Smite zakłady na e-sport

Smite to wieloosobowa arena bitewna online (MOBA), w której gracze łączą siły w mitologicznej scenerii. Akcja toczy się w świecie, w którym Bogowie z wielu różnych kultur walczą o dominację. W standardowym trybie podboju każda drużyna składa się z 5 członków. Muszą wykorzystywać swoje różne umiejętności i taktyki, aby walczyć z przeciwnymi drużynami i sługami NPC.

Jeśli gracze wystarczająco mocno poszukają, znajdą aplikację do zakładów na e-sporty, która zawiera Smite. W przeszłości byłoby to praktycznie niemożliwe. Jednak wszystko zaczęło się zmieniać. Gra jest już dostępna na PC, Xbox One, PlayStation 4 i Nintendo Switch. To rozszerzyło liczbę nowych graczy. W rezultacie więcej osób jest zainteresowanych obstawianiem w turniejach Smite. Każdy bóg ma cztery różne zdolności. Mogą to być obrażenia obszarowe, wzmocnienia lub kontrola tłumu. W miarę zdobywania przez gracza doświadczenia w trakcie meczu, cechy te można ulepszać. Bogowie są w stanie osiągnąć maksymalny poziom 20. Złoto służy do kupowania przedmiotów zwiększających moc i obronę. Zarabia się go zabijając wrogów lub sprzedając przedmioty.

Smite zakłady na e-sport
Co wyróżnia Smite?

Co wyróżnia Smite?

Istnieje wiele gier MOBA. Jednak Smite wyróżnia się dzięki wyświetlaniu z trzeciej osoby. To odświeżające podejście gatunek to zazwyczaj faworyzuje wygląd z góry na dół. W rezultacie gracze czują większe poczucie zanurzenia w grze.

Wszystkie standardowe tropy tego typu gry są obecne. Obejmują one jasno określone role zespołowe, tworzenie postaci i ostateczne umiejętności. Jednak ta mechanika jest osadzona w narracji, która przemawia do szerokiego grona ludzi. Mitologia to bardzo popularny temat. Wciąż cieszy się większym zainteresowaniem dzięki przebojom kinowym, takim jak God of War i Assassins Creed. Gracze Smite mogą przejąć kontrolę nad swoimi ulubionymi bogami i poznać nowych.

Co wyróżnia Smite?
Zakłady na Smite

Zakłady na Smite

Istnieje wiele stron z zakładami e-sportowymi, które oferują zakłady na kultowe gry MOBA, takie jak League of Legends. Jednak gracze mogą mieć trudności ze znalezieniem takiego, który zadowoli fanów Smite. Najlepiej jest szukać tych rynków na niszowych stronach bukmacherów z grami fantasy. Większe szanse będą mieli podczas corocznych Mistrzostw Świata w Smite. Gracze mogą przewidzieć, która drużyna znajdzie się na szczycie. Mogą również skupić się na indywidualnych graczach, obstawiając potencjalnego MVP.

Znajomość gry wśród bukmacherów wzrosła w 2015 roku, kiedy została wydana na konsolę Xbox One. To sprawiło, że była to jedna z pierwszych gier MOBA, które rozszerzyły się z komputerów PC na gry na konsole. Nadal rośnie w szybkim tempie. W rezultacie wydaje się prawdopodobne, że stanie się jeszcze bardziej znana wśród społeczności bukmacherów e-sportowych.

W ramach rywalizacji Smite jest rozgrywany w meczach 5v5. Hazardziści muszą wybrać drużynę o największej spójności. Każdy członek będzie miał określoną rolę. Obejmuje to AD Carry, Jungler, Mid, Solo lub Support. Rundy często mogą być chaotyczne z dużym naciskiem na akcję. Jednak zwycięskie drużyny również stosują taktykę, aby pokonać swoich przeciwników.

Zakłady na Smite
Dlaczego Smite jest popularne?

Dlaczego Smite jest popularne?

Kluczem do popularności Smite są innowacyjne opcje wyświetlania. Fakt, że gracze mogą uzyskać dostęp do treści za darmo, doprowadził również do dużej liczby nowych użytkowników. Hi-Rez Studios kontynuuje aktualizację gry i pozwala fanom wypowiadać się w Internecie. Rozgrywka nie jest przesadnie skomplikowana. Jest bardzo podobny do wielu innych przykładów MOBA. Tego typu gry e-sportowe są również popularne wśród graczy, ponieważ oglądanie ich jest ekscytujące i dość łatwo jest przewidzieć potencjalnego zwycięzcę.

Społeczność internetowa

Smite udaje się zjednoczyć dwie społeczności razem. Pierwsza to fani MOBA, którzy szukają czegoś świeższego. Drugi to ci, którzy lubią poznawać starożytne mitologie różnych kultur. Firma stojąca za Smite zachęca graczy do aktywności na ich forach internetowych.

Granie w e-sporty online

W Smite nie ma trybu dla jednego gracza. Zamiast tego każda runda wymaga łączenia się z przyjaznymi i rywalizującymi graczami online. Inne gry z tego gatunku mają zwykle problemy z komunikacją. Na szczęście Smite ma bardzo imponujący system czatu tekstowego. Użytkownicy mają możliwość wyboru z listy określonych fraz, aby zespół mógł współpracować ze sobą.

Dlaczego Smite jest popularne?
Wielcy gracze e-sportowi

Wielcy gracze e-sportowi

Podczas gdy Smite jest z pewnością gra zespołowa Istnieje kilka profesjonalnych osób, które zwróciły uwagę hazardzistów. Niektóre z największych nazwisk, na które ludzie postawili zakłady (i ich role), obejmują:

 • MLCSt3alth (środkowy pas)
 • Yammyn (środkowy pas)
 • emilitoo (Łowca)
 • Venenu (środkowy pas)
 • Cyno (Jungler)
 • sam4soccer2 (Jungler)
 • NeilMah (Wsparcie)
 • Jarcorrr (pas solo)

Dlaczego gra jest uwielbiana przez graczy?

Głównym powodem sukcesu Smite jest widok z trzeciej osoby. To sprawia, że wyróżnia się spośród innych tytułów gatunkowych, które tradycyjnie wybierają wyświetlanie z góry na dół. Istnieje również jasny i kolorowy styl artystyczny połączony z przyzwoitą gamą trybów. W Smite można grać za darmo i za uczciwą opłatą gracze uzyskują dostęp zarówno do obecnych, jak i przyszłych DLC.

Wielcy gracze e-sportowi
Jak w to grać

Jak w to grać

Pierwszą rzeczą, którą gracz musi zrobić, to zdecydować, jaką rolę w zespole chce pełnić. Wpłynie to na charakter Boga, którego będą kontrolować. Po rozpoczęciu meczu 5 graczy współpracuje, aby walczyć z przeciwnikami i bronić terytorium. Przez cały mecz pojawiają się okazje do zakupu nowych umiejętności i ulepszeń.

Największe zespoły Smite

Każda z poniższych drużyn wygrała Mistrzostwa Świata Smite. Dlatego gracze będą chcieli mieć na nich oko, szukając zakładu:

 • Kognitywne pierwsze
 • Epsilon eSport
 • NRG eSport
 • eUnited
 • Splyce
 • SK gry
 • Rycerze Pittsburgha
 • Lewiatany z Atlantydy
Jak w to grać
Puchar Świata w Porażeniu

Puchar Świata w Porażeniu

Od 2015 roku corocznie odbywają się Mistrzostwa Świata Smite (SWC). Zaprasza 10 najlepszych drużyn z Północy Ameryka, Ameryka Południowa, Chiny i Europę, aby rywalizować o pulę nagród o wartości 2,6 miliona USD (i rosnącą). Ten puchar świata w e-sporcie jest dość podobny do tych obserwowanych w bardziej tradycyjnych rodzajach sportów. Format turnieju obejmuje etap podwójnej eliminacji, po którym następuje runda pucharów pojedynczej eliminacji.

