Wszystko o zakładach na FaZe Clan

FaZe Clan, wcześniej znany jako FaZe Sniping, to firma e-sportowa z siedzibą w Los Angeles, założona w 2010 roku. Może pochwalić się konkurencyjnymi drużynami w szerokiej gamie tytułów, w tym Rocket League, Counter-Strike: Global Offensive (CS: GO), FIFA, Halo, Valorant, Tom Clancy's Rainbow Six Siege, Fortnite, Call of Duty i PUBG: Battlegrounds. Ta czołowa drużyna e-sportowa dołączyła do świata gier jako drużyna Call of Duty składająca się z Jeffa „House Cat” Emanna, Bena „Resistance” Christensena i Erica „CLlipZ” Rivery.

Następnie ci gracze znaleźli się w gronie najlepszych snajperów Call of Duty: Modern Warfare 2, co przyciągnęło wiele uwagi, ponieważ gra była jeszcze w powijakach. Popularność tej organizacji wzrosła jeszcze bardziej, kiedy podpisała kontrakt z Tedem „Fakie”

Wszystko o zakładach na FaZe Clan
Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter

Gracze klanu FaZe

W porównaniu z innymi drużynami e-sportowymi, FaZe Clan był daleki od zwyczajności. Jego treści na YouTube były bardziej zabawne dla fanów niż prezentowanie umiejętności graczy podczas turniejów. Ten aspekt znacznie zwiększył liczbę obserwowanych w mediach społecznościowych. W 2012 roku kanał FaZe Clan na YouTube trafił do 1 miliona subskrybentów. W chwili pisania tego artykułu zyskał 7,69 mln więcej subskrybentów i 1 141 865 761 wyświetleń.

Dziś FaZe Clan jest domem dla ponad 90 sportowców e-sportowych. Wszyscy są wyjątkowo utalentowani w graniu w różne gry wideo i tworzeniu najwyższej jakości treści do gier.

Zapoznaj się z tym obszernym zestawieniem aktualnej aktywnej listy FaZe Clan na podstawie niektórych tytułów, w które grają ci gracze:

Counter Strike globalna ofensywa

 • rain (Norwegia), broky (Łotwa), Twistzz (Kanada), ropz (Estonia), karrigan (Dania), olofmeister (Szwecja), RobbaN (Szwecja) - główny trener, innersh1ne (Rosja) - asystent trenera

Fortnite Battle Royale

 • Megga (Stany Zjednoczone), Nate Hill (Stany Zjednoczone), Dubs (Stany Zjednoczone), Bizzle (Stany Zjednoczone), Mongraal (Wielka Brytania), Martoz (Holandia), Cented (Kanada)

Valorant

 • Babybay (US), supamen (US), POACH (US), dicey (US), POISED (Kanada), jdm (US) – główny trener, zeck (US) – asystent trenera

Rainbow Six Siege

 • cameram4n (Brazylia), soulz (Brazylia), Bullet1 (Brazylia), Astro (Brazylia), cyb3r (Brazylia), Ramalho (Brazylia) – główny trener

Liga Rakietowa

 • Allushin (Kanada), AYYJAYY (USA), Firstkiller (USA), Moopy (USA) – główny trener

PUBG: Pola bitwy (PC)

 • Aitzy (Rosja), D1gg3r1 (Finlandia), Fexx (Wielka Brytania), Gustav (Dania), Didz (Kanada) - główny trener

PUBG: Pola bitew (urządzenia mobilne)

 • Vintorez (Tajlandia), Korpaii (Tajlandia), sOup77 (Tajlandia), TonyK (Tajlandia), BulShark (Tajlandia), MR5 (Tajlandia), MaFia (Tajlandia) - Główny Trener

FIFA

 • Tass (Wielka Brytania), Jas (Wielka Brytania)

FIFA Online

 • Michael04 (Tajlandia), TDKeane (Tajlandia), JubJub (Tajlandia)

Czasami FaZe Clan może wprowadzić jednego lub dwóch wyjątkowo uzdolnionych graczy jako rezerwowych, aby uzupełnić swoje składy, jeśli konkretni członkowie zespołu są niedostępni do udziału najważniejsze wydarzenia e-sportowe. Może to wynikać z różnych przyczyn, takich jak komplikacje wizowe i zawieszenia.

Najmocniejsze gry FaZe Clan

Sprawdź tