Twój przewodnik po zakładach na e-sport

Branża gier e-sportowych zyskała znaczną popularność w ciągu ostatnich dwóch, trzech lat. Jednym z głównych powodów rosnącej popularności jest pandemia Covid-19, która uderzyła w świat. Pandemia spowodowała odwołanie wielu głównych wydarzeń sportowych. W związku z tym e-sport stał się opcją, do której należy, ponieważ w tym czasie wydarzenia mogły być kontynuowane online. Wielu graczy przerzuciło się również na obstawianie eSportów, gdy rynki zakładów sportowych zmalały.

Wielu graczy i typerów jest wciąż stosunkowo nowych w zakładach na e-sporty. Jednak krzywa uczenia się może być nieco stroma i może wiązać się z bardzo wysokimi kosztami dla obstawiających. Zamiast zastanawiać się nad wszystkim w biegu, gdy w grę wchodzą ich pieniądze, mogą skorzystać z przewodników po zakładach e-sportowych.

Najlepsze przewodniki po zakładach e-sportowychRodzaje przewodnikówSłowniczek zakładów e-sportowych
Arbitrage Betting

Doświadczeni gracze zawsze szukają technik i innych sposobów, które mogą wykorzystać, aby obstawianie było dla nich jak najbardziej wolne od ryzyka i gwarantowało wygraną. Jedną z tych technik są zakłady arbitrażowe, które stają się dość popularne na scenie zakładów e-sportowych. Działanie arbitrażowych zakładów e-sportowych jest dość proste. Jednak skuteczne korzystanie z zakładów arbitrażowych jest trochę trudne, zwłaszcza jeśli jesteś początkującym. 

Pokaż więcej...
Beginner's Guide

Na rynku dostępnych jest wiele stron z zakładami na e-sporty, ale nie wszystkie z nich są wystarczająco dobre do wyboru. Musisz znaleźć witrynę, która działa wystarczająco długo, aby zdobyć zaufanie jej użytkowników. Oto, co należy wziąć pod uwagę przy wyborze najlepszej strony z zakładami na e-sporty:

Pokaż więcej...
Betting Picks

Jeśli od dawna grasz na e-sportach, prawdopodobnie masz pojęcie o tym, jakie są typy zakładów na e-sporty. Z drugiej strony, jeśli jesteś początkującym graczem e-sportowym i właśnie dowiedziałeś się o tym terminie, prawdopodobnie masz na jego temat mnóstwo pytań. Niezależnie od tego, na jakim poziomie doświadczenia jesteś w zakładach na e-sporty, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o typach zakładów na e-sporty, jesteś we właściwym miejscu. 

Pokaż więcej...
Crypto Betting

Zapewne zauważyłeś, że w Internecie krąży nowe modne hasło. Mówimy o kryptowalutach lub kryptowalutach. Mnóstwo ludzi twierdzi, że to kolejna wielka rzecz. Crypto obiecuje zrewolucjonizować sposób, w jaki myślimy o pieniądzach lub walutach fiducjarnych. Ze względu na wszystkie korzyści, jakie kryptowaluty zapewniają w świecie finansów, wiele osób zaczęło używać ich do zawierania transakcji między sobą lub wymiany wartości między sobą. 

Pokaż więcej...
Esports Game Genres

Gracze mogą obstawiać kilka gatunków eSportów, a każdy z nich ma swój zestaw unikalnych cech. W tym artykule omówimy, czym są różne gatunki e-sportów i czym się od siebie różnią. Obstawiający muszą to zrozumieć, aby wiedzieć, gdzie umieścić swoje pieniądze. Oczywiście chcesz postawić na gry e-sportowe, które rozumiesz, jak działają. Poniżej znajduje się lista najpopularniejszych gatunków gier w eSportach.

Pokaż więcej...
Jak obstawiać

Z tego przewodnika po zakładach eSports dowiesz się wszystkiego na temat obstawiania sportów elektronicznych. Bądź na bieżąco, aby dowiedzieć się, które gatunki gier wideo i tytuły gier wideo są najlepsze do obstawiania, a także wskazówki dotyczące zakładów eSports. Nie ma wątpliwości, że branża e-sportowa odnotowuje gwałtowny wzrost. Wraz z nadejściem pandemii zakłady na eSporty rozkwitły, a dziś jest to najszybciej rozwijająca się forma zakładów. Według raportu z 2019 roku sporządzonego przez przedsiębiorcę z branży hazardowej z Las Vegas, Chrisa Grove'a, łączne pieniądze obstawione na eSports wokół głównych tytułów e-sportowych do 2020 roku wyniosły około 12,9 miliarda dolarów na całym świecie, podczas gdy liczba obstawiających e-sport na całym świecie wyniosła około 6,5 miliona. Nadejście pandemii, a co za tym idzie wstrzymanie meczów na żywo, musiało eksplodować liczbami.

Pokaż więcej...
Live Betting

Odkąd wybuchł Covid i konwencjonalne wydarzenia sportowe zaczęły się zamykać, gracze przeszli na zakłady e-sportowe na żywo, ponieważ tylko wydarzenia e-sportowe mogły odbywać się online. Innym powodem popularności zakładów e-sportowych na żywo jest to, że bardzo ekscytujące jest obstawianie meczów e-sportowych na żywo, w których sytuacja zmienia się w ciągu kilku sekund.

Pokaż więcej...
Mobile Betting

Telefon komórkowy zmienił nasze życie na wiele sposobów. Podczas gdy większość ludzi uważa to za pewnik, bylibyśmy poważnie ograniczeni w zadaniach, które moglibyśmy wykonać, gdybyśmy stracili telefony komórkowe. Z tego powodu w dzisiejszych czasach prawie każdy ma telefon komórkowy.

Pokaż więcej...

Obstawianie zakładów

Najlepsze przewodniki po zakładach e-sportowych

Najlepsze przewodniki po zakładach e-sportowych

Dostępne są również przewodniki po zakładach dla doświadczonych lub doświadczonych graczy, którzy chcą ulepszyć swoje strategie. Przewodniki są dostępne dla prawie wszystkich e-sportów oferowanych na stronach hazardowych.

Należy zauważyć, że nie wszystkie przewodniki po zakładach e-sportowych są skuteczne dla wszystkich. Niektóre mogą nawet zawierać wprowadzające w błąd informacje. Dlatego ważne jest, aby gracze pozyskiwali swoje przewodniki tylko z renomowanych źródeł. Gracze powinni również wybiórczo wybierać, którym przewodnikiem należy się kierować.

Badania przydają się przy wyborze najlepszych przewodników e-sportowych. Różne wydarzenia e-sportowe zwykle oferują różne zakłady na tę samą grę lub turniej. Wybór właściwego może być nieco mylący, szczególnie dla początkujących. Niektórzy obstawiający mogą nawet nie wiedzieć o niektórych rodzajach zakładów odpowiednich dla ich strategii obstawiania. Dobra praca badawcza może pomóc graczowi wybrać zakłady, które z największym prawdopodobieństwem przyniosą pozytywny wynik.

Przewodniki e-sportowe mogą również pomóc graczom w lepszych przewidywaniach. Dzieje się tak, ponieważ pozwala graczom dowiedzieć się więcej o drużyny lub graczy. Obejmuje to historię ich występów i obecną formę. Takie informacje mogą pomóc w ulepszaniu decyzji dotyczących zakładów.

Czytanie przewodników jest ważną częścią wysiłków każdego gracza w zakresie należytej staranności. Przewodniki po zakładach e-sportowych nie tylko dostarczają ogólnych informacji, ale także pomagają graczom w opracowaniu skutecznych strategii obstawiania. Wiedząc więcej o zespołach lub graczach e-sportowych i ich występach, łatwiej jest formułować nowe strategie, zwłaszcza jak i kiedy obstawiać.

Powody, dla których warto korzystać z przewodnika podczas obstawiania e-sportów

Obstawianie eSportów może być dość trudne, nie mówiąc już o znajomości właściwych zakładów. Poradniki są szczególnie przydatne dla początkujących, którzy nie mają jasnego pojęcia, jak obstawiać e-sporty.

Kolejnym ważnym powodem jest oszczędność czasu. Korzystanie z przewodnika po zakładach może zminimalizować czas, jaki gracze muszą poświęcić na badania. Muszą tylko postępować zgodnie z tym, co jest w przewodniku. Muszą jednak upewnić się, że korzystają z wiarygodnych przewodników po zakładach z wiarygodnych źródeł.

Przewodniki po zakładach e-sportowych mogą również być przydatne dla osób, które nie wiedzą nic o e-sporcie lub ogólnie o zakładach. Innymi słowy, przewodniki po zakładach e-sportowych mogą pomóc w ukryciu braku wiedzy.

