Najlepsze strony z zakładami Call of Duty 2024

W ostatnich latach gry typu battle royale okazały się bardzo popularne w społeczności bukmacherów eSports. Dobrym tego przykładem jest FPS Call of Duty: Warzone. Gra jest darmowa i dostępna na wielu platformach. Obejmuje to wersje na konsole PlayStation i Xbox obecnej generacji, a także komputery PC. CoD: Warzone jest częścią cyklu Modern Warfare z 2019 roku, a nie jest indywidualnym tytułem. Został wydany podczas 2. sezonu aktualizacji zawartości Modern Warfare. Oznacza to, że duża baza graczy CoD była w stanie uzyskać do niego dostęp.

Od czasu premiery CoD: Warzone w 2020 roku odnotowano znaczny ruch na serwerach. Gra została uznana za ulubioną przez wielu profesjonalistów e-sportowych. W rezultacie branża hazardowa również zwróciła uwagę. Twórcami gry są Infinity Ward i Raven Software.

Najlepsze strony z zakładami Call of Duty 2024
Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter

Krótkie wprowadzenie do e-sportu Call of Duty

Ten ostatni pracował wyłącznie przy produkcji zimnej wojny sekcji Warzone. Activision, firma stojąca za poprzednimi udanymi tytułami CoD, opublikowała go.

Gracze mogą wybierać spośród dwóch głównych trybów: Battle Royale lub Plunder. Pierwsza z nich polega na wrzuceniu na mapę z maksymalnie 150 graczami w standardowej grze. Liczba rund o ograniczonym czasie obsługuje 200 graczy. Oznacza to, że gracze będą mieli duży wybór, kto postawić zakład.

Battle Royale

Ten tryb jest podobny do wielu innych popularne gry z tego gatunku. Gracze rywalizują ze sobą na mapie, która stale się kurczy. Zwycięzcą zostaje ostatni gracz/drużyna. Jeśli wejdziesz na obszar niegrywalny, zdrowie zostanie uszkodzone przez żółty gaz.

Gaz rozprzestrzenia się, aż ostatni ocaleni zostaną zepchnięci w ciasną część mapy. Kiedy gracze umierają, zostają przeniesieni do nowego trybu zwanego Gułag. To stawia ich przeciwko innym w meczu na śmierć i życie. Zwycięzcy mają szansę odrodzić się z powrotem w Battle Royale. Fani zakładów sportowych zazwyczaj stawiają zakłady na gracza lub drużynę, która przetrwała.

Grabież

W tym trybie zespoły współpracują ze sobą, szukając stosów gotówki rozrzuconych po mapie. Gracze plądrujący automatycznie odradzają się po śmierci. Głównym celem jest zgromadzenie 1 miliona dolarów. Gdy to zostanie osiągnięte, rozpoczyna się praca w godzinach nadliczbowych, a sumy gotówkowe mnożą się. Drużyna, której uda się zebrać najwięcej pieniędzy, gdy skończy się czas, zostaje ogłoszona zwycięzcą.

Krwawa forsa to odmiana tego trybu, w której wykonywanie ruchów kończących nagradza graczy dodatkowymi pieniędzmi. Mogą również brać udział w kontraktach. Wraz z wydaniem CoD: Vanguard wyszedł kolejny wariant. Wprowadza do meczów latające pojazdy bojowe. Te czynniki mogą wpływać na szanse zakładu.

Wszystko, co musisz wiedzieć o obstawianiu Call of Duty

Ponieważ Warzone jest tak dobrze ugruntowanym tytułem w ciągu Gry e-sportowe znalezienie serwisu bukmacherskiego, który się na nim skupia, nie powinno być trudne. Aby go znaleźć, użytkownik będzie musiał przejść do zakładki Rynki eSports. Jeśli mają dostęp do szerokiego kasyna online, zakładka prawdopodobnie będzie znajdować się na stronie zakładów sportowych.

Będą informacje o nadchodzących meczach. Użytkownicy mogą wybrać gracza, który według nich ma szansę na wygraną. Zwykle 150 z nich będzie rywalizować ze sobą w jednym meczu. Dokładna liczba może znacznie zmienić szanse. Jeśli gracze nie znają historii graczy, będą mieli niewielkie szanse na wygranie zakładu.

Warzone podąża za standardową formułą innych gier typu battle royale. Opcje dla Strony z zakładami eSport będzie znany każdemu, kto uprawiał hazard w podobnych tytułach. Użytkownicy mogą wybrać gracza do przewidzenia jako zwycięzcę. Alternatywnie mogą założyć, że będą w pierwszej trójce.

Istnieją również opcje aplikacji do zakładów eSports, które pozwalają graczom obstawiać zakłady w meczach jeden na jednego CoD. Jednak nadal jest dość niszowy i wymaga od graczy zaproszenia od twórców treści w aplikacjach. Jednym z wyjątkowych aspektów tej opcji jest to, że nieprofesjonaliści mogą postawić na siebie, aby wygrać.

Jak popularne są e-sporty Call of Duty?

Jest wiele powodów, dla których miliony ludzi na całym świecie zdecydowały się zagrać w tę grę. Internet jest pełen społeczności skupionych na Warzone i obstawianiu nadchodzących meczów. Darmowy i internetowy charakter gry jest integralną częścią jej sukcesu.

Gra jest dość prosta i grywalna. Jeśli ludzie chcą zostać profesjonalistami, muszą rozwinąć kilka umiejętności. Istnieje wiele strategii zwiększających szanse na wygranie turnieju Warzone. Hazardziści muszą wypatrywać zarówno uznanych, jak i wschodzących gwiazd.

Społeczność internetowa

Ponieważ z gry korzysta tak wiele osób na całym świecie, wokół niej utworzyła się duża społeczność internetowa. Obejmuje to mnóstwo serwisów społecznościowych. Istnieją subreddity poświęcone konkretnym i niszowym aspektom Warzone. Obejmuje to porady, memy i dyskusje na temat aktualizacji gry.

Aplikacja do przesyłania strumieniowego Twitch jest wypełniona kanałami, na których gracze mogą oglądać mecze i odkrywać utalentowanych graczy. Ponieważ istnieje tak zdrowa społeczność online, nowicjusze mogą łatwo nauczyć się grać i obstawiać dorsza.

Granie w Call of Duty Online

Zdecydowana większość eSportów rozgrywana jest wyłącznie online i Warzone nie jest wyjątkiem. Główną różnicą jest to, że ta gra pozwala na mecze międzyplatformowe. Gracze na Xboxach mogą rywalizować z ludźmi na PlayStation. Gra online oznacza również, że gra jest regularnie aktualizowana.

Wszelkie błędy i problemy można naprawić, zanim w rezultacie liczba graczy spadnie. Ponadto tworzona jest nowa treść. Na przykład gracze online Warzone mogli pobierać nowe mapy, broń, przerywniki i skórki.

Najwięksi gracze CoD

Granie w Warzone to hobby dla wielu, ale niektórym udaje się to na profesjonalnym poziomie. Jeśli ktoś chce zostać wielkim graczem e-sportowym, musi zrobić kilka rzeczy. Najpierw powinni znać Warzone od podszewki. Im więcej grają, tym lepiej będą doskonalić swoje umiejętności.

Udział w turniejach i wydarzeniach podniesie ich rangę. Wiele z najbardziej rozpoznawalnych nazwisk w eSportach poświęca dużo czasu na granie w wybraną przez siebie grę. Jeśli staną się wystarczająco znane, zaczną pojawiać się na rynkach zakładów sportowych.

Dlaczego CoD jest kochany przez graczy?

Standardowa wersja Warzone jest darmowa. Dzięki temu ludzie z wielu różnych środowisk ekonomicznych mogą się nim cieszyć. To nie pierwszy tytuł typu battle royale, który stał się popularny. Fortnite oferował podobny rodzaj rozgrywki. Jednak gra jest mniej kreskówkową opcją. Seria CoD jest dobrze znana z realistycznego przedstawienia konfliktu.

