Overwatch zakłady na e-sport

Overwatch to popularna gra wideo, która została wydana 3 maja 2016 r. Blizzard Entertainment i Iron Galaxy opracowali tę strzelankę. W tę grę można grać na platformach takich jak PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows i Nintendo Switch. Overwatch eSports to strzelanka z perspektywy pierwszej osoby, która daje miejsce na opcje dla wielu graczy. Ta gra e-sportowa dzieli graczy na dwie drużyny, z których każda ma sześciu graczy.

Najpierw gracze muszą wybrać swoje postacie z dużej puli. Postacie te nazywane są bohaterami i mają unikalne zdolności. Wyzwaniem jest tutaj wykorzystanie ograniczonego czasu na wykonanie określonych celów na mapie. Jedynym ładunkiem, jaki napotkasz w grze, jest zakup opcjonalnych przedmiotów kosmetycznych.

Overwatch zakłady na e-sport
Zakłady Overwatch 2022 : wszystko, co musisz wiedzieć

Zakłady Overwatch 2022 : wszystko, co musisz wiedzieć

Blizzard Rozrywka otrzymał największe uznanie za bycie twórcą i wydawcą Overwatch, chociaż wiele osób miało wielki wkład w tę grę. Projektanci stojący za sukcesem Overwatch to Jeremy Craig, Michael Elliott i Scott Mercer.

Inne godne uwagi wzmianki to Derek Duke, kompozytor, a Michael Chu i Alyssa Wong byli pisarzami. Warto również zaznaczyć, że Mike Elliott i John LeFleur wykonali świetną robotę w dziale programowania. Jeff Kaplan, Chris Metzen i Aaron Keller również wyreżyserowali tę grę wieloosobową.

Ten zespół zapewnił kontynuację tej gry, wypuszczając Overwatch 2. Jest to kontynuacja pierwszego wydania. Został ogłoszony w 2019 roku. Gra aktualizuje początkowy projekt o nowych bohaterów, zaawansowane tryby gry i nowe mapy. Ogłosili, że gra będzie sprzedawana jako osobny tytuł, w tym nowy gracz kontra środowisko.

Zakłady Overwatch 2022 : wszystko, co musisz wiedzieć
Wszystko o zakładach na e-sporty Overwatch

Wszystko o zakładach na e-sporty Overwatch

Od czasu premiery gra zdobyła kilka prestiżowych nagród. Należą do nich British Academy Games Award za tryb wieloosobowy w 2017 roku, The Game Award za grę roku w 2016 roku, Nagroda Game dla najlepszej gry e-sportowej w 2018 roku Nagroda BAFTA Games za Evolving Game w 2018 roku oraz nagrodę Teen Choice Award za wybraną grę wideo.

Obstawianie Overwatch jest łatwe, nawet dla początkujących graczy. Co więcej, ta gra jest łatwo dostępna i ma bezpośrednie rynki zakładów. Kilka najlepszych platform bukmacherskich na eSporty pokrycie hazardu Overwatch. Jednak główne gry, które znajdziesz na popularnych stronach, to mecze Overwatch League i World Cup. Gracze mają zapewnione światowej klasy usługi bukmacherskie oraz hojne promocje i bonusy.

Niektóre serwisy bukmacherskie obejmujące wydarzenia Overwatch eSports to BetOnline, BetWay, 888 Sport, William Hill, ArcaneBet, Leo Vegas, Betsson, Bwin, Nitrogen i Bet365. Po zalogowaniu się na swoje konto zakładów powinieneś znaleźć sekcję eSports, aby znaleźć OW. Niektóre rynki, które znajdziesz w tej sekcji, to zwycięzca meczu, handicap i bezwarunkowy zwycięzca.

Zwycięzca meczu to prosty rynek, w którym obstawiasz zwycięskie, zwycięskie drużyny, obserwując najlepsze drużyny. Sformułowanie może się różnić w różnych witrynach i może być mylące dla nowych graczy. W niektórych przypadkach spotkasz się „łeb w łeb”, podczas gdy w innych używa się terminu „linia pieniędzy”, ale termin „zwycięzca meczu” jest najbardziej powszechny.

