CS:GO zakłady na e-sport

W tym przewodniku po zakładach CS: GO gracze mogą znaleźć wszystko, co powinni wiedzieć o obstawianiu w strzelance FPS. Niezależnie od tego, czy chodzi o rozgrywkę i zasady, czy też o rynki zakładów i kursy, ta strona mówi wszystko. Nie ma wątpliwości, że zakłady eSports przejmują kontrolę.

Fani popularnych tytułów, takich jak Valorant, FIFA21, Call of Duty, Madden, NBA2K, StarCraft, Dota 2 i reszta, mogą teraz obstawiać różne wydarzenia e-sportowe na konkurencyjnym poziomie. Według najnowszych statystyk, łączna wartość pieniędzy i przedmiotów obstawionych przez e-sport w 2020 roku wyniosła 12,9 miliarda dolarów.

CS:GO zakłady na e-sport
CS:GO Zakłady 2022 : wszystko, co musisz wiedzieć

CS:GO Zakłady 2022 : wszystko, co musisz wiedzieć

Podczas gdy na stronach z zakładami eSports znajduje się kilkanaście gier wideo, CS: GO jest jedną z najbardziej dominujących sił. Według statystyk z publikacji Narus Advisors LLC i Eilers & Krejcik Gaming, zakłady CS: GO zajmują drugie miejsce pod względem wolumenu zakładów eSports, stanowiąc 29% wszystkich zakładów eSports.

Counter Strike globalna ofensywa, powszechnie znany jako CS: GO, to wciągająca strzelanka FPS dla wielu graczy AAA opracowana przez and opublikowane przez Valve i Rozrywka Ukryta Ścieżka. Wydana w 2012 roku czwarta odsłona serii Counter-Strike.

Ta gra ma kilka nowych dodatków, które odróżniają ją od swojej poprzedniczki. Gra zawiera nowe mapy, nowe postacie, nowe tryby gry, nowy zestaw broni, funkcje dobierania graczy i konkurencyjne grupy umiejętności.

W meczach CS:GO występują dwie strony, terroryści i antyterroryści. Obie strony angażują się w bitwy, zmieniając strony. Cel gry zależy od trybu. Niektóre z celów obejmują zabezpieczenie lokalizacji, rozbrajanie bomb, ratowanie zakładników i łapanie zakładników.

Mówiąc o trybach gry, CS: GO ma 9; Konkurencyjny, swobodny, strefa zagrożenia, skrzydłowy, deathmatch, kurs broni, wyścig zbrojeń, rozbiórka i latający zwiadowca. Demolition, tryb gry polegający na rozbrajaniu bomby, jest najpopularniejszym z dwóch klasycznych trybów.

Po premierze CS:GO spotkało się z serdecznym przyjęciem. Krytycy gier wideo chwalili zespół twórców za płynną rozgrywkę i wierność serii. Mechanika gry, grafika i dźwięk również uległy znacznej poprawie, oferując graczom realizm i zanurzenie się na polu bitwy.

Jednak ta gra wideo miała również spory udział hejterów. Istniały różnice w funkcjach między wersją na konsolę i PC. To jest coś, co nie wróżyło dobrze niektórym fanom.

CS:GO Zakłady 2022 : wszystko, co musisz wiedzieć
Powody, dla których warto postawić na CS:GO

Powody, dla których warto postawić na CS:GO

Zakłady CS: GO są całkowicie legalne, ale graczom zawsze zaleca się obstawianie na licencjonowanych i regulowanych stronach. Obstawianie CS: GO nie różni się w żaden sposób od obstawiania zakładów na inne eSporty FPS, mówienie o Valorant, Call of Duty: Warzone i Rainbow Six Siege.

Jak zarejestrować się u bukmacherów internetowych

Gracze muszą najpierw znaleźć stronę z rynkami zakładów CS: GO, aby obstawiać csgo. Po znalezieniu wiarygodnego bukmachera kolejną rzeczą do zrobienia jest zarejestrowanie konta.

Kliknij opcję ZAREJESTRUJ SIĘ, wprowadź wymagane informacje, zaakceptuj regulamin i zakończ rejestrację. Nowi gracze zostaną następnie poproszeni o potwierdzenie swoich adresów e-mail, zanim będą mogli rozpocząć obstawianie.

Zakłady na prawdziwe pieniądze CS: GO

Teraz gracze muszą załadować swoje nowo zarejestrowane konto, aby dostać się do zakładów CS: GO na prawdziwe pieniądze. Bukmacherzy e-sportowi współpracują ze wszystkimi znanymi nazwiskami w płatności online branży, aby ułatwić łatwe, bezpieczne, szybkie i niedrogie wpłaty i wypłaty.

Niektóre z dostępnych opcji wpłat i wypłat obejmują Visa, MasterCard, Neteller, Trustly, MuchBetter, Euteller, Paysafecard, Maestro itp.

Jest mnóstwo Promocje i bonusy CS:GO z których gracze mogą skorzystać. Nowi gracze mogą ubiegać się o bonus powitalny podczas gdy istniejący gracze mogą korzystać z bonusów doładowania i zwrotu gotówki.

Powody, dla których warto postawić na CS:GO
Dlaczego CS:GO jest tak popularne?

Dlaczego CS:GO jest tak popularne?

ta gra jest jedną z najpopularniejszych gier na scenie eSports i branży zakładów eSports.

Według publikacji Statista, CS:GO przyciągnęło aż 942 520 jednoczesnych graczy na samym Steamie we wrześniu 2021 roku. Co ciekawe, liczba ta osiągnęła szczyt pięć miesięcy wcześniej, w marcu, kiedy gra zarobiła prawie 1,2 miliona jednoczesnych graczy na Steam. Od czasu debiutu csgo przyciąga co miesiąc ponad 11 milionów graczy i pozostaje jedną z najczęściej granych gier na Steamie.

Co sprawia, że CS: GO jest popularne na scenie eSports i branży zakładów eSports?

1. Intuicyjna rozgrywka

W przeciwieństwie do wielu gier FPS ze złożoną fabułą, gra ma prostą, bezpośrednią i intuicyjną rozgrywkę opartą na zasadzie „zabij lub daj się zabić”. Każda ze stron ma szansę zagrać jako terroryści lub jednostka antyterrorystyczna. Jeśli chodzi o fabułę, to opiera się ona na kwestiach, które dotykają dziś całego globu - terroryzmie.

2. Możliwość dostosowania

Innym powodem, dla którego CS:GO jest nadal popularny, jest to, że pozwala graczom na rekonfigurację gry w oparciu o ich potrzeby i poziom umiejętności. Pomaga to nowym graczom, którzy chcą uczyć się i doskonalić swoje umiejętności w grze. Co więcej? Gry pozwalają również graczom dostosować aspekty, takie jak FPS i zasięg, w celu lepszej gry.

3. Model darmowy

Nie ma wątpliwości, że wiele sukcesów CS:GO zawdzięczamy wprowadzeniu w 2018 roku modelu free-to-play, w którym jedynym źródłem przychodów pozostała kosmetyka. Teraz, gdy gracze nie muszą nic wydawać, aby zagrać w grę, zdecydowanie przyciąga ona więcej fanów.

4. Kontrola nad gwałtownymi tendencjami

W szczytowym momencie CS:GO pojawił się powszechny problem wśród społeczności. Niektórzy gracze zachowywali się agresywnie, co było uciążliwe dla innych. Był to jeden z powodów, które spowodowały upadek CS: GO, ale na szczęście firma wymyśliła środki kontroli agresywnych graczy. To przywróciło utracone niegdyś zaufanie do gry FSP.

5. Zakłady na e-sporty i gry wideo

Counter-Strike: Global Offensive to wielkie nazwisko w branży e-sportowej. Jak wspomniano wcześniej, pod względem wolumenu zakładów zajmuje drugie miejsce po League of Legends na liście najpopularniejszych e-sportów. Gra jest najpopularniejszą strzelanką wśród krajów zachodnich i jedną z największych dyscyplin. Co więcej? Ma wpływowych - celebrytów, w tym Neymara, grają w tę grę. Katalizatorem jest również dostępność rynku zakładów csgo eSports.

