Twój przewodnik po zakładach na e-sport

Branża gier e-sportowych zyskała znaczną popularność w ciągu ostatnich dwóch, trzech lat. Jednym z głównych powodów rosnącej popularności jest pandemia Covid-19, która uderzyła w świat. Pandemia spowodowała odwołanie wielu głównych wydarzeń sportowych. W związku z tym e-sport stał się opcją, do której należy, ponieważ w tym czasie wydarzenia mogły być kontynuowane online. Wielu graczy przerzuciło się również na obstawianie eSportów, gdy rynki zakładów sportowych zmalały.

Wielu graczy i typerów jest wciąż stosunkowo nowych w zakładach na e-sporty. Jednak krzywa uczenia się może być nieco stroma i może wiązać się z bardzo wysokimi kosztami dla obstawiających. Zamiast zastanawiać się nad wszystkim w biegu, gdy w grę wchodzą ich pieniądze, mogą skorzystać z przewodników po zakładach e-sportowych.

Aplikacje bukmacherskie

Współczesny człowiek zawsze szukał niezawodnych i wygodnych sposobów poruszania się po życiu. Dzięki postępowi technologicznemu możliwy jest teraz dostęp do różnych usług z dowolnego miejsca i czasu. Na przykład w świecie gier eSports teraz łatwiej niż kiedykolwiek można dołączyć do aplikacji bukmacherskiej eSports i rozpocząć obstawianie online.

Pokaż więcej
Strategia zakładów

Strategia zakładów na eSporty to zbiór zasad, którymi się kierujesz jak obstawiać eSporty. Posiadanie strategii pokazuje dojrzałość w obstawianiu, a także dobrą znajomość aktualnego krajobrazu zakładów. Strategia uwzględnia różne zmienne, które mogą wpłynąć na Twoje szanse na wygranie zakładu eSports. Na przykład przed postawieniem zakładu będziesz musiał zbadać wydarzenie, dowiedzieć się, czy znajduje się on w jakichkolwiek wiadomościach i przeczytać o ich dotychczasowych wynikach, aby określić szanse.

Pokaż więcej
Jak obstawiać

W tym przewodniku po zakładach eSports dowiesz się wszystkiego na temat obstawiania sportów elektronicznych. Bądź też na bieżąco, aby dowiedzieć się, które gatunki gier wideo i tytuły gier wideo są najlepsze do obstawiania, a także wskazówki dotyczące zakładów eSports. Nie ma wątpliwości, że branża e-sportowa odnotowuje gwałtowny wzrost. Wraz z nadejściem pandemii zakłady na eSporty rozkwitły, a dziś jest to najszybciej rozwijająca się forma zakładów.

Pokaż więcej
Obstawianie zakładów

Szybko do przodu, twórcy gier w latach 90. wprowadzili wiele gier e-sportowych, które stały się dość popularne. Wydarzenia e-sportowe również odbyły się w Internecie, co jeszcze bardziej zwiększyło dostępność wydarzeń i turniejów. To zapoczątkowało główny nurt zakładów e-sportowych.

Pokaż więcej
Terminology

Żargon odnosi się do specjalnych wyrażeń, fraz lub słów używanych w określonej dziedzinie lub zawodzie, takich jak prawo, sport, medycyna, biznes itp. Zazwyczaj żargon jest rozumiany przez użytkowników w danym obszarze; innym ludziom trudno to zrozumieć. To powiedziawszy, żargon e-sportowy jest odrębnym obszarem i zawiera szeroki zakres zwrotów i terminologii używanych przez graczy i graczy. I chociaż niektóre z tych terminologii są specyficzne dla gier, inne są terminologiami ogólnymi.

Pokaż więcej
Find the Best Sites

Witryny z zakładami e-sportowymi nie są tworzone tak samo. Nie oferują też tych samych usług. Każdy z nich jest wyjątkowy na swój sposób, więc jeśli chcesz uzyskać najlepszą jakość obstawiania, będziesz musiał odrobić trochę pracy domowej. Przyjrzyjmy się temu, czego będziesz musiał szukać na stronie zakładów e-sportowych.