W handicapie obstawiasz, czy wygra drużyna z przewagą lub wadą handicapu. Jednak ten rynek nie jest oferowany przez większość bukmacherów. Ostateczny zwycięzca to sytuacja, w której stawiasz zakład na potencjalnego zwycięzcę w turniejach. Rynek nie skupia się na pojedynczych meczach.

Wszystko o zakładach na e-sporty Overwatch
Dlaczego gra w Overwatch jest popularna?

Dlaczego gra w Overwatch jest popularna?

Obecnie opinie na temat popularności Overwatch są mieszane. Niektórzy uważają, że gra może wkrótce stracić sławę, podczas gdy niektórzy przewidują pomyślną przyszłość. Spadek liczby aktywnych graczy może być powodem, dla którego niektórzy sceptycznie odnoszą się do popularności gry. W 2020 roku ta gra przyciągała co miesiąc około 10 milionów. Gra zyskuje również tysiące strumieni dzięki popularnym twórcom treści.

Najczęściej obserwowany Overwatch drużyny e-sportowe San Francisco Shock, Shanghai Dragons, Dallas Fuel, New York Excelsior, Guangzhou Charge i południowokoreańska dynastia Seoul.

Społeczność internetowa

OW jest popularny w społeczności internetowej, codziennie otrzymuje wiele strumieni. Znani twórcy treści mieli ogromny wkład w sukces gry w sieci. Po premierze gry uzyskała ponad 2500 strumieni, co oznacza, że utrzymuje się do 2020 roku. To pokazuje, że gameta jest nadal popularna wśród streamerów.

Dlaczego gra w Overwatch jest popularna?
Granie w Overwatch Esports online

Granie w Overwatch Esports online

Najpopularniejsze eSporty oferują turnieje online, które są dostępne publicznie. Aby wziąć udział w internetowych turniejach Overwatch, musisz spełnić określone wymagania specyficzne dla poszczególnych turniejów. Turnieje OW są bardzo konkurencyjne, ponieważ przyciągają graczy z całego świata, z których większość wybierana jest spośród najlepszych na świecie. Popularni gracze eSports na całym świecie to JJonak, Gamsu, Sinatraa, Jake, Profit, Neko i Jeff Wilpon.

Na początek każdy, kto ma stabilny internet, może wziąć udział w tych turniejach online. Gry e-sportowe Overwatch mogą być lukratywną opcją kariery dla graczy, którzy rywalizują na najwyższym poziomie. Możesz być twórcą gier, YouTuberem tworzącym treści na temat e-sportu, brać udział w konkurencyjnych turniejach lub dołączyć do zespołu e-sportowego.

Granie w Overwatch Esports online
Wielcy gracze Overwatch, na których warto postawić

Wielcy gracze Overwatch, na których warto postawić

Kilku graczy eSport z całego świata bierze udział w różnych wydarzeniach. Ranking tych sportowców może być pod względem turnieje i ligi wygrane, a także zarobione nagrody pieniężne. Niektóre wielkie nazwiska obejmują;

Faker: To jest 25-letni gracz z Korei Południowej dla T1, który rywalizuje w profesjonalnym League of Legends. Faker grał w swojej drużynie od 2013 roku jako środkowy gracz i jest uważany za najlepszego gracza wszechczasów w League of Legends. Wyraził również zainteresowanie grą w Overwatch, gdzie również byłby świetnym zakładem.

Super: Oficjalnie znany jako Matthew De Lisi, ten młodzieniec wywołuje fale w branży OW. Jest wszechstronny, a jednocześnie super z konkretnymi postaciami. Warto zauważyć, że super był dwukrotnie mistrzem Overwatch League. Był również zwycięzcą drugiego etapu, mistrzem świata, gwiazdą roli, zwycięzcą majowego turnieju w zwarciu i wicemistrzem świata. Niedawno zgarnął 1,5 miliona dolarów w wielkim finale Overwatch League, reprezentując San Francisco Shock, dużą drużynę w kręgach tej gry.

Gest: Doświadczony gracz, który rywalizuje od 2017 roku. Grał w drużynie London Spitfire i odniósł wielkie zwycięstwa, takie jak Playoffs Overwatch League Season czy APC Premier w 2017 roku. Zajął także drugie miejsce w finałach Overwatch League w 2020 roku i zabrał do domu 750 000 dolarów.

