Live Betting

Odkąd wybuchł Covid i konwencjonalne wydarzenia sportowe zaczęły się zamykać, gracze przeszli na zakłady e-sportowe na żywo, ponieważ tylko wydarzenia e-sportowe mogły odbywać się online. Innym powodem popularności zakładów e-sportowych na żywo jest to, że bardzo ekscytujące jest obstawianie meczów e-sportowych na żywo, w których sytuacja zmienia się w ciągu kilku sekund.

Jeśli chcesz wziąć udział w zakładach e-sportowych na żywo i dowiedzieć się więcej na ten temat, to jesteś we właściwym miejscu. Oto nasza wersja obszernego przewodnika po zakładach e-sportowych na żywo, w której przyjrzymy się wszystkim, co musisz o tym wiedzieć.

Dlaczego zakłady na e-sporty na żywo są inne?

Dlaczego zakłady na e-sporty na żywo są inne?

Gram i gra e-sportowa to jedno. Zakłady na mecz e-sportowy na żywo to coś zupełnie innego. Kiedy twoje pieniądze są na linii, musisz dokładnie wiedzieć, co robisz, chyba że możesz stracić częściej niż powinieneś.

Nawet jeśli obstawiałeś tradycyjne sporty na żywo, nadal powinieneś patrzeć na live Przewodnik po zakładach e-sportowych ponieważ gry e-sportowe są znacznie szybsze niż zwykłe sporty. W meczu e-sportowym sytuacja może się zmienić w ciągu kilku sekund. Widzenie prawie niemożliwych rzeczy dziejących się w meczu e-sportowym nie jest niczym niezwykłym.

Dlaczego zakłady na e-sporty na żywo są inne?
Co to są zakłady na e-sporty na żywo?

Co to są zakłady na e-sporty na żywo?

Załóżmy, że jutro odbędzie się wydarzenie e-sportowe i masz pewność, że wygra Twoja ulubiona drużyna. Załóżmy, że chcesz postawić zakład na swoją ulubioną drużynę. W przypadku konwencjonalnych zakładów e-sportowych możesz to zrobić jeszcze przed rozpoczęciem meczu.

Istnieje jednak problem z konwencjonalnymi zakładami na e-sporty. Kursy na zakłady e-sportowe zwykle zmieniają się w zależności od sytuacji w meczu. Jeśli postawisz zakłady przed rozpoczęciem wydarzenia, nie będziesz w stanie dostosować się do zmieniających się kursów.

Właśnie dlatego zakłady na e-sporty na żywo są tym, co preferuje większość graczy. W zakładach e-sportowych na żywo możesz stawiać zakłady na wydarzenie e-sportowe podczas jego trwania. Możesz zmienić swoją strategię obstawiania zgodnie ze zmieniającymi się kursami. O wiele bardziej ekscytujące jest również obstawianie meczu podczas oglądania go na żywo.

Kolejną zaletą zakładów na e-sporty na żywo jest to, że otworzyły drzwi dla większej liczby rynków zakładów, czyli innymi słowy wydarzeń, na które ludzie mogą stawiać zakłady. Na przykład, ludzie mogą stawiać zakłady na wynik do przerwy lub na to, która drużyna jako pierwsza wygra określoną liczbę rund.

Co to są zakłady na e-sporty na żywo?
Jak obstawiać e-sporty na żywo?

Jak obstawiać e-sporty na żywo?

Zakłady na e-sporty na żywo są takie same, jak inne zakłady. Wybierasz rynek zakładów, który chcesz obstawiać na żywo na e-sporty, na przykład zwycięzcę meczu, sprawdzasz kursy, aby zobaczyć, czy Ci się podobają, a następnie stawiasz zakład na dowolny wynik, który Twoim zdaniem się wydarzy.

Aby obstawiać zakłady, potrzebujesz bukmachera. Istnieją fizyczne zakłady sportowe, w których można obstawiać zakłady. Możesz też skorzystać z internetowych zakładów sportowych, które pozwalają obstawiać zakłady na komputerze lub telefonie komórkowym.

Większość obstawiających e-sporty woli korzystać z bukmacherów online. Jednym z powodów jest to, że jest to wygodne. Możesz obstawiać, siedząc na kanapie. Drugim powodem jest to, że fani e-sportu są przyzwyczajeni do tego oglądanie wydarzeń e-sportowych online zamiast osobiście uczestniczyć w wydarzeniu.

Jak obstawiać e-sporty na żywo?
Wybór internetowego e-booka

Wybór internetowego e-booka

Wybór odpowiedniego bukmachera do zakładów na e-sporty na żywo jest bardzo ważny. Po pierwsze, wybór odpowiedniego bukmachera zapobiegnie oszustwom lub wyciekowi informacji.

Aby obstawiać zakłady za pomocą zakładów sportowych online, dokonasz wpłaty i wprowadzisz niektóre z najbardziej poufnych informacji, takie jak dane karty kredytowej. Istnieje wiele platform, które mogą ukraść twoje depozyty lub ujawnić twoje informacje.

Z tego powodu pierwszą rzeczą, którą powinieneś sprawdzić w bukmacherach online, jest to, czy jest to legalna platforma i czy jest bezpieczna w użyciu. Możesz sprawdzić recenzje bukmacherów online, aby uzyskać lepszy pomysł.

Następną rzeczą, na którą powinieneś zwrócić uwagę przy podejmowaniu decyzji o bukmacher online jest poznanie wszystkich jego funkcji i sprawdzenie, czy ma te, których szukasz. Na przykład, możesz sprawdzić, czy bukmacher ma preferowaną metodę płatności lub czy obejmuje turniej, na który chcesz postawić zakłady.

Wybór internetowego e-booka
Najlepsze wskazówki dotyczące zakładów na e-sporty na żywo

Najlepsze wskazówki dotyczące zakładów na e-sporty na żywo

Aby pomóc Ci w drodze do zakładów na e-sporty na żywo, oto kilka prostych wskazówek, które możesz zastosować już teraz.

Przeprowadź badania nad drużynami i graczami e-sportowymi

Zanim zaczniesz stawiać zakłady na żywo na mecz e-sportowy, powinieneś wyszukać graczy, którzy będą rywalizować w tym wydarzeniu. Powinieneś wiedzieć takie rzeczy, jak drużyny, w których byli częścią przed dołączeniem do tego zespołu i jak wyglądał ich występ w ostatnich meczach.

Załóżmy na przykład, że dowiedziałeś się, że gracz był wcześniej w niepopularnej drużynie, ale mimo to udało mu się odnieść kilka zwycięstw dla swojej drużyny. Po wykazaniu się imponującymi umiejętnościami, gracz został zwerbowany do lepszego zespołu. Na tej podstawie można wywnioskować, że mogą również dobrze radzić sobie w nadchodzącym wydarzeniu.

Powinieneś przyjrzeć się innym czynnikom, takim jak relacje zawodnika ze swoim zespołem, czy ma problemy z komunikacją lub czy brakuje mu odpowiedniego przywództwa. Pomimo wysokich umiejętności, jeśli gracz nie ma dobrych relacji ze swoją drużyną, może nie być w stanie wygrać meczu.

Obejrzyj mecz uważnie

Ten punkt może wydawać ci się nieco oczywisty, ale zdziwiłbyś się, widząc, jak wielu początkujących to ignoruje. Niektórzy początkujący popełniają błąd, nie oglądając meczu na żywo przed postawieniem zakładu.

Mecze e-sportowe są naprawdę nieprzewidywalne, a wszystko może się zmienić w ciągu kilku sekund. W e-sporcie było kilka przypadków, w których graczom udało się ściągnąć szalone i prawie niemożliwe chwyty.

Jeśli więc myślisz, że dana drużyna wygra, ponieważ widziałeś, jak sobie radzi, nie jest złym pomysłem czekać i uważnie obserwować mecz. Nigdy nie wiadomo, kiedy słabszy może zacząć odzyskiwać prowadzenie i wygrać mecz.

Skoncentruj się na grach, o których wiesz najwięcej

Kuszące może być obstawianie różnych tytułów e-sportowych, o których niewiele wiesz. Wszystkie różne opcje z pewnością są atrakcyjne. Jednak trzymanie się gier, o których wiesz najwięcej, jest najlepsze, zwłaszcza jeśli jesteś początkującym.

Jeśli wiesz więcej o CSGO i od dłuższego czasu śledzisz jego scenę e-sportową, lepiej będzie przewidywać wydarzenia e-sportowe CSGO. Z drugiej strony, jeśli nie grałeś zbyt często w Dota 2 i postawiłeś zakład na zakład „pierwszy, który zniszczy wieżę”, jest bardziej prawdopodobne, że się pomylisz. Jako początkujący nie chcesz obstawiać zakładów, w których kursy nie są na twoją korzyść.

Zacznij od rynku zakładów na zwycięzcę meczu

Wielu bukmacherów online ma mnóstwo opcji, jeśli chodzi o rynki zakładów e-sportowych. Możesz wybrać pierwszy zakład krwi, pierwszy zakład na zniszczenie wież lub nawet pierwszy zakład, który osiągnie 10 zabójstw. Są one jednak znacznie bardziej nieprzewidywalne, ponieważ wiąże się z tym mnóstwo zmiennych.

Jeśli jesteś początkujący, powinieneś trzymać się rynku zakładów na zwycięzcę meczu. Nie powinieneś brać pod uwagę innych rynków zakładów, chyba że zacząłeś prawidłowo układać większość zakładów na zwycięzcę meczu. Obstawianie zwycięzcy meczu jest znacznie prostsze i łatwiejsze do przewidzenia. Jeśli więc przez większość czasu udaje Ci się je uzyskać dobrze, tylko wtedy powinieneś rozważyć przejście na inne rynki zakładów.

Najlepsze wskazówki dotyczące zakładów na e-sporty na żywo
Często zadawane pytania

Często zadawane pytania

Czy e-sporty na żywo są bezpieczne?

Dopóki jesteś renomowanym i legalnym bukmacherem online, będziesz całkowicie bezpieczny. Wiele osób straciło dużo pieniędzy, a ich informacje wyciekły na platformy internetowe, które nie są legalne. Jeśli nie jesteś na żadnej z tych stron, nie masz się czym martwić.

Czy zakłady na e-sporty na żywo są legalne?

Odpowiedź na to pytanie zależy od tego, w jakiej części świata mieszkasz. Jeśli mieszkasz w krajach, w których hazard jest ogólnie legalny, nie będziesz mieć żadnych kłopotów, jeśli weźmiesz udział w grach hazardowych na żywo . Jednak niektóre kraje nie zezwalają na hazard. Jeśli mieszkasz w którymkolwiek z tych krajów, zakłady na żywo nie są dla Ciebie legalne.

Jaki jest najlepszy bukmacher online do zakładów na e-sporty na żywo?

To jest subiektywne pytanie. Podczas gdy najlepsi bukmacherzy online zawsze będą całkowicie legalni i będą mieli najwyższej klasy zabezpieczenia, wybór najlepszego sprowadza się do osobistych preferencji.

Na jakie gry e-sportowe powinienem stawiać zakłady na żywo?

Istnieje mnóstwo gier e-sportowych, na które możesz stawiać zakłady na żywo, takie jak CS: GO, Dota 2, League of Legends, Rainbow Six Siege, Call of Duty, Rocket League i Overwatch. Jednak powinieneś stawiać zakłady tylko na grę, o której wiesz najwięcej.

Często zadawane pytania