Mobile Betting

Telefon komórkowy zmienił nasze życie na wiele sposobów. Podczas gdy większość ludzi uważa to za pewnik, bylibyśmy poważnie ograniczeni w zadaniach, które moglibyśmy wykonać, gdybyśmy stracili telefony komórkowe. Z tego powodu w dzisiejszych czasach prawie każdy ma telefon komórkowy.

Jedną z najważniejszych zmian, jakie stworzyły telefony komórkowe, jest branża gier. Gry mobilne i mobilne e-sporty stają się popularne w szybkim tempie, co spowodowało, że coraz więcej osób przestawia się na mobilne zakłady e-sportowe. Oto nasze podejście do wszystkiego, co musisz wiedzieć o mobilnych zakładach e-sportowych.

Czym są mobilne e-sporty?

Czym są mobilne e-sporty?

Esports to forma rywalizacji dla gier wideo. Wykwalifikowani gracze z całego świata spotykają się i rywalizują w konkursie organizowanym przez duże firmy.

Na przykład seria turniejów DPC dotyczy popularnej gry Dota 2. Ten ekosystem, w którym gracze rywalizują ze sobą w turnieje i zawody na dużą skalę nazywa się e-sportem.

Ponieważ e-sport to zasadniczo gry wideo, zawodnicy używają urządzeń elektronicznych do rywalizacji w wydarzeniach e-sportowych. Urządzenia te mogą obejmować komputery lub konsole do gier.

Jeśli chodzi o mobilny esport, jest to po prostu scena e-sportowa dla gier mobilnych. W przypadku turniejów gier mobilnych i konkursów gier mobilnych wszyscy zawodnicy muszą używać telefonu zamiast komputera lub konsoli do gier wideo.

Mówiąc najprościej, e-sporty z grami mobilnymi to e-sportowe gry wideo, w które można grać na urządzeniu mobilnym, takim jak PUBG Mobile i Call of Duty Mobile.

Czym są mobilne e-sporty?
Różnica między mobilnymi a zwykłymi grami e-sportowymi

Różnica między mobilnymi a zwykłymi grami e-sportowymi

Chociaż prawdą jest, że kilka mobilnych gier e-sportowych opiera się na grach na komputery PC i wyglądają one bardzo podobnie do swoich wersji na komputery PC, mobilne gry e-sportowe pod wieloma względami różnią się od zwykłych gier e-sportowych.

Przede wszystkim porozmawiajmy o wizualizacjach. Ponieważ telefony komórkowe nie mają dużej mocy, aby poradzić sobie z wymagającymi grami na PC, mobilne gry e-sportowe mają znacznie niższą jakość grafiki. Nawet gdybyśmy mieli porównać zwykłą grę e-sportową sprzed pięciu lat z najnowszą mobilną grą sportową, różnica byłaby od razu widoczna.

Po drugie, jest mechanika. Mobilne gry e-sportowe mają inną mechanikę, jeśli chodzi o strzelanie, poruszanie się itp. Zrzut pocisku i odrzut broni w zwykłym PUBG są zbyt wysokie w porównaniu do wersji mobilnej.

Kolejną istotną różnicą, jaką mają mobilne gry konkurencyjne, jest to, że mobilne gry e-sportowe są zaprojektowane do sterowania za pomocą ekranu dotykowego. Z drugiej strony zwykłe gry są kontrolowane przez kontroler lub kombinację myszy i klawiatury.

Różnica między mobilnymi a zwykłymi grami e-sportowymi
Najlepsze mobilne gry e-sportowe do obstawiania

Najlepsze mobilne gry e-sportowe do obstawiania

Istnieje wiele mobilnych gier e-sportowych. Oto niektóre z najlepszych mobilnych gier e-sportowych, na które możesz obstawiać.

Hearthstone

Hearthstone jest zdecydowanie jedną z najpopularniejszych mobilnych gier e-sportowych. Nie tylko to, ale jest to również jedna z najstarszych mobilnych gier e-sportowych, która została wydana w 2014 roku.

Hearthstone to gra karciana opracowana przez Blizzard. Powodem, dla którego Hearthstone ma tak ogromną i odnoszącą sukcesy scenę rywalizacji, jest to, że Blizzard tworzy gry z myślą o e-sporcie.

PUBG Mobile

Następna w kolejce jest PUBG Mobile. Większość zasług za stworzenie sceny e-sportowej dla mobilnych gier wideo można przypisać PUBG Mobile. Większość ludzi uważa e-sport dla PUBG Mobile za pierwszą prawdziwą mobilną grę e-sportową.