Wielcy gracze Overwatch, na których warto postawić
Dlaczego gracze kochają Overwatch?

Dlaczego gracze kochają Overwatch?

Gracze uwielbiają eSport ze względu na łatwość dostępu i wygodę grania. To samo dotyczy Overwatch. Bycie zawodowym graczem Overwatch może być dobrą ścieżką kariery z dobrym źródłem dochodu. Możesz także uzyskać dobre możliwości stypendialne w najlepszych uczelniach, które mają zespoły Overwatch.

Uczelnie z zespołami OW obejmują między innymi Maryville University, Akron University, Northwood University i Harrisburg University. Różne uczelnie mają programy stypendialne w różnym czasie, więc dobrze jest być czujnym.

Angażowanie się w zajęcia eSportowe jest korzystne dla twojego zdrowia, w szczególności dla poprawy funkcji mózgu.

Dlaczego gracze kochają Overwatch?
Jak grać w e-sporty Overwatch?

Jak grać w e-sporty Overwatch?

Gra w Overwatch jest dość podobna do innych eSportów. Najpierw musisz wybrać preferowaną grę. Następnym krokiem jest wybór platformy, która zapewni Ci dobre wrażenia z gry.

Przestudiuj grę i wszystkie związane z nią aspekty. Możesz polegać na samouczkach YouTube i strumieniach Twitch, aby uczyć się od najlepszych. Jeśli to możliwe, możesz rozważyć zatrudnienie doświadczonego trenera, aby poprawić swoje umiejętności.

Możesz również rozważyć zakup lub ulepszenie swojego sprzętu do gier, aby zwiększyć swoją przewagę nad konkurencją. Po spełnieniu tych wymagań możesz rozpocząć lub dołączyć do drużyny i brać udział w turniejach.

Najwięksi współtwórcy Overwatch

Wiele osób wniosło wielki wkład w eSport. Niektórzy pomogli zaprojektować gry, a inni założyli zespoły i byli ich właścicielami. Warto zauważyć, że profesjonalny gracz Overwatch miał również znaczący wpływ na dzisiejszą pozycję gry.

Niektórzy legendarni właściciele zespołu to Jack Etienne, założyciel Cloud9. Cloud9 jest znany z pielęgnowania graczy i ma jedne z najlepszych nazw ze względu na przyjazne dla graczy środowisko. Matthew to kolejna bardzo uznana osobowość w branży eSport, będąca współwłaścicielem 100 Thieves. Jest także byłym zawodowym graczem Call of Duty.

Jak grać w e-sporty Overwatch?
Wszystko o Overwatch League

Wszystko o Overwatch League

Co roku odbywa się Overwatch World Cup o nazwie Liga Overwatch. Za corocznym konkursem stoi firma Blizzard Entertainment, która jest producentem gry. To międzynarodowe wydarzenie przyciąga zespoły z całego świata. Konkurs ten został zainaugurowany w 2016 roku.

Od samego początku Korea Południowa zdobyła najwięcej tytułów, z trzema w 2021 r. W 2016 r. w tym wydarzeniu e-sportowym wzięło udział 16 uczestników, 32 w 2017 r., 24 w 2018 r. i 10 w 2019 r. To międzynarodowe wydarzenie odbyło się w Stanach Zjednoczonych Stany Zjednoczone, Australia, Chiny, Polska, Tajlandia i Korea Południowa.

Przez lata Overwatch współpracował z niektórymi renomowanymi platformami nadawczymi, aby zwiększyć swój globalny zasięg. Jednym z popularnych kanałów jest platforma Twitch, która ma wiele kanałów transmisji na żywo. Overwatch nawiązało również współpracę z Disneyem, aby zapewnić wzrost liczby fanów na całym świecie. Języki używane w zakłady na żywo transmisje są w języku angielskim, koreańskim, rosyjskim, francuskim, japońskim, niemieckim, chińskim i tajskim, aby zaspokoić potrzeby różnych fanów.

Przez lata turniej miał różne formaty. W ostatniej edycji etap wstępny posłużył do wyłonienia zespołów, które zakwalifikowały się do etapów grupowych. Pięć najwyżej sklasyfikowanych drużyn ma bezpośrednie kwalifikacje do fazy grupowej.