Gracze mogą cieszyć się tą zwycięską estetyką w trybie gry, który zachęca do uważności, strategii i ciągłego rozwiązywania problemów. Ponieważ Warzone ma ograniczoną liczbę map, można założyć, że jego powtarzalny charakter z czasem się nudzi. Jednak ludzie nadal cieszą się tym niezależnie.

Jak rozgrywa się konkurencyjny CoD?

Gracze e-sportowi, którzy chcą mieć szansę na wygraną, będą musieli wykonać kilka zadań. Ważne jest, aby najpierw sprawdzić mapę, na którą będą wpadać. Możliwe jest kilkakrotne wyskoczenie i przecięcie spadochronu, aby znaleźć bezpieczną strefę zrzutu. Gracze muszą przechowywać swoje pieniądze, zanim zostaną zabici przez wroga. Gromadzenie go nigdy nie jest zwycięską opcją. Ponadto, jeśli pracują w zespole, mądrze jest dzielić się zasobami.

Najwięksi gracze i drużyny w grze

Jeśli gracze chcą postawić zwycięski zakład Warzone, ważne jest, aby zapoznali się z najbardziej utytułowanymi graczami i drużynami. To może się zmieniać dość często. Wiele z nich prezentuje się w aplikacji Twitch. Przydatne jest czytanie cotygodniowych aktualizacji o tym, kto przekroczył w cotygodniowych turniejach Warzone. Hazardziści mogą również wypatrywać wschodzących gwiazd. Obstawianie na nie jest idealne dla każdego, kto szuka dobrych kursów.

Czy są mistrzostwa Call of Duty?

Liga Call of Duty powstała dopiero w 2020 roku. Mimo to zdołała przyciągnąć znaczną uwagę społeczności hazardowej. Turniej zdominowany jest przez drużyny z USA. W pierwszej trójce znalazły się OpTic Texas (dawniej Dallas Empire), Atlanta FaZe i OpTic Chicago (dawniej Chicago Huntsmen).

Jeśli gracze chcą zrozumieć, którzy gracze Warzone są najwięksi, mogą sprawdzić ostatnie rankingi mocy. Na przykład w sierpniu 2021 roku piątką najbardziej udanych były Supervan, Fifakill, Biffle, Jukeyz i Tommey. Ci gracze mogą nie zawsze brać udział w samej Lidze CoD, ale niektóre się pokrywają.

Podczas gdy Stany Zjednoczone stanowią większość zwycięskich drużyn, jest kilku pretendentów z Wielkiej Brytanii, Kanady i Francji. Co więcej, poszczególni gracze uważali za światowej klasy grad z Rosji, Hiszpanii, Turcji, Chin i Niemiec. Menedżerowie lig często szukają nowych gwiazd do rejestracji. Mogą wybrać osoby, które stały się zawodowcami poprzez konkursy solowe. Rankingi tych osób są zwykle oparte na tym, ile zarobiły na wygranych w wydarzeniach.

Wszystko o Lidze Call of Duty

E-sportowa wersja mistrzostw świata działa w bardzo podobny sposób, jak jej odpowiedniki w świecie rzeczywistym. Drużyny elitarnych graczy rywalizują ze sobą o nagrodę główną. Zwykle ma to formę gotówki. Na przykład w kierunkach 2021 dla Liga Call of Duty nagroda wyniosła 1 200 000 $.

Choć w przeszłości uważano je za niszowe, światowe turnieje e-sportowe weszły ostatnio do głównego nurtu. Hazard odegrał w tym pewną rolę. Fani zakładów na dorsza uznali, że obstawianie tych wydarzeń jest zabawne i proste. Główni sponsorzy również wzmocnili profil turniejów. Zapewniając wysoko płatne nagrody zwycięskim drużynom, zwiększyli ich elitarny charakter.

Puchar świata w eSportach ma formę sezonu. CoD składa się z pięciu etapów, w których drużyny rozgrywają mecze w ciągu trzech tygodni. Dzięki temu gracze mogą uczyć się najlepszych graczy w ramach przygotowań do finałów. W każdym większym turnieju jest 12 kwalifikujących się drużyn. Pula nagród jest szeroko dystrybuowana. Nawet jeśli drużyna zajmie 8. miejsce w play-offach, wciąż może osiągnąć 25 000 $. Z tego powodu mistrzostwa świata przyciągają doświadczonych profesjonalistów.

CoD: Zakłady na Mistrzostwa Świata w Warzone

Istnieje ogromny rynek na warzone zakłady CoD. Nowicjusze mogą czuć się przytłoczeni i zdezorientowani wszystkimi opcjami. Wybór dobrze znanego turnieju, takiego jak CoD League, jest idealny dla tych graczy.

Mogą stawiać zakłady na jednych z największych graczy Warzone na świecie. Należy zauważyć, że ta gra jest w rzeczywistości częścią CoD: Modern Warfare. W rezultacie opcje zakładów sportowych można znaleźć pod tym tytułem.

Ponieważ eSport zaczyna być traktowany poważniej, wydaje się prawdopodobne, że nastąpi wzrost liczby kasyn online, które oferują zakłady na Warzone. Nowe aktualizacje zawartości będą miały również wpływ na charakter meczów. Na przykład wydanie Call of Duty Black Ops: Cold War miało duży wpływ na tryby gry rozgrywane w Lidze CoD.

Kwestie fair play

Hazardziści będą oczywiście zaniepokojeni tym, że mecze, na które obstawiają, są rozgrywane uczciwie. Renomowane strony bukmacherskie również poważnie podchodzą do tego problemu. W Call of Duty League można grać tylko na komputerze. Kontroler również musi być wstępnie zatwierdzony. Mecze odbywają się w kontrolowanym środowisku cyfrowym, w którym każda drużyna ma równy start. Pomaga to zapobiegać ustawianiu meczów.

Istnieją ograniczenia dotyczące map, trybów gry i broni dostępnych dla rywali. Muszą przestrzegać ścisłych zasad. Regulacja jest ważnym aspektem zakładów eSport.

Znajdź idealnych bukmacherów e-sportowych na CoD

W przeszłości dość trudno było znaleźć stronę, która pozwalała użytkownikom obstawiać zakłady na wydarzenia związane z grami wideo. Na szczęście to się zmienia, ponieważ e-sport staje się coraz bardziej powszechny. Istnieje wielu dostawców tego rodzaju zakładów. Najłatwiejszym sposobem ustalenia, czy firma specjalizuje się na tym rynku, jest otwarcie strony z zakładami sportowymi. Jeśli istnieje sekcja eSport, to będzie to dobra wiadomość.

Jednak jeszcze trudniej będzie znaleźć dostawcę w szczególności dla Warzone. Pomimo swojej popularności gra jest bardziej niszowa w świecie hazardu w porównaniu do Fortnite czy FIFA. Najlepsza strona z zakładami eSport będzie miała obszerny katalog tytułów, na które można postawić. Hazardziści będą mieli więcej szczęścia, jeśli będą czekać na globalne turnieje, które zawierają konkretnie Warzone. Strony z zakładami CoD nie są trudne do znalezienia, ponieważ jest to dobrze znana gra, na którą można obstawiać.

Jeśli ludzie nadal walczą o znalezienie rynków z tradycyjnych zakładów hazardowych, istnieje alternatywna opcja. Mogą szukać stron z zakładami eSport. Ponieważ organizacje te skupiają się wyłącznie na grach, będą dostarczać większą liczbę tytułów. Warzone może być jednym z nich.

Śledź najlepsze drużyny CoD: Warzone i obstawiaj trafnie

Ponieważ zazwyczaj jest 12 profesjonalnych drużyn rywalizacja w turnieju ważne jest, aby poznać każdy z nich. Takie postępowanie da graczowi wgląd w to, kto z największym prawdopodobieństwem wygra. Im więcej dana osoba bada zespoły, tym bardziej trafny będzie jego zakład.

Osoba obstawiająca zakład może chcieć przeanalizować mocne i słabe strony każdej drużyny prowadzącej do play-offów. Jeśli muszą przeprowadzić dodatkowe badania, przydatne są strony do strumieniowego przesyłania gier. Gracz może śledzić poszczególnych graczy, aby lepiej zrozumieć ich historię.

Nie bez znaczenia będą również scenariusze, z jakimi będą się zmagać w turnieju. Niektóre drużyny rozwijają się tylko w jednej konkretnej mapie i trybie gry. Kiedy stawiasz zakład call of duty, należy wziąć pod uwagę dokładny charakter rund meczowych.

Na co zwrócić uwagę w drużynie esportowej?

Nawet jeśli grupa mistrzów Warzone ma historię zwycięstw, nie oznacza to, że zakłady są pewne. Szczegóły ich stylu gry będą miały wpływ. Gracz powinien najpierw obejrzeć starą rozgrywkę drużyny, którą chce postawić na wygraną. Drużyna musi wykazywać szereg kluczowych cech.

Każdy członek Warzone będzie miał konkretną rolę, która wpływa na jego mocne strony. Niektóre są agresywne, podczas gdy inne są bardziej taktyczne. Kluczową sprawą jest to, aby jednostki dobrze współpracowały ze sobą jako kolektyw.

Najlepsi gracze będą strzelać tylko wtedy, gdy zapewnią sobie eliminację. Gdy zdarzają się pudła, ma tendencję do ostrzegania wrogów. Jeśli drużyny mają niską celność / ocenę trafień, obstawianie ich będzie ryzykowne.

Oprócz znajomości broni, doskonały zespół będzie znał najlepsze miejsca do lądowania na początku meczu. Będzie już plan gry, którego będą się trzymać. Z tego powodu profesjonaliści spędzają wiele godzin na zapoznawaniu się z mapami Warzone.

Znane drużyny CoD, na które można postawić

Oprócz wspomnianych wcześniej pretendentów do CoD League, istnieje kilka wysokiej klasy drużyn, które dobrze prosperują w innych rozgrywkach Warzone. Problem z określeniem najlepszych polega na tym, że zespoły regularnie zmieniają składy. Dlatego warto oprzeć sławę na długoterminowym postępie.

Od marca 2020 r. do listopada 2021 r. odbyło się 275 turniejów Warzone. Pula nagród wynosząca ponad 8 000 000 USD została podzielona między zespoły. Pięć najlepiej zarabiających w tym czasie to: 100 Thieves, NRG Esports, FaZe Clan i New York Subliners. Jeśli którakolwiek z tych grup rywalizuje z grupą o niższym rankingu, będzie miała duże prawdopodobieństwo wygranej. To sprawia, że są dość bezpiecznym zakładem.

Plusy i minusy zakładów Call of Duty

Chociaż wiele osób decyduje się na obstawianie meczów Call of Duty, nie jest to oferta dla wszystkich. Aby określić, czy jest to idealny eSport, gracz powinien wziąć pod uwagę wszystkie pozytywne i negatywne aspekty.

Plusy

  • Każdy mecz zawiera około 150 graczy, co daje graczom duży wybór.
  • Zasady gry są dość łatwe do zrozumienia i nauczenia się.
  • Najlepsi gracze biorą udział w regularnych turniejach, co ułatwia określenie potencjalnych zwycięzców.
  • Warzone to bardzo wciągająca gra. Niektórzy oglądają mecze wyłącznie w celach rekreacyjnych.
  • Przed wielkimi zawodami Warzone jest dużo szumu w mediach. Czytanie publikacji na ich temat da graczom dodatkowy wgląd przed postawieniem zakładu na Warzone.

Cons

  • Chociaż mecze są zabawne, mogą być również nieprzewidywalne, przez co zakłady są mniej bezpieczne niż w przypadku innych eSportów.
  • Internet jest wypełniony społecznościami Warzone, ale znalezienie stron, które go udostępniają na swoich rynkach bukmacherskich, może być trudne.
  • Jeśli gracze chcą obejrzeć mecz na żywo, będą musieli transmitować go online. Rzadko zdarza się, aby konkursy Warzone były transmitowane w telewizji.
  • Seria CoD regularnie wydaje nowe gry. To sprawia, że przyszła długowieczność Warzone jest niepewna. Gracze i hazardziści mogą w końcu przenieść swoją uwagę na inną grę CoD.

