Rainbow Six Siege zakłady na e-sport

Wydana kilka lat temu przez firmę Ubisoft gra Tom Clancy's Rainbow Six Siege znajduje się obecnie w kategorii wysoko postawionych gier e-sportowych. Większość ludzi określa tę grę wideo FPS, wydaną przez Ubisoft Montreal w 2015 roku, jako R6. Początkowo była dostępna na Xbox One, Microsoft Windows i PlayStation 4. Kilka lat później, w grudniu 2020 roku, wydano ulepszoną wersję Rainbow Six, w którą można było grać na Xbox Series X/S i PlayStation 5, dzięki czemu gra była dostępna dla większej liczby FPS-ów fanów na całym świecie.

Warto zauważyć, że Rainbow Six zastąpiła grę Tom Clancy's Rainbow 6: Patriots, która została anulowana w 2014 roku z powodu komplikacji technicznych. Ubisoft zdecydował, że najlepiej będzie, jeśli seria Rainbow Six umożliwi graczom naśladowanie niektórych znanych na świecie agentów antyterrorystycznych. Zespół, który stworzył Rainbow Six Siege, był zorientowany na szczegóły, aby stworzyć najbardziej wiarygodne sceny oblężenia.

Rainbow Six Siege zakłady na e-sport
Jak grać w e-sporty Rainbow 6 Siege?

Jak grać w e-sporty Rainbow 6 Siege?

Wymagało to najwyższej klasy umiejętności w zakresie tworzenia gier wideo i szeroko zakrojonych badań w celu zrozumienia rzeczywistych operacji wojskowych. Twórcy R6 musieli nawet zasięgnąć rady potężnych jednostek antyterrorystycznych z różnych części świata.

Gracze planujący obstawianie R6 eSport powinni dowiedzieć się, jak działa ta ciesząca się dużym uznaniem gra. Wykorzystuje technologię RealBlast firmy Ubisoft, która umożliwia tworzenie destrukcyjnych środowisk.

Oznacza to, że system jest dynamiczny, zachęcając graczy do współpracy i zachowania czujności w opanowaniu otoczenia. Ponadto dostępne mapy są imponująco zróżnicowane, a wyróżniają się takimi cechami, jak lokalizacja, pora dnia, skala i wygląd. Warto zauważyć, że każdy z nich stanowi nowe wyzwanie, aby skłonić graczy do opracowania nowej taktyki.

Rainbow Six Siege zawiera dwa rodzaje operatorów – atakujących i obrońców. Rolą tego pierwszego jest naruszenie, oczyszczenie i przejęcie kontroli nad celem. Z drugiej strony obrońca ma za zadanie powstrzymać cel i zrobić wszystko, aby uniemożliwić atakującym przebicie się przez wejścia.

Gracz decyduje, jaką rolę chce odgrywać w dostępnych trybach rozgrywki, takich jak zakładnik, bezpieczny obszar, bomba, sytuacje i realizm taktyczny. Mogą również dostosowywać swoją broń i wyposażenie, w zależności od tego, co im odpowiada. Każdy operator ma prawo do:

 • Dwa gadżety: R6 ma ich 36 w momencie pisania tego posta.
 • Druga broń: W tej grze dostępnych jest ponad 70 unikalnych broni drugorzędnych.
 • 1 – 3 podstawowe bronie: Gracze mogą spersonalizować je za pomocą skórek załączników, skórek broni lub ozdobników.
Jak grać w e-sporty Rainbow 6 Siege?
Zakłady R6 2022 : wszystko, co musisz wiedzieć

Zakłady R6 2022 : wszystko, co musisz wiedzieć

Obstawianie Rainbow Six Siege to bułka z masłem. Gracze mogą stawiać zakłady w zaciszu swojego domu lub w dowolnym innym miejscu, które uznają za odpowiednie. Jednak najpierw powinni znaleźć najlepsze Strona z zakładami eSport, zarejestruj się jako gracz i zweryfikuj swoje konta. Platforma bukmacherska może zażądać dokumentów weryfikacyjnych, takich jak wydany przez rząd dokument tożsamości, potwierdzający, że gracz osiągnął wiek wymagany dla hazardzisty w ich jurysdykcji.