Wszystko o Overwatch League
Czym są mistrzostwa świata w e-sporcie?

Czym są mistrzostwa świata w e-sporcie?

Puchar Świata w e-sporcie to zawodowa konkurencja z udziałem sportów elektronicznych. Będąc ogólnoświatowym turniejem, sport przyciąga najlepsze drużyny na całym świecie, dzięki czemu ma ogromną rzeszę fanów. Wiele turniejów Pucharu Świata jest organizowanych dla różnych e-sportów.

Niektóre z tych międzynarodowych turniejów mają kilka aktywności sportowych ograniczonych do jednej edycji. Na przykład Electronic eSports World Convention (ESWC) organizuje gry takie jak Call of Duty i Counter-Strike: Global Offensive. Inne, takie jak Overwatch World Cup, zawierają pojedyncze wydarzenie e-sportowe

Kraje najwyżej sklasyfikowane w dziedzinie OW eSports

Kraje, o których wiadomo, że są aktywnie zaangażowane w Overwatch eSports, to Stany Zjednoczone, Niemcy, Rosja, Korea Południowa i Chiny. Zgodnie z oczekiwaniami rankingi są tworzone na podstawie analizy liczby konkurencyjnych graczy w danym kraju. W 2020 roku statystyki eSports wykazały, że w USA było ponad 4300 aktywnych profesjonalne zespoły. Na kolejnych miejscach znalazły się Niemcy z 973, Korea Południowa z 890, a Brazylia z 852.

W Overwatch World Cup Korea Południowa jest na szczycie listy z trzema tytułami, podczas gdy Stany Zjednoczone mają jeden i są obecnie mistrzami świata

Czym są mistrzostwa świata w e-sporcie?
Zakłady na e-sportowe mistrzostwa świata w Overwatch

Zakłady na e-sportowe mistrzostwa świata w Overwatch

Podobnie jak w przypadku zakładów sportowych, w zakładach na turnieje e-sportowe Overwatch online chodzi o szczęście. Kilka najlepszych bukmacherów relacjonuje wydarzenia Overwatch World Cup. Istnieje wiele rynków dostępnych dla wydarzeń Overwatch eSports.

Ze względu na dużą niepewność na polu eSports kursy na zakłady nie są oferowane, dopóki wydarzenie nie dobiegnie końca. Rynki, które można znaleźć w większości wiodących witryn z zakładami e-sportowymi, obejmują:

 • Zwycięzca head-to-head.
 • Ostateczny zwycięzca turnieju.
 • Najlepszy strzelec.

Kiedy obstawiasz online na te wydarzenia OW, zawsze pamiętaj, że przegrana jest możliwa. Z tego powodu większość domów bukmacherskich zawsze ostrzega graczy przed odpowiedzialnym obstawianiem. Za każdym razem, gdy napotkasz wyzwania w zakładach eSports, powinieneś przejrzeć często zadawane pytania na stronie i uzyskać kontakt z obsługą klienta w celu uzyskania pomocy. Możesz też skontaktować się z obsługą klienta na czacie i uzyskać rozwiązanie.

Zakłady na e-sportowe mistrzostwa świata w Overwatch
Znajdź idealnych bukmacherów Overwatch

Znajdź idealnych bukmacherów Overwatch

Imprezy OW stają się coraz bardziej lukratywnym rynkiem dla fanów eSportu. Jednak gracze Overwatch są zachęcani do gry w licencjonowanych i zarejestrowanych kasynach. Kilku dostawców bukmacherów e-sportowych oferuje opcje zakładów Overwatch. Do tych dostawców należą 888 Casino, Spinamba i Bet Master.

Początkujący w zakładach online na e-sporty powinni być wyposażeni w kilka podstawowych wskazówek, aby mieć pewność, że mają szansę na wygranie swoich zakładów. Oto podstawowe wskazówki: Poznaj grę. Rozpoczynając obstawianie Overwatch, powinieneś upewnić się, że masz podstawową wiedzę na temat gry. Dzięki lepszemu zrozumieniu masz przewagę, aby wygrać.

Kolejną rzeczą, której należy szukać, są informacje o rynkach w aplikacjach bukmacherskich eSports. Różni dostawcy mają różne rynki. Niektóre są takie same, ale różnica polega na brandingu. Upewnij się, że dobrze znasz rynki, zanim zaangażujesz się w cokolwiek.

