Arbitrage Betting

Doświadczeni gracze zawsze szukają technik i innych sposobów, które mogą wykorzystać, aby obstawianie było dla nich jak najbardziej wolne od ryzyka i gwarantowało wygraną. Jedną z tych technik są zakłady arbitrażowe, które stają się dość popularne na scenie zakładów e-sportowych. Działanie arbitrażowych zakładów e-sportowych jest dość proste. Jednak skuteczne korzystanie z zakładów arbitrażowych jest trochę trudne, zwłaszcza jeśli jesteś początkującym.

Jeśli chcesz wziąć udział w zakładach arbitrażowych na e-sporty, jesteś we właściwym miejscu. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o zakładach arbitrażowych na e-sporty.

Co to są zakłady arbitrażowe na e-sporty?

Co to są zakłady arbitrażowe na e-sporty?

Arbitrażowe zakłady na e-sporty to jedna z najbardziej lukratywnych technik obstawiania. Doświadczeni gracze korzystają z arbitrażu obstawianie wydarzeń e-sportowych aby zagwarantować ich zyski i upewnić się, że ich zakład jest w stu procentach wolny od ryzyka.

Co to jest arbitraż

Najpierw spróbujmy zdefiniować pojęcie arbitrażu. Arbitraż ma miejsce wtedy, gdy ludzie wykorzystują różnice cen na różnych rynkach. Ceny produktów nie są jednakowe we wszystkich częściach świata. Na różnych rynkach, takich jak rynek azjatycki czy australijski, obowiązują różne ceny tego samego produktu.

Załóżmy na przykład, że konkretny gotowy produkt jest wart 50 USD na rynku chińskim, a ten sam produkt jest wart 200 USD na rynku amerykańskim. Tę różnicę w cenach można wykorzystać kupując ją na rynku tańszym i sprzedając na rynku droższym.

Co to są zakłady arbitrażowe na e-sporty?
Wszystko o zakładach arbitrażowych na e-sporty

Wszystko o zakładach arbitrażowych na e-sporty

Zakłady arbitrażowe na e-sporty to technika, z której korzystają gracze różne szanse w różnych witrynach bukmacherskich online, aby zagwarantować zysk niezależnie od wyniku.

Bukmacherzy zazwyczaj mają podobne kursy na wydarzenia e-sportowe. Na przykład, jeśli popularna drużyna mierzy się z słabszym graczem, wszyscy bukmacherzy uznają, że słabsza drużyna ma małe szanse na wygraną. Jednak czasami bukmacherzy nie zgadzają się ze sobą w sprawie wyników wydarzenia e-sportowego, co stwarza okazję do arbitrażu.

Załóżmy na przykład, że bukmacher A uważa, że Drużyna A ma mniejsze szanse na wygraną i ma kurs 2,04 na wygraną Drużyny A. Z drugiej strony bukmacher B uważa, że Drużyna B ma mniejsze szanse na wygraną w tym samym wydarzeniu i ma kurs 2,08 na zwycięstwo Drużyny A.

Jeśli postawisz 100 USD na oba te wyniki, masz gwarancję zwrotu w wysokości ponad 200 USD, gdzie kwota, którą otrzymasz powyżej 200 USD, jest Twoim zyskiem.

Wszystko o zakładach arbitrażowych na e-sporty
Jak korzystać z zakładów arbitrażowych Esports?

Jak korzystać z zakładów arbitrażowych Esports?

Aby skorzystać z zakładów arbitrażowych, musisz przede wszystkim znaleźć dwa bukmacher online e-sport które nie zgadzają się z konkretnym wynikiem.

Załóżmy na przykład, że trwa mecz e-sportowy pomiędzy Drużyną A i B. Bukmacher A ma kursy 2,09 na Drużynę A i 1,90 na Drużynę B. W tym samym wydarzeniu bukmacher B ma kursy 1,88 na Drużynę A i 2,11 dla drużyny B. Obaj bukmacherzy nie zgadzają się co do tego, kto wygra.

Gdy znajdziesz takie kursy, wybierz wynik z najwyższymi kursami od obu bukmacherów i postaw na nie zakłady. W tym przypadku postawisz na Drużynę A u bukmachera A po kursie 2,09. Obstawiasz także Drużynę B u bukmachera B po kursie 2,11.

W tym przykładzie jasne jest, że jeśli postawisz 100 $ na oba wyniki, otrzymasz w zamian 209 $ lub 211 $. Otrzymasz więc gwarantowany zwrot 9 USD lub 11 USD.

Być może zastanawiasz się, czy istnieje sposób na wykorzystanie zakładów arbitrażowych na e-sporty i uzyskanie takiego samego zwrotu zamiast 9 USD i 11 USD. Cóż, jest na to sposób, a do tego musisz nauczyć się kilku obliczeń wyjaśnionych w dalszych sekcjach.

