Wszystko o zakładach na G2 Esports

G2 eSports, dawniej Gamers2, to europejska franczyza eSportowa, która bierze udział w kilku turniejach i wydarzeniach eSportowych. Organizacja ma siedzibę w Berlinie w Niemczech. Została założona w lutym 2014 roku przez profesjonalnego gracza League of Legends, Carlosa Rodrigueza Santiago oraz inwestora, Jensa Hilgersa. Gamers2 zostało przemianowane na G2 eSports w październiku 2015 roku.

Organizacja zadeklarowała również swoje podstawowe wartości, takie jak kreatywność, determinacja, ambicja, innowacyjność, trafność i wizję stania się globalną marką rozrywkową zbudowaną na eSportach.

Wszystko o zakładach na G2 Esports
Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Składy drużyn G2 eSports

Organizacja ma osiem najlepsze drużyny e-sportowe, z których każdy ma jednych z najlepszych profesjonalnych graczy e-sportowych na świecie. Drużyny G2 eSports grają w kilka gier, w tym League of Legends, Hearthstone, Rainbow Siege Six, Rocket League, iRacing, Halo Infinite, Fortnite i Counter-Strike: Global Offensive. G2 eSports miało kilka innych dywizji, które zostały przerwane z różnych powodów. Dywizje były dla Call of Duty, Clash Royale, Overwatch, Heroes of the Storm, Paladins i PlayerUnknown's Battlegrounds.

Każdy z zespołów e-sportowych G2 skupia się tylko na jednej grze e-sportowej. W skład zespołu Counter-Strike: Global Offensive wchodzą Nikola Kovac, Aleksi Virolainen, Ilya Osipov, Nemanja Kovac i Audric Jug. Zespół miał w zeszłym roku wskaźnik wygranych 63%, co jest imponujące, biorąc pod uwagę, jak trudna jest konkurencja w grze.

W skład zespołu League of Legends G2 eSports wchodzą Marcin Jankowski, Raphael Crabbe i Dylan Falco. W zeszłym roku zespół miał dość niski wskaźnik wygranych, ale teraz ma się odbić w tym roku. Zespół G2 eSports Rainbow Six składa się z Niclasa Mouritzena, Juhani Toivonena, Daniela Romero, Joonasa Sovolainena i Fabiana Hailstena. Zespół Valorant ma Avova, Nukkye, Hoody, Meddo, m1xwell i Pipson. Zespół Rocket League tworzą JKnaps, Atomic i Chicago. Graczami Fortnite są jahq, Letshe, Jelty, Mackwood, Ajerss i Smqcked. Zespół Halo Infinite składa się z Sabinatera, Tuska, Str8 Sick i Gilkeya.

Gracze G2 eSports pochodzą z kilku różnych krajów, większość z nich ma siedzibę w Europie. Składy zespołów również zwykle zmieniają się regularnie, aby organizacja zapewniała zespołom większe szanse na dobre wyniki.

Partnerzy G2

G2 eSports ma zróżnicowaną listę partnerów. Organizacja bardzo ściśle współpracuje z partnerami, aby zapewnić jak najlepsze wrażenia z e-sportu i rozrywkę. Partnerami są między innymi firmy bukmacherskie, firmy zajmujące się portfelami cyfrowymi i usługi przesyłania strumieniowego. Inne firmy mogą nadal zostać partnerami dzięki szybkiemu i prostemu procesowi opisanemu na Oficjalna strona G2 eSports.

G2 eSports najsilniejsze gry

League of Legends

G2 eSports ma jeden z najlepszych składów drużyn e-sportowych dla League of Legends który kiedykolwiek powstał w Europie. Dzięki temu zespół radzi sobie ostatnio dobrze. Oprócz wydajności, gracze G2 są znani z tego, że zapewniają fanom dobrą rozrywkę. Ich sukces można przypisać charakterowi rozgrywki i innowacyjnym strategiom, które stosują, które zawsze trzymają fanów w napięciu.

Counter Strike globalna ofensywa

ten CS: GO zespół składa się z nowych i starych gwiazd, łącząc szerokie umiejętności i doświadczenie, aby osiągać znakomite wyniki w większości turniejów, w których biorą udział. Niektóre z turniejów pierwszego poziomu, w których drużyna radzi sobie dobrze, obejmują Blast Premier i ESL Pro League.

Liga Rakietowa

Liga Rakietowa to kolejna gra, w której G2 eSports konsekwentnie dostarcza, zwłaszcza w ostatnich czasach. Zespół zazwyczaj wykorzystuje wykalkulowaną koordynację, ale z ognistą agresją, która okazała się bardzo skuteczna. Ostatni najwyższy występ miał miejsce w styczniu 2022 roku, kiedy wygrali jesienne wydarzenie regionalne RLCS 2.

