World of Tanks zakłady na e-sport

World of Tanks (WoT) to najwyżej oceniane dzieło Wargaming, cypryjskiej firmy zajmującej się grami wideo. Ten ostatni ogłosił swój rozwój w 2009 roku, twierdząc, że jego budżet był wówczas większy niż jakikolwiek inny tytuł w branży gier. Ta gra została wydana w sierpniu następnego roku po serii udanych testów beta.

Do grudnia 2013 roku World of Tanks miało ponad 70 milionów zarejestrowanych graczy na całym świecie. Nie można zaprzeczyć, że od tego czasu baza użytkowników tej gry ogromnie wzrosła. Warto zauważyć, że nie wszyscy grają w WoT, aby pozbyć się nudy. Istnieje również pododdział eSports, w którym wykwalifikowani gracze i drużyny rywalizują ze sobą o różne pule nagród.

World of Tanks zakłady na e-sport
Czego można oczekiwać od World of Tanks?

Czego można oczekiwać od World of Tanks?

Granie w World of Tanks dla czystej zabawy lub rywalizacji wymaga od graczy zgromadzenia ogromnej wiedzy na ten temat. Ten legendarny gra masowo multiplayer online (MMO) może pochwalić się setkami pojazdów bojowych z XX wieku, w tym artylerią lokomotyw, czołgami (lekkimi, ciężkimi i średnimi) oraz łowcami czołgów.

Te samochody pancerne pochodzą z różnych części świata, takich jak Wielka Brytania, Francja, Japonia, Polska, Niemcy, Chiny i Stany Zjednoczone. Ponadto wszystkie można dostosować i nie mają podobnych występów, ról ani mocnych stron na polu bitwy. W zależności od swoich celów, gracz decyduje, jakiego dodatkowego wyposażenia potrzebuje jego pojazd.

Rozgrywka Players vs. Players (PvP) to podstawowy tryb gry w World of Tanks. Dlatego każdy gracz wybiera jeden pojazd bojowy do użycia. Gdy wylądują na losowym polu bitwy, odpowiadają za jego ruch i strzelanie. Mogą również korzystać z funkcji czatu głosowego lub pisanego, aby komunikować się z innymi graczami, sojusznikami lub nie, w dogodnym dla nich czasie.

W tej grze gracze WoT mogą brać udział w różnych bitwach. Główne typy to:

 • Bitwy losowe
 • Bitwy drużynowe
 • Bitwy kompanii czołgów
 • Specjalne bitwy
 • Bitwy treningowe
 • Bitwy o twierdzę
Czego można oczekiwać od World of Tanks?
Zakłady na World of Tanks

Zakłady na World of Tanks

Niezliczeni biegli gracze w World of Tanks mogą potwierdzić, że obstawianie tej gry to walkower! Jednym z głównych powodów jest to, że oferuje je wiele stron z zakładami e-sportowymi, z których większość zapewnia korzystne funkcje, takie jak świetne kursy na różne turnieje WoT, wielokrotne metody wpłat/wypłatoraz przystosowanie zespołów obsługi klienta.

Poza tym obstawianie World of Tanks eSport jest proste, zwłaszcza po tym, jak gracz znalazł bukmachera, którego aspekty spełniają jego unikalne wymagania. Oto, co powinni zrobić:

 • Odwiedź sekcję eSports na stronie bukmacherskiej
 • Kliknij „World of Tanks (WoT)”
 • Wybierz rynek
 • Podaj kwotę zakładu
 • Potwierdź zakład

Przygotowanie do zakładów na World of Tanks

Chociaż stawianie zakładów w World of Tanks jest proste, gracze powinni się na to przygotować, jeśli chcą jak najlepiej go wykorzystać. Ale jak mogą to zrobić? Na początek można zbadać dostępne popularne rynki, takie jak:

 • Handicapy
 • Pierwsza krew
 • Zwycięzca mapy
 • Zwycięzca meczu/zakłady na pieniądze
 • Baza zdobyta
 • Całkowity wynik

Sprytnie jest również, aby gracz ocenił bezpieczeństwo strony z zakładami, przygotowując się do rozpoczęcia przedsięwzięcia bukmacherskiego na World of Tanks. Prawda jest taka, że chociaż istnieje spora pula bezpiecznych, legalnych witryn bukmacherskich WoT, istnieje również kilka niezabezpieczonych. A gracze muszą ich unikać za wszelką cenę.

Zakłady na World of Tanks
Dlaczego WoT jest popularny?

Dlaczego WoT jest popularny?

World of Tanks należy do najpopularniejsze gry e-sportowe na scenie dzisiaj. Może to wynikać z następujących czynników.

Społeczność internetowa

World of Tanks może pochwalić się ogromną społecznością z ponad 160 milionami graczy na całym świecie. Chociaż większość z nich nigdy nie spotkała się osobiście, spędzają dużo czasu online, omawiając tę grę. Niektóre z najczęstszych tematów, które komentują, obejmują poprzednie i nadchodzące turnieje, wskazówki dotyczące zakładów i gry oraz najbardziej utalentowanych graczy, na których należy uważać.

Granie w World of Tanks online

Prostota i dostępność WoT to kolejne elementy, które pozwoliły mu zdobyć przychylność wielu miłośników e-sportu na całym świecie. Ten tytuł jest dostępny na wielu platformach, w tym Microsoft Windows, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, iOS, Android, Xbox 360 i macOS.

Gracze z Big World of Tanks

Można również śmiało powiedzieć, że legendarni gracze World of Tanks odegrali ogromną rolę w ulepszeniu fandomu tej gry. Niektóre z nich to tyranozaur_Riggx i LuNaTic_-Lore, którzy inspirują graczy do częstszego grania w tę grę, aby doskonalić swoje umiejętności.

Dlaczego gracze kochają World of Tanks

Wiedza, dlaczego gracze wciąż nie mają dość World of Tanks, jest kluczem do zrozumienia jego rosnącej popularności. Tak, ten tytuł został pierwotnie wydany ponad dekadę temu, ale wciąż wydaje się świeży dzięki regularnym aktualizacjom. Mechanika WoT jest również zróżnicowana i posiada imponującą grafikę. Większość graczy uwielbia też to, że Wargaming bierze pod uwagę ich wkład podczas wypuszczania swoich najnowszych wersji.

Jak grać w WoT

To może być kolejny powód wyjaśniający sławę World of Tanks. Nauka gry w tę grę jest walkowerem. I tak długo, jak gracz opanuje swoje sztuczki, są dobre, aby jechać! Na przykład gracze powinni dać swoim kolegom z drużyny trochę miejsca, aby wspomóc optymalną wydajność. Parkowanie za sojusznikiem nie jest zalecane, ponieważ minimalizuje to broń w bitwie. Ponadto gracze powinni ostrożnie poruszać się w strefach gorących walk.

Największe drużyny i gracze World of Tanks

Poza tym World of Tanks jest powszechnie znany, ponieważ gracze mają długą listę drużyn i graczy, którzy muszą się nad tym zastanowić, jeśli chodzi o obstawianie go na najlepsza strona z zakładami e-sportowymi. Mogą nawet obstawiać wiele zakładów lub eksplorować różne rynki, jeśli są zdezorientowani wieloma dostępnymi opcjami. Niewątpliwie zwiększa to podekscytowanie większości graczy, którzy czekają na wyniki.

Dlaczego WoT jest popularny?
Czy istnieje turniej World of Tanks, na który można obstawiać?

Czy istnieje turniej World of Tanks, na który można obstawiać?

TAk. Istnieją różne mistrzostwa WoT, które umożliwiają rywalizację różnych profesjonalnych drużyn e-sportowych. Wydarzenia te mogą mieć różne warunki regulujące działania wszystkich uczestniczących stron.

Zazwyczaj World of Tanks turnieje występują w trzech formatach – potyczki, wyzwania i turnieje klanowe. W zależności od konkretnych zawodów zespoły mogą liczyć od trzech do piętnastu zawodników eSportu. Większość z tych organizacji sprowadza również wykwalifikowanych „rezerwowych” graczy, aby zastąpić tych, którzy mogą nie dostać się na scenę z powodu problemów, takich jak komplikacje wizowe.

Najnowszym światowym turniejem World of Tanks był World of Tanks Championship International 2022, pierwsze wydarzenie 15VS15 w tej grze. Najlepsze drużyny biorące w nim udział pochodziły z Europy, Chin, Azji i Pacyfiku, Ameryki Północnej i Wspólnoty Niepodległych Państw. Pula nagród wyniosła 130 000 €, wystarczająco duża, aby zmusić te zespoły do zaoferowania z siebie wszystkiego.

Wielki finał World of Tanks to jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń wśród graczy WoT. To także świetna okazja do obstawiania zakładów na e-sporty.