PUBG Mobile to w zasadzie mobilna wersja popularnego e-sportowego tytułu PlayerUnknown's Battlegrounds. PUBG Mobile został opracowany przez Tencent Games i został uruchomiony w marcu 2018 roku. Od tego czasu przyciągnął wielu graczy na najlepszą konkurencyjną scenę gier mobilnych.

Garena Wolny Ogień

Prawdopodobnie jedną z niewielu gier, które mogą dorównać lub przewyższyć popularność PUBG Mobile, jest Garena Free Fire. Garena Free Fire została uruchomiona w 2017 roku i praktycznie eksplodowała popularnością. Liczby oglądalności konkursów Garena Free Fire regularnie przekraczają 2 miliony widzów.

Free Fire bardzo przypomina PUBG Mobile, ale zawiera mnóstwo funkcji, które przyciągają graczy mobilnych. Inną wspólną cechą Free Fire i PUBG Mobile jest to, że obie te gry są najbardziej popularne w Azji Środkowej i Wschodniej, zwłaszcza w Indiach i Chinach.

Telefon komórkowy Call of Duty

Wraz z uruchamianiem gier typu battle royale w lewo i prawo na urządzenia mobilne, istniała pilna potrzeba strzelanki z perspektywy pierwszej osoby, która miałaby tradycyjne tryby, takie jak deathmatch. Tutaj do gry wkracza Call of Duty Mobile.

Call of Duty Mobile to obecnie jedna z najpopularniejszych konkurencyjnych strzelanek FPS na urządzenia mobilne. Ma też ogromną scenę e-sportową.

To właśnie w tych grach zobaczysz najwięcej akcji w mobilnych e-sportach. Więc powinieneś wybrać jedną z tych gier do obstawiania.

Chociaż wszystkie te gry są świetnymi opcjami, wybór jednej gry do obstawiania jest czymś, o czym musisz sam zdecydować. Wybierz grę, o której wiesz najwięcej i grałeś w nią.

Najlepsze mobilne gry e-sportowe do obstawiania
Wszystko, co musisz wiedzieć o mobilnych zakładach na e-sporty

Wszystko, co musisz wiedzieć o mobilnych zakładach na e-sporty

Kursy na zakłady e-sportowe w mobilnych zakładach e-sportowych są sposobem na przedstawienie prawdopodobieństwa wystąpienia wyniku. Załóżmy na przykład, że trwa mecz e-sportowy dla PUBG mobile. Jeśli dana drużyna jest bardzo dobra w grze i jest uważana za najbardziej prawdopodobną do wygrania meczu, wtedy szanse na zwycięstwo tej drużyny są wysokie.

Jeśli jednak wynik ma większe szanse na wystąpienie, to zwrot, jaki uzyskasz obstawiając go i wygranie zakładu, również będzie stosunkowo niewielki.

Istnieją trzy główne sposoby przedstawiania kursów w mobilnych zakładach e-sportowych: dziesiętne, ułamkowe i amerykańskie. W formacie dziesiętnym kursy są reprezentowane przez liczbę i ułamek dziesiętny, np. 2,5 lub 4,6. W formacie ułamkowym kursy są przedstawiane jako ułamki, takie jak 1/5 lub 2/4. Wreszcie, kursy amerykańskie są reprezentowane przez znak dodatni z liczbą lub znak ujemny z liczbą, np. +150 lub -200.

Wszystkie różne sposoby przedstawiania kursów przekazują różne informacje o meczu. Jednak nie ma różnicy w kursach między zwykłymi zakłady na e-sporty online i mobilne zakłady e-sportowe.

Wszystko, co musisz wiedzieć o mobilnych zakładach na e-sporty
Dlaczego mobilne zakłady na e-sporty są popularne?

Dlaczego mobilne zakłady na e-sporty są popularne?

Gry mobilne zrobiły coś, czego innym formom gier nigdy nie udało się zrobić skutecznie, czyli przyciągnąć dużą liczbę graczy z publiczności, która nie była zainteresowana grami i nigdy nie dotknęła konsoli do gier wideo ani komputera do gier. Jak to się dzieje w grach mobilnych?

Cóż, głównym powodem tego jest to, że ludzie nie lubią wydawać pieniędzy na konsole do gier wideo lub komputery do gier. Jednak wydają pieniądze na telefon komórkowy, ponieważ robi znacznie więcej niż to, co może zrobić komputer PC lub konsola do gier. Gdy osoba, która nigdy nie grała w konkurencyjną grę, wypróbuje grę e-sportową na swoim telefonie komórkowym, natychmiast się na nią uzależnia.

Ten wzrost popularności mobilnych e-sportów w rzeczywistości spowodował wzrost popularności mobilnych zakładów e-sportowych. W mobilnych e-sportach jest mnóstwo ludzi. Innym powodem, dla którego mobilne zakłady e-sportowe są tak popularne, są emocje.

Nowi gracze wkraczający na scenę e-sportową robią rzeczy, których nikt wcześniej nie widział. To sprawia, że mobilne e-sporty są bardzo ekscytujące. To sprawia, że mobilne zakłady na e-sporty są jeszcze bardziej ekscytujące, ponieważ Twoje pieniądze są na linii.

Dlaczego mobilne zakłady na e-sporty są popularne?
Mobilne a zwykłe zakłady na e-sporty

Mobilne a zwykłe zakłady na e-sporty

Podobnie jak istnieje kilka różnic między e-sportami mobilnymi a zwykłymi e-sportami, zakłady na e-sporty mobilne są również inne niż obstawianie regularnych e-sportów. Jednak różnica w rzeczywistości nie dotyczy obstawiania.

Podobnie jak w przypadku zwykłych e-sportów, aby obstawiać mobilne e-sporty, musisz udać się do bukmachera, sprawdzić kursy na wynik mobilnego wydarzenia e-sportowego, a następnie postawić zakład. Jednak różnica zaczyna pojawiać się w samych grach, ponieważ gry mobilne znacznie różnią się od zwykłych gier.

Główną różnicą jest przewidywalność. Mobilne zakłady e-sportowe mogą być znacznie bardziej nieprzewidywalne niż zakłady na zwykłe gry e-sportowe. Jednym z powodów jest to, że mobilne e-sporty są obecnie na początkowym etapie w porównaniu do zwykłych e-sportów. Świetni gracze pojawiają się z całego świata i nigdy nie wiadomo, kiedy słabszy gracz może wygrać z najlepszymi graczami na scenie e-sportowej.

Po drugie, mobilne e-sporty wykorzystują połączenia bezprzewodowe do łączenia wszystkich graczy ze sobą. Chociaż połączenia są wysokiej jakości, połączenia bezprzewodowe nigdy nie są niezawodne. Wyniki mogą się zmienić z powodu niestabilności połączeń bezprzewodowych. Gracz może uzyskać przewagę w pingu, podczas gdy inny może przegrać z powodu lagów. Chociaż nie jest to powszechne, jest bardziej powszechne niż zwykłe e-sporty.

Mobilne a zwykłe zakłady na e-sporty
Zakłady na e-sporty na urządzeniach mobilnych

Zakłady na e-sporty na urządzeniach mobilnych

Aby obstawiać zakłady na e-sporty za pomocą telefonu komórkowego, najpierw musisz znaleźć bukmacherów, którzy mają mobilne aplikacje bukmacherskie. Następnie musisz upewnić się, że są legalne i bezpieczne. Możesz to zrobić, sprawdzając recenzje dla nich.

Po znalezieniu aplikacji bukmacherskiej pobierz ją i zarejestruj się u bukmachera. Po zarejestrowaniu się musisz dokonać pewnych wpłat za pomocą metody wpłat dostępne u bukmachera. Następnie wystarczy poszukać wydarzenia e-sportowego, które Ci się podoba, i postawić zakłady na wynik z właśnie dokonanymi depozytami. Upewnij się, że zapoznałeś się z kursami przed postawieniem zakładu.

Zakłady na urządzeniach mobilnych są świetne, ponieważ bukmacherzy zazwyczaj poświęcają wiele uwagi podczas opracowywania aplikacji bukmacherskiej. Ponieważ aplikacje są tworzone w czasach współczesnych, a strony internetowe zostały opracowane dawno temu, większość bukmacherów ma aplikacje, które są znacznie bardziej przyjazne dla użytkownika niż ich strony internetowe.

Obstawianie na telefonie komórkowym jest również znacznie wygodniejsze. Możesz to zrobić nawet w swoim łóżku. Wszystko sprowadza się jednak do osobistych preferencji.

Zakłady na e-sporty na urządzeniach mobilnych