Pokaż więcej
Find the Perfect Bonus

Niektórzy gracze e-sportowi, głównie nowi, mogą ulec pokusie zdobycia jak największej liczby bonusów w nadziei na zwiększenie swojego bankrolla. Niestety, nie wszystkie bonusy są warte wykorzystania. Oto kilka rzeczy, które należy wziąć pod uwagę przy ocenie, czy warto skorzystać z premii, czy nie:

Pokaż więcej
Esports Game Genres

Gracze mogą obstawiać kilka gatunków eSportów, a każdy z nich ma swój zestaw unikalnych cech. W tym artykule omówimy, czym są różne gatunki e-sportów i czym się od siebie różnią. Obstawiający muszą to zrozumieć, aby wiedzieć, gdzie umieścić swoje pieniądze. Oczywiście chcesz postawić na gry e-sportowe, które rozumiesz, jak działają. Poniżej znajduje się lista najpopularniejszych gatunków gier w eSportach.

Pokaż więcej

Arbitrage Betting

Jun-ho Kim
ExpertJun-ho KimExpert
LocaliserKatarzyna "Kasia" NowakLocaliser
Najlepsze przewodniki po zakładach e-sportowych

Najlepsze przewodniki po zakładach e-sportowych

Dostępne są również przewodniki po zakładach dla doświadczonych lub doświadczonych graczy, którzy chcą ulepszyć swoje strategie. Przewodniki są dostępne dla prawie wszystkich e-sportów oferowanych na stronach hazardowych.

Należy zauważyć, że nie wszystkie przewodniki po zakładach e-sportowych są skuteczne dla wszystkich. Niektóre mogą nawet zawierać wprowadzające w błąd informacje. Dlatego ważne jest, aby gracze pozyskiwali swoje przewodniki tylko z renomowanych źródeł. Gracze powinni również selektywnie wybierać przewodnik, którym chcą się kierować.

Badania przydają się przy wyborze najlepszych przewodników e-sportowych. Różne wydarzenia e-sportowe zwykle oferują różne zakłady na tę samą grę lub turniej.

Wybór właściwego może być nieco mylący, szczególnie dla początkujących. Niektórzy obstawiający mogą nawet nie wiedzieć o niektórych rodzajach zakładów odpowiednich dla ich strategii obstawiania. Dobra praca badawcza może pomóc graczowi wybrać zakłady, które z największym prawdopodobieństwem przyniosą pozytywny wynik.

Przewodniki e-sportowe mogą również pomóc graczom w lepszym przewidywaniu. Dzieje się tak, ponieważ pozwala graczom dowiedzieć się więcej o drużyny lub graczy. Obejmuje to historię ich występów i obecną formę. Takie informacje mogą pomóc w ulepszaniu decyzji dotyczących zakładów.

Czytanie przewodników jest ważną częścią wysiłków każdego gracza w zakresie należytej staranności. Przewodniki po zakładach e-sportowych nie tylko dostarczają ogólnych informacji, ale także pomagają graczom w opracowaniu skutecznych strategii obstawiania. Wiedząc więcej o zespołach lub graczach e-sportowych i ich występach, łatwiej jest formułować nowe strategie, zwłaszcza jak i kiedy obstawiać.

Najlepsze przewodniki po zakładach e-sportowych
Powody, dla których warto korzystać z przewodnika podczas obstawiania e-sportów

Powody, dla których warto korzystać z przewodnika podczas obstawiania e-sportów

Obstawianie eSportów może być dość trudne, nie mówiąc już o znajomości właściwych zakładów do postawienia. Poradniki są szczególnie przydatne dla początkujących, którzy nie mają jasnego pojęcia, jak obstawiać e-sporty.

Kolejnym ważnym powodem jest oszczędność czasu. Korzystanie z przewodnika po zakładach może zminimalizować czas, jaki gracze muszą poświęcić na badania. Muszą tylko postępować zgodnie z tym, co jest w przewodniku. Muszą jednak upewnić się, że korzystają z wiarygodnych przewodników po zakładach z wiarygodnych źródeł.

Przewodniki po zakładach e-sportowych mogą również być przydatne dla osób, które nie wiedzą nic o e-sporcie lub ogólnie o zakładach. Innymi słowy, przewodniki po zakładach e-sportowych mogą pomóc w ukryciu braku wiedzy.

Powody, dla których warto korzystać z przewodnika podczas obstawiania e-sportów
Rodzaje przewodników

Rodzaje przewodników

Istnieją cztery główne rodzaje przewodników po zakładach na gry wideo, z których każdy oferuje inne korzyści. Poniżej krótki opis każdego z nich.

