Postaw na Six Invitational 2024

Six Invitational firmy Ubisoft wyrobił sobie markę w światowych turniejach e-sportowych. Coroczne profesjonalne turnieje e-sportowe Rainbow Six Siege przyciągają najlepszych graczy na świecie. Z siedzibą w Montrealu, gdzie Ubisoft pracuje nad rozwojem gry, turniej gości drużyny, które rywalizują w mistrzostwach przypominających mistrzostwa świata.

W 2021 r. organizatorzy wydarzenia przełożyli konkurs z powodu zamknięcia granic we Francji. Zaplanowany na 2022 rok w Paryżu z powodu trwającej pandemii, gracze konkursu spotkają się w Palais Brongniart. Ze względów bezpieczeństwa wydarzenie nie będzie miało publiczności. Jako pierwsze duże wydarzenie od 2020 roku, organizatorzy Rainbow Six przewidują dużą oglądalność online.

O Six InvitationalRainbow Six SiegeTryby gry R6PopularnośćGdzie i jak postawić na Six Invitational?
Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter

O Six Invitational

Zebranie 19 drużyn do rywalizacji w międzyregionalnym turnieju z podwójną eliminacją. Organizatorzy imprezy zwiększyli liczbę meczów turniejowych. Drużyny są podzielone na dwie grupy według rozstawienia. Uczestnicy rozegrają łącznie 81 meczów podzielonych na cztery regiony na scenie. Najlepsze 8 drużyn z każdej grupy przechodzi do play-offów.

Gracze turniejowi otrzymują wsparcie od globalnych fanów Rainbow Six Siege i społeczności z całego świata. Społeczności przyczyniają się do przepustki bojowej, która pomaga osiągnąć maksymalną pulę nagród w wysokości 3 000 000 $. Pieniądze z nagród są rozdzielane w procentach. Drużyny zajmujące pierwsze miejsce wygrywają milion dolarów lub 33,3 procent puli nagród. Drugie miejsce wygrywa 450 000 dolarów lub 15 procent. Trzecie miejsce wygrywa 240 000 $ lub 8 procent. Drużyny zajmujące dziewiętnaste i dwudzieste miejsce wygrywają 30 000 $ lub 1 procent puli nagród.

Konkurując w konfiguracji komputerowej opartej na sieci LAN, zespoły podlegają surowym wymogom sanitarnym. Six Invitational współpracuje z ACEPS, agencją zdrowia i bezpieczeństwa oraz ISMA, agencją pomocy medycznej, aby zapewnić bezpieczeństwo graczom. Rząd we Francji współpracuje również z organizatorami wydarzeń w celu wdrożenia bezpiecznego, kontrolowanego środowiska, zgodnego z wytycznymi określonymi przez władze lokalne i agencje zdrowia.

Rainbow Six Siege

Strzelanka FPS Rainbow Six Siege gra umożliwia udział różnym operatorom w każdej lidze e-sportowej. Gracze kontrolują wirtualnych operatorów różnych narodowości, gadżetów i broni. Przy asymetrycznej strukturze zespoły mogą nie mieć równych umiejętności. Jednostki antyterrorystyczne w grze nazywane są FBI SWAT i ratują amerykańskich zakładników.

Wśród obrońców i atakujących są także niemiecki GSG-9, brytyjski SAS, francuski GIGN i rosyjski Specnaz. Każda jednostka zawiera dla operatorów. Gracze mogą rekrutować operatora z możliwością wyboru wyposażenia i umiejętności. Wybór nowych operatorów następuje na początku rundy. Zakupy w grze umożliwiają operatorom kupowanie kredytów na przedmioty kosmetyczne, szybsze zdobywanie operatorów lub broni.

Po rozpoczęciu rundy atakujący wybierają punkty odrodzenia do rozpoczęcia ataku, a obrońcy decydują również o strategii obrony. Podczas krótkich przygotowań atakujący kontrolują drony w celu przeszukiwania map w celu wyszukania operatorów opozycji, rozstawników, celów i pułapek. Mapy umożliwiają walkę w zwarciu, umożliwiając odrodzenie się dopiero po zakończeniu rundy.