Rainbow Six Siege

Dominowały drużyny G2 eSports Rainbow Six Siege eventy i turnieje od dłuższego czasu, biorąc udział w najbardziej uznanych turniejach. Niektóre z ostatnich najlepszych występów obejmują wygranie Ligi Europejskiej i Ligi GSA.

Dlaczego G2 eSports jest popularny?

Drużyna G2 eSports cieszy się światową popularnością, zwłaszcza wśród graczy. Większość obstawiających e-sporty zwykle stawia na drużynę, szczególnie w przypadku gier wymienionych powyżej jako ich najsilniejsze. Głównym powodem popularności zespołu w kręgach hazardowych jest to, że konsekwentnie osiąga dobre wyniki na najwyższym poziomie. Oznacza to, że gracze mogą niezawodnie obstawiać wygraną drużyny i mają duże szanse na powodzenie zakładów.

G2 eSports ma również bardzo obszerną stronę internetową, która jest zwykle regularnie aktualizowana. Oznacza to, że gracze mogą łatwo i wygodnie znaleźć informacje dotyczące zespołu. Gracze mogą wykorzystywać te informacje do podejmowania decyzji dotyczących zakładów. To sprawia, że zespół jest bardziej popularny niż wiele innych, że gracze mają trudności z dostępem do swoich danych. Informacje o G2 eSports są zazwyczaj udostępniane również przez miliony jego fanów.

Innym powodem, dla którego G2 eSports jest popularny wśród graczy, jest to, że większość stron z zakładami eSports obejmuje swoje rynki zakładów. Oznacza to, że gracze mogą łatwo znaleźć rynki zakładów dla zespołu. Muszą tylko wybrać odpowiednią witrynę bukmacherską.

Innym oczywistym powodem jest to, że rozgrywka zespołu jest zazwyczaj zabawna. Gracze mogą cieszyć się transmisją strumieniową meczów po obstawieniu, aby cieszyć się wartością rozrywkową. Gracze mogą nawet rozważyć obstawianie zakładów na żywo, ponieważ lubią oglądać mecze.

Nagrody i wyniki G2 eSports

Nagrody e-sportowe 2020

G2 eSports zdobyło tytuł Organizacji Roku eSports w konkursie E-sports Awards 2020. Było to jedno z największych osiągnięć zespołu, które nastąpiło po długim roku imponujących występów we wszystkich eSportach. Założyciel organizacji zdobył również podczas tego samego wydarzenia nagrodę Osobowości Roku E-sportu.

To jeszcze bardziej ułożyło się na liście osiągnięć zespołu w tym roku. Organizacja została nominowana na dziesięć innych stanowisk, co wskazuje, jak dobrze radziła sobie w tym roku. Wydarzenie odbyło się online z oczywistych powodów, ale to nie powstrzymało fanów G2 eSports na całym świecie od świętowania tego osiągnięcia.

Wyniki G2 eSports

Każda z ośmiu dywizji zespołów G2 eSports miała kilka imponujących występów w ciągu roku. Z biegiem lat zlikwidowano dywizje o niezbyt imponujących wynikach, pozostawiając organizację silniejszą i lepszą. Poniżej przedstawiamy kilka wyjątkowych występów drużyn G2 eSport, które zapewniły zespołowi miejsce wśród najpopularniejszych drużyn e-sportowych.

Counter Strike globalna ofensywa

Drużyna G2 eSports CS: GO wygrała 2017 DreamHack Otwarte wycieczki i DreamHack Masters Malmo. Wygrał także ESL Pro League Season 5 i eSports Championship Series 1. Najlepsze występy w grze przyniosły zespołowi ponad 3,3 miliona dolarów.

League of Legends

Drużyna G2 eSports League of Legends wygrała letnie mistrzostwa LEC 2020, wiosenne mistrzostwa LEC 2020, Mid Season Invitational 2019, wiosenny split LEC 2019, EU LCS Spring 2017 i promocję LCS 2015. To jedne z dziesiątek innych trofeów, które zdobyła drużyna. Są też setki innych turnieje w którym G2 eSports zajęło drugie lub trzecie miejsce, co nadal jest imponującym występem.

Rainbow Six Siege

Najlepsze wyniki zespołu Rainbow Six Siege obejmują wygranie Ligi Europejskiej 2020, Ligi GSA 2020 i Sześć Zaproszenia 2019. Inne najlepsze występy, o których warto wspomnieć, to: Major 6 sierpnia 2020 r., Sezon 1 Ligi Europejskiej, European Open Clash i Sezon 11. Pro League

Valorant

Wyniki zespołu G2 eSports Valorant są bez wątpienia jednym z najbardziej imponujących ze wszystkich działów organizacji. Wygrał kilka Valorant Ignition Series, w tym Blast Twitch Invitational, LVL Clash 2, Allied E-sports Odyssey, Vitality European Open, WePlay Invitational i Mandatory.gg Cup. Ostatni szczytowy występ miał miejsce w 2021 roku na Stage 3 Masters w Berlinie.

Liga Rakietowa

G2 eSports Rocket League posiada najnowsze trofeum dla zespołu, zdobyte w styczniu 2022 za zwycięstwo w RLCS Winter NA Regional Event 2. Inne najlepsze występy są w turniejach, takich jak RLCS Season X, Astronauts Star Circuit s1, Rocket League Championship Series Season 9 , DreamHack Pro Circuit 2019 i Mistrzostwa Świata w 7. sezonie RLCS.

Najlepsi i najpopularniejsi gracze G2 eSports

Marcin Jankowski

Marcin, popularnie znany jako Jankos, to polski zawodnik urodzony w 1995 roku. Gra w League of Legends jako Jungler. Jankos zarobił około 492 000 $ od czasu, gdy był aktywny i pomógł drużynie wygrać kilka turniejów. Zdobył kilka nagród, w tym dwa tytuły MVP. Był także pierwszym graczem, który wygrał ponad 300 meczów w Mistrzostwach Europy League of Legends.

Kenny Schrub

Kenny Schrub, lepiej znany jako Kennys, gra w Counter-Strike: Global Offensive dla zespołu G2 eSports. Francuz urodził się w 1995 roku. Przed dołączeniem do G2 eSports grał w kilku innych zespołach, co oznacza, że dołączył do zespołu z dużym doświadczeniem. Zdobył kilka nagród, a jednym z jego głównych osiągnięć jest tytuł Gracza Roku w e-sporcie The Game Awards.

Rasmus Winther

Rasmus jest popularnie znany jako Caps. Odgrywa rolę środkowej linii w grze League of Legends. Duński gracz zaczął grać zawodowo w 2016 roku, ale dołączył do G2 eSports przed sezonem 2019. Został MVP Mistrzostw Europy League of Legends w 2020 roku.

Ben McMillan, popularnie znany jako CTZN, to brytyjski profesjonalny gracz eSports specjalizujący się w grze Rainbow Six Siege. CTZN zdobył tytuł MVP w swoim pierwszym wydarzeniu poziomu 1 w R6.

Gdzie i jak obstawiać G2 Esports?

Gdzie postawić na G2 Esports

Witryny z zakładami e-sportowymi online oferują najłatwiejszy sposób na obstawianie G2 eSports. Setki witryn bukmacherskich oferują zakłady bukmacherskie na większość turniejów, w których zwykle uczestniczy G2 eSports. Gracze muszą wybrać jedną z takich witryn bukmacherskich i zarejestrować się zgodnie z wymaganiami dostawcy zakładów.

Wybierając witrynę bukmacherską, gracze muszą wziąć pod uwagę kilka kwestii, aby uzyskać najlepszą platformę zakładów eSports. Wybrana strona z zakładami odgrywa kluczową rolę w określaniu doświadczenia gracza z obstawianiem.

Przykłady rozważań obejmują licencjonowanie, dostępne metody płatności i oferty bonusowe. Prostym sposobem na to jest sprawdzenie renomowanej witryny rankingowej, która zawiera listę najlepszych witryn z zakładami eSports. Witryna rankingowa może dostarczyć przydatnych informacji i sugestii dotyczących wyboru odpowiedniej strony internetowej zgodnie z indywidualnymi potrzebami.

Jak obstawiać G2 Esports

Gracze muszą najpierw wpłacić środki na swoje konta bukmacherskie, których użyją do obstawiania zakładów. Większość witryn bukmacherskich oferuje kilka Metody Płatności, umożliwiając graczom wybór najdogodniejszego dla nich. Następnym krokiem jest wybór meczu G2 eSports i odpowiedniego rodzaju zakładu do postawienia. Warto zauważyć, że różne rynki zakładów mają różne kursy.

Co więcej, każdy gracz, który chce wygrać, powinien zawsze obstawiać najlepsze drużyny e-sportowe G2. Oprócz skupienia się na słynnym zespole e-sportowym, który zapewnia najwyższy poziom, odpowiedzialny hazard jest nieoceniony w czerpaniu przyjemności z gry.

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak