Hearthstone zakłady na e-sport

Hearthstone to dobrze przyjęty tytuł e-sportowy opracowany i wydany przez Blizzard Entertainment. Chociaż ta cyfrowa kolekcjonerska gra karciana (CCG) została wydana dopiero w 2014 roku, przyciągnęła uwagę ponad 100 milionów graczy e-sportowych na całym świecie. Niewątpliwie jedną z najbardziej fascynujących cech Hearthstone jest to, że zapożycza swoje postacie i przedmioty z World of Warcraft. Ta masowa gra RPG dla wielu graczy (MMORPG), która została również wydana przez Blizzard Entertainment prawie dwie dekady temu, ma otwarty świat.

Umożliwia graczom angażowanie się w mnóstwo ekscytujących czynności, takich jak wykonywanie misji i walka z potworami. Zgodnie z oczekiwaniami twórców, odniósł on niewiarygodny sukces komercyjny, kładąc tym samym podwaliny pod stworzenie ośmiu dużych dodatków.

Hearthstone zakłady na e-sport
Karty Hearthstone

Karty Hearthstone

Karty są podstawą rozgrywki w Hearthstone. Zazwyczaj ten e-sport zawiera te cztery typy:

 • Karty sługusów
 • Karty zaklęć
 • Karty bohaterów
 • Karty broni

Warto zauważyć, że każda karta jest wyjątkowa i reprezentuje zdolności, efekty i postacie, które gracze mogą posiadać podczas meczów. Na przykład karty zaklęć wywołują określony jednorazowy efekt, a gracze mogą ich używać do niszczenia swoich przeciwników lub sługusów tych ostatnich.

Karty Hearthstone
Rozgrywka w Hearthstone

Rozgrywka w Hearthstone

Atrakcyjną cechą Hearthstone jest prosta rozgrywka, którą można grać zarówno na komputerach PC, jak i Mac. Użytkownicy Androida / iPhone'a mogą również pobrać mobilne wersje tego e-sportu i bawić się nim.

Hearthstone to rywalizujący e-sport dla dwóch graczy, który obejmuje mecze 1 na 1. W każdym z nich znajduje się dwóch przeciwników biorących udział w bitwie, którzy na zmianę zagrywają swoje karty. Gracze mogą przyzywać „sługusów”, którzy mogą brać udział w meczach w ich imieniu, co oznacza, że bitwa może toczyć się między graczem kontrolowanym przez komputer a człowiekiem lub dwoma ludzkimi przeciwnikami.

W Hearthstone gracze wybierają „bohatera” z tradycji Warcrafta, który ich reprezentuje. Niektóre z dostępnych trybów gry to:

 • Przygody solo
 • Arena
 • Pojedynki
 • Pola bitew
 • Karczemna bójka
Rozgrywka w Hearthstone
Obstawianie w Hearthstone

Obstawianie w Hearthstone

Hearthstone został sklasyfikowany jako jedna z najlepszych gier e-sportowych, na które można postawić, wyjaśniając, dlaczego wielu graczy zdecydowało się na to. Kiedy ktoś chce postawić na to, musi poszukać renomowanej strony z zakładami Hearthstone. Preferowana przez nas platforma powinna zapewniać doskonałe kursy i świetne bonusy dla obstawiających tę grę.

Jednak skuteczne obstawianie zakładów Hearthstone wymaga czegoś więcej niż tylko wyboru najlepsza strona z zakładami e-sportowymi. Gracze mają również obowiązek dowiedzieć się, jak to działa i czego się od nich oczekuje. Zazwyczaj mogą obstawiać osoby, które prawdopodobnie wygrają mecze, oraz inne czynniki, takie jak role i karty graczy. Ponadto gracze powinni zapoznać się z dostępnymi zakładami e-sportowymi w Hearthstone. Obejmują one:

 • Zwycięzca meczu
 • Zakłady na turnie
 • Zakłady specjalne
 • Zakłady na prawdziwe pieniądze
 • Zakłady z handicapem

Gracz musi zrozumieć, co oznacza każdy z tych zakładów, zanim je postawi. Na przykład zwycięzca meczu jest odpowiedni dla tych, którzy planują postawić na gracza, który ich zdaniem wygra dany mecz. Z drugiej strony zakłady specjalne są bardziej szczegółowe. Gracz może postawić na gracza, który prawdopodobnie jako pierwszy zakończy określoną aktywność w meczu lub na karty, z których gracze będą korzystać w miarę postępów w meczach.