Gracze, których postacie giną podczas gry, mogą skorzystać z trybu wsparcia, aby uzyskać dostęp do dronów i kamer bezpieczeństwa oraz poinformować swoją drużynę o działaniach i lokalizacjach wroga. Mecze towarzyskie trwają cztery minuty, a mecze rankingowe trzy minuty. Praca zespołowa jest niezbędna dla graczy R6, aby pokonać drużynę przeciwną. Komunikując się z każdym graczem zespołowym, członek zespołu może w pełni wykorzystać swoje umiejętności i zrealizować cel.

W trybie widza gracz może obserwować różne kąty meczu. W rzeczywistości gra kładzie duży nacisk na niszczenie środowiska. Gracze niszczą konstrukcje materiałami wybuchowymi lub kulami. Po zniszczeniu otoczenia drużyna może zyskać przewagę nad wrogiem. Gracze, którzy wykorzystują w grze kreatywność i strategię, są w stanie lepiej poruszać się po systemie. Funkcje gry obejmują system penetracji, który zadaje mniej obrażeń wrogowi, gdy pociski przechodzą przez konstrukcje.

Drużyny broniące mogą wzmacniać mury i używać tarcz do ochrony. Jednak wróg może przełamać lub zniszczyć te zabezpieczenia za pomocą materiałów wybuchowych i innych gadżetów. Na mapach obrońcy używają pułapek, w tym drutu kolczastego. Gracze mogą wskakiwać na linie przez okna, niszczyć podłogi i urządzać zasadzki na drużynę przeciwną. Granaty i ładunki to cenne narzędzia niszczenia, które są ograniczone w każdej rundzie.

Tryby gry R6

Na początku gracze mają do wyboru 11 map i 5 trybów przed startem. Dodatkowa zawartość do pobrania obejmuje łącznie 20 map do gry. Tryby rozgrywki obejmują następujące funkcje:

 • Zakładnik: Atakujący biorą obrońców jako zakładników w trybie wieloosobowym. Obrońcy starają się skutecznie udaremnić grę atakujących, eliminując każdego operatora w drużynie przeciwnej lub broniąc zakładników w czasie gry. Jeśli zakładnik zginie, drużyna atakująca wygrywa rundę.
 • Bomba: W trybie Bomb atakujący muszą znaleźć i rozbroić jedną z dwóch bomb. Aby odnieść zwycięstwo, obrońcy są odpowiedzialni za zabicie napastników lub zniszczenie rozbrajacza bomb. Nawet jeśli obrońcy zabiją wszystkich atakujących, muszą zniszczyć rozbrajacz, jeśli został już podłożony.
 • Powierzchnia: W trybie strefy bezpiecznej obrońcy chronią pomieszczenie z kontenerem zagrożenia biologicznego, gdy atakujący próbują walczyć i zabezpieczyć kontener. Pod koniec trybu atakujący zdobywają pojemnik z zagrożeniem biologicznym lub wszyscy gracze jednej drużyny giną w grze.
 • Taktyczny: Ten tryb pozwala graczom oznaczać przeciwników i widzieć członków drużyny przez ściany. Kładąc duży nacisk na pracę zespołową i realizm, usuwa funkcje wyświetlania przeziernego.
 • Trening: W grach solo lub w trybie wieloosobowym maksymalnie pięciu graczy działa jako obrońcy lub atakujący, walcząc z falami przeciwników sterowanych sztuczną inteligencją w różnych trybach, w tym Zakładnik, Bomba i Eliminacja.
 • Wybuch: Przez ograniczony czas w Operacji Chimera rywalizowały ze sobą trzyosobowe drużyny. Jeden zespół to zarządzana przez sztuczną inteligencję ludzka mutacja zarażona obcym pasożytem. W tym trybie gracze muszą pokonać trudności, takie jak przyjacielski ogień na trudniejszej z dwóch trudności trybu.

Popularność

O popularności gry świadczy fakt, że Sześć turniejów e-sportowych na zaproszenie to jedno z najpopularniejszych wyszukiwanych haseł w Internecie, z milionami obstawiającymi turnieje e-sportowe. Jeśli chodzi o widzów, przychody i popularność zakładów, Six Invitational zajmuje wysoką pozycję. Ponieważ gra jest na scenie bukmacherskiej od lat, turniej jest konkurencyjny z niektórymi głównymi turniejami e-sportowymi na rynku.

Od samego początku kreatywne tryby gry i współpraca zespołowa podbiły serca graczy na całym świecie. W ciągu zaledwie dwóch lat, pierwsze wydarzenie Six Invitational w Montrealu w Kanadzie w 2017 roku pomogło zwiększyć popularność gry. Pula nagród w wysokości 100 000 dolarów wystarczyła, aby napędzać sukces gry. W następnym roku pula nagród była jeszcze wyższa i wyniosła 500 000 USD, a do 2019 r. wzrosła czterokrotnie do 2 mln USD. Z łączną pulą 3 milionów dolarów na turniej 2022, szczęśliwy zwycięzca imprezy wraca do domu z milionem nagród.

Zwycięskie zespoły i największe momenty Six Invitational

Jak dotąd organizatorzy spodziewają się, że turniej 2022 będzie jednym z najlepsze turnieje e-sportowe. Zainteresowanie jest napędzane rosnącą popularnością gry i milionami nagród. Niektóre z najpopularniejszych drużyn to SSG, Penta, G2, cTm i Elevate, którzy są mistrzami. Elevate i cTm faktycznie wygrały 2017 Invitationals, podczas gdy G2 i Empire konsekwentnie odnoszą sukcesy w pokonywaniu konkurencji w najlepszych turniejach e-sportowych.

Gdzie i jak postawić na Six Invitational?

Nauka obstawiania w turniejach e-sportowych jest trudna. Obstawiający muszą znaleźć renomowaną internetowe strony z zakładami e-sportowymi z korzystnymi kursami Six Invitational na zakłady. Wyszukiwanie online i przeglądanie recenzji aktualnych bukmacherów może pomóc nowym graczom w podjęciu świadomej decyzji o tym, gdzie obstawiać.

Niektóre z najpopularniejszych platform bukmacherskich oferują:

 • Szybkie zakłady
 • Różne opcje płatności
 • Korzystne kursy
 • Świetna obsługa klienta
 • Hojne bonusy
 • Łatwe w nawigacji strony internetowe
 • Proste interfejsy
 • Lista turniejów e-sportowych

Gdy gracz wybierze witryny z zakładami e-sportowymi online, aby obstawiać główne turnieje e-sportowe, może przejrzeć opcje zakładów i kursy, aby wybrać rodzaj zakładu. Po wybraniu konkretnego meczu, badanie statystyk pomoże w wybór najlepszych drużyn. Czas postawić zakład. Po zakończeniu meczu lub turnieju bukmacher poinformuje właściciela konta bukmacherskiego o wygranej.

Six Invitational to jeden z największych turniejów e-sportowych na świecie. Turniej z pulą nagród w wysokości 3 milionów dolarów jest najlepszą reklamą gry Ubisoft Six Siege. Popularność gry stale rośnie, dzięki światowej rzeszy fanów, którzy logują się online, aby grać i oglądać zawodowców podczas popularnych meczów. W ciągu zaledwie kilku lat Invitational stało się jednym z najpopularniejszych wydarzeń w sieci, przyciągającym widzów z całego świata, by cieszyli się, że zespoły zabijają lub giną w zabawie dowcipu.

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
O

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak

Aktualności

5 najlepszych turniejów zakładów e-sportowych 2022
2022-12-08

5 najlepszych turniejów zakładów e-sportowych 2022

Esporty się rozwijają, a na rynkach zakładów pojawia się coraz więcej zawodów i gier. Nic dziwnego, że rośnie popularność zakładów na e-sporty, biorąc pod uwagę, jak popularne stały się zawody sportowe w ostatnich latach.