6. Ekscytujący ekosystem

Ekscytujący ekosystem CS:GO to także czynnik, który przyczynił się do popularności gry. Jedną z uderzających cech gry jest możliwość sprzedawania skórek przez graczy. Każdy doświadczony gracz CS:GO wie, że skórki stają się monotonne. Dobrą rzeczą jest to, że gracze mogą zmieniać skórki, zdobywać nowe skórki lub kupować nowe skórki, aby uzyskać motywację, gdy obecna skórka jest nudna.

Popularność gry spada teraz, gdy pojawiają się nowsze gry FPS, a oszustwa zniechęcają graczy. Ale wciąż jest to siła, z którą należy się liczyć w branży zakładów e-sportowych.

Dlaczego CS:GO jest tak popularne?
Największe turnieje i zawody CS:GO eSports

Największe turnieje i zawody CS:GO eSports

Powodem dominacji csgo na scenie zakładów eSports jest dostępność wypełnionych adrenaliną turniejów przez cały rok. Turnieje te przyciągają wypłaty od 1000 do 30 milionów dolarów na turnieje creme de la creme. W tym segmencie poznaj wszystkie największe turnieje i zawody CS:GO.

Główne Mistrzostwa

Sponsorowane przez Valve, Major to największy i najbardziej prestiżowy turniej CS:GO na świecie. Turniej został po raz pierwszy zorganizowany w 2013 roku, kiedy zgromadził pulę nagród w wysokości 250 000 $, podzieloną między 16 uczestniczących drużyn. Z biegiem lat The Major rozrósł się wykładniczo. Najnowszy Major reklamował łączną pulę nagród 2 000 000 USD.

Natus Vincere jest panującym mistrzem w Major 2021, który odbył się w Sztokholmie na Avicii Arena. W gorącym finale Natus Vincere wyeliminował G2 Esports 2-0. PGL Major Stockholm 2021 przyciągnął pulę nagród w wysokości 2 000 000 USD, dwukrotnie większą niż w poprzednim roku. Ale Astralis pozostaje najbardziej utytułowanym zespołem w Counter-Strike: Global Offensive Major Championships, zdobywając cztery tytuły.

The BLAST Premier znany jest również z jednego z najlepszych wydarzeń CS:GO, na które zdecydowanie warto postawić.

Wydarzenia poziomu S

Formalnie znany jako Premierowe turnieje CS: GO, W wydarzeniach S-Tier biorą udział najlepsi profesjonalni gracze CS: GO z Europy, Ameryki Północnej, Australii i Azji. Wydarzenia S-Tier charakteryzują się wysokooktanowymi bitwami pomiędzy najlepszymi drużynami na świecie.

I nie chodzi tylko o adrenalinę; wydarzenia te przyciągają również fantastyczne gadżety. Na przykład ESL: One Rio 2020 i ESL: One Cologne 2020 mają pulę nagród w wysokości 2 000 000 $, podczas gdy nagroda pieniężna Flashpoint Season 1 i 2 wynosiła 1 000 000 $ w gotówce na sezon.

Wydarzenia na poziomie A

W ramach wydarzeń S-Tier znajdują się wydarzenia CS: GO A-Tier, seria wydarzeń odbywających się w Ameryce Północnej, Ameryce Południowej, Chinach, na Bliskim Wschodzie i w Europie. Wraz z wydarzeniami poziomu S, wydarzenia poziomu A mają kluczowe znaczenie dla ustalenia, kto trafi do The Major.

Wydarzenia poziomu B

Wydarzenia B-Tier obejmują mecze LAN i zawody online. Imprezy odbywają się w Europie, Ameryce Północnej, Azji i Australii. Może nie przyciągają ogromnych nagród, ale są częścią drogi do Majora.

Wydarzenia na poziomie C

Są to znacznie mniejsze turnieje, które nie przyciągają dużej liczby fanów, ale wciąż są wystarczająco konkurencyjne. Gra się w nie online.