Obstawianie w Hearthstone
Dlaczego Hearthstone jest popularny?

Dlaczego Hearthstone jest popularny?

Niektórzy ludzie nie rozumieją, dlaczego Hearthstone jest jednym z najbardziej lubianych obecnie e-sportów. Prawda jest taka, że istnieje wiele powodów, aby to wyjaśnić. Obejmują one:

Społeczność internetowa Hearthstone

Hearthstone zyskał przychylność milionów zarejestrowanych graczy, którzy spędzają na nim godziny. Większość z nich wchodzi w interakcję ze swoimi rówieśnikami na różnych forach i portalach społecznościowych. Niektóre z poruszanych przez nich tematów obejmują nadchodzące turnieje i wskazówki, jak cieszyć się tą cyfrową grą karcianą, która pomaga początkującym rozpocząć przygodę z grą i obstawianiem w Hearthstone.

Granie w Hearthstone online

To jest coś innego, co spowodowało, że popularność Hearthstone stopniowo rosła na przestrzeni lat. Gracze nie muszą spełniać żadnych skomplikowanych wymagań, aby cieszyć się tą grą. Muszą jedynie uzyskać urządzenia z zalecanymi wymaganiami dotyczącymi procesora i systemu operacyjnego. Obejmują one AMD® Athlon™ 64 X2 lub Intel® Pentium® D oraz System Windows 7, Windows 8, lub Windows 10.

Wielcy gracze Hearthstone

Kolejnym elementem, który zwiększył popularność tego CCG, jest jego przyjazność dla początkujących, co otwiera drzwi dla amatorów do przekształcenia się w wielkich graczy Hearthstone. Warto zauważyć, że Blizzard Entertainment wymaga od wszystkich graczy eksploracji „Rangi nowych graczy” przed dołączeniem do odpowiednich trybów rankingowych. Dzięki temu mogą grać przeciwko innym niedoświadczonym graczom i otrzymywać darmowe pakiety w miarę postępów w grze.

Dlaczego gracze Hearthstone to uwielbiają?

Gracze Hearthstone uważają go za urzekający ze względu na wszystkie niesamowite zalety, jakie oferuje. Na początek ta gra oferuje niesamowitą grafikę, nie wspominając o doskonałym projekcie audio. Dzięki ekscytującej rozgrywce gracze oczekują fantastycznej zabawy za każdym razem, gdy wejdą do swoich pokoi gier.

Dlaczego Hearthstone jest popularny?
Jak grać w Hearthstone

Jak grać w Hearthstone

Niektórzy gracze e-sportowi skłaniają się ku Hearthstone, ponieważ nauka tego nie jest wymagająca. Jedną ze strategii, których mogą użyć do doskonalenia swoich umiejętności gry, jest poprawa kolejności poprzez skupienie się na grze. Pozwala im to obserwować prawidłową kolejność minionów i podnosi jakość ich doświadczeń.

Najwięksi gracze i drużyny Hearthstone

Zgodnie z oczekiwaniami wielu entuzjastów Hearthstone lubi tę grę ze względu na wpływ niektórych z jej najbardziej płodnych graczy, takich jak:

 • Santo Kenta (chwała)
 • Wataru Ishibashi (posiesi)
 • Yashima Nozomi (Alutemu)
 • Thijs Molendijk (Thijs)
 • Jerome Faucher (Monsanto)
 • Brian Eason (krwawa twarz)
 • Simone Liguori (Leta)
 • Stado Enzo (Warma)

Wielu graczy śledzi również popularne gry Hearthstone drużyny do obstawiania je podczas zawodów. Przykłady to:

 • Zespół płynny
 • Nova eSport
 • Zespół SoloMid
 • Chmura9
 • Fnatic
 • G2 E-sport
 • Sekret zespołu
 • Gry na stacji kosmicznej
 • Imperium Dallas
 • Towarzysz gry
Jak grać w Hearthstone
Czy są mistrzostwa Hearthstone?

Czy są mistrzostwa Hearthstone?

Tak. Odbywają się coroczne Mistrzostwa Świata w Hearthstone, a to wielka okazja dla całej społeczności tej gry karcianej. Podczas tego konkursu ośmiu niezwykłych graczy Hearthstone rywalizuje o z góry ustaloną pulę nagród pieniężnych. Pochodzą z Europy, Azji i Pacyfiku, obu Ameryk i Chin.

Pierwszy turniej Hearthstone odbył się w 2013 roku, kilka miesięcy przed oficjalnym wydaniem tej gry. Blizzard wybrał ośmiu wybitnych graczy Hearthstone, którzy wzięli udział w tym konkursie. Artosis (Daniel Ray Stemkoski), jeden z najwybitniejszych graczy e-sportowych, wygrał tę rywalizację, zdobywając upragnioną „Wielki Mistrz Ogniska” tytuł.

Potem pojawiły się kolejne turnieje, a ostatnim z nich były Mistrzostwa Świata Hearthstone 2021, które odbyły się między 18 a 19 grudnia. Japończyk Wataru Ishibashi, popularnie znany jako „posesi”, wygrał, zabierając do domu niesamowitą nagrodę w wysokości 200 000 USD. Posesi pokonał chwałę (Sato Kenta) 3-2 podczas finałowego meczu, ale ten drugi otrzymał również nagrodę w wysokości 100 000 $.

Zakłady bukmacherskie na mistrzostwa świata w Hearthstone

Entuzjaści zakładów na e-sporty Hearthstone mogą odwiedzić kanał Hearthstone Esports na YouTube, aby transmitować mecze Hearthstone World Championship. Uprości to proces obstawiania dzięki wyposażeniu ich w dokładne informacje dotyczące graczy i turnieju. Dostępne języki to:

 • język angielski
 • język japoński
 • Mandarynka
 • hiszpański (LATAM)
 • koreański
 • portugalski (LATAM)

Aby oglądać mecze Hearthstone World Championship i otrzymywać różne nagrody, trzeba połączyć swoje konta Blizzard Battle.net i YouTube. Wskazane jest, aby najpierw poznali zasady kwalifikacyjne, aby ich przestrzegać i cieszyć się bezproblemową oglądalnością.

Czy są mistrzostwa Hearthstone?
Obstawianie Hearthstone u dostawców

Obstawianie Hearthstone u dostawców

Zakłady na Hearthstone są o wiele bardziej satysfakcjonujące, gdy gracz wybiera najwyższej klasy aplikacje do zakładów e-sportowych, które je zapewniają. Warto zauważyć, że nie zawsze jest to proste, głównie dla nowych entuzjastów zakładów na e-sporty. Na jakie czynniki powinni zwracać uwagę ci gracze? Sprawdź niektóre z nich poniżej.

Szanse

Różni dostawcy oferują różne kursy dla graczy Hearthstone. Gracze pragnący rozkoszować się niezapomnianymi wrażeniami z zakładów muszą wybierać platformy z korzystnymi kursami, ponieważ przekładają się one na wyższe wypłaty.

Promocje

Bonusy wzbogacić doświadczenia bukmacherów. Dlatego ci, którzy obstawiają Hearthstone, powinni zadowolić się witrynami z zakładami e-sportowymi oferującymi lukratywne promocje, aby mogli obstawiać więcej meczów, drużyn lub graczy.