Najlepsze przewodniki po zakładach e-sportowych
Rodzaje przewodników

Rodzaje przewodników

Istnieją cztery główne rodzaje przewodników po zakładach na e-sporty, z których każdy oferuje inne korzyści. Poniżej krótki opis każdego z nich.

 • Poradniki: Poradniki mają na ogół pomóc wygrywającym w ogólnym procesie znajdowania i obstawiania zakładów. Zazwyczaj są one w formacie „krok po kroku”. Na przykład gracz, który nie wie, jak uzyskać dostęp do sekcji e-sportu na stronie z zakładami lub postawić zakład w grze e-sportowej, może skorzystać z poradników.
 • Przewodniki po strategii: Jak sama nazwa wskazuje, przewodniki po strategiach mają na celu pomóc graczom w wyborze skutecznych strategii obstawiania e-sportów. Wiele różnych strategii obstawiania zakładów e-sportowych sprawia, że wybór tych właściwych jest trudny, co sprawia, że przewodniki po strategii są niezbędne.
 • Wyjaśnienia: Wyjaśnienia to przewodniki, których celem jest dostarczenie informacji. Mają one na celu pomóc graczom w lepszym zrozumieniu wszystkiego, co dotyczy zakładów na e-sporty. Gracze mogą następnie wykorzystać tę wiedzę, aby podejmować bardziej świadome decyzje dotyczące zakładów.
 • Przewodniki po kursach: Przewodniki po kursach e-sportowych mają na celu pomóc graczom w zrozumieniu kursów oferowanych w grach e-sportowych. Przewodniki mogą również pomóc im zrozumieć, w jaki sposób mogą łączyć kursy oraz korzyści i ryzyko związane z łączeniem kursów. Przewodniki po kursach mogą również pomóc graczom wybrać odpowiednie kursy.
Rodzaje przewodników
Słowniczek zakładów e-sportowych

Słowniczek zakładów e-sportowych

 • Zakład 3: Jest to popularny format w e-sporcie, w którym zwycięski zakład jest rozstrzygany w trzech rundach lub mapach. Zwycięzcą zostaje gracz lub drużyna, która wygra dwie rundy lub dwie mapy.
 • Bukmacher: Bukmacher to nieformalne określenie bukmachera. Można również użyć zakładów sportowych lub operatora zakładów sportowych.
 • Ekskluzywny bukmacher e-sportowy: Odnosi się to do bukmachera, który oferuje tylko zakłady na e-sporty. Bukmacher nie oferuje zakładów na żadne konwencjonalne sporty.
 • Forsa: Bankroll odnosi się do pieniędzy graczy na ich kontach bukmacherskich, które mogą wykorzystać do obstawiania według własnego uznania.
 • Typowy gracz: Przypadkowy gracz to gracz, który obstawia zakłady głównie dla zabawy i nie stosuje żadnych strategii podczas obstawiania.
 • Zakład na pierwszą krew: Rodzaj zakładu unikalny dla zakłady na e-sporty online w którym gracze mogą obstawiać, która drużyna lub gracz zdobędzie pierwsze zabójstwo w strzelaninie lub grze bitewnej.
 • Jeśli zakłady: Są to specjalne rodzaje zakładów, które obowiązują tylko wtedy, gdy spełnione są różne z góry określone warunki.
 • Zakłady na żywo: To znaczy, gdy gracz stawia zakład na mecz, który już się rozpoczął. Dostępność takich zakładów zwykle zmienia się często w trakcie gry, podobnie jak kursy.
 • Zakład na zwycięzcę mapy: To zakład postawiony na zwycięstwo drużyny na indywidualnej mapie w odpowiednim meczu e-sportowym.
 • Następny zakład na zabójstwo: Zakład e-sportowy postawiony na drużynę w celu zdobycia „następnego zabójstwa” w odpowiedniej grze e-sportowej.
 • Brak działań: Unieważnienie rynku lub selekcji, co skutkuje zwrotem wynagrodzeń wszystkim graczom.
 • Zakład bezwarunkowy: To jest zakład na wynik zawody lub turniej jako całość.
 • Zakłady na skórki: Niezwykły rodzaj zakładów na e-sporty, w których gracze obstawiają swoje e-sportowe przedmioty w grze.
 • Wartość zakładu: Jest to zakład o bardziej prawdopodobnym wyniku, niż sugerują kursy, zwykle zgodnie z rozumieniem gracza.
 • Format kursów: W ten sposób prezentowane są kursy, na przykład w formacie dziesiętnym, ułamkowym lub pieniężnym.
Słowniczek zakładów e-sportowych