Mistrzostwa Europy

Jak sama nazwa wskazuje, jest to turniej wyłącznie dla graczy CS: GO z krajów europejskich. Skupia 16 najlepszych drużyn, które dzielą oszałamiającą pulę nagród wynoszącą 30 000 000 $. Drużyny biorące udział w Mistrzostwach Europy biorą udział na bezpośrednie zaproszenie.

Seria IEM

Intel Extreme Masters (IEM) to sponsorowane przez firmę Intel turnieje csgo prowadzone przez ESL (Electronic Sports League). Imprezy kwalifikacyjne odbywają się w różnych krajach; finały odbywają się w Polsce, gdzie dwie drużyny walczą o mistrzostwa świata IEM.

Powyższe to jedne z najlepszych turniejów i konkursów CS: GO do śledzenia i obstawiania. Ponieważ zakłady eSports stają się coraz większe, spodziewaj się większej liczby turniejów i zawodów.

Pule nagród turnieju CS:GO

Jeśli chodzi o nagrody pieniężne, statystyki Statista pokazują, że całkowita nagroda pieniężna w globalnych turniejach CS: GO znacznie spadła w 2020 r., Kiedy łączna nagroda pieniężna wyniosła 15,85 miliona dolarów. Jednak w 2018 roku ustanowiono rekord – ta gra przyciągnęła łączną pulę nagród turniejowych w wysokości 22,65 miliona dolarów.

Na razie popularność CS:GO spada, więc jest bardzo mało prawdopodobne, że łączna pula nagród wzrośnie. Ale w przypadku najlepszych konkursów, takich jak The Major, pula nagród zostanie niewątpliwie zwiększona.

Największe turnieje i zawody CS:GO eSports
Znajdź idealne strony z zakładami CS: GO eSports

Znajdź idealne strony z zakładami CS: GO eSports

Obecnie setki aplikacji i witryn bukmacherskich eSports oferują rynki zakładów eSports, w tym CS: GO. Chociaż różnorodność jest dobrą rzeczą, stawia graczy przed dylematem, na której stronie bukmachera dołączyć. Jak więc obstawiający powinni wybrać najlepszą stronę z zakładami eSport?

Pierwszą rzeczą do ustalenia jest wiarygodność witryny i stojącego za nią operatora. Upewnij się, że jest licencjonowany i regulowany. Gracze mogą sprawdzić, co mówią recenzje online, a co ważne, szukać rekomendacji od bukmacherów i forów eSports.

Następnie sprawdź wybór gier, rynki zakładów i cs:go kursy na zakłady. Upewnij się, że bukmacher oferuje bukmachera CS: GO i obejmuje wszystkie profesjonalne wydarzenia cs go na całym świecie. Szukaj także fajnych funkcji, takich jak transmisje na żywo i wysokie kursy.

CSGO zakłady na żywo to świetny sposób na uatrakcyjnienie zakładów na e-sporty.

Po trzecie, znajdź stronę z zakładami eSports, która ma elastyczne opcje bankowe. Dobrym strzałem jest strona z szybkimi zakładami, która oferuje graczom szybkie wpłaty i natychmiastowe wypłaty. Witryny z szybkimi zakładami bukmacherskimi współpracują ze wszystkimi znanymi markami w branży płatności online.

Wreszcie, znajdź dobrego bukmachera online z bonusami. Na początek są to zachęty, które bukmacherzy wykorzystują, aby przyciągnąć nowych klientów i zatrzymać już istniejących. Zaletą bonusów jest to, że zwiększają one bankrolle.

Znajdź idealne strony z zakładami CS: GO eSports
Najlepsze drużyny CS: GO, na które można postawić zakład

Najlepsze drużyny CS: GO, na które można postawić zakład

Jednym z powodów sukcesu na scenie zakładów eSports jest poziom drużyn biorących udział w wydarzeniach CS:GO. Te drużyny są tak samo konkurencyjne, jak każda inna, czy to jedna z najlepszych franczyz w NBA, czy też gracze wagi ciężkiej w piłce nożnej w Europie.

Aby zachować konkurencyjność, zespoły CS:GO inwestują dużo pieniędzy w pozyskiwanie talentów i szkolenia. Zawodnicy podpisują i dostają kontrakty tak jak w piłce nożnej i innych dyscyplinach sportowych. Mogą również zostać wyrzuceni, jeśli nie spełnią oczekiwań zespołu.

Teraz, jeśli chodzi o zakłady CS: GO, ważne jest, aby znać najlepsze drużyny w grze i, co ważne, ich składy. Więc w tym segmencie dowiedz się wszystkiego najlepsze drużyny które gracze powinni śledzić podczas głównych turniejów.

Astralis

Duńscy e-sportowcy wagi ciężkiej Astralis to najbardziej utytułowana drużyna CS:GO eSports. Drużynę założyli Frederik Byskov, Jakob L. Kristensen i Nikolaj Nyholm. Dziś Astralis może pochwalić się czterema głównymi tytułami. Ich obecny skład CS: GO ma całkowicie duński zespół, w skład którego wchodzą m.in. Andreas Højsleth (Xyp9x), Lukas Rossander (gla1ve), Lucas Andersen (Bubzkji) i Kristian Wienecke (K0nfig).

Natus Vincere

Kolejny zespół CS:GO eSports na czele to panujący zwycięzca PGL Stockholm 2021, Natus Vincere. Ukraiński zespół pojawił się na pierwszych stronach gazet w Sztokholmie, kiedy pokonali G2 eSports, by zdobyć The Major 2021. Obecny skład obejmuje Ołeksandra Kostylieva (s1mple), Denisa Sharipova (elektronika), Kirill Mikhailov (Boombl4), Ilya Zalutskiy (Perfecto) i Valerii Vakhovskyi (b1t).

G2 eSport

Popularnie znany jako G2, to kolejna popularna nazwa w przestrzeni CS:GO eSports. G2 zdominowało kilka wydarzeń, w tym DreamHack Open Tours 2017, sezon 5 ESL Pro League, sezon 1 eSports Championship Series oraz Mistrzowie DreamHack Malmo 2017.

Obecny skład to Nikola Kovač (NiKo), Nemanja Isaković (nexa), Nemanja Kovač (huNter-), Kenny Schrub (KennyS), Audric Jug (JaCkz) i François Delaunay (AmaNEk).

Żywotność zespołu

Francuskie e-sportowce w wadze ciężkiej Team Vitality są również faworytami w przestrzeni CS: GO. Założony w 2013 roku zespół nie dominował w grze tak bardzo, ale jest to zespół do oglądania. Obecny skład obejmuje Richard Papillon (shox), Jayson Nguyen Van (Kyojin), Mathieu Herbaut (ZywOo), Kévin Rabier (misutaaa) i Dan Madesclaire (apEX).

Powyżej znajdują się jedne z najlepszych drużyn CS: GO eSports. Inne godne uwagi to Gambit eSports, FaZe Clan, Fnatic, czy SK Gaming, m.in.

Najlepsze drużyny CS: GO, na które można postawić zakład
CS:GO zakłady plusy i minusy

CS:GO zakłady plusy i minusy

W tej sekcji poznaj niektóre powody, dla których gracze powinni rozważyć obstawianie csgo i niektóre powody, dla których gracze powinni pomyśleć dwa razy.

Plusy

  • Szeroki wybór wydarzeń - W przeciwieństwie do innych eSportów, CS: GO ma wiele wydarzeń, na które można obstawiać przez cały rok. Istnieją duże turnieje oraz turnieje pośrednie i wszystkie są konkurencyjne.
  • Szansa na wygraną - Zwycięstwo jest dla tych, którzy grają. Obstawiający mają szansę na wygranie prawdziwych pieniędzy, grając na stronach z zakładami CS:GO na prawdziwe pieniądze.
  • Mnóstwo bukmacherów e-sportowych - w przeciwieństwie do przeszłości, obecnie istnieje wiele witryn bukmacherskich CS: GO. Oprócz ogromnych witryn, które mają rynki CS: GO, witryny te oferują mnóstwo hojnych promocji w formie bonusów.

Cons

  • Brak twardych danych – z wyjątkiem najlepszych rozgrywek, nie ma prawie żadnych danych do oceny przed rozstrzygnięciem dla określonej drużyny w niższym CS: GO Turnieje e-sportowe.

Zakłady na esport są fajne, ale gracze muszą przestrzegać zasad odpowiedzialnego hazardu. Powinni ustalić budżet na obstawianie tej gry i starać się nigdy nie popadać w kompulsywny hazard – zakłady CS:GO są tak samo uzależniające jak samo CS:GO.

CS:GO zakłady plusy i minusy
Objaśnienie kursów CS: GO

Objaśnienie kursów CS: GO

Przed zanurzeniem się w zakład CS: GO gracze powinni najpierw zrozumieć szanse. Na początek, kursy są reprezentacją prawdopodobieństwa przejścia zdarzenia. Im wyższy kurs, tym mniejsze szanse i na odwrót.

Teraz kursy CS:GO mogą być reprezentowane w dowolnym z trzech formatów kursów; Kursy brytyjskie, amerykańskie lub europejskie. Poniżej znajdują się najważniejsze informacje o każdym formacie kursów.

Kursy brytyjskie

Znane również jako kursy brytyjskie lub kursy ułamkowe, są reprezentowane w ułamkach. W kursach ułamkowych liczba po lewej stronie jest tym, co gracze wygrywają za postawienie liczby po prawej plus stawka.

Kursy amerykańskie

Kursy amerykańskie są przedstawiane jako liczby ujemne lub dodatnie. Kursy ze znakiem + pokazują zysk za każde postawione 100 USD, podczas gdy znak - wskazuje kwotę, którą należy postawić, aby uzyskać zysk w wysokości 100 USD. Dla przypomnienia, znak plusa oznacza słabszego, a znak minusa jest synonimem ulubionej drużyny.

Kursy europejskie

Kursy europejskie, znane również jako kursy dziesiętne, są przedstawiane w postaci dziesiętnych. Aby obliczyć wygraną, pomnóż kurs dziesiętny przez stawkę.

Niektórzy bukmacherzy CS:GO mają tylko jeden z tych formatów kursów, podczas gdy inni obsługują trio.

Objaśnienie kursów CS: GO
CS:GO Wskazówki i triki dotyczące zakładów

CS:GO Wskazówki i triki dotyczące zakładów

W tej ostatniej sekcji tego CS: GO Przewodnik po zakładach, eksperci podzielili się kilkoma ważnymi wskazówkami i sztuczkami, które pomogą graczom zwiększyć szanse na wygraną w zakładach CS: GO.

Po pierwsze, gracze muszą zapoznać się z rozgrywką i zasadami rozgrywek CS:GO eSports. Co ważne, powinni opanować wszystkie formaty turniejowe, struktury nawiasów i csgo zakłady meczowe typy.

Po drugie, zawsze korzystaj z porad witryn z prognozami eSportów. Podobnie jak piłka nożna i inne tradycyjne sporty, eSports ma ekspertów i analityków ekspertów, którzy dostarczają rzetelnych informacji na temat nadchodzących wydarzeń e-sportowych CS: GO.

Kolejną wskazówką jest szukanie witryn bukmacherskich z bonusami. Dla graczy, którzy chcą zwiększyć swój bankroll, przydatne są promocje, takie jak bonusy powitalne, bonusy doładowania i cashback.

Znalezienie strategii jest również niezbędne podczas obstawiania csgo. Podobnie jak we wszystkich innych formach hazardu, istnieją strategie CS:GO, które mogą pomóc graczom zwiększyć szanse na postawienie zwycięskich zakładów.

Na koniec śledź kursy. Często zdarza się, że gracze wybierają wysokie kursy tylko po to, aby stracić pieniądze. Zawsze ufaj bukmacherom - gdy kursy są niskie, szanse na wygraną są wysokie, ale gdy kursy są wysokie, szanse na wygraną są duże.

Zawijanie

To koniec tego przewodnika po zakładach csgo eSports. Chociaż CS: GO może tracić impet, zakorzenia się w świecie zakładów eSports i biorąc pod uwagę, że gracze mogą grać nawet w skórki, bukmacher CS: GO jest tutaj, aby pozostać.

CS:GO Wskazówki i triki dotyczące zakładów