Metody Płatności

ten najlepsze strony z zakładami e-sportowymi akceptuj różne bezpieczne Metody Płatności aby ułatwić niezawodne wypłaty i depozyty. Opcje, które zapewnia, powinny również obsługiwać wiele walut, aby wpłaty i wypłaty gotówki były wygodniejsze dla graczy Hearthstone na całym świecie.

Solidna obsługa klienta

Świetna platforma bukmacherska Hearthstone traktuje priorytetowo potrzeby graczy i korzysta z usług niezawodnych ekspertów obsługi klienta, którzy pomogą im sprostać. Specjaliści ci powinni być wielojęzyczni, przyjaźni, cierpliwi i dostępni przez cały dzień i noc.

Obecnie niektórzy z najwyżej ocenianych dostawców Hearthstone na rynku to 22Bet, Megapari, Betmaster, Casumo i Betwinner. Chociaż te platformy nie mają tych samych funkcji, mają reputację oferującą wspaniałe wrażenia z zakładów na e-sporty.

Obstawianie Hearthstone u dostawców
Śledź najlepsze drużyny Hearthstone i obstawiaj trafnie

Śledź najlepsze drużyny Hearthstone i obstawiaj trafnie

Zgodnie z zaleceniami, obstawiający Hearthstone powinni przeszukiwać Internet w poszukiwaniu cennych informacji na temat tej CCG, aby obstawiać najbardziej trafne. Obejmuje to wysokiej rangi drużyny w tej grze, takie jak:

 • Zespół płynny: Ten zespół Hearthstone powstał w 2000 roku w Holandii. Dziś jest dumny z bycia w lidze najlepszych organizacji e-sportowych, z graczami specjalizującymi się w Hearthstone i innych grach, takich jak League of Legends, Dota 2, Heroes of the Storm, Apex Legends i Valorant.
 • Chmura9: Ten zespół graczy został założony w Ameryce Północnej. Zawiera profesjonalnych graczy znanych z wyjątkowych umiejętności w Hearthstone i innych popularnych e-sportach, takich jak Counter-Strike: Global Offensive, Dota 2, Smite i League of Legends.
 • Towarzysz gry: Gracze powinni również zwracać uwagę na Comrade Gaming, brytyjską drużynę graczy, w której gracze Hearthstone pochodzą z różnych części Europy.
 • Zespół SoloMid: Niektórzy fani e-sportu znają tę drużynę jako TSM, która ma siedzibę w Stanach Zjednoczonych i zatrudnia super utalentowanych graczy w Hearthstone i długiej liście innych gier, w tym Battlegrounds Mobile India, Fortnite, League of Legends, Rainbow Six Siege, Apex Legends i Magic: The Gathering Arena.

Warto zauważyć, że nie są to jedyne wybitne zespoły w Hearthstone. Gracze powinni również zbadać inne, takie jak Ace Breakers EU, Team Ascension, FlowEsports, Infected Gaming, ROOT Gaming, Meet Your Makers i Team Archon.

Śledź najlepsze drużyny Hearthstone i obstawiaj trafnie
Plusy i minusy

Plusy i minusy

Poniżej zapoznaj się z najważniejszymi zaletami i wadami Hearthstone.

Plusy

 • Wysoka jakość: Hearthstone jest prawdopodobnie jedną z najlepszych kolekcjonerskich gier karcianych dostępnych obecnie. Jego ogólny wygląd jest atrakcyjny, nie wspominając o tym, że jest to dopracowana opcja przyjazna dla głównego nurtu, zaprojektowana tak, aby oferować maksymalną rozrywkę zarówno graczom, jak i fanom.
 • Dostępność: Entuzjaści Hearthstone nie muszą nic płacić, aby w nią zagrać, ponieważ jest ona darmowa. Następnie ta gra jest dostępna na systemy operacyjne Microsoft Windows i Mac OS X, a także na smartfony z Androidem, co oznacza, że urządzenie gracza nie jest ostatecznym wyznacznikiem tego, czy podoba mu się Hearthstone, czy nie. Poza tym jest oferowany przez mnóstwo aplikacji do obstawiania e-sportów, co daje graczom wiele opcji do rozważenia, gdy chcą na nie postawić.
 • Żywa społeczność: Hearthstone może pochwalić się rozległą, różnorodną i porywającą społecznością, do której gracze i fani mogą dołączyć, aby porozmawiać i dowiedzieć się więcej na jej temat. Zapraszamy wszystkich, niezależnie od poziomu doświadczenia czy wiedzy o kolekcjonerskich grach karcianych. Większość członków rodziny Hearthstone jest dostępna za pośrednictwem platform takich jak YouTube, Twitch, Facebook, Reddit i Twitter.
 • Prostota: Wielu graczy przyznało się do łatwego zrozumienia Hearthstone i jego działania. Podczas gdy niektórzy z nich to początkujący, którzy dopiero dołączyli do świata e-sportu, inni to profesjonaliści z ogromną wiedzą na temat tych gier, w tym serii Warcraft.