Przed postawieniem zakładów na R6 gracz powinien również wybrać metodę wpłaty/wypłaty, aby zasilić swoje konta hazardowe i przenieść z nich środki. Następnie rozsądnie jest zbadać zakłady na gry wideo, aby zrozumieć podstawy zakładów R6 i najlepsze praktyki, których należy przestrzegać. Niektóre szczegóły, które warto odkryć, to opcje obstawiania zakładów R6 i turnieje.

Kiedy obstawiasz Rainbow Six Siege, doświadczeni gracze najpierw analizują dostępne mecze, zanim postawią swoje pieniądze. Aby je zobaczyć, należy udać się do centrum e-sportowego wybranego bukmachera internetowego i kliknąć „Rainbow Six Siege”. Nowicjuszom zaleca się obstawianie niewielkich kwot, najlepiej od 10 do 20 USD. To pozwala im być po bezpiecznej stronie, ponieważ mogą nie rozumieć, czy szanse są na ich korzyść, czy nie.

Zakłady R6 2022 : wszystko, co musisz wiedzieć
Dlaczego R6 jest popularny do grania i obstawiania?

Dlaczego R6 jest popularny do grania i obstawiania?

R6 jest jedną z gier FPS z najbardziej znanymi bazami graczy na całym świecie. Sprawdź niektóre z czynników wyjaśniających jego rosnącą popularność w dynamicznie rozwijającej się branży gier.

Społeczność internetowa

Rainbow Six Siege może pochwalić się ogromną, zróżnicowaną społecznością internetową, dzięki czemu jest godnym konkurentem dla innych gier wideo, takich jak CS: GO oraz League of Legends. Jego członkowie często wchodzą w interakcję za pośrednictwem różnych platform lub forów, na których omawiają tę grę, w tym jej fantastyczne funkcje i niedociągnięcia.

Ponieważ społeczność internetowa Rainbow Six Siege jest spójna, często można spotkać miłośników R6 dzielących się wskazówkami dotyczącymi obstawiania na nim. Niektórzy mówią o najbardziej niezawodnych bukmacherach w skali globalnej i wartościowych strategiach wykorzystania ich usług. Inni edukują swoich kumpli na temat nakazów i zakazów obstawiania w Rainbow 6 Siege.

Granie w Rainbow Six Siege online

Coś jeszcze, co zwiększyło popularność tej gry, to jej doskonała grywalność online. Każdy może cieszyć się grą, o ile spełnia zalecane wymagania systemowe R6, w tym:

 • System operacyjny: wersja 64-bitowa (Windows 7 SP1, Windows 8, Windows 8.1 lub Windows 10)
 • Baran: 8 GB
 • Edytor: Intel Core i5-2500K @ 3,3 GHz
 • DirectX: 11
 • Obsługiwane kontrolery: Musi być kompatybilny z X-Input
 • Twardy dysk: 85,5 GB
 • Dźwięk: Karta kompatybilna z DirectX zainstalowana z najnowszymi sterownikami
 • Karta graficzna: AMD Radeon HD7970 lub Nvidia GeForce GTX 670

Na szczęście niektóre z tych wymagań konfiguracyjnych R6 można negocjować. Na przykład gracz może otrzymać 6 GB RAM zamiast 8 GB RAM.

Dlaczego R6 jest popularny do grania i obstawiania?
Gracze Big Rainbow Six Siege, na których warto postawić

Gracze Big Rainbow Six Siege, na których warto postawić

Nic dziwnego, że miłość niektórych entuzjastów Rainbow 6 do tej gry została zainspirowana jej najlepszymi graczami i osiągnięciami, które osiągnęli. Na przykład Psycho, którego prawdziwe nazwisko to Gustavo Rigal, od dawna gra w ten e-sport.