Poznaj zaangażowany zespół i graczy w każdym z nich. Jest to konieczne, ponieważ znajdziesz rynki z udziałem poszczególnych graczy. Podsumowując, upewnij się, że dobrze zarządzasz swoimi funduszami hazardowymi. Postaw z tym, co możesz stracić, aby uzyskać płynne obstawianie w Overwatch.

Znajdź idealnych bukmacherów Overwatch
Najlepsze zespoły bukmacherskie Overwatch

Najlepsze zespoły bukmacherskie Overwatch

Szanghajski Smok

To jest chiński profesjonalny zespół Overwatch. Zespół powstał w 2017 roku i bierze udział w Overwatch League, w skład której wchodzą drużyny z Chin, Kanady, Wielkiej Brytanii, Francji i USA. Shanghai Dragons to najnowszy mistrz ligi pod wodzą Moona Byung-Chula, który jest ich obecnym trenerem.

Atlanta panowanie

To profesjonalna strona e-sportowa Overwatch z Atlanty w stanie Georgia. Ta drużyna została założona w 2018 roku i rywalizuje w Overwatch League. Jest własnością Atlanta Esports Ventures i jest członkiem Zachodniego Regionu ligi. Obecnie są zarządzane przez Brada Sajaniego i są sponsorowane przez Cox Communications. Brad poprowadził drużynę do trzech prostych play-offów i jednego finału w 2021 roku, gdzie zajęli drugie miejsce.

Paliwo Dallas

To kolejna godna uwagi drużyna Overwatch, która została założona 3 lutego 2016 r. Zaczynała jako Team EnVyUs, zanim w 2017 r. została przemianowana na Dallas Fuel. Współwłaścicielami zespołu są Mike Rufail i Kenneth Hersh. Uczestniczy w Overwatch League i korzysta ze stadionu Esports Stadium w Arlington.

Warto zauważyć, że Envy Gaming to ich grupa macierzysta, a głównym trenerem jest Yun Hee-won. Ich działalność sponsoruje amerykańska restauracja fast-food Jack in the Box.

Gladiatorzy z Los Angeles

Ten amerykański zespół Overwatch eSports ma siedzibę w Kalifornii. Biorą udział w Overwatch League będąc członkiem z zachodniego regionu ligi. Ta drużyna e-sportowa jest współwłaścicielami Stana i Josha Kroenke, którzy są właścicielami Kroenke Sports & Entertainment. Drużyna działa od 2017 roku i czterokrotnie zdołała awansować do play-offów sezonu pod wodzą swojego pierwszego trenera, Davida Pei.

Nowy Jork Excelsior

To najlepszy profesjonalny zespół Overwatch, którego właścicielem jest Jeff Wilpon. Historia zespołu sięga 2017 roku, kiedy to została założona i zaczęła rywalizować w Overwatch League. Drużyna ze wschodniego regionu ligi jest sponsorowana przez T-Mobile i jako oficjalne barwy używają czarnego, niebieskiego i czerwonego.

Dynastia Seulu

Ta drużyna e-sportowa Overwatch pochodzi z Korea Południowa. Zespół został założony w 2017 roku i jest sponsorowany przez Net Gear. Ich najbardziej utytułowanym trenerem był Dong-gun, który poprowadził ich do występu w pierwszym sezonie playoff.

Najlepsze zespoły bukmacherskie Overwatch
Plusy i minusy

Plusy i minusy

Plusy

 • Kompatybilny z wieloma urządzeniami do gry i platformami
 • Uwielbiają go domy bukmacherskie
 • Obiecuje świetną konkurencję z hojnymi nagrodami
 • Świetne przetwarzanie wizualne. Overwatch pomaga graczowi poprawić jego zdolności wizualne.
 • Poprawia koordynację wzrokowo-ruchową. Zaangażowanie w Overwatch sprawi, że twoje ramiona będą harmonijnie współpracować, ponieważ przetwarzasz to, co widzisz i wykonujesz rękami.
 • Gracze rozwijają swoje umiejętności rozwiązywania problemów.
 • Gracze zwykle interesują się przedmiotami ścisłymi, inżynieryjnymi, matematycznymi i technologicznymi.
 • Angażowanie się w Overwatch pomaga ci łączyć się z innymi graczami, którzy przyczyniają się do twojego życia towarzyskiego.