Jak korzystać z zakładów arbitrażowych Esports?
Esports Arbitrage Wskazówki i porady dotyczące zakładów

Esports Arbitrage Wskazówki i porady dotyczące zakładów

Zanim wyjaśnimy, jakich obliczeń należy używać w zakładach arbitrażowych, oto kilka wskazówek, których możesz użyć, aby uzyskać lepsze wyniki podczas wypróbowywania zakładów na e-sporty arbitrażowe.

 • Wybierz zakłady tylko z dwoma możliwymi wynikami: Sprawy mogą stać się zbyt skomplikowane, jeśli spróbujesz użyć zakładów arbitrażowych na zakłady z więcej niż dwoma wynikami. W większości przypadków arbitraż nie jest możliwy przy więcej niż dwóch wynikach. Tak więc, o ile nie jesteś ekspertem, nie powinieneś próbować zakładów arbitrażowych z więcej niż dwoma wynikami.
 • Dokładnie sprawdź swoje obliczenia: Korzystając z zakładów arbitrażowych, będziesz wykonywał kilka obliczeń. Jeśli któreś z tych obliczeń są błędne lub zawierają jakiś błąd, arbitraż może nie działać. Możesz również stracić dużo pieniędzy. Dobrym pomysłem jest zawsze dokładnie sprawdzać wszystkie obliczenia i upewnić się, że nie ma błędów.
 • Naucz się szybko przełączać Bookamekrs: Bukmacherzy stale aktualizują swoje kursy i nigdy nie wiadomo, kiedy pojawi się okazja do arbitrażu. Powinieneś być w stanie szybko i skutecznie przejść od jednego bukmachera do drugiego.
Esports Arbitrage Wskazówki i porady dotyczące zakładów
Obliczanie zakładów arbitrażowych

Obliczanie zakładów arbitrażowych

Są dwie główne rzeczy, które musisz obliczyć podczas korzystania z arbitrażowych zakładów e-sportowych. Pierwszą rzeczą jest procent arbitrażu, który określa, czy kursy mają zastosowanie do zakładów arbitrażowych. Następną rzeczą jest postawiona kwota, czyli kwoty, które musisz postawić na każdy wynik, aby zagwarantować podobny zysk.

Obliczanie procentu arbitrażu

Aby sprawdzić, czy kursy pozwalają na arbitraż, musisz wziąć najwyższe kursy od obu bukmacherów, podzielić je przez jeden, zsumować, a następnie podzielić sumę przez 100. Jeśli odpowiedź jest poniżej 100, masz arbitraż. Liczba ta nazywana jest procentem arbitrażu.

Obliczenia dla powyższego przykładu są następujące:

(1/2,09 + 1/2,11) x 100 = 95,24.

Obliczanie stawki arbitrażowej

Możesz obliczyć kwotę, którą musisz postawić, aby uzyskać podobny zwrot, dzieląc kurs przez 1, mnożąc go przez 100, a następnie mnożąc przez całkowitą kwotę zakładu, a następnie mnożąc przez procent arbitrażu.

Jeśli w powyższym przykładzie masz do postawienia 200 USD, Twoje obliczenia będą wyglądać następująco:

 • (((1/2,09) x 100) x 200) / 95,24 = 100,48
 • (((1/2,11) x 100) x 200) / 95,24 = 99,52

Musisz więc postawić 100,48 $ na wynik po kursie 2,09 i 99,52 $ na wynik po kursie 2,11. W ten sposób otrzymasz gwarantowany zwrot w wysokości około 10 USD.

Obliczanie zakładów arbitrażowych
E-sportowe zakłady arbitrażowe krok po kroku

E-sportowe zakłady arbitrażowe krok po kroku

Aby pomóc Ci lepiej zrozumieć, w jaki sposób możesz samodzielnie korzystać z zakładów arbitrażowych na wydarzeniach e-sportowych, oto przewodnik krok po kroku dotyczący zakładów arbitrażowych e-sportowych.

 • Krok 1: Znajdź dwóch bukmacherów, którzy nie zgadzają się co do wyniku konkretnego wydarzenia e-sportowego. Upewnij się, że dla tego zakładu są tylko dwa wyniki.
 • Krok 2: Wybierz wynik z najwyższymi kursami od obu bukmacherów. Upewnij się, że nie jest to ten sam wynik, w przeciwnym razie oznaczałoby to, że obaj bukmacherzy zgadzają się na to.
 • Krok 3: Oblicz całkowity procent arbitrażu i upewnij się, że jest poniżej 100. Jeśli jest powyżej 100, arbitraż nie jest możliwy.
 • Krok 4: Zdecyduj, ile pieniędzy chcesz przeznaczyć na zakład arbitrażowy.
 • Krok 5: Użyj łącznych pieniędzy, które chcesz postawić, kursów obu wyników i formuły, o której wspomnieliśmy powyżej, aby obliczyć kwotę, którą musisz postawić na każdy zakład.
 • Krok 6: Poczekaj na zakończenie zakładu i ciesz się wygraną.
E-sportowe zakłady arbitrażowe krok po kroku