10 Najlepsze strony z zakładami e-sportowymi w Estonia

Gracze zazwyczaj lubią wiele sportów i chętnie obstawiają e-sporty w Estonii podczas różnych wydarzeń. Różnorodność wydarzeń sportowych oferowanych przez estońskie strony z zakładami sportowymi ma kluczowe znaczenie dla graczy poszukujących bukmachera e-sportowego. Chęć znalezienia wyższych kursów na zwycięski zakład również rośnie. Gracze wybierają spośród różnych możliwości obstawiania tych gier u najlepszych bukmacherów e-sportowych w Estonii.

Dzięki najlepszym witrynom z zakładami e-sportowymi w Estonii gracze obstawiają zakłady w biegu, nie przegapiając swoich ulubionych wydarzeń. Większość bukmacherów oferuje najbardziej niesamowite aplikacje mobilne na urządzenia z systemem iOS i Android, zapewniając użytkownikom fantastyczne wrażenia z gry na smartfonach lub tabletach.

10 Najlepsze strony z zakładami e-sportowymi w Estonia
Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Wszystko, co musisz wiedzieć o stronach z zakładami e-sportowymi w Estonii

Wszystkie niezbędne przyciski i funkcje są przemyślanie rozmieszczone, programy działają bez problemów, a nawigacja między różnymi sekcjami jest prosta.

Możliwość obstawiania udanych zakładów zawsze była ważna dla estończyków e-sporty online entuzjastów. Każdy operator oferuje różne alternatywy zakładów, umożliwiając graczom dokonywanie jak największej liczby świadomych zakładów w oparciu o ich zrozumienie gry i zdolność przewidywania.

Ale zakłady na żywo to jeden z aspektów, który stał się niezwykle popularny w Estonii. Pozwalając uczestnikom obstawiać zakłady nawet po rozpoczęciu konkretnego wydarzenia sportowego, zakłady na żywo, jak to się często nazywa, zwiększa prawdopodobieństwo lepszego wyniku i większych wypłat.

Ulubione gry e-sportowe estońskich graczy, na które można obstawiać

Esports to znacząca część zakładów sportowych. Jednak niedobór platform bukmacherskich eSports jest jednym z problemów, z którym borykają się gracze. Legalizacja w ich kraju to kolejny problem, z którym boryka się większość graczy na całym świecie. Odkąd obstawianie gier wideo jest dozwolony w Estonii, gracze mają tam pełny dostęp. Jest coraz bardziej poszukiwany.

CS: GO

Najpopularniejszym e-sportem na świecie jest Counter-Strike. Radość z uczestnictwa lub oglądania gier przyczynia się do popularności CS:GO. Gdy na linii są pieniądze, znacznie zwiększa to ekscytację gracza. Mądra porada dotycząca zakładów w CS:GO zmieni przyszłość graczy i ich szanse na zarabianie pieniędzy Zakłady CSGO w rezultacie wzrośnie.

Gracze muszą się wiele nauczyć o Counter-Strike: Global Offensive, ponieważ jest to skomplikowana gra, zwłaszcza gdy nigdy w nią nie grali. Istnieje kilka podstawowych kategorii zakładów CS:GO, z których każda ma swoje wady i zalety. Prawie każdy gracz ma możliwość wyboru najlepszej alternatywy w oparciu o osobiste preferencje i talenty.

Dota2

Dota 2 organizuje regularne zawody przez cały rok, z których największym jest Międzynarodowy. Cała społeczność Dota 2 zwraca uwagę, gdy Dota Pro Circuit organizuje wydarzenia. Najlepsi bukmacherzy e-sportowi oferują doskonałe opcje obstawiania tych wydarzeń i obejmują je. Czasami gracze odkryją korzystne szanse na inne samodzielne wydarzenia Dota2.

Najprostszą formą obstawiania w Dota 2 jest wynik meczu, chociaż nie zawsze jest to najbardziej ekscytujące. Obstawianie konkretnych wyników gry i wydarzeń może być bardziej ekscytujące i zwiększać szanse. Zakłady na wynik meczu przy użyciu przewagi mapy lub handicapu to jeden ze sposobów na zrobienie tego.

