PUBG zakłady na e-sport

Każdy, kto choć trochę interesuje się e-sportami, zna PUBG: Battlegrounds. Gra stworzona przez PUBG Corporation to gatunek battle royale, w którym zawodnicy walczą na śmierć i życie. W grze bierze udział do 100 graczy, którzy chcą się nawzajem zabić.

Liczne funkcje sprawiają, że gra jest wymagająca i ekscytująca. Gra jest ulepszeniem poprzednich modów stworzonych przez Brendana Greene'a o pseudonimie „PlayerUnknown”. i zainspirowany filmem Battle Royale. To sprawia, że jest realistyczny, a możliwość budowania na istniejących pomysłach czyni go bardzo wyrafinowanym.

Jak grać w PUBG?

Jak grać w PUBG?

Pierwsze wydanie PUBG było przeznaczone specjalnie dla Microsoft Windows. Miało to miejsce w marcu 2017 r. Za pośrednictwem modelu wczesnego dostępu obsługiwanego przez Twitch. Pierwsze pełne wydanie miało miejsce w grudniu 2017 r., a premiery na Xbox Game Preview i Xbox One pojawiły się później w tym samym miesiącu. Pełne wydanie miało miejsce w 2018 roku. W tym samym roku ukazała się darmowa wersja PUBG na urządzenia mobilne z systemem iOS i Android wraz z portem PlayStation 4. W 2020 roku wydano silniejszą wersję, aby obsłużyć transmisje na stadionach.

Po pełnej premierze do czerwca 2018 roku sprzedano ponad 50 milionów kopii PUBG. Dziś w PUBG zarejestrowanych jest ponad 400 milionów graczy. Często osiąga szczyty ponad 3 milionów jednoczesnych graczy. Wersja mobilna odnotowała ponad miliard pobrań do marca 2021 r., zgarniając ponad 6,2 miliarda dolarów.

Rozgrywka

Na początku gry gracze są upuszczani na wyspę z mapą. Tutaj natychmiast wyruszyli na poszukiwanie broni do obrony i ataku na rywali. Muszą pozostać na mapie we wszystkich punktach. W miarę postępów w grze rozmiar bezpiecznego obszaru nadal się zmniejsza.

Gracz musi cały czas starać się być w bezpiecznym miejscu, aby zmniejszyć ryzyko śmiertelnych ataków. Szybkie myślenie i reagowanie to niezbędne umiejętności, aby wygrać. Recenzenci chwalili zdolność gier do obsługi graczy o niskim poziomie umiejętności, jednocześnie pozostając wyzwaniem dla tych z zaawansowanymi umiejętnościami.

Gatunek battle royale zawdzięcza dużą popularność PUBG. Spopularyzował gatunek do tego stopnia, że natychmiast po jego pierwszym wydaniu firma Epic przeniosła się do stworzenia modelu Battle Royale swojej gry, Fortnite. Jego efekt doprowadził również do powstania klonów w Chinach w nieoficjalnym charakterze. Sukces gry został doceniony kilkoma nominacjami w kategorii Gry Roku.

Gra zdobyła między innymi nagrody takie jak Mobile Game of the Year (PUBG Mobile) na 36. Joystick Awards, Esports Game of the Year na 2018 2018 SXSW Gaming Awards, Best MultiPlayer Game na The Game Awards 2017. Niektóre kraje, takie jak Gujarat (Indie), Irak, Nepal, Jordania i prowincja Aceh w Indonezji, uważały, że ludzie grają za dużo.

Jak grać w PUBG?
Obstawianie PUBG: Battlegrounds

Obstawianie PUBG: Battlegrounds

Popularność PUBG już sprawia, że jest to apetyczny punkt bukmacherski. Serwisy bukmacherskie online i gracze lubią to samo. Jest to łatwa gra do obstawiania, zwłaszcza jeśli regularnie obstawiasz zakłady sportowe. Nawet jeśli jesteś nowicjuszem, radzisz sobie PUBG: Pole bitwy obstawianie jest łatwe. Musisz tylko poprawnie wykonać następujące czynności:

Naucz się gry

To jest powiedziane we wszystkich grach, ale zabawne jest, jak wielu ludzi to ignoruje. Obstawianie PUBG wymaga znajomości czegoś więcej niż tylko celu gry. Musisz zrozumieć działania w trakcie gry i ich wpływ na wynik. Która broń jest najbardziej śmiercionośna? W których rundach ginie większość graczy? Jak długo trwa mapa?

Znajomość tych rzeczy pomoże ci robić coś więcej niż tylko proste zakłady. Możesz nauczyć się gry, grając lub poświęcając czas na oglądanie innych. Oglądanie rozgrywek pozwala również na wyłonienie najlepszych graczy, co jest kluczową informacją przy obstawianiu zakładów.

Wybierz odpowiednią stronę z zakładami e-sportowymi

Witryny bukmacherskie oferują prawie takie same kursy. Są to jednak inne czynniki, które decydują o tym, czy witryna jest dla Ciebie dobra. Czy jest licencjonowany w twoim kraju? Jakie waluty akceptują? Czy są opłaty transakcyjne? Chociaż możliwe jest granie na stronie z zakładami online, która nie jest licencjonowana w Twoim kraju, tracisz przywilej ochrony gracza, gdy to robisz.

Obstawianie PUBG: Battlegrounds
Dlaczego PUBG: Battlegrounds jest popularne?

Dlaczego PUBG: Battlegrounds jest popularne?

Większość graczy PUBG nawet nie zastanawia się, dlaczego tak bardzo kochają tę grę. Prawdopodobnie rzucą ci puste spojrzenie i będą się zastanawiać, dlaczego zadajesz głupie pytanie, jeśli je zadajesz. Czy to retoryczne? Dla nich gra została stworzona po to, by ją kochać. Ale oto, co ci, którzy zadają sobie trud odpowiedzi, mają do powiedzenia:

Dreszcz

Na wielu forach internetowych gracze twierdzą, że emocje towarzyszące PUBG nie mają sobie równych. Ryzyko i przypływ adrenaliny, które towarzyszą próbie przetrwania w coraz mniejszej przestrzeni i nieubłaganych atakach, uzależniają. Przetrwanie wymaga sporych umiejętności. Im mniej zostajesz w grze, tym bardziej ryzykowne staje się – zabawne, co? Dużą satysfakcję daje też nokautowanie przeciwników. To jak ucieczka od prawdziwego życia, szansa na wyładowanie się w sytuacjach, które zazwyczaj byś powstrzymywał.

Na jednym konkretnym forum gracze zgadzają się, że Brendan Greene, kreatywny umysł stojący za grą. „Wie coś, czego inni nawet nie zaczęli konceptualizować”. Jego wcześniejsze doświadczenie w branży pomogło stworzyć niezrównany tryb Battle Royale.

Niesamowite funkcje

PUBG ma doskonałe funkcje od pierwszego poziomu, wszystkie w doskonałej jakości. Na każdym poziomie dostępne są nowe funkcje, od broni po nagrody. Dodanie nowych funkcji w każdej aktualizacji oznacza, że gracze mogą mieć „nową” grę za każdym razem, gdy grają.

Podczas gdy wiele innych gier ma tylko czaty tekstowe, PUG pozwala graczom na czat głosowy z innymi. To sprawia, że gra staje się jeszcze bardziej realistyczna. Gra posiada również funkcję przeciwdziałania oszustwom, która zwiększa fair play.

Dostosowuje się do różnych poziomów umiejętności

Krytycy oceniający grę twierdzą, że jest ona równie odpowiednia dla początkujących, jak i dla profesjonalistów. Sposób, w jaki udało mu się połączyć prostotę i wyrafinowanie, utrzymuje głowę i ramiona PUBG nad wieloma innymi grami.

Dlaczego PUBG: Battlegrounds jest popularne?
Dostępność online

Dostępność online

Jest to niezbędny wymóg dla każdej dzisiejszej gry wideo. Powinna być łatwa do grania zarówno w sieci LAN, jak iw sieci WWW. PUBG nie ma opóźnień w stabilnych połączeniach. Gracze oddzieleni dużymi odległościami geograficznymi mogą grać przeciwko sobie, nie martwiąc się o odległość swoich serwerów. Ta dostępność sprawia, że PUBG jest grą społecznościową, która może łączyć graczy z całego świata bez frustracji spowodowanej niektórymi grami.