Ten brazylijski gracz ESL zajął drugie miejsce podczas Six Invitational 2020 jako członek kultowego zespołu R6 Ninjas in Pyjamas, który wygrał turniej w 2021 roku. Rigal jest obecnie (od 2021) liderem zespołu w grze. Niezliczeni fani R6 grają w to, aby być tak dobrym jak on, i inni niezwykli gracze, tacy jak Troy „Canadian” Jarosławski, Jeremy „HysteRiX” Mao Xuan Tan, Njr, JRDN i Muzi.

Dlaczego gracze R6 kochają tę grę?

Większość graczy Rainbow Six Siege nie ma go dość, dzięki niektórym jego unikalnym funkcjom, które podnoszą poprzeczkę dla każdego współczesnego gracza. Na przykład ta szybka gra wideo zawiera intrygujący wybór operatorów, których połączenie umiejętności i gadżetów pozwala im się wyróżnić.

Gracze, którzy chcą się rozwijać w grze R6, muszą być najlepszymi strategicznymi planistami. Powinni również posiadać wyjątkowe umiejętności krytycznego myślenia i być w stanie bez wysiłku wejść w stan przepływu. Ponadto Rainbow Six Siege charakteryzuje się nieprzewidywalnością, która wymaga od graczy ciągłego czuwania – nie ma miejsca na samozadowolenie.

Jak grać w Rainbow Six Siege?

Rainbow Six Siege stało się powszechnie preferowanym e-sportem, ponieważ jest łatwy do gry i opanowania. Zainteresowani gracze mogą zacząć od sprawdzenia niezliczonych przewodników dla początkujących R6 dostępnych online. Po zapoznaniu się z podstawami tego FPS, powinni zbudować najlepsze ustawienie dla tej gry.

Ale osiągnięcie gry na najwyższym poziomie wymaga znacznie więcej. Gracze powinni eksperymentować z różnymi operatorami, trybami gry i gadżetami, dopóki nie znajdą stylu gry, który idealnie do nich pasuje. Nowicjusze nie powinni obawiać się zmierzenia się z innymi operatorami na swoich poziomach i wysilania się, aby przejść do różnych etapów.

Gracze Big Rainbow Six Siege, na których warto postawić
Najwięksi gracze i drużyny e-sportowe Rainbow 6

Najwięksi gracze i drużyny e-sportowe Rainbow 6

Big Rainbow Six Siege gracze i drużyny odegrały również znaczącą rolę w zwiększaniu popularności tej gry na całym świecie. Wiele osób śledzi turnieje R6, aby obejrzeć ich występy i zobaczyć, kto wygrywa. Poniżej znajdują się niektóre z najwyżej sklasyfikowanych drużyn R6 i kilku ich najbardziej utalentowanych graczy.

 • Ninja w piżamie: Psycho, Muzi, Kamikaze, pino i JULIO
 • Zespół płynny: NESKWGA, psk1, Paluh, muringa i Xs3xyCake
 • TSM FTX: Beaulo, Merc, Chala, Geo i Achieved
 • MIBR: Faallz, LuKid, FelipoX, redukt i Rappz
 • Esports Team One: Neskin, Levy, Lagonis, Alem4o i KDS
 • Gigantyczne gry: HysterRIX, Lunar, SpeakEasy, jrdn i Ysaera
 • FURIA E-sport: Lenda, Highs, R4re, Miracle i Fntzy
Najwięksi gracze i drużyny e-sportowe Rainbow 6
Wszystko o mistrzostwach Rainbow Six Siege

Wszystko o mistrzostwach Rainbow Six Siege

Odbywają się mistrzostwa świata Rainbow Six Siege, w których 45 drużyn narodowych rywalizuje, aby udowodnić, że są najlepsi w tej strzelance. Uczestniczące drużyny muszą być jednej narodowości, a każdy z ich graczy ma obywatelstwo w jurysdykcji, którą reprezentują. Niestety tylko dwudziestu z nich dociera do ostatniego etapu, a zwycięzca wraca do domu Puchar Świata Tęcza Szóstka trofeum i imponujący 1 milion dolarów (który może się zmienić w każdej chwili)!