Kon

 • Aby otworzyć najnowsze dodatki do Hearthstone, gracze będą musieli zapłacić kilka dolarów.
Plusy i minusy
Zrozumienie kursów na zakłady w Hearthstone

Zrozumienie kursów na zakłady w Hearthstone

Wszyscy obstawiający w Hearthstone powinni zrozumieć kursy tej CCG przed postawieniem zakładów. Zazwyczaj bukmacherzy obliczają je, ale nie w podobny sposób. Dlatego te oferowane przez jedną witrynę mogą różnić się od innych. Na szczęście działają tak samo, jak każdy inny sport, więc jeśli ktoś ma doświadczenie w obstawianiu tego drugiego, może je bez wysiłku zrozumieć.

Najpopularniejsze kursy w Hearthstone to kursy dziesiętne, dzięki ich prostocie. Dzięki nim łatwo jest obliczyć możliwe zwroty na podstawie stawek. Na przykład, zakładając, że gracz Y w Hearthstone ma kurs 3,22, a gracz obstawia 10 USD, prawdopodobnie otrzyma 32,2 USD (3,22 x 10), jeśli wygra.

Większość bukmacherów w Stanach Zjednoczonych udostępnia kursy moneyline, zwane również kursami amerykańskimi. Są one prezentowane ze znakami dodatnimi (+) lub minus (-) jako ich przedrostkami. Podczas gdy ujemne (-) szanse (faworyty) wskazują kwotę, którą trzeba postawić, aby rake w 100 $, dodatnie (+) pokazują sumę do zarobienia za każde postawione 100 $ i zwykle są przypisywane do słabszych.

Gracze mogą również znaleźć bukmacherów z kursami ułamkowymi przedstawionymi w formie ułamkowej. Czytanie ich jest łatwe. Na przykład, jeśli mają ¼, są niekorzystne, ponieważ gracze zarabiają 1 USD za każde zainwestowane 4 USD. Zazwyczaj górna liczba oznacza wypłatę, a dolna kwota zakładu.

Zrozumienie kursów na zakłady w Hearthstone
Wskazówki i porady dotyczące zakładów w Hearthstone

Wskazówki i porady dotyczące zakładów w Hearthstone

Odwiedzanie strony z zakładami Hearthstone bez przygotowania jest odradzane, ponieważ gracz może wykonać wiele błędnych ruchów i stracić cały swój bankroll. Jedną z porad, o których zawsze powinni pamiętać, jest to, że wiedza o tej grze daje im możliwość obstawiania wygrywających zakładów. Dlatego obstawiający powinni rozumieć wszystkie aspekty Hearthstone, w tym karty, dodatki, turnieje i klasy.

Ponownie, gracze Hearthstone powinni być selektywni i obiektywni podczas obstawiania tej gry karcianej. W większości przypadków stawianie na gracza, ponieważ ktoś go lubi, jest złą strategią. Zamiast tego gracze powinni obstawiać tylko mecze i graczy, których są przynajmniej pewni. Obstawianie każdego meczu lub turnieju w celu maksymalizacji wygranych to także zły pomysł.

Wskazówki i porady dotyczące zakładów w Hearthstone