Dominują zespoły z Ameryki Północnej. Te z siedzibą w Wielka Brytania a Niemcy również dobrze sobie radziły w ostatnich latach. W 2022 roku Jarcorrr z drużyny Atlantis Leviathans został wyróżniony jako najbardziej wartościowy zawodnik.

Kiedy Hi-Rez Studios po raz pierwszy gościło turniej, był on stosunkowo niewielki. Od tego czasu osiągnął wyższy poziom uznania w branży hazardowej. Zostało to zwiększone, ponieważ pula nagród staje się coraz bardziej lukratywna. Te wysokie stawki spowodowały więcej strony z zakładami e-sportowymi zwrócić uwagę. Dość mała liczba drużyn oznacza również, że gracze mają większe szanse na wyłonienie zwycięzcy. Ci, którzy chcą oglądać mistrzostwa świata eSport na żywo, mogą to zrobić, korzystając z aplikacji do strumieniowego przesyłania online.

Puchar Świata w Porażeniu
Dostawcy zakładów Smite

Dostawcy zakładów Smite

To nie jest rodzaj gry, którą zwykle można znaleźć u bukmachera głównego nurtu. Mimo rosnącej popularności Smite jest bardziej kultową grą. Oznacza to, że gracze będą musieli szukać niszowych stron internetowych. Najlepsze strony z zakładami e-sportowymi oferują szeroką gamę tytułów do gry. Jeśli zawierają szeroki wybór rynków, Smite może być jednym z nich.

Poszukiwanie dostawcy, który oferuje tę grę, może być czasochłonne. Wyszukiwanie można zawęzić, koncentrując się na tych, które kładą nacisk na gry bitewne online dla wielu graczy. Nowe rynki mogą się również otworzyć, gdy rozpocznie się Smite Pro League i Smite Console League. Dlatego gracze powinni pilnować, kiedy te turnieje się odbędą.

Najlepsi dostawcy oferują przyzwoity wybór opcji hazardowych dla tego typu gier. Popularne są opcje obstawiania, takie jak przewidywanie zwycięskiej drużyny i gracza zajmującego najwyższe miejsce. Jednak gracz może chcieć wybrać bardziej szczegółowe. Przykładami mogą być zakłady na dokładne okoliczności wygranej rundy lub liczbę zabójstw w meczu.

Dostawcy zakładów Smite
Śledź znane zespoły

Śledź znane zespoły

Jeśli gracze chcą zyskać przewagę i dokładniej obstawiać, warto śledzić najlepsze drużyny w tej społeczności e-sportowej. Wspomniani zwycięzcy Mistrzostw Świata w Smite są idealnymi osobami, na które warto mieć oko. Najlepsze drużyny również będą transmitować swoje mecze. Daje to graczom możliwość lepszego zrozumienia swoich mocnych i słabych stron. Rozsądnie jest również przeanalizować każdego gracza z osobna. Ponieważ każdy członek zespołu ma określoną rolę, gracze będą wiedzieć, na podstawie którego zestawu kryteriów ich oceniać.

 • Dżunglerzy powinni być dobrzy w szybkim eliminowaniu dużych ilości stworów.
 • AD Carry musi przetrwać większość gry ze słabszymi statystykami, zanim doprowadzi drużynę do zwycięstwa na późniejszych etapach.
 • Mid musi zapewnić dużo wsparcia, gdy jest to potrzebne.
 • Solówki zapewniają pomoc podczas walk drużynowych i zdobywania bramek. Dlatego muszą być dość wszechstronne.
 • Jak sama nazwa wskazuje, gracz wsparcia pomaga innym, aby drużyna mogła odnieść jak największy sukces.