Cons

 • Gracze ryzykują rozwój zaburzeń gry. Nadmierne zaangażowanie w zakłady eSport uzależnia. Może to być szkodliwe, zwłaszcza w nieuregulowanym środowisku, w którym mogą być zaangażowane dzieci.
 • Zawodnicy na zaawansowanych poziomach mogą stosować leki zwiększające wydajność, które mają poważne skutki uboczne.
 • Może narazić graczy na problemy wizualne. Dłuższe godziny spędzone na ekranie mogą być szkodliwe dla wzroku.
 • Te wady nie są charakterystyczne dla gier Overwatch, ale pochodzą z ogólnych gier lub hazardu e-sportowego.
Plusy i minusy
Wszystko, co musisz wiedzieć o kursach zakładów Overwatch

Wszystko, co musisz wiedzieć o kursach zakładów Overwatch

Będąc nowym eSportem, Overwatch zdobył wielu fanów i wkroczył na scenę zakładów. Aplikacje bukmacherskie na e-sport oferują użytkownikom wiele opcji obstawiania. Obejmują one moneyline, sumy i spready. Poniżej znajdują się szczegóły powyższych kursów na e-sporty:

Zakłady na pieniądze

Ta prosta opcja zakładów wymaga przewidzenia zwycięzcy meczu. Kursy na zakłady Overwatch w zakładzie moneyline są wyświetlane w kursach amerykańskich. Są w postaci liczb, które mają znak ujemny lub dodatni. Drużyna z ujemnym kursem ma dużą szansę na wygraną, podczas gdy słabsi mają dodatni kurs.

Spready

Są to kursy, które koncentrują się na punktach zdobytych w grze. Wynik tutaj nie ma większego znaczenia. Zakład Overwatch ma spready dla map, a każda drużyna może uzyskać pozytywny lub negatywny handicap. Dodatni handicap oznacza, że drużyna może rozpocząć 1,5 lub 2,5 mapy z wyprzedzeniem, co oznacza, że aby wygrać zakład, potrzebujesz jednej wygranej lub dwóch map.

Całkowity

Te zakłady obejmują ogólną liczbę rzeczy. Witryna zakładów e-sportowych Overwatch ustawia liczbę, którą możesz postawić powyżej lub poniżej. Jeśli postawisz na wynik powyżej 3,5 mapy, każdy wynik powyżej tej sumy będzie korzystny.

Wszystko, co musisz wiedzieć o kursach zakładów Overwatch
Sztuczki i wskazówki dotyczące zakładów

Sztuczki i wskazówki dotyczące zakładów

Poznaj swoich bohaterów

Overwatch to strzelanka, w której gracze wybierają bohaterów do gry. Bohaterowie mają unikalne mocne strony i równie mają słabości. Aby mieć dobre wrażenia z obstawiania e-sportów w tej grze, postaraj się zrozumieć różne postacie. Mając wiedzę, podejmiesz rozsądną decyzję, w którym zespole umieścisz swoje pieniądze.

Poznaj różne strony bukmacherskie

Powinieneś odwiedzić różne platformy bukmacherskie oferujące bukmacherom Overwatch i ocenić ich usługi. Zwróć uwagę na zmienność kursów i dostępnych rynków. Znajdź najlepszą platformę przed postawieniem zakładu. Ponadto nigdy nie czuj się komfortowo z jedną platformą bukmacherską; zawsze szukaj zmian i aktualizacji, aby znaleźć te, które Ci odpowiadają.

Bądź częścią gry

Możesz aktywnie uczestniczyć w grze, oglądając lub grając. W ten sposób poznasz podstawy gry, które pomogą Ci w obstawianiu online. Możesz zważyć i zobaczyć faworytów w grze i zdecydować, który z nich jest najbardziej odpowiedni.

Zrozum szanse

Jest to podstawowy wymóg przy zakładaniu zakładów e-sportowych. Dowiedz się, jak działają szanse i liczby w Overwatch. Hazard na ślepo zwykle prowadzi do przegranych.

Sztuczki i wskazówki dotyczące zakładów