na e-sporty, w których gracze obstawiają swoje e-sportowe przedmioty w grze.
 • Wartość zakładu: Jest to zakład o bardziej prawdopodobnym wyniku, niż sugerują kursy, zwykle zgodnie z rozumieniem gracza.
 • Format kursów: W ten sposób prezentowane są kursy, na przykład w formacie dziesiętnym, ułamkowym lub pieniężnym.
Słowniczek zakładów e-sportowych