Odbierz swój Kody bonusowe

Zakłady na e-sporty to stosunkowo nowe zjawisko, ale wiele osób wygrało duże sumy pieniędzy, obstawiając gry od Dota 2 i League of Legends po CS:GO i Valorant. Kod promocyjny witryny z zakładami eSports, znany również jako kod promocyjny, to kod składający się z liter lub cyfr, które gracze mogą wpisać w polu promocyjnym na stronie z zakładami, aby otrzymać specjalną zachętę. Bukmacherski kod promocyjny jest zwykle używany przez bukmacherów jako strategia pozyskiwania, która pomaga przyciągnąć nowych klientów i może pomóc w rozpoczęciu obstawiania eSports.

Odbierz swój Kody bonusowe
Jun-ho Kim
ExpertJun-ho KimExpert
Fact CheckerTomas NovakFact Checker
LocaliserKatarzyna "Kasia" NowakLocaliser
Gdzie znaleźć kody promocyjne na stronach z zakładami e-sportowymi

Gdzie znaleźć kody promocyjne na stronach z zakładami e-sportowymi

Wiele witryn bukmacherskich nie publikuje wyraźnie kodów promocyjnych na swoich stronach internetowych, ale istnieją metody wyszukiwania najlepszych dostępnych kodów promocyjnych.

Jedną z metod jest po prostu wygooglowanie wybranej witryny bukmacherskiej wraz z kodem promocyjnym słów. Jest to jedna z najbardziej niezawodnych metod znajdowania kodu promocyjnego, którego szukasz. Możesz również umieścić swój ulubiony eSport w zapytaniu wyszukiwania, aby uzyskać unikalne i nietypowe kody promocyjne.

Na przykład fan League of Legends przeglądałby „League of Legends Worlds Promo Code 1xBet”, aby znaleźć ofertę promocyjną, której szuka. Pamiętaj, aby używać kodów promocyjnych tylko z wiarygodnych i bezpiecznych witryn, takich jak 1xBet, Betsson i Betsafe, między innymi.

Gdzie znaleźć kody promocyjne na stronach z zakładami e-sportowymi
Jak działają kody promocyjne

Jak działają kody promocyjne

Uzyskanie kodu promocyjnego na zakłady eSports to tylko połowa sukcesu; musisz również używać go poprawnie, aby czerpać korzyści. Nie jest to trudne zadanie, ale wymaga kilku etapów.

Każda witryna ma swój własny zestaw zasad i kryteriów, które są określone w regulaminie bonusowym. Koniecznie przeczytaj regulamin kodu promocyjnego lub jakiegokolwiek innego Bonus e-sportowy z tego powodu. Warunki dotyczące bonusów często zawierają krytyczne informacje, takie jak dozwolone metody płatności, minimalne kursy, które musisz postawić, wymagania dotyczące zakładów i tak dalej. Ignoruj je na własne ryzyko.

Jeśli szukasz kodu promocyjnego, zazwyczaj zostaniesz poproszony o wprowadzenie specjalnego lub unikalnego kodu podczas rejestracji lub podczas dokonywania pierwszej wpłaty. Na przykład, jeśli masz kod promocyjny „Worlds100”, aby wejść, musisz wejść na stronę internetową, zarejestrować się jako nowy gracz i wpisać „Worlds100” w odpowiednim miejscu, gdy zostaniesz poproszony o kod promocyjny.

Inne promocje najprawdopodobniej będą wymagały wprowadzenia kodu podczas wpłaty lub na konkretnej stronie bonusowej.

Jak korzystać z kodów promocyjnych

Wybrana witryna z zakładami eSports, a nie witryna eSport, kontroluje sposób, w jaki wydajesz premia za rejestrację. Jednak w zależności od rodzaju, który nabywasz, istnieją taktyki zakładów eSports, które mogą pomóc Ci w jak najlepszym wykorzystaniu kodu promocyjnego.

Jak działają kody promocyjne
Porady i wskazówki dotyczące darmowych zakładów

Porady i wskazówki dotyczące darmowych zakładów

Jeśli kod promocyjny dotyczy oferty dopasowania depozytu, będzie pasował do Twojej pierwszej wpłaty do określonej kwoty. Kredyt bonusowy jest zwykle dodawany do Twojego konta, gdy spełnisz określone wymagania dotyczące zakładów. Mogą one pomóc w dywersyfikacji zakładów, ponieważ zapewniają dodatkowe środki.

Te dodatkowe fundusze mogą pozwolić ci obstawiać drużyny lub graczy, na których normalnie nie obstawiasz, a nawet ryzykować obstawianie słabszych graczy w pogoni za większymi zyskami. Jeśli zakład wygrywa, możesz dużo wygrać, ale jeśli przegrasz, odejmowane są tylko środki bonusowe.