Warto zauważyć, że Ubisoft zorganizował Puchar Świata R6 latem 2021 roku. Będąc pierwszym tego rodzaju wydarzeniem, było to wielkie wydarzenie dla całej społeczności Rainbow Six i wspaniały dodatek do tego e-sportowego ekosystemu.

Stanowiła doskonałą okazję dla najbardziej utalentowanych graczy Rainbow Six Siege, aby rozkoszować się tą strzelanką, jednocześnie prezentując swoje mistrzostwo. Ponadto większość fanów R6 skorzystała z tej szansy, aby zademonstrować swoje nieśmiertelne wsparcie dla swoich ulubionych drużyn i podzielić się z innymi wspierającymi tę samą stronę.

Ubisoft zaprosił pierwsze czternaście drużyn do udziału w finałach mistrzostw Six Invitational 2021. Pochodzili z Meksyku, Australii, Brazylii, Hiszpanii, Rosji, Korei Południowej, Kanady, Francji, Niemiec, chińskiego Taipei, Wielkiej Brytanii, Japonii, Włoch i Stanów Zjednoczonych. Pozostałe 31 musiało walczyć o znalezienie się wśród 20 zespołów na ostatnim etapie.

Wszystko o mistrzostwach Rainbow Six Siege
Drużyny, które wzięły udział w Six Invitational 2021

Drużyny, które wzięły udział w Six Invitational 2021

Niestety Virtus.pro i Wildcard Gaming nie dotarły do Paryża na ten turniej R6 z powodu pandemii Covid-19. 18 drużyn, które wzięły udział w Sześć Zaproszenia 2021 to: Ninjas in Pyjamas, Team Liquid, Oxygen Esports, FaZe Clan, Parabellum Esports, Spacestation Gaming, Giants Gaming, G2 Esports, Team one Esports, MIBR, Team Empire, Mkers, DarkZero Esports, CYCLOPS sports gaming, Cloud9, FURIA Esports , BDS Esports i TSM FTX.

Te drużyny Rainbow Six Siege musiały przestrzegać różnych zasad, aby móc wziąć udział w tym globalnym turnieju. Na przykład, mogli zastępować graczy R6 tylko przed rozpoczęciem meczu. Ponadto zabroniono im angażowania się w jakiekolwiek działania, które dałyby im nieuczciwą przewagę nad konkurentami, w tym używanie usterek lub błędów. Osoby przyłapane na wykonywaniu zakazanych działań poniosą straty lub zostaną zdyskwalifikowane.

Kto wygrał Puchar Świata 2021 R6?

Brazylia wygrała Six Invitational 2021 Championship, a Ninjas In Pajamas zajęła pierwsze miejsce. Ta drużyna pokonała Team Liquid z tego samego kraju 3-2 na ostatnim etapie. Inne brazylijskie drużyny, które pojechały do Paryża na te zawody to:

 • Klan FaZe
 • FURIA
 • Zespół pierwszy
 • MIBR

Niektórzy z najlepszych graczy nagrodzonych podczas Six Invitational 2021 to Paluh, NESKWGA, Beaulo, Pino i JoyStiCK.

Drużyny, które wzięły udział w Six Invitational 2021
Obstawianie turniejów Rainbow Six Siege

Obstawianie turniejów Rainbow Six Siege

Zakłady na Mistrzostwa Świata w Rainbow 6 działają podobnie jak zakłady na piłkę nożną lub inne tytuły e-sportowe. Gracze powinni najpierw wybrać drużynę do wsparcia. Nie musi to być ich ulubieniec, zwłaszcza jeśli szanse wskazują, że jest słabszy i w grę wchodzą pieniądze. Następną rzeczą jest stworzenie strategii hazardowej obejmującej kwotę, którą chcieliby postawić, rodzaje zakładów R6 do ustalenia priorytetów oraz aplikacje do zakładów e-sportowych do zbadania.

Rozsądne jest również zapoznanie się z rynkami zakładów R6 oferowanymi przez większość bukmacherów. Jednym z nich jest zdecydowany zwycięzca, który umożliwia graczom obstawianie drużyny, która według nich odejdzie z trofeum Pucharu Świata R6 i nagrodą pieniężną.

Innym rynkiem R6 jest finalista turnieju, który oferuje kursy na to, czy dana drużyna dostanie się do finału, czy nie. Warto również zbadać zwycięzcę regionu. Pozwala graczom obstawiać zespoły w określonym regionie, takim jak Azja, Europa lub Ameryka Północna.

Obstawianie turniejów Rainbow Six Siege
Znajdź idealnych bukmacherów R6

Znajdź idealnych bukmacherów R6

Wybór godnego zaufania dostawcy Rainbow Six Siege jest obowiązkowy w przypadku zakładów online na ten FPS. Niektórzy nowicjusze napotykają różne problemy, identyfikując te najlepsze, ale nie jest to skomplikowane. Pierwszym krokiem jest zapoznanie się z funkcjami stron z zakładami e-sportowymi, które chcesz odkryć.

Rozsądnie jest szukać takich rzeczy, jak hojne promocje, najwyższej klasy obsługa klienta i transmisje na żywo. Wartościowe aplikacje do zakładów e-sportowych powinny również zapewniać wiele metod płatności dla wygody. Powinny one obejmować uniwersalne, takie jak PayPal, Bitcoin, Neteller i Skrill.

Niektórzy z najwyżej ocenianych bukmacherów e-sportowych na rynku to Betsson, BetWay, 10bet, Betwinner, Casumo, ComeOn, 22BET i Bet365. Mają one różne funkcje. Dlatego gracze nie powinni oczekiwać tych samych procesów rejestracji, systemów wpłat/wypłat lub metod wsparcia. Oferowane bonusy różnią się także rodzajem i nagrodami. Bukmacher online R6, na który gracz zadowoli się, zależy od potrzeb, które planują zaspokoić lub doświadczeń, których pragną.

Gracze powinni wiedzieć, że R6 nie jest tak popularny jak tytani branży, tacy jak League of Legends i Dota 2, chociaż próbuje nadrobić zaległości. Dlatego oferowane aplikacje bukmacherskie na e-sporty mogą być ograniczone, ponieważ ich rynek jest mniejszy.

Znajdź idealnych bukmacherów R6
Śledź najlepsze drużyny Rainbow 6, aby obstawiać trafnie

Śledź najlepsze drużyny Rainbow 6, aby obstawiać trafnie

Nie ma wątpliwości, że Rainbow Six Siege ma kwitnącą scenę e-sportową. Gracze, którzy chcą stawiać zwycięskie zakłady, powinni podążać za najlepszymi zespołami R6 w oparciu o ich wyniki. Niektóre z nich to:

Zespół płynny

Po wygraniu ponad 1 miliona dolarów, Zespół płynny szczyci się tym, że jest dziś jednym z renomowanych liderów na dzisiejszej scenie e-sportowej. Wyjątkowi gracze tej drużyny mogą pochwalić się ogromnym doświadczeniem nie tylko w R6, ale także w innych znanych tytułach e-sportowych, takich jak CS: GO i Fortnite. Ponadto ma na swoim koncie wiele zwycięstw, w tym nagrodę w wysokości 450 000 USD, którą wygrał na Six Invitational 2021 po zdobyciu drugiego miejsca.

BDS Esport

BDS to eSport z siedzibą w Genewie, który zarobił ponad 500 000 $ dzięki grze w R6. Jednym z najlepszych graczy w Rainbow Six Siege w tym zespole jest Elemzje, którego występ był niezwykły, mimo że miał niewielką ekspozycję na wiele taktyk R6. Innym jest Shaiiko, legendarny francuski gracz, który zademonstrował godną pozazdroszczenia doskonałość w graniu w e-sporty, dzięki swojej hiperkoncentracji i doskonałej świadomości.