Gdy gracze poznają role, które ma każdy gracz, pomoże im to dowiedzieć się, co tworzy najlepszy rodzaj profesjonalnej drużyny.

Śledź znane zespoły
Plusy i minusy

Plusy i minusy

Plusy

 • Kolorowy i zabawny wyświetlacz spodoba się wielu graczom.
 • Osoby zainteresowane mitologią z pewnością wiele wyniosą z gry.
 • Zespół odpowiedzialny za grę regularnie aktualizuje ją, aby była jak najbardziej zrównoważona.
 • Różnorodność różnych Bogów sprawia, że mecze są interesujące.
 • Smite to odświeżające podejście do gatunku.

Cons

 • Akcja zapałek może stać się dość chaotyczna. Dlatego gracze, którzy preferują prostsze gry e-sportowe, mogą czuć się przytłoczeni i zdezorientowani.
 • Od czasu wydania Smite w 2012 roku niektórzy ludzie mogą uznać silnik gry za nieco przestarzały.
 • Aby lepiej zrozumieć grę, gracze mogli w nią zagrać. Problem polega na tym, że poznanie tajników tego problemu zajmuje dużo czasu.
 • Nacisk na równowagę oznacza, że trudno jest określić, która postać Boga ma największe szanse na wygraną.
 • Gra nie jest przeznaczona dla graczy, którzy chcą rozgrywek w pojedynkę.
Plusy i minusy
Zrozumienie kursów zakładów Smite

Zrozumienie kursów zakładów Smite

Istnieje wiele zmiennych, które wpływają na szanse zakładu Smite. Najważniejszym czynnikiem będzie charakter samego zakładu. Na przykład przewidzenie ostatecznego zwycięzcy będzie miało bardzo różne szanse postawić na następną strukturę, obalenie lub zabicie.

Najlepsza strona z zakładami e-sportowymi zaoferuje ludziom przyzwoity wybór opcji zakładów na Smite. Gracze mogą napotkać wiele różnych opcji kursów. Kursy amerykańskie są najczęściej spotykane na stronach bukmacherów z USA. Są one reprezentowane za pomocą znaku + i -. Pierwsza reprezentuje słabszego, a druga najbardziej prawdopodobnego zwycięzcę.

Gracze Smite mogą również zauważyć kursy ułamkowe. Wyświetlają kwotę potencjalnych wygranych w formie ułamka. Na przykład, jeśli osobie uda się wygrać zakład z kursem 5/1, jej zarobki będą pięciokrotnie wyższe od kwoty, którą postawił.

Istnieje również wiele stron, które mogą oferować kursy dziesiętne w grach Smite. Są one podobne do ułamków, ale zamiast tego używają kropki dziesiętnej. Jeśli ktoś postawiłby 15 $ na grę Smite z kursem 2.0, jego wygrana zostałaby podwojona do 30 $.

Zrozumienie kursów zakładów Smite
Wskazówki i porady dotyczące zakładów Smite

Wskazówki i porady dotyczące zakładów Smite

Jeśli chodzi o tego rodzaju zakłady na e-sporty, wiedza to potęga. Im więcej hazardzista wie o Smite, tym większe prawdopodobieństwo, że postawi zwycięski zakład. Dlatego mądrze jest być na bieżąco z nowymi wydarzeniami, śledząc graczy Smite i firmę stojącą za grą w mediach społecznościowych.

Gracze mogą również sami zagrać w Smite. Uświadomi im to wypuszczenie nowych paczek bogów, które mogą zmienić dynamikę przyszłych turniejów. Przewagę można również uzyskać dzięki zrozumieniu kluczowych pojęć. Należą do nich K/D/A (zabójstwa/zgony/asysty), złoto na minutę i asysty gracza.

Wskazówki i porady dotyczące zakładów Smite