Bez wątpienia te globalne turnieje World of Tanks to wielka sprawa, szczególnie dla członków społeczności e-sportowej. Dają sportowcom możliwość zaprezentowania swoich szalonych umiejętności WoT, rzucenia wyzwania przeciwnikom, zbudowania własnej marki i optymistycznie torują drogę do dalszego rozwoju kariery.

Czy istnieje turniej World of Tanks, na który można obstawiać?
Obstawianie World of Tanks u dostawców

Obstawianie World of Tanks u dostawców

Każdy entuzjasta World of Tanks może postawić na to u najlepszych dostawców e-sportu, w tym 22BET, Betwinner i Megapari. Gracze powinni zarejestrować się w tych witrynach bukmacherskich dopiero po upewnieniu się, że odpowiadają one ich zróżnicowanym potrzebom w zakresie zakładów. Ale jaki jest najbardziej odpowiedni sposób, aby to zrobić? Cóż, ocena ich funkcji zawsze znajduje się na szczycie listy.

Godny bukmacher WoT ma intuicyjną stronę i pozwala graczom obstawiać na urządzeniach mobilnych. W ten sposób mogą stawiać zakłady na ten popularny eSport w ruchu, w pracy, a nawet podczas posiłku ze znajomymi.

Ponadto zapewnia rozsądne kursy w World of Tanks, które zwiększają szanse na sukces obstawiających, bez względu na ich poziom doświadczenia. To ich motywuje i pozwala im rozwijać karierę zawodową w hazardzie.

Przejrzystość to kolejna kluczowa funkcja, na którą należy uważać w aplikacji bukmacherskiej eSports, która zapewnia World of Tanks. Powinna oferować kompleksową politykę regulacyjną, aby gracze poznali nakaz i zakaz korzystania ze wszystkich jej usług. Mają też uczciwych, wielojęzycznych ekspertów ds. obsługi klienta, którzy kierują graczami i pomagają im w pełni wykorzystać ich przedsięwzięcia związane z zakładami WoT.

Obstawianie World of Tanks u dostawców
Śledź najlepsze drużyny WoT i obstawiaj trafnie

Śledź najlepsze drużyny WoT i obstawiaj trafnie

Wiedza o najwyżej ocenianych drużynach World of Tanks jest zawsze przydatna podczas obstawiania tej gry. Umożliwia graczom identyfikację słabszych i faworytów oraz, miejmy nadzieję, wybór najbardziej dochodowych rynków zakładów.

Oto niektóre z dzisiejsze najlepsze drużyny WoT.

Natus Vincere

NAVI powstała w 2009 roku. Posiada drużyny i sportowców e-sportowych rywalizujących nie tylko w World of Tanks, ale także w Dota 2, FIFA, Apex Legends, League of Legends, Paladins, Valorant i Fortnite. Ta drużyna zdobyła pierwsze miejsce w Lidze World of Tanks Wargaming.net 2014 i 2016.

Energia Tornada

Oto kolejna wysoko oceniana drużyna World of Tanks, która przez lata rozegrała kilka meczów. Wyszedł zwycięsko z Wielkich Finałów WoT 2017, wracając do domu z imponującą kwotą 150 000 $, rozdzieloną wśród swoich WoT

aktywny skład w tamtych czasach.

HellRaisers

HellRaisers jest również znane z dość fenomenalnego zespołu World of Tanks, który rywalizował z innymi w kilka turniejów. Pozyskała utalentowanych graczy WoT, takich jak Vladislav „Neskwi” Kanaev, Andrei „lolwo” Dzenisenka i Vladimir „DYADOR” Drutskiy.

Inne wybitne drużyny World of Tanks, które warto teraz śledzić, to:

 • Zespół Dignitas
 • Virtus. zawodowiec
 • Podwyższać
 • RoX
 • PENTA Sport
 • Nie tak poważnie
 • Ups - Twardy
Śledź najlepsze drużyny WoT i obstawiaj trafnie
Plusy i minusy World of Tanks

Plusy i minusy World of Tanks

Gracze grający w World of Tanks powinni zrozumieć jego zalety i wady, aby uzyskać wskazówkę, czego się spodziewać. Oto zalety w następujący sposób.

 • Łatwo i niedrogo: gracze WoT nie muszą przechodzić specjalnego szkolenia, aby cieszyć się tą grą, ponieważ nie jest to hardkorowy symulator. Co jeszcze wygodniejsze, nie muszą rozstawać się z ani groszem, aby to zrobić, ponieważ gra jest całkowicie darmowa. To sprawia, że jest odpowiedni dla amatorów i biegłych graczy z ograniczonym budżetem lub innym.

 • Niezliczone pojazdy bojowe: World of Tanks zawiera wiele pojazdów opancerzonych, które gracze mogą odblokować i wykorzystać podczas bitwy. Wszystkie te dostępne maszyny można aktualizować, co pozwala im eksperymentować, identyfikować swoje mocne strony i ostatecznie w pełni wykorzystać swój potencjał jako gracze.

 • Tajemnica: World of Tanks to zagadka, która ma zaspokoić potrzeby graczy kochających thrillery. Każda bitwa w tej grze rozgrywa się inaczej, nawet jeśli gracze korzystają z podobnych maszyn dostosowanych w ten sam sposób. Oznacza to, że zawsze jest coś wyjątkowego, na co można czekać, zwiększając dostarczaną ekscytację.

Cons

 • Jedną z głównych wad World of Tanks jest to, że gracze muszą płacić za jego funkcje premium. Dlatego ci, którzy nie mogą, są pozbawieni najbardziej ekscytujących doznań w tym tytule.
Plusy i minusy World of Tanks
Zrozumieć kursy bukmacherskie w World of Tanks

Zrozumieć kursy bukmacherskie w World of Tanks

Nauka odczytywania kursów w World of Tanks powinna być priorytetem dla każdego gracza, który planuje to obstawiaj ten e-sport chyba że chcą nastawić się na porażkę.

Zazwyczaj różne witryny bukmacherskie zapewniają swoim członkom kursy WoT i mogą się one różnić w zależności od bukmachera. Zrozumienie ich jest łatwe, o ile rozumie się popularne obecnie dostępne formaty. Obejmują one, ale nie ograniczają się do następujących.

 • Kursy dziesiętne: Wiele stron bukmacherskich World of Tanks korzysta z kursów dziesiętnych, ponieważ większość graczy może wygodnie czytać i wykorzystywać je do obliczania potencjalnych wygranych. Muszą tylko pomnożyć je przez odpowiednie stawki.
 • Kursy ułamkowe: Ułamkowe kursy WoT są dość powszechne wśród bukmacherów e-sportowych w Wielkiej Brytanii. Podobnie jak powyższe kursy dziesiętne, są one również proste. Podczas gdy górna liczba reprezentuje możliwe wypłaty, dolna pokazuje kwotę, którą należy postawić. Na przykład bukmacher może zaoferować kurs 10/1 na konkretną drużynę World of Tanks. Oznacza to, że gracze wygrywają 10 dolarów za każdego postawionego dolara.
 • Kursy amerykańskie: Gracze WoT mogą znaleźć amerykańskie kursy na platformach bukmacherskich w Stanach Zjednoczonych. Pochodzą one z liczbami dodatnimi lub ujemnymi. Pierwsza wskazuje sumę, jaką mogliby uzyskać, gdyby postawili 100 USD. Z drugiej strony, ten ostatni pokazuje sumę, jaką muszą postawić, jeśli mają nadzieję na zgarnięcie 100 $.
Zrozumieć kursy bukmacherskie w World of Tanks
Porady i sztuczki bukmacherskie w World of Tanks

Porady i sztuczki bukmacherskie w World of Tanks

World of Tanks to popularna opcja zarówno dla doświadczonych, jak i początkujący gracze. Strony te mogą wykorzystywać różne strategie, aby zapewnić, że ich przedsięwzięcia bukmacherskie przyniosą owoce. Jednym z nich jest śledzenie występów ulubionej drużyny lub zawodnika. Może to polegać na analizie wyników ostatnich dziesięciu lub więcej konkursów, w których brał udział.

Gracze mogą również oglądać swoich ulubionych graczy WoT na platformach takich jak YouTube i Twitch, aby ocenić ich umiejętności i zdecydować, czy rozsądnie jest obstawiać ich. Zakładając, że obstawiający chce postawić na turnieje WoT, powinien poczekać do ostatnich etapów rozgrywek – te kwalifikacyjne są nieprzewidywalne i łatwo jest postawić na drużyny lub graczy World of Tanks, którzy mogą zostać wyeliminowani wcześniej niż oczekiwano.

Porady i sztuczki bukmacherskie w World of Tanks