Zrozumienie kursów na zakłady Call of Duty

Kursy na zakłady na e-sport na Warzone będzie opierać się na kilku czynnikach. Niektórzy ludzie lubią stawiać dość proste zakłady, takie jak przewidywanie ogólnego zwycięzcy meczu. Jednak szanse na Warzone można zmienić, jeśli są bardziej szczegółowe. Na przykład mogą przewidzieć, jaki wynik zdobędzie zwycięzca. Ponieważ tryb Plunder polega na zbieraniu wirtualnej gotówki, zakład może koncentrować się na całkowitej kwocie.

Mapa może odegrać dużą rolę w zmianie CoD szanse na zakład. W wielu przypadkach dostawca zapewni użytkownikom wybór zakładów opartych na mapie. Jeśli użytkownik przewiduje, że wygra drużyna A, może doprecyzować zakład, odgadując liczbę map, na których przegra drużyna B. Ewentualnie można przewidzieć, która konkretna drużyna mapy A wygra.

Handicapy są popularne w świecie hazardu e-sportowego. Bukmacher ustali ten handicap. Typowym przykładem jest sytuacja, gdy drużyna przeciwna prowadzi 1 na mapie. Do użytkownika należy decyzja, czy drużyna nadal wygra, nawet jeśli będzie w niekorzystnej sytuacji. Ten rodzaj zakładu ma zwykle kuszące szanse, ale jest bardziej ryzykowny.

Wskazówki i porady dotyczące zakładów

Największą zaletą hazardzisty jest wiedza. Jeśli wcześniej zbadają każdą drużynę i gracza, będą znacznie lepsi w wyborze zwycięzcy. Internet jest wypełniony tymi informacjami, więc poszukiwania nie powinny być zbyt trudne. Rozsądnie jest również pozostać aktywnym w społeczności internetowej Warzone. Takie postępowanie pomaga ludziom zrozumieć nieprzewidziane czynniki, które mogą wpłynąć na zakład.

Jest to również dobry pomysł dla entuzjastów zakładów, aby sami zagrać w tę grę. Nie ma lepszego sposobu na uzyskanie wglądu w wyzwania, przed którymi stoją gracze Warzone. Zwykli gracze mogą otrzymywać informacje o aktualizacjach gry, takich jak nowe mapy, broń i cele. Wiedza o nich jest niezwykle przydatna.

Zakłady na mecze Warzone są dość proste. Profesjonalni gracze z najlepszym wyborem broni zwykle wygrywają. Są to często takie, które mają dobrą równowagę obrażeń, zasięgu i odrzutu. Bohaterowie są regularnie widziani z pistoletami maszynowymi i karabinami AR. H

jednak twórcy CoD są znani z tego, że od czasu do czasu zmieniają statystyki broni. Zmusi to drużyny do opracowania nowej taktyki. Hazardziści powinni być świadomi, kiedy te zmiany nastąpią, aby nie postawić nieświadomego zakładu.

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
O

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak

Aktualności

Przeżyj emocje związane z zombie MW3: Operacja Deadbolt w Urzykstanie
2023-11-07

Przeżyj emocje związane z zombie MW3: Operacja Deadbolt w Urzykstanie

Modern Warfare 3 wprowadza nowy, ekscytujący tryb Zombie o nazwie „Operacja Deadbolt”. Ta epicka walka między graczami a środowiskiem z otwartym światem, oparta na oddziałach i środowisku, rozgrywa się w Urzikstanie i oferuje wyjątkowe wrażenia z strzelanki ekstrakcyjnej. Gracze muszą wykonać zadania, wykorzenić nieumarłe koszmary i pomyślnie wydostać się z mapy. To wszechstronne doświadczenie Zombie, które obejmuje zupełnie nową mechanikę, świeże sposoby gry i szereg ekscytujących funkcji.