Liga legend

Gra jest popularnym gatunkiem wieloosobowych aren bitewnych online (MOBA). W przeciwieństwie do większości gier e-sportowych, rozgrywka nie jest oparta na rundach. Zamiast tego celem gier MOBA jest to, aby zespoły niszczyły nawzajem swoje bazy.

League of Legends jest bezsprzecznie prawdziwą siłą na rynku zakładów e-sportowych w Estonii. Gra należy do największych i najbardziej dynamicznych społeczności graczy na całym świecie. Sukces LoL nie zależy wyłącznie od społeczności; dodatkowymi elementami są liczba turniejów niższego stopnia oraz wysoce ustrukturyzowany kalendarz rywalizacji.

Wszyscy gracze, którzy muszą postawić zakład na zwycięzcę meczu, to obserwować grę, jednocześnie wspierając swoją drużynę. Pierwsza krew to inny rodzaj zakładu, w którym gracze stawiają zakład na drużynę, która ich zdaniem zdobędzie pierwsze zabójstwo w grze.

Gracze mogą nawet obstawiać długość meczu. Ponieważ gra jest oparta na celach, poszczególne osoby mogą również postawić na to, ile czasu zajmie jednej drużynie ukończenie celów i zakończenie gry.

Najlepsze turnieje e-sportowe i drużyny Estończyków obstawiają

Cały czas odbywają się międzynarodowe zawody e-sportowe. Wiele z ulubionych rynków e-sportowych jest dostępnych dla estońskich graczy u wszystkich bukmacherów uprawnionych do prowadzenia tam działalności. Oznacza to, że będą mieli większe prawdopodobieństwo znalezienia korzystnych kursów na zakłady na gry wideo i będą mogli obstawiać bardziej udane zakłady.

Mistrzostwa Świata League of Legends

Mistrzostwa to najważniejsza konkurencja w kalendarzu zawodów w grze. Jest to najbardziej lubiana impreza bukmacherska online League of Legends, ponieważ gromadzi najlepsze drużyny z całego świata i stawia je przeciwko sobie, aby zdobyć ogromne nagrody i światowy rozgłos.

Mid-Season Invitational, Regional Championships, ESL Pro League i BLAST Premier, IEM Katowice i ESL One Cologne to inne popularne konkursy.

Konkursy Dota 2

Dota 2 ma dobrze prosperujący sektor e-sportowy. Valve co roku organizuje wiele sezonów regionalnych Dota Pro Circuit. Mistrzostwa Świata Dota 2, znane jako Międzynarodowy, to miejsce, w którym najlepsze drużyny walczą po sezonie turniejowym. Przez długi czas OG był zespołem Dota 2 do naśladowania.

Coroczne międzynarodowe zawody miały kluczowe znaczenie dla rozwoju branży e-sportowej Dota 2. Za każdym razem ustanawiają rekordy nagród pieniężnych. Na przykład w 2021 r. przekroczyła 40 milionów dolarów.

Metody płatności zakładów e-sportowych w Estonii

Gracze z Estonii dokonują wpłat za pomocą najpopularniejsze opcje płatności akceptowane w całej Europie. Ponieważ bukmacherzy posiadający licencje na rynek estoński spełniają wszystkie kryteria prawne, wszystkie transakcje finansowe są bezpieczne. Portfele internetowe, takie jak Skrill, Neteller i Trustly, są powszechne wśród estońskich płatników. Ponadto niektórzy gracze wolą używać kart kredytowych/debetowych do dokonywania płatności.

Skrill to jednak idealna opcja płatności dla graczy, którzy preferują bezpieczeństwo i praktyczność e-portfeli. Metoda płatności zapewnia doskonałe warunki bezpieczeństwa, chroni prywatność informacji finansowych użytkowników i skutecznie realizuje wszystkie transakcje. Dodatkowo gracze dokonują wpłat i wypłat za pomocą Skrill.

Ograniczenia dotyczące opcji płatności w Estonii

Standardowy minimalny depozyt w Estonii wynosi 10 USD, a maksymalna kwota depozytu różni się w zależności od wybranej metody wpłaty i może osiągnąć 10 000 USD lub 15 000 USD. W większości przypadków przetwarzanie kończy się natychmiast. Pamiętaj, że w zależności od metody płatności mogą obowiązywać dodatkowe opłaty za wpłaty.