Zakłady

Szał bukmacherski przyczynił się do zwiększenia popularności gier e-sportowych. Jako jedna z najlepszych gier, PUBG jest uwielbiany przez liczne strony z zakładami e-sportowymi. Ponieważ wiele osób znajduje go na stronach bukmacherskich, liczba osób dołączających do walki rośnie wraz ze wzrostem liczby graczy i obserwujących.

Kompatybilność mobilna

Wydaje się, że PUBG bardzo wyraźnie zdaje sobie sprawę, jak ważny jest dziś telefon komórkowy. Pokazali to, wypuszczając bardzo responsywną mobilną wersję gry. Zrobili to za darmo. Ta wersja miała teraz ponad miliard pobrań do marca 2021 r. I te liczby nie ustają. Wersja mobilna pozwala grać w biegu lub w dowolnej pozycji w domu.

Model Stadia

PUBG już dobrze radził sobie z wersjami kompatybilnymi z PC, Xbox i PlayStation 4. Potem poszli o krok dalej i wydali kolejną wersję do streamowania stadionów w 2020 roku. To nadało grze nowy wymiar. Chociaż blokady związane z koronawirusem powodowały wówczas przede wszystkim niedogodności dla świata, podekscytowanie wśród fanów PUBG było nadal duże.

Pomysł na osobiste turnieje, gdy blokady zostaną zniesione, dał im coś, na co mogli liczyć i coś, czym mogli się ekscytować w ponurym okresie. Wielu zaczęło praktykować, aby wyostrzyć swoje umiejętności w gotowości do rywalizacji, jeśli i kiedy znów będzie to możliwe.

Dostępność online
Czy jest turniej PUBG: Battlegrounds?

Czy jest turniej PUBG: Battlegrounds?

PUBG: Battlegrounds ma globalne zawody znane jako PUBG Global Championship. To odpowiednik mistrzostw świata. Odbywa się corocznie i skupia 32 drużyny z całego świata. Jest to również popularne wydarzenie dla zakładów na eSport online, ponieważ rywalizuje ze sobą najlepsi gracze. Mistrzostwa zwykle oznaczają koniec roku konkursowego PUBG.

Hosting

Co roku wybierany jest inny gospodarz. Gospodarz odpowiada za wszystkie działania organizacyjne, od przybycia graczy po zakwaterowanie i samą rozgrywkę. Korea gospodarzem 2021 Światowe Mistrzostwa PUBG. Odbędzie się w Paradise City, Incheon. To jeden z najlepszych hoteli w Korei. Podczas miesięcznej imprezy w hotelu przebywa 27 drużyn. Miejsce ma również modyfikację online, która pomieści pięć drużyn z Chin, które nie były w stanie połączyć się z resztą z powodu problemów z wizami podróżnymi.

Gospodarzami ceremonii będą Steven Pierce (Toffees, USA), James Carrol (Kaelaris, Wielka Brytania i John Robert Sargent (JoRoSaR, Wielka Brytania). Będzie też siedmiu komentatorów i siedmiu analityków z całego świata. gospodarze i komentatorzy z dziesięciu innych języków i regionów – koreańskiego, rosyjskiego, chińskiego, azjatyckiego, wietnamskiego, tajskiego, tureckiego, europejskiego, Ameryki Łacińskiej i goszczącej Korei.

Czy jest turniej PUBG: Battlegrounds?
Format

Format

32 drużyny biorą udział w Global Championship. Chociaż turniej jest zapraszający, przywilej ten obejmuje zespoły, które osiągnęły doskonałe wyniki przez cały rok. Jeśli zostaniesz najlepszą drużyną w rozgrywkach w swoim regionie, automatycznie otrzymasz zaproszenie.

Kraje Azji/Pacyfiku (APAC), Europy i obu Ameryk kwalifikują się, wygrywając serię kontynentalną na swoich obszarach. Zwycięzcy Letniej Ligi Mistrzów PUBG również otrzymują miejsce. Drużyny są rozstawiane w zależności od ich części kwalifikacyjnej.

Decyzja rangowa (reguła punktowa)

W Global Championship rywalizacja zaczyna się od rundy decyzyjnej. Celem tego jest przyznanie zespołom konkurencyjnych miejsc (1-32). Drużyny są podzielone na cztery grupy po osiem. Drużyny w grupie grają ze sobą w systemie round-robin. Sześć meczów rozgrywanych jest codziennie w pierwszym tygodniu rozgrywek.

16 najlepszych drużyn z tej rundy kwalifikuje się do startu w pierwszym tygodniu przetrwania. Drużyny na pozycjach 17-31 trafiają na listę oczekujących na pierwsze cotygodniowe przetrwanie. 32. drużyna traci cotygodniowe przetrwanie i przechodzi do etapu dolnej 16-tki.

Tygodniowe przetrwanie (reguła WWCD)

W dni powszednie 16 najlepszych meczów rozgrywa 16 meczów. Celem jest zdobycie „16 zwycięzców Chicken-Dinner”. Kiedy wygrywa mecz, drużyna kwalifikuje się do finałów tygodniowych i opuszcza cotygodniowe przetrwanie. Następna drużyna zajmuje miejsce na liście oczekujących. Trwa to do czasu, gdy w cotygodniowych finałach będzie 16 drużyn.

Dolna 16 (reguła punktów)

Drużyny, które nie dostaną się do cotygodniowych finałów oraz drużyna #32, grają na tym etapie, aby znaleźć uczestników na kolejne cotygodniowe przetrwanie. Po znalezieniu numerów 17-31 runda się kończy, a ostatnia drużyna spada do kolejnej dolnej 16.

Tygodniowe finały (reguła punktowa)

Na tym etapie rozegranych zostanie dziesięć meczów. Celem jest znalezienie drużyn 1-16 na nadchodzące cotygodniowe przetrwanie. Dziewięć drużyn z największą liczbą punktów w cotygodniowych finałach kwalifikuje się do wielkiego finału. Jeśli ta sama drużyna wygra kolejne cotygodniowe finały, łączna liczba miejsc kwalifikacyjnych o sumę punktów wzrasta.

Wielkie przetrwanie (zasada WWCD)

W tej rundzie biorą udział drużyny z miejsc 13-31 w rejestrze punktów. Każdy zwycięzca meczu dostaje się do Wielkiego Finału. 32. drużyna z łączną liczbą punktów wychodzi z zawodów. W tej rundzie rozgrywane są cztery mecze.

Wielki finał (reguła punktowa)

W ostatniej rundzie rozgrywanych jest 15 meczów. Drużyna z największą liczbą punktów jest mistrzem turnieju.

Format
Audycja

Audycja

Mecze są transmitowane na żywo na oficjalnych kanałach PUBG na YouTube i Twitchu.

Nagrody

W konkursie jest pula nagród w wysokości 2 000 000 $. Każdy cotygodniowy zwycięzca otrzymuje 30 000 $. Ogólny zwycięzca zgarnie 600 000 $. Drugie miejsce zgarnie 290 000 $, trzecie 150 000 $, a czwarte 120 000 $. Pozostałe drużyny otrzymują nagrody w malejącym stosunku. Nagrody mogą się różnić w zależności od mistrzostw.

Audycja
Obstawianie PUBG u dostawców

Obstawianie PUBG u dostawców

W segmencie witryn bukmacherskich PUBG wspomina się, że przed obstawianiem należy wybrać odpowiedniego dostawcę. Ale kim są faktycznie wspaniali dostawcy, którzy już oferują zakłady PUBG: Battlegrounds. Na to pytanie najlepiej odpowiedzieć, wypróbowując strony z zakładami e-sportowymi, czytając recenzje i słuchając, co gracze mają do powiedzenia.

 • 1xBet stale wyrobił sobie markę jako wiodący dostawca. Początkowo oferując tylko gry kasynowe, marka 1X zapuściła się w sport, a teraz w e-sport. To świetne kasyno z ładnymi ofertami powitalnymi, dobrymi kursami i ogólną łatwością użytkowania.
 • 22Bet to kolejny świetny dostawca do wypróbowania. Podobnie jak 1X, ma świetne oferty powitalne i ciągłe promocje. Transakcje są szybkie i bezpłatne przy użyciu większości Metody Płatności. Ma też wiele rynków do wyboru. Został nominowany jako jeden z najbardziej postępowych dostawców w ostatnich latach.
 • 888Kasyno istnieje na rynku od jakiegoś czasu i zawsze była liderem. Ma łatwą w nawigacji stronę internetową, jest wysoce responsywny i ma wielowarstwowe zabezpieczenia. Posiada również wiele rynków zakładów i jest dostępny w wielu częściach świata.

W miarę postępów w zakładach na e-sporty dostawcy będą się poprawiać i pojawi się więcej. Ulepszenia, takie jak aplikacje do zakładów e-sportowych, sprawiają, że obstawianie jest jeszcze lepsze. Wracaj tutaj, aby uzyskać informacje o nowych wydarzeniach w świecie zakładów eSport.

Obstawianie PUBG u dostawców
Wybitne drużyny PUBG: Battlegrounds

Wybitne drużyny PUBG: Battlegrounds

Było wiele godnych uwagi Drużyny PUBG zarówno teraz, jak iw przeszłości. Niektóre się rozwiązały, a inne wciąż żyją. Nic dziwnego, biorąc pod uwagę popularność gry. Z korzyścią dla PUBG: Zakłady, ta lista skupia się na drużynach, które są nadal aktywne.

1218

Zespół złożony z Tuliki, Kle1n, TTCUX i Marmelad to e-sport zorganizowany w WNP. Wyszli na światło dzienne podczas finałów Spring Split Europe w 2020 roku. Zajęli również trzecie miejsce w PMPL-EMEA Championship i zajęli drugie miejsce w PUBG Mobile Pro League – sezon 1/2021: finały WNP.

Szalony klan

Mad Clan to profesjonalna drużyna PUBG na poziomie A z Korei. Wcześniej był znany jako FarmPC E-sports. Grają w kategorii PC. Członkami zespołu są Lee Sung-Do „DAEVA”, No Tae-Young „EEND”, Kim Dong-Jun „Lash” i Yu Jae-Won „2Tap”. Prowadzi ich Ha „Muker” Young-jin. Zespół jest jednym z uczestników PUBG Global Championships 2021, na który powinni zwrócić uwagę entuzjaści zakładów na e-sporty.

Zespół Weibo

Obecni posiadacze Peacekeeper Elite League 2021 to radość dla każdego gracza e-sportowego. Zespół zmienił nazwę z ELG Gaming na obecną po przejęciu przez chińskiego mikroblogera Weibo. Pokonali Nova E-sports, aby wygrać 2019 PMCO Berlin. Są również obecnymi posiadaczami Peacemaker Elite League. Obecni gracze to Z9, Generał, Ming, Beizhai i Broncho.

Atakuj dookoła

To tajska drużyna, w skład której wchodzą Thanachit „Jayers” Sonsuwon, Thanachot „Gems” Sonsuwon, Nattapol „J4nku2of” Laorngoen, Waritnan „Glooms” Bangkerdrit, Chanwut „Boblee” Tangon i Sakun „SviTT” Sitticharoens Trenuje ich Nitipon „nitipon” Klinkajorn. Drużyna jest również ważnym elementem Mistrzostw PUBG.

Wybitne drużyny PUBG: Battlegrounds
Plusy i minusy

Plusy i minusy

Jako jedna z najpopularniejszych gier e-sportowych, PUBG: Battle Ground ma mnóstwo zalet. Ale ma też kilka wad. Oto, co jest dobre i nie tak miłe w tej grze:

Plusy

 • Możliwość dostosowania do urządzeń mobilnych — bezpłatne pliki do pobrania i wspaniałe wrażenia z urządzeń mobilnych przyciągnęły ponad miliard pobrań.
 • Dostępność na wielu stronach z zakładami e-sportowymi. Niektórzy wprowadzają nawet aplikacje do zakładów eSport
 • Niesamowite funkcje, takie jak grafika, zapobieganie oszustwom i czat głosowy.
 • Wydajnie grywalna online
 • Gracze mogą wygrywać pieniądze w konkursach PUBG
 • Tryb przesyłania strumieniowego Stadia do zawodów fizycznych
 • PUBG obsługuje graczy na wszystkich poziomach umiejętności i oferuje dobre wyzwanie dla każdej kategorii. Wymagający charakter gry pomaga graczom poprawić ich mentalną i fizyczną ostrość.
 • Kompatybilny z wieloma urządzeniami i systemami operacyjnymi
 • Regularne aktualizacje z nowymi i bardziej ekscytującymi funkcjami

Cons

 • Bardzo wciągająca - Niesamowita natura PUBG sprawia, że wielu graczy może się do niego przyczepić, zwłaszcza tych młodszych. To samo może przydarzyć się tym, którzy obstawiają eSport.
 • Nieadekwatne konkursy - Chociaż konkursów PUBG jest już wiele, ogromna liczba graczy sprawia, że nie są oni odpowiednio obsłużeni.
Plusy i minusy
Zrozumienie kursów bukmacherskich PUBG

Zrozumienie kursów bukmacherskich PUBG

Szanse na zakłady PUBG: Battlegrounds nie różnią się znacząco od kursów w innych dyscyplinach sportowych. Szanse na PUBG zależą głównie od regionu, z którego grasz. Kursy są wyrażone w ułamkach, ułamkach dziesiętnych lub +/-. Bez względu na to, jak wyglądają kursy, kwota, którą prawdopodobnie wygrasz w grze, jest zawsze taka sama.

Na przykład, jeśli kurs ułamkowy wynosi 2/1, oznacza to, że otrzymujesz 2 USD, gdy stawiasz 1 USD. Zwrot jest taki sam, jeśli postawisz $ na nieparzysty zakład 2,00. Kursy amerykańskie są nieco bardziej mylące, jeśli nie jesteś do nich przyzwyczajony. Faworyt ma kurs -2, podczas gdy słabszy ma +2. Jak w każdym innym rodzaj zakładów, im wyższy kurs w PUBG, tym ryzykowniejszy zakład.

Zrozumienie kursów bukmacherskich PUBG
PUBG: Wskazówki i triki dotyczące zakładów na pola bitew

PUBG: Wskazówki i triki dotyczące zakładów na pola bitew

Unikaj nieznanych konkursów

W przeciwieństwie do głównych drużyn, takich jak piłka nożna, które są trudne do założenia, każdy może stworzyć drużynę PUBG. Dlatego możesz obstawiać w rozgrywkach, w których wszystkie zespoły są oznaczone jako pro, ale niewiele z nich jest. Unikaj obstawiania rozgrywek, w których nie masz pojęcia, które zespoły grają.

Z drugiej strony zawsze wybieraj się na duże turnieje, takie jak PUBG Global Championship. Te turnieje są prezentowane w najlepszych serwisach bukmacherskich. Starając się spopularyzować zakłady na e-sport, te domy oferują świetne promocje, z których możesz skorzystać.

Wybieraj ryzykowne zakłady, niska stawka

Jeden cel zakłady na e-sporty online jest zwiększenie emocji. Emocje w PUBG rosną, gdy podejmujesz bardziej ryzykowne zakłady. Zakłady takie jak czas trwania mapy nie zależą w dużym stopniu od umiejętności graczy, ale dają niezłe zyski. Jednak stawiając takie zakłady, zawsze uważaj, aby stawiać niskie stawki, ponieważ szanse na to są minimalne.

Obstawiaj gry na żywo

Znajdź stronę internetową, która oferuje gry na żywo i graj na niej. Pomimo poziomu umiejętności gracza, są dni, kiedy gry idą po swojemu, a inne, kiedy nic nie kliknie. W grze na żywo, aby podjąć decyzję o zakładzie, nie musisz polegać tylko na znanych umiejętnościach, ale także na wynikach dnia.

Pamiętaj o regulaminie zakładów

Pomimo tego, że zakłady e-sportowe są nowe, to hazard. Niesie ze sobą całe ryzyko związane z tradycyjnym hazardem. Pamiętaj, aby obstawiać na trzeźwo, obstawiać dla zabawy, mieć budżet i nie ścigać wygranych/przegranych.

PUBG: Wskazówki i triki dotyczące zakładów na pola bitew