Ninja w piżamie (NiP)

Skakać zapewnił oszałamiający milion dolarów po tym, jak został ostatecznym zwycięzcą Six Invitational 2021. W 2020 roku zajął drugie miejsce na tym samym turnieju; stąd była to imponująca poprawa. Ten zespół od lat dominuje w branży esportowej, będąc w niej od ponad dwóch dekad. Od dłuższego czasu rywalizuje także w Counter-Strike: Global Offensive.

Drużyna Imperium

Team Empire to wiodąca drużyna R6, która ma reputację prosperującej we wszystkich tytułach e-sportowych, w tym Call of Duty, StarCraft II i League of Legends. Na jego liście wybitnych graczy R6 znajdują się JoyStiCK, ShepparD, Scyther i Always. Ten zespół zapewnił sobie pierwsze miejsce w Six Major Raleigh 2019.

Team One eSport

Ta brazylijska organizacja e-sportowa zyskała reputację grania w R6 i inne gry, takie jak Counter-Strike, League of Legends i Free Fire. Aktywni gracze Rainbow Six Siege to Lagonis, Neskin, KDS, Levy i Alem4o.

Zespół SoloMid (TSM)

TSM to kolejny genialny wykonawca w Rainbow Six Siege. Gracze tej amerykańskiej organizacji e-sportowej wykazali się również doskonałymi umiejętnościami w graniu w inne ekscytujące gry, takie jak Apex Legends, League of Legends, Magic: The Gathering Arena i Battlegrounds Mobile India. Beaulo, Merc, Chala i Geometrics to jedni z najbardziej znanych graczy tego zespołu R6.

Gigantyczne gry

Giganci może pochwalić się dwiema drużynami tęczy 6 – drużyną hiszpańską i drużyną singapurską. Niektórzy z solidnych członków tej profesjonalnej organizacji e-sportowej to SpeakEasy i HysteRiX. Warto zauważyć, że Giants ma również zespoły rywalizujące w Call of Duty, CS: GO, Fortnite, League of Legends i Rocket League. Niestety, pomimo tego, że jest renomowanym zespołem R6, przegrał na Six Invitational 2020.

Śledź najlepsze drużyny Rainbow 6, aby obstawiać trafnie
Plusy i minusy zakładów R6 online

Plusy i minusy zakładów R6 online

Mimo że przeleciał pod radarem, kiedy został po raz pierwszy przedstawiony światu w 2015 roku, Rainbow Six Siege otrzymał niezliczone pozytywne recenzje zarówno od graczy, jak i fanów e-sportu.

Plusy:

 • Różne klasy graczy: R6 ma wielu operatorów do wyboru przez graczy, w zależności od ich preferowanego stylu gry. Przykładami tych w puli atakujących są Hibana, Thermite, Zero, Kali, Ace, Czarnobrody, Thatcher, Nomad, Gridlock, Zofia i Maverick. Lista obrońców tej taktycznej strzelanki online zawiera operatorów takich jak Aruni, Smoke, Wamai, Melusi, Jäger, Warden, Clash i Alibi.
 • Regularne pakiety rozszerzeń: Zespół odpowiedzialny za rozwój R6 wydaje nowe pakiety rozszerzeń co trzy miesiące. Zawierają dodatkową zawartość i wartościowe aktualizacje rozgrywki, aby zapewnić entuzjastom Rainbow 6 niezwykłe wrażenia z gry.
 • Scena konkursowa: R6 ma wyraźnie konkurencyjny charakter, który stopniowo rośnie. Silne drużyny wciąż starają się doskonalić, aby zwiększyć swoje szanse na pokonanie przeciwników. Co jeszcze lepsze, można zamienić się rolami lub stylem gry i potencjalnie zaskoczyć rywali.

Cons:

 • Czasami serwery Ubisoft nie działają. Wielu graczy narzekało na nagłe rozłączenie z R6. Inni przyznali się również, że nie są w stanie zlokalizować dopasowań. Warto zauważyć, że Ubisoft dołożył wszelkich starań, aby rozwiązać te problemy i zapewnić bardziej satysfakcjonujące wrażenia z gry.
Plusy i minusy zakładów R6 online
Zrozumienie kursów na Rainbow 6

Zrozumienie kursów na Rainbow 6

Nauka rozpoznawania R6 kursy bukmacherskie jest niezbędna dla graczy planujących postawić na tę taktyczną strzelankę wideo. Dzięki temu mogą obliczyć potencjalne wygrane i wiedzieć, czy powinni trzymać się określonej witryny z zakładami e-sportowymi, czy nie. Zazwyczaj większość bukmacherów wyświetla je jako kursy dziesiętne, ułamki zwykłe lub kursy moneyline R6.

Popularność kursów dziesiętnych Rainbow 6 Siege rośnie, dzięki łatwości ich odczytywania. Gracz musi pomnożyć je przez swoją stawkę, aby dowiedzieć się, jakie są wygrane. Na przykład, jeśli zakład R6 ma kurs 1,65, oto jak powinni obliczyć zysk, zakładając, że postawią 30 GBP:

30 GBP x 1,65 = 49,5 GBP (Ich zysk wynosi 19,5 GBP po odjęciu oryginalnego zakładu od 49,5 GBP).

Jako kursy dziesiętne, kursy ułamkowe są również dość łatwe do zrozumienia. Na przykład, jeśli drużyna R6, na którą chcesz postawić, ma kurs 7/4, oznacza to, że za każde 4 zł, które postawisz, otrzymasz 7 zł, co oznacza zysk w wysokości 3 zł.

Kursy Moneyline są niezwykle popularne wśród amerykańskich platform bukmacherskich R6. Są one prezentowane w stosunku do -100. Na podstawie ich obliczeń, dokładny symbol i liczba nadana konkretnej opcji zakładów zależą od tego, czy bukmacher uważa, że dana drużyna R6 wygra, czy przegra. Zazwyczaj znak plus pokazuje słabszego w meczu, a znak minus wskazuje zwycięską drużynę.

Zrozumienie kursów na Rainbow 6
Wskazówki i porady dotyczące zakładów R6

Wskazówki i porady dotyczące zakładów R6

Każdy gracz może odnieść sukces w zakładach w Rainbow Six Siege, bez względu na poziom doświadczenia. Jest to łatwe do osiągnięcia, jeśli opanują kilka praktycznych wskazówek i sztuczek dotyczących zakładów R6. Jednym z nich jest dowiedzenie się jak działają bukmacherzy online jako część ich badań przed zakładem. Dzięki temu tworzenie konta hazardowego i obstawianie zakładów jest proste – oszczędzając im czas i pozwalając skupić się na konkretnym meczu R6.

Inną rzeczą, którą powinni zrobić zagorzali gracze e-sportu, jest poznanie różnych drużyn R6 i ich historii. Pomaga im wiedzieć, na kogo postawić, aby zwiększyć prawdopodobieństwo otrzymania przyzwoitej wypłaty. Zasadniczo przeszłość zespołu nie jest jedynym czynnikiem, który warto wziąć pod uwagę przy wyborze drużyny podczas internetowych zakładów na Rainbow 6 Siege.

Gracze również muszą brać pod uwagę szanse. Dlatego wskazane jest, aby wspierać wyraźnego faworyta, zamiast mieć nadzieję, że słabszy będzie miał lepsze wyniki, mimo że ma niewielkie szanse.

Bycie sprytnym jest również zalecane podczas obstawiania R6. Hazardziści powinni starać się wykonywać najlepsze ruchy w oparciu o ich wyjątkowe sytuacje. Na przykład, jeśli gracz właśnie wszedł na scenę zakładów e-sportowych, powinien unikać złożonych zakładów, dopóki w pełni nie zrozumie, jak wszystko działa. Poza tym wygranie jednego lub dwóch zakładów nie powinno sprawić, że jeden z nich będzie wystarczająco pewny siebie, aby postawić wyjątkowo ryzykowne zakłady.

Wskazówki i porady dotyczące zakładów R6