U bukmacherów z estońską licencją żądanie wypłaty jest proste. Zazwyczaj ta sama metoda płatności użyta do zasilenia konta będzie również akceptowana w przypadku wypłat. Kwoty wypłat również mogą ulec zmianie, ale zwykle zaczynają się od 10 USD.

Ze względu na dodatkowy czas przetwarzania i standardowe w branży procedury weryfikacji konta, wypłaty mogą potrwać do pięciu dni roboczych. Kwota, którą gracze mogą wypłacić, podlega również dziennym, tygodniowym i miesięcznym limitom.

Historia zakładów e-sportowych w Estonii

W 1991 roku Estonia, członek ZSRR, ogłosiła niepodległość. Związek Radziecki zakazał w tym czasie wszelkich form hazardu. Pierwsza ustawa o loterii (1994) i pierwsza ustawa o grach hazardowych (1995) przygotowały grunt pod zalegalizowany hazard w Estonii w latach 1994-95. Najnowsza ustawa o hazardzie, uchwalona w 2008 roku, obowiązuje do dziś.

Od 2010 roku Estońska Rada Podatkowa i Celna zezwala na hazard online i zarządza nim. Jedynym organem odpowiedzialnym za licencjonowanie i regulowanie hazardu w maleńkim kraju bałtyckim jest ETCB. Zarząd wydaje teraz licencje dla kilkunastu serwisów bukmacherskich w Estonii, ale gracze zawsze szukają bardziej ekscytujących opcji obstawiania.

E-sport w dzisiejszych czasach w Estonii

W ciągu ostatnich kilku lat Estonia szybko stała się centrum hazardu internetowego. Wiele platform internetowych bukmacherów e-sportowych zaczęło oferować rynki e-sportowe ze względu na popularność gier wideo w kraju. Zakłady na e-sport stały się ostatnio bardzo popularne, ponieważ obecnie odbywa się wiele turniejów gier komputerowych.

Licencjonowani bukmacherzy w Estonii oferują najbardziej znane rynki, w tym CS: GO, Dota 2 i League of Legends. Dla estońskich fanów e-sportu dostępnych jest kilka alternatyw zakładów od największych i najbardziej znanych firm na całym świecie. To fantastyczna korzyść, biorąc pod uwagę, że ta konkretna forma grania staje się coraz bardziej popularna i znacznie się rozwija.

Przyszłość zakładów e-sportowych w Estonii

Nie ma idealnego bukmachera; wszystko zależy od gustów graczy. Bardzo ważne jest, aby gracze byli precyzyjni, aby wybrane przez nich witryny były bezpieczne i zarządzane. Ponadto większość witryn posiada licencje od władz, w tym brytyjskiej Komisji ds. Hazardu, MGA, Curacao eGaming i innych, i przestrzega międzynarodowych zasad hazardu.

Wydaje się, że nie ma dużego zainteresowania fundamentalną zmianą estońskiego prawa. Istniejące ramy wydają się jednak korzystne dla wszystkich stron, pomimo ciągłych prób nakładania ograniczeń na działalność nielicencjonowaną.

Nawet jeśli ograniczenia są znacznie mniej rygorystyczne niż w innych krajach UE, bardziej znani bukmacherzy woleliby sytuację, w której nie musieliby uiszczać znacznej opłaty licencyjnej, aby byli uznani za legalnych.

Co zmieniło się w historii do dnia dzisiejszego?

Codzienne życie Estończyków jest teraz całkowicie uzależnione od technologii internetowych. Umożliwiają natychmiastowy dostęp do wiedzy i praktycznych zastosowań. Platformy bukmacherskie również korzystają z tych szybko rozwijających się trendów, a dziś żaden bukmacher nie jest pozbawiony aplikacji mobilnej. Umożliwia to graczom dostęp do usług preferowanego operatora zawsze i wszędzie, gdzie chcą.

Czy bukmacherzy e-sportowi są legalni w Estonii?

Bezpieczeństwo graczy ma kluczowe znaczenie w krajach, w których ustanowiono odpowiednie zasady. Dotyczy to Estonii. Każdy serwis bukmacherski działający na terenie kraju posiada niezbędne licencje.

Obstawiający powinni być świadomi tego, że ich dane osobowe są trzymane w ścisłej tajemnicy. Dzieje się tak, ponieważ wszystkie platformy bukmacherskie używają szyfrowania SSL do ochrony poufnych informacji. Płatności online i transakcje finansowe są bezpieczne i przestrzegają wszystkich przepisów bezpieczeństwa.