 • Poradniki: Poradniki są ogólnie zaprojektowane, aby pomóc lepszym w ogólnym procesie znajdowania i obstawiania zakładów. Zazwyczaj są one w formacie „krok po kroku”. Na przykład gracz, który nie wie, jak uzyskać dostęp do sekcji e-sportu na stronie z zakładami lub postawić zakłady w grze e-sportowej, może zapoznać się z przewodnikami.
 • Przewodniki po strategii: Jak sama nazwa wskazuje, przewodniki po strategiach mają na celu pomóc graczom w wyborze skutecznych strategii obstawiania e-sportów. Wiele różnych strategii obstawiania e-sportów sprawia, że wybór tych właściwych jest trudny, co sprawia, że przewodniki po strategii są niezbędne.
 • Wyjaśnienia: Wyjaśnienia to przewodniki mające na celu dostarczenie informacji. Mają one na celu pomóc graczom w lepszym zrozumieniu wszystkiego, co dotyczy zakładów na e-sporty. Gracze mogą następnie wykorzystać tę wiedzę, aby podejmować bardziej świadome decyzje dotyczące zakładów.
 • Przewodniki po kursach: Przewodniki po kursach e-sportowych mają na celu pomóc graczom zrozumieć kursy oferowane w grach e-sportowych. Przewodniki mogą również pomóc im zrozumieć, w jaki sposób mogą łączyć kursy oraz korzyści i ryzyko związane z łączeniem kursów. Przewodniki po kursach mogą również pomóc graczom wybrać odpowiednie kursy.
Rodzaje przewodników
Słowniczek zakładów e-sportowych

Słowniczek zakładów e-sportowych

 • Zakład 3: Jest to popularny format w e-sporcie, w którym zwycięski zakład jest rozstrzygany w trzech rundach lub mapach. Zwycięzcą zostaje gracz lub drużyna, która wygra dwie rundy lub dwie mapy.
 • Bukmacher: Bukmacher to nieformalne określenie bukmachera. Można również użyć zakładów sportowych lub operatora zakładów sportowych.
 • Ekskluzywny bukmacher e-sportowy: Odnosi się to do bukmachera, który oferuje tylko zakłady na e-sporty. Strony z zakładami e-sportowymi nie oferują zakładów na żadne konwencjonalne sporty.
 • Forsa: Bankroll odnosi się do pieniędzy graczy na ich kontach bukmacherskich, które mogą wykorzystać do obstawiania według własnego uznania.
 • Typowy gracz: Przypadkowy gracz to gracz, który obstawia zakłady głównie dla zabawy i nie stosuje żadnych strategii podczas obstawiania.
 • Zakład na pierwszą krew: Rodzaj zakładu unikalny dla zakłady na e-sporty online w którym gracze mogą obstawiać, która drużyna lub gracz zdobędzie pierwsze zabójstwo w strzelaninie lub grze bitewnej.
 • Jeśli zakłady: Są to specjalne rodzaje zakładów, które obowiązują tylko wtedy, gdy spełnione są różne z góry określone warunki.
 • Zakłady na żywo: Oznacza to, że gracz stawia zakład na mecz, który już się rozpoczął. Dostępność takich zakładów zwykle zmienia się często w trakcie gry, podobnie jak kursy.
 • Zakład na zwycięzcę mapy: To zakład postawiony na zwycięstwo drużyny na indywidualnej mapie w odpowiednim meczu e-sportowym.
 • Następny zakład na zabójstwo: Zakład e-sportowy postawiony na drużynę w celu zdobycia „następnego zabójstwa” w odpowiedniej grze e-sportowej.
 • Brak działań: Rynek lub selekcja unieważniona, co skutkuje zwrotem wynagrodzeń wszystkim graczom.
 • Zakład bezwarunkowy: To jest zakład na wynik zawody lub turniej jako całość.
 • Zakłady na skórki: Niezwykły rodzaj zakładów e-sportowych, w którym gracze obstawiają swoje przedmioty e-sportowe w grze.
 • Wartość zakładu: Jest to zakład o bardziej prawdopodobnym wyniku, niż sugeruje to kurs, zwykle zgodnie z rozumieniem gracza.
 • Format kursów: W ten sposób prezentowane są kursy, na przykład w formacie dziesiętnym, ułamkowym lub pieniężnym.
Słowniczek zakładów e-sportowych