Najlepsze strony z zakładami Tekken 2024

Chociaż Tekken jest popularną grą, scena zakładów e-sportowych nie jest tak silna, jak w przypadku innych tytułów e-sportowych. Na przykład zakłady Tekken nie są tak popularne jak inne znane gry e-sportowe jak CSGO, Dota i LOL. W związku z tym nie wszyscy bukmacherzy oferują zakłady na mecze Tekkena. Mimo to, nawet najlepsza strona z zakładami e-sportowymi oferuje kursy i możliwości obstawiania głównych turniejów Tekken. Ogólnie rzecz biorąc, zakłady Tekken są przyjmowane na mecze pomiędzy dwoma wojownikami. Oto typowe zakłady Tekken na strony z zakładami e-sportowymi:

 • Zwycięzca meczu: Gracz, który wygra mecz 1 na 1. To najłatwiejszy zakład dla Tekkena. Prawdopodobnie zwyciężą gracze z niższymi kursami
 • Zwycięzca rundy: Gracz, który wygrywa rundę
 • Czas trwania rundy: Obstawiający obstawiają, jak długo trwa runda
 • Zwycięzca turnieju: Postaw zakład, na który zespół lub gracz wygra cały turniej
 • Suma rund: postaw zakład na liczbę rund, w tym poniżej lub powyżej określonej liczby.
 • Suma zawodnika: Obstawiający może postawić na łączną liczbę rund wygranych przez zawodnika
 • Handicap: W przypadku zakładów z handicapem gracz może odebrać punkty faworyzowanemu graczowi i przenieść je na słabszego gracza
 • Nieparzyste lub parzyste: Ten zakład dotyczy liczby rund w meczu przypadających na liczbę parzystą lub nieparzystą
 • Inne: Zakłady specjalne obejmują, który gracz zaatakuje jako pierwszy lub który gracz zainicjuje pierwszą kombinację meczu.
Najlepsze strony z zakładami Tekken 2024
Jun-ho Kim
ExpertJun-ho KimExpert
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Dlaczego Tekken jest popularny?

Popularność Tekkena opiera się na fakcie, że jest to jedna z pierwszych gier, które zdobyły wielu milionów graczy na całym świecie. Korzystając z nowych technologii, twórcy gry wkroczyli na rynek chętny do udziału w wciągających grach z możliwością kontrolowania różnych postaci.

Społeczność internetowa

Dzięki silnej społeczności internetowej Tekken cieszy się globalną popularnością. Miliony graczy cieszą się grą. Jako jedna z najpopularniejszych gier e-sportowych w historii e-sportu, fani Tekkena uczestniczą w społecznościach internetowych i aplikacjach mediów społecznościowych, aby wchodzić w interakcje z podobnie myślącymi graczami. Gracze na każdym poziomie umiejętności gromadzą się, aby omówić strategie gry. Członkowie społeczności planują lokalne turnieje i spotykają się na sesjach gier online. Niektórzy gracze gadają, a inni wspierają innych graczy. Rozwój platform internetowych, takich jak giganci mediów społecznościowych Discord i Twitter, jest konkurencją dla oldschoolowych społeczności graczy. Jedna strona, Tekken Zaibatsu, została zamknięta w 2021 roku, ponieważ gracze migrują do bardziej popularnych serwisów społecznościowych, aby spotykać się, planować i rozmawiać na śmieci.

Gra w Tekkena online

Wraz z rozwojem gier wideo sposób dystrybucji gier Tekken zmienia się wraz z zapotrzebowaniem rynku. Konkursy gier wideo firmy Tekken przybierają formę zorganizowanych wydarzeń. Rozgrywane indywidualnie lub z zespołami, amatorskie gry ustąpiły miejsca profesjonalnemu poziomowi. Deweloper aktywnie tworzy nowe gry na potrzeby rozwijania turniejów, aby stworzyć bazę fanów online.

Dlaczego gra jest uwielbiana przez graczy?

Gracze kochają Tekkena z pięciu głównych powodów, w tym:

 1. Ciekawe postacie i style walki przyciągają graczy, którzy chcą doświadczyć różnorodnych wrażeń z gry
 2. Animacje i efekty sprawiają, że gra jest ekscytująca i interesująca do oglądania.
 3. Możliwość dostosowania rozgrywki jest atrakcyjna dla graczy, zwłaszcza że niektóre opcje dostosowywania nie wymagają dodatkowych opłat.
 4. Łatwość gry sprawia, że gra jest atrakcyjna dla początkujących, którzy mogą wybierać opcje gry i cieszyć się grą przy użyciu łatwej do zrozumienia technologii.
 5. Tryby oferują intensywną rozgrywkę i wystarczającą różnorodność walki, aby gracze wracali po więcej.

Jak w to grać?

Chcesz zagrać w Tekkena? Wystarczy pobrać grę na komputer osobisty. Zainstaluj plik. Gracze muszą mieć wystarczająco dużo miejsca na dysku twardym i pamięci RAM. Gra wymaga do działania co najmniej 6 GB, a także 2 GB pamięci RAM.

Czy jest turniej Tekken?

Mistrzostwa Świata Tekken 6 to największy turniej dla Tekkena w ówczesnej historii gry. W 2010 roku Namco Bandai Games sponsorowało turniej, w tym do kategorii dla graczy: Xbox 360 i PlayStation 3. Na finałach w Tokio organizatorzy wybrali po dwóch zwycięzców z każdej kategorii. Oficjalnie nazwane Japan Round, Namco zorganizowało finały na międzynarodowym forum w Tokio.

W 2022 r. Namco i inni organizatorzy turniejów podejmują szeroko zakrojone środki ostrożności, aby chronić graczy turniejowych podczas pandemii. Gigant gier medialnych, Twitch, współpracuje z Bandai Namco Entertainment America, aby organizować nadchodzące turnieje. W czerwcu w Orlando na Florydzie rozpocznie się trasa walki o mistrzostwo. Całkowita pula nagród World Tour wynosi 200 000 $.

Zespoły Tekkena

Od stosunkowo nowych graczy po zespoły, które od jakiegoś czasu rywalizują zawodowo, krajobraz rywalizacji Tekken jest gotowy do ekstremalnej rywalizacji. Oto kilka drużyn do obejrzenia w nadchodzących sezonach turniejowych.

Niecertyfikowani geekowie

The Uncertified Geeks (znany również jako TUG) obejmuje grupę samozwańczych geeków z RPA. Ci intensywni gracze podążają za kulturą geeków i pracują nad poprawą wydajności w grach, aby pozostać konkurencyjnymi. Zespół zaczął, gdy jeden przyjaciel zauważył, jak dobrze grają jego rówieśnicy i zasugerował, aby grupa połączyła się, aby rywalizować profesjonalnie. Zrodzona z przyjaźni i miłości do gier grupa ciężko trenuje, aby osiągnąć swój pełny potencjał. TUG bierze udział w turniejach Tekken 7, Smash Bros i EA FIFA. W miarę doskonalenia umiejętności zespół dąży do osiągnięcia międzynarodowego sukcesu na najwyższym poziomie.

Napastnicy wizji

Vision Strikers to koreańska grupa e-sportowa, która zajmuje się walką na scenie gier. Po zrekrutowaniu trzech najlepszych graczy Tekkena, zespół spodziewa się rywalizacji na najwyższym poziomie. Vision Strikers ma na celu zbudowanie organizacji e-sportowej na najwyższym poziomie w Azji, po przejęciu zespołu Rox Gaming, legendarnego z sukcesów w turniejach Tekken. Przejęcie z pewnością sprawi, że inni konkurenci Tekkena zwrócą uwagę na Vision Striker w nadchodzących turniejach.

UYU

UYU to organizacja e-sportowa w Ameryce Północnej, która jest konkurencyjna w Call of Duty po podpisaniu kontraktów ze Skyz, Proto, Mayhem, Nova i Spoof. Rywalizując w CWL Pro League, różne warianty składu odniosły sukces w zawodach e-sportowych. Ogłoszono plan franczyzy organizacji. Lista graczy wyjechała do własnych grafików franczyzowych. Do 2019 r. UYU ogłosiło skład obejmujący Wrecks, Infamous, Zyrral, Tisch i Pentagrxm. Drużyna e-sportowa jest jednym z najlepiej zarabiających turniejów Tekken.

Zespół płynny

Każdy związany z e-sportem zna Zespół płynny, wieloregionalna grupa e-sportowa z siedzibą w Holandii. W 2000 roku założyciele uruchomili Team Liquid po wydaniu StarCraft II. Do 2012 roku zespół pozyskał północnoamerykańską drużynę do gry w Dota 2. W 2015 roku fuzja z Team Curse połączyła wielu wysoko ocenianych graczy. Europejska drużyna Dota 2 zwyciężyła w International 2017, zdobywając największą do tej pory nagrodę w historii turniejów e-sportowych. Członkowie Team Liquid zdobyli tytuły LCS i turniej Intel Grand Slam 2019 za wyjątkową rozgrywkę CS:GO. Team Liquid jest najlepszym graczem w puli nagród Tekken.

Talon e-sport

Mieszczący się w Hongkongu Talon Esports rywalizuje w całej Azji. Zespół Tekken grupy jest wymieniony jako jeden z najlepiej zarabiających w grze wideo. Znany również z dobrej gry w League of Legends, zespół jest również nazywany PSG Talon ze względu na partnerstwo PSG Esports. Pacific Championship Series to dobrze znana liga działająca w Azji Południowo-Wschodniej, Tajwanie, Hongkongu i Makau.

Sekret zespołu

Od 2014 roku Sekret zespołu podekscytował fanów doskonałą grą Dota 2. Drużyna e-sportowa pozyskała żeńską drużynę CS:GO w 2016 roku. Rozszerzyła również swoją konkurencyjność w świecie gry Street Fighter i podpisała kontrakt z najlepszym graczem Super Smash. Do 2018 roku Team Secret pozyskał kluczowych członków Team TyRanT, aby zyskać przewagę konkurencyjną w Age of Empires. W 2018 roku zespół ponownie się rozszerzył, kiedy podpisał kontrakt z Rainbow Six Siege Team IDK. Team Secret zajmuje wysokie miejsce w zarobkach z turniejów Tekken.

Plusy i minusy

Każda postać Tekkena ma wiele zalet i wad, o których gracze dowiadują się podczas gry. Na przykład niektóre postacie są konsekwentnie blokowane przez inne postacie i niespójne. Inne są szybkie i przyjemne w użyciu. Sama gra otrzymuje pochwały i jedną główną skargę.

Plusy

 • Animacja 3D
 • Kreatywne postacie
 • Dostosowywanie
 • Łatwość gry

Cons

 • Czasy ładowania

Zrozumienie kursów zakładów Tekken

W e-sporcie Tekken kursy są reprezentatywne dla prawdopodobieństwa wygranej drużyny lub pojedynczego gracza. Gracze muszą obstawiać zakłady bukmacherskie online z uczciwymi kursami. Istnieją trzy główne rodzaje kursów bukmacherskich, w tym amerykański, ułamkowy i dziesiętny.

Większość bukmacherów oferuje kursy dziesiętne. W przypadku kursów dziesiętnych im niższy kurs oznacza, że obstawiający ma większe szanse na wygraną. Jednak wypłata jest na ogół niska. Przy wyższych kursach obstawiający podejmuje wysokie ryzyko, ale wypłata jest większa dla zwycięzców. Zrozumienie sposobu obliczania kursów zakładów jest niezbędne przed postawieniem zakładu.

Wskazówki i porady dotyczące zakładów na e-sporty Tekken

Poznaj grę

Dla graczy ważne jest, aby rozumieli grę Tekken. Aby wygrać zakład e-sportowy, gracz powinien znać zasady gry. Oglądanie samouczków online, czytanie przewodników i bycie na bieżąco z wiadomościami branżowymi zwiększy szanse na wygranie zakładu.

Budżet

Każdy zakład to ryzyko. Dlatego obstawiający musi określić swój budżet na zakłady. Trzymanie się budżetu pomaga utrzymać bezpieczne nawyki bukmacherskie zarówno początkującym, jak i doświadczonym profesjonalistom. Ustalenie budżetu jest podstawowym i mądrym zachowaniem hazardowym. Planowanie, ile i kiedy postawić, pomaga graczowi w podejmowaniu świadomych i zwycięskich decyzji.

Wybierz dobrego bukmachera

Renomowani bukmacherzy są bardziej skłonni do oferowania korzystnych kursów i niezawodnych wypłat. Badania, aby upewnić się, że bukmacher ma odpowiednią licencję i jest godny zaufania. Niezależnie od tego, czy obstawiasz za pośrednictwem strony internetowej, czy aplikacji zakładów e-sportowych, przeczytanie warunków gwarantuje, że obstawiający rozumie, czego się spodziewać, wpłacając środki i obstawiając zakład. Przeglądanie recenzji online może dać graczowi wyobrażenie o tym, jak inni konsumenci radzili sobie, grając w określonych zakładach.

Samomonitorowanie

Podobnie jak w przypadku wszystkich gier hazardowych, ważne jest, aby samodzielnie monitorować ryzykowne zachowania hazardowe w e-sporcie, aby uniknąć uzależnienia podczas hazardu na stronach z zakładami e-sportowymi. Zachowanie uzależniające obejmuje niemożność zaprzestania obstawiania zakładów, obstawianie pieniędzy, na których stratę gracz nie może sobie pozwolić, oraz odczuwanie niepokoju i depresji. Jeśli wystąpi którykolwiek z tych objawów, osoba może zdecydować się na samowykluczenie. Licencjonowane lokale zwykle pozwalają graczowi zrobić sobie przerwę, decydując się na zawieszenie konta na określony czas. Lokalne, krajowe i międzynarodowe agencje, takie jak Gamblers Anonymous, zapewniają poradnictwo i inne usługi, aby pomóc osobom z problemami uzależnień.

Tekken by Namco to jedna z najstarszych i najbardziej znanych gier wideo na rynku. Jako jedna z pierwszych, która zawiera zaawansowaną animację i grafikę, gra nadal zapewnia graczom wciągające wrażenia z gry. Dzięki wielu kreatywnym postaciom gra zachwyca graczy możliwością dostosowywania postaci i wybierania różnych trybów gry.

Jako niezbędny członek krajobrazu e-sportu, turnieje Tekken nadal podsycają uczestnictwo graczy i entuzjazm fanów z każdą nową wersją gry. W nowym krajobrazie zakładów sportowych, główne turnieje Tekkena obstawiają zakłady przeciwko temu, kto będzie wygrywać duże turnieje. Gracze w głównych drużynach e-sportowych zbliżają się do statusu celebrytów, ponieważ drużyny wygrywają duże pule nagród i zyskują popularność.

About the author
Jun-ho Kim
Jun-ho KimAreas of Expertise:
E-sport
About

Jun-ho Kim, dynamiczny maestro e-sportu z Korei Południowej, jest latarnią wiedzy w EsportRanker. Łącząc zdolności analityczne z wrodzoną miłością do gier, Jun-ho odkrywa zawiły gobelin konkursów online, zapewniając graczom stały dostęp do informacji i inspirację.

Send email
More posts by Jun-ho Kim