Ustawodawstwo dotyczące e-sportu w Estonii

Dopóki Estonia nie uzyskała niepodległości od Związku Radzieckiego w 1991 roku, wszystkie rodzaje hazardu były zakazane; jednak nadal istniał czarny rynek nielegalnych zakładów.

Do czasu wprowadzenia w 2008 r. nowych przepisów dotyczących hazardu, które nadawały hazardowi online pewną strukturę, Estonia nadal zezwalała zagranicznym korporacjom na świadczenie usług hazardowych swoim obywatelom bez żadnych przepisów dotyczących bukmacherów internetowych. Gry online były uważane za sposób na generowanie gotówki poprzez opłaty i podatki w odpowiedzi na globalny kryzys finansowy.

Zagraniczne przedsiębiorstwa zostały zablokowane, a pierwsze krajowe serwisy uzyskały licencje w 2010 roku, choć było to trudne do wyegzekwowania. Międzynarodowe firmy mogły być licencjonowane w 2011 r., ale ich przyjęcie było powolne, ponieważ kluczowym warunkiem wstępnym było uruchomienie serwerów w Estonii. Gdy zlikwidowano to w 2012 roku, coraz więcej przedsiębiorstw szukało licencji ze względu na niską stawkę podatkową wynoszącą zaledwie 5% przychodów.

Ustawa o zakładach bukmacherskich w Estonii

Ustawa o loteriach z 1994 r. i ustawa o grach hazardowych z 1995 r. to dwa nowe przepisy dotyczące hazardu, które Estonia przyjęła po odłączeniu się od Związku Radzieckiego. Jednak ostatnia ustawa o grach z 2008 r. musiała zostać przyjęta, aby wyjaśnić legalny hazard w Estonii ze względu na szybko rosnącą popularność zakładów online.

Estońska Rada Podatkowa i Celna jest odpowiedzialna za przyznawanie licencji instytucjom hazardowym i witrynom bukmacherskim. Ponadto wszystkie niezbędne prawa są domyślnie przestrzegane, ponieważ naród jest członkiem UE.

Do wyboru jest teraz kilka krajowych i międzynarodowych legalnych witryn bukmacherskich. Dało to obywatelom estońskim dostęp do różnych witryn i pozwoliło właścicielom i rządowi czerpać znaczne korzyści z legalnych witryn. Wielu znaczących bukmacherów posiadających licencje z innych części Europy stwierdziło, że prawo UE powinno mieć zastosowanie do ich działalności biznesowej i było w stanie nadal służyć Estonii pomimo przeszkód.

Często zadawane pytania

Czy legalne jest stawianie zakładów na e-sporty online w Estonii?

W Estonii dozwolone są zarówno zakłady, jak i hazard. Gracze mogą obstawiać e-sporty, ale muszą zwracać uwagę na Estońską Radę Podatkową i Celną, która zajmuje się licencjonowaniem. Dlatego należy zapoznać się z Regulaminem zamieszczonym na stronach bukmacherów.

Czy jacyś zagraniczni bukmacherzy e-sportowi udostępniają estoński jako opcję językową?

Niewielu z licznych zagranicznych bukmacherów, którzy konkurują w regionalnej branży bukmacherskiej, z powodzeniem dostosowało swoje strony internetowe dla osób mówiących po estońsku.

Czy wygrane z zakładów na e-sporty online w Estonii są opodatkowane?

Podatek dochodowy od osób fizycznych nie jest należny od wygranych w grach hazardowych udostępnianych przez autoryzowany serwis bukmacherski w Estonii. Jednak do wygranych z nielicencjonowanych gier pobierany jest podatek dochodowy w wysokości 20%.

Czy gracze mogą używać telefonu do obstawiania zakładów w eGaming w estońskiej witrynie bukmacherskiej?

Tak, większość estońskich witryn i aplikacji bukmacherskich reaguje na urządzenia mobilne. Jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie krajów w Europie jest Estonia.

Czy korzystanie z estońskich bukmacherów i witryn hazardowych jest bezpieczne?

Korzystanie z bukmacherów jest bezpieczne w całym kraju, ale gracze powinni uważać na fałszywe strony bukmacherskie.

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak