Wszystko o zakładach na Dignitas

Dignitas to słynny zespół esportowy, który powstał w 2003 roku. Zespół jest jedną z najbardziej renomowanych i rozpoznawalnych firm w profesjonalnej branży gier. Mają jedne z największych i najpopularniejszych drużyn e-sportowych. Partnerom poszukującym bezpośredniego wejścia na rynki gier i e-sportu, wyjątkowa i wyróżniająca się pozycja marki Dignitas daje niepowtarzalną okazję. Dignitas został kupiony przez Philadelphia 76ers NBA we wrześniu 2016 roku.

Rodzina Harris Blitzer Sports & Entertainment kreatywnych i odnoszących sukcesy przedsiębiorstw, które wspierają Dignitas, obejmuje New Jersey Devils z NHL i Prudential Center, wielofunkcyjny obiekt w Newark, NJ Partnerzy zarządzający Josh Harris i David Blitzer prowadzą grupę inwestorów, która jest właścicielem wszystkie te. Dignitas stworzył New Meta Entertainment (NME), cyfrową firmę sportowo-rozrywkową działającą w trzech kluczowych branżach. Te trzy działające sektory to zespoły e-sportowe, inwestycje, treści i marketing. Firma została utworzona we wrześniu 2019 roku, a dyrektorem generalnym grupy jest Michael Prindiville.

Wszystko o zakładach na Dignitas
Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter

Gracze Dignitas

Dywizja League of Legends jest dość utalentowana. Graczami w pięcioosobowym składzie są Dongwoo „River” Kim (Korea Południowa), Ersin Gören alias Blue (Belgia), Toàn „Neo” Trần (Wietnam) i Vincent „biofrost” Wang (Kanadyjczyk). Dignitas posiada również oddział akademii League of Legends. Jest sześciu członków: Trevor „Spawn” Kerr-Taylor i Isaac „Darkwings” Chou, Yujie „Eclipse” Wu Lawrence „eXyu” Lin Xu, Juan „JayJ” Guibert i Mervin-Angelo Lachica alias Dayos. Eclipse jest jedynym Amerykaninem w drużynie. Reszta to Kanadyjczycy.

Dywizja CS:GO firmy Dignitas ma sześciu graczy. Pięciu zawodników to Szwedzi, w tym Adam „friberg” Friberg (Szwecja) i Faruk „Pita” Pita. Inni gracze to Ludvig Alonso alias HEAP (Szwecja), Patrik 'f0rest' Lindberg (Szwecja) i Jonas 'Lekr0' Olofsson (Szwecja). Tylko Håkon 'hallzerk' Fjærli pochodzi z Norwegii.

Inni gracze

Tylko trzech graczy reprezentuje Dignitas w Fortnite zawody. Są to Matthew „Mero” Faitel (Stany Zjednoczone), Piero Ramirez alias Pgod (Peru) i Lucas Cardenas alias Dukez (Meksyk).
Alias Juliany Maransaldi „showliana” (Brazylia) i Amanda „rain” Smith (Kanada) należą do pięcioosobowej dywizji Valorant Female. Pozostali trzej amerykańscy gracze to Emmalee „EMUHLEET” Garrido, Melisa „ich” Mundorff i Stefanie „Stefanie” Jones.

Dywizja Rocket League ma czterech graczy, w tym Jacka „ApparentlyJack” Bentona (Anglia) i Jorisa „Joreuza” Robbena (Holender). Pozostali dwaj to Kyle „Scrub Killa” Robertson (Szkocja) i Boston Scott alias Boston (USA).

Najmocniejsze gry Dignitas

Zespół ma duże osiągnięcia w rywalizacji. Dignitas wygrał kilka konkursów i konkursów, w których startował. Po wejściu na scenę esportową fani i inne międzynarodowe organizacje szybko docenili umiejętności Dignitas. Przez lata grupa zrobiła bardzo dużo. Counter-Strike i Liga Rakietowa spisy były najpopularniejszą i najmocniejszą grą zespołu. Fani mogą więc spodziewać się fantastycznych wyników od tych zespołów.

Counter Strike globalna ofensywa

Zespół wszedł Kontratak w październiku 2004 po podpisaniu kontraktów z Darkie, Equx, Intact, Syl i Zenon. Później w grudniu Syl i Darkie zostali zastąpieni przez RaZiel i GoldPush. Dignitas dopiero po latach cieszył się dużym powodzeniem. Przez lata zespół miał mieszane wyniki. Pierwsza duża wygrana miała miejsce w ESL Pro Series Germany Season IX – Finals, turnieju offline B-Tier.

Drużyna nie odniosła kolejnej dużej wygranej aż do CGS 2007: UK Combine, turnieju offline na poziomie A. Pomimo tych zwycięstw, drużyna nie zdobyła głównej nagrody pieniężnej aż do ESL Major Series One Katowice 2014. Drużyna pokonała 2-0 silniejszego Ninjas in Pyjamas i wygrała 22 000 $. Następnie zespół stał się jedną z najlepszych drużyn e-sportowych.

Ich pierwsze duże zwycięstwo odniosło się w RLCS Season 5 – Finals, turnieju S-Tier. Pokonali NRG Esports w zaciętym finale, wygrywając 4:3. Dywizja Dignitas Rocket League wygrała ponad 700 000 $ i jest jednym z najlepszych nazwisk w grze.

Liga Rakietowa

Dywizja powstała w styczniu 2018 roku po tym, jak Dignitas nabył Applesauce. Zol, Żółw i Chicago. Ale w maju Dignitas nabył całą listę Gale Force eSports. Turtle, zol i Chicago przeszli do nieaktywnego składu. Skład zespołu przeszedł ogromne zmiany i należy do najsłynniejszych drużyn e-sportowych w grze.

Dlaczego Dignitas jest popularne?

Jedną z rzeczy, z których Dignitas jest znany od kilku lat, jest zauważenie drużyny lub graczy na początku gry konkurencyjnej. Na początku organizacja zajmowała się grami takimi jak Smite, Trackmania i Hearthstone, jednocześnie uczestnicząc w bardziej uznanych tytułach.

Dignitas nie przejmowali się grami, które mieli. Drużyna nie podążała tylko za słynnymi postaciami, wybierała najlepsze gry e-sportowe, ponieważ podobała im się ta gra. W ostatnich latach Dignitas starał się wyprzedzać konkurencję, wyszukując nowe i popularne gry, które wkrótce znajdą się wśród najlepszych rozgrywek drużyn e-sportowych. Zespół e-sportowy szukał sposobów na wczesne wejście i rekrutację drużyn.

Dlaczego ta drużyna jest popularna do obstawiania?

Dywizje Dignitas biorą udział w wielu konkurencyjnych grach online i offline. Wyrobili sobie markę jako światowej klasy korporacja gier. Hazardziści muszą wybrać odpowiednią dla siebie stronę. Powinni wtedy skorzystać z bonusów. Niektóre z tych witryn bukmacherskich oferują bonus e-sportowy zachęty zarówno dla nowych, jak i istniejących graczy. Te zachęty zwiększają rezerwy gotówkowe. W rezultacie pozwalają graczom grać więcej prawdziwych pieniędzy, zwiększając ich szanse na wygraną.

Nagrody i wyniki Dignitas Esport

CS: GO

Oddział Team Dignitas Counter Strike zarobił ponad 1 000 000 $ w nagrodach pieniężnych w różnych turniejach. Dignitas wygrał EPICENTER 2016, europejskie finały WESG 2016 oraz DreamHack European Minor na Tours 2016. W tych trzech turniejach zespół zarobił odpowiednio 250 000, 29 960 i 30 000 $. TeamDignitas wygrał także CS:GO Champions League Season 2, pokonując HellRaisers i zarobiwszy 25 000 $.

Dignitas zajął szóste miejsce w 2 finałach sezonu Esports Championship Series i piąte w drugim sezonie ELEAGUE. Drużyna zarobiła 45 000 $ i 50 000 $ jako nagrody pieniężne w dwóch turniejach. Niestety Dignitas przegrał z Team EnVyUs w pierwszym sezonie Global eSports Cup, ale zarobił 50 000 $.

Liga Rakietowa

Dywizja odniosła chlubny sukces w turniejach Rocket League. Wygrali RLCS 2021-22- Jesień: EU Regional Event 2- BMW Rocket League Open i RLCS Season 9 - Europe. Otrzymali odpowiednio 30 000 $ i 96 397 $ w nagrodach pieniężnych.

Drużyna Dignitas wygrała także DreamHack Pro Circuit: Lipsk 2019, RLCS Season 6 Europe, Northern Arena: Rocket League Invitational 2 i RLCS Season 5 – finał. Wygrywając te turnieje, Team Dignitas zarobił odpowiednio 50 000 $, 38 531 $, 15 000 $ i 100 000 $.

Jedną z ich największych wygranych pod względem nagród pieniężnych były finały sezonu 6 RLCS. Pomimo przegranej 4-1 z Cloud9 w finale, Dignitas zarobił 120 000 $.

League of Legends

Dywizja LoL nie odniosła ostatnio dużego sukcesu. Zespół zajął czwarte miejsce w NA LCS Summer 2017, zdobywając 20 000 $. Team Dignitas przegrał z Team SoloMid w finałach regionalnych sezonu 2 – Ameryka Północna 2012, ale zarobił 30 000 $. Dignitas zarobił również 20 000 $ za zajęcie drugiego miejsca w IEM Sezon VI – Mistrzostwa Świata w 2012 roku. W Sezonie 2 Mistrzostw Świata 2012, Team Dignitas zajął 12 miejsce, ale zarobił 25 000 $.

Valorant

Żeńska dywizja wygrała trzy turnieje. Team Dignitas pokonał TSM X na Missharvey Invitational 2021, a także AIMPUNCH w finale Fly High Invitational. Dignitas zajął trzecie miejsce w VCT 2022: Game Changers North America Series 1, przegrywając 2-1 z Shopify Rebellion.
Główna dywizja odniosła mniejszy sukces przed jej rozwiązaniem w 2020 roku. Zajęła czwarte miejsce w Pop Flash 2010 i drugie w Pittsburgh Knights Before Christmas-2020.

Najlepsi i najpopularniejsi gracze Dignitas

Mero

Matthew Faitel ustanowił rekord w większości zwycięstw NA-E FNCS. Jego pewny siebie i zarozumiały sposób, jako pięciokrotny mistrz FNCS, wpaja przerażenie u przeciwników, gdy knują, jak go uniknąć. W pojedynkę przewyższył wszystkie trio/drużynę w Wielkich Finałach Rozdziału 2, Sezonu 4, zdobywając tytuł najlepszego fraggera w Ameryce Północnej i został wybrany przez społeczność najlepszym graczem 2021 roku.

Mero, który ma 17 lat, jest obecnie najlepszym graczem w 2022 roku i próbuje wygrać mistrzostwa FNCS.

Pgod

Piero Ramirez to profesjonalny gracz Fortnite, który ma 21 lat. Odkrył Fortnite na początku 2018 roku i szybko stał się jednym z największych celowników w grze. Pgod rozwinął się jako konkurencyjny gracz i wpływowy w swoim długo oczekiwanym powrocie na Twitcha, stając się jednym z największych strzelców w Ameryce Północnej, zyskując miliony zwolenników. Poszerzył swoją publiczność na Twitchu, aby stała się jedną z najbardziej aktywnych i wspierających, co zaowocowało setkami stron fanów, gorliwymi zwolennikami z powodu jego zamiłowania do mody i ogromnym pragnieniem treści IRL.

Dukez

Wczesny sukces Lucasa Cardenasa w Fortnite pochodził z kreatywnych trybów gry, takich jak wojny strefowe i bitwy pudełkowe, w których jego wizualnie piękna rozgrywka natychmiast przyciągnęła uwagę ważnych członków społeczności. Scena rywalizacji kwestionowała zdolność Dukeza do przełożenia swojej olśniewającej gry na miejsca w turniejach, ponieważ nadal demonstrował swoją mechaniczną biegłość w kreacji. Dukez przyjął swoją rolę jako słabszy i zaszokował wszystkich, wygrywając swoje pierwsze mistrzostwo FNCS w rozdziale 2, w sezonie 7.

Gdzie i jak obstawiać Dignitas Esports?

Osoby zainteresowane meczami Dignitas mogą znaleźć unikalne opcje obstawiania w każdej witrynie z zakładami e-sportowymi, zapewniając różne wrażenia z zakładów, zwłaszcza w różnych mistrzostwach. Obstawiający powinni czuć się komfortowo obstawiając Dignitas Esports, ponieważ ich drużyny składają się z wysoko wykwalifikowanych graczy.

ten największe platformy bukmacherskie na e-sporty do obstawiania na drużynę należą GBbet Rivalry, ArcaneBet i Betway. Drużyna jest wspaniałym wyborem dla tych, którzy chcą grać podczas gry w CS: GO lub Rocket League. Są uznawani za jedną z najlepszych drużyn Counter-Strike na świecie i z łatwością pokonają nawet najgroźniejszych przeciwników. Zakłady na mecze wprost i zwycięzców meczów mają dużą szansę na wygraną dla początkujących.

Strategie obstawiania w Dignitas Esports

Inne drużyny są nieco bardziej niebezpieczne, głównie dlatego, że nie mogą się oprzeć. Zakłady na zwycięzcę meczu powinny być stosowane tylko wtedy, gdy drużyna gra przeciwko słabszemu lub równemu przeciwnikowi, podczas gdy zakłady bezpośrednie są doskonałe w przypadku mniejszych rozgrywek.

Gracze mogą dowiedzieć się więcej o drużynach Dignitas Esports, oglądając transmisje i poprzednie mecze. Oglądanie ich na finałach The International jest ekscytujące, a także dostarcza ludziom bogatej wiedzy na temat zespołu Dignitas. Najważniejszą rzeczą, którą gracze muszą zrobić przed postawieniem jakichkolwiek zakładów, jest odrobienie pracy domowej. Z drugiej strony Rocket League i Counter-Strike są dość bezpiecznymi wyborami.

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
O

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak

Aktualności

Odważny ruch Zvena: dołączenie do Dignitas podczas letniego splitu LCS 2024
2024-05-09

Odważny ruch Zvena: dołączenie do Dignitas podczas letniego splitu LCS 2024

Według doniesień, będzie to jedno z najbardziej intrygujących posunięć w składzie roku. Jesper „Zven” Svenningsen powraca do League of Legends Championship Series (LCS), tym razem przywdziewając koszulkę Dignitas jako noszącego AD na sezon Letni split 2024. Ta sytuacja, o której po raz pierwszy poinformował Sheep Esports, sygnalizuje nie tylko zmianę składu Zvena, ale także powrót do korzeni w roli carry AD po krótkim eksperymencie jako support w 2023 roku.