Jeśli posiadasz kod promocyjny na zakłady bez ryzyka, będziesz mógł postawić swój pierwszy zakład na platformie i otrzymać kredyt na zakład równy części lub całości początkowej wpłaty. Na przykład 100-procentowy zakład bez ryzyka do 250 USD przyniesie klientowi 250 USD do wykorzystania na jeden lub więcej darmowych zakładów, jeśli jego pierwszy w historii kwalifikujący się zakład jest przegrany.

Może to pomóc w zrozumieniu eSportu, na który obstawiasz, zwłaszcza jeśli jesteś nowy w zakładach eSport lub eSport w ogóle. Zakłady bez ryzyka są również korzystne, jeśli twoja ulubiona drużyna miał kilka niepewnych gier i nie wykorzystuje swojego pełnego potencjału. Niektóre kody promocyjne dotyczą zakładów wzmocnionych. Zakłady wzmocnione są podobne do zwiększonych szans na zawodnika lub drużynę. Na przykład możesz natknąć się na podwyższony zakład dla gracza, który podnosi swoje +200 do +300, zwiększając Twoją wypłatę, jeśli Twój zakład wygra.

To jedne z najbardziej poszukiwanych kodów promocyjnych, szczególnie wśród doświadczonych graczy, którzy są pewni swoich talentów do obstawiania. Na przykład niektórzy przewidywali, że DAMWON Gaming pokona EDG w LoL Worlds 2021. Jeśli jednak doświadczony gracz wierzy, że EDG wygra, mimo że nie jest oczekiwanym mistrzem, kod promocyjny ze zwiększonym zakładem na EDG byłby wisienką na torcie ich przewidywane zyski.

Istnieją również oferty sezonowe lub związane z wydarzeniami, takie jak kody promocyjne dla Liga Call of Duty, DreamHack eventy, Mistrzostwa Świata w Sportach Elektronicznych, Puchar Świata League of Legends, Puchar Fortnite, i tak dalej.

Te kody promocyjne są idealne dla graczy, którzy są fanami i oglądają mecze poprzedzające ważne wydarzenia, ponieważ mogą stawiać inteligentne zakłady w oparciu o wcześniejsze wyniki, formę i kondycję zespołu lub osoby. Dla nich uzyskanie kodów promocyjnych na te wydarzenia to zdecydowany sposób na zwiększenie ich bankrolla.

Kody promocyjne sezonowe lub specyficzne dla danego wydarzenia są szczególnie przydatne dla graczy, którzy po prostu lubią obstawiać główne wydarzenia, nawet jeśli są nowicjuszami w grze. Kody te mogą pomóc im w rozpoczęciu obstawiania tych eSportów, ponieważ niektóre kody promocyjne mogą działać jako siatka bezpieczeństwa, jeśli ich zakłady spadną.

Porady i wskazówki dotyczące darmowych zakładów
Odpowiedzialny hazard

Odpowiedzialny hazard

Rozważ hazard wyłącznie jako rodzaj rozrywki. Musisz być przygotowany na utratę pieniędzy i rozumieć te straty jako nieunikniony element gry. To bezsprzecznie właściwy sposób na hazard.

Oczekiwanie lub żądanie wygranej jest zazwyczaj źródłem problemów z hazardem. Kiedy ci gracze przegrywają, mogą stać się sfrustrowani lub zdenerwowani, co skłania ich do narażania większej ilości pieniędzy na próbę odrobienia strat. Może to wywołać przerażający efekt domina, który szybko się nasila.

Odłóż na bok określoną kwotę pieniędzy, którą chcesz stracić w dowolnym momencie. Jeśli ustalisz i trzymasz się swoich granic, powinieneś być w stanie cieszyć się grą bez żadnych kłopotów. Kontroluj ilość czasu spędzaną na hazardzie w taki sam sposób, w jaki ograniczasz ilość wydawanych pieniędzy. Hazard w czasie wolnym jest dopuszczalny, o ile możesz sobie na to pozwolić, ale nie powinien przejąć kontroli nad twoim życiem.

Nie bój się podejść do kogoś, jeśli wiesz lub podejrzewasz, że hazard staje się dla Ciebie problemem. Nie ma się czego wstydzić, a samodzielna próba rozwiązania problemu jest bezowocna. Niektóre grupy mogą ci pomóc, jeśli nie czujesz się komfortowo w rozwiązywaniu problemów z przyjaciółmi lub rodziną.

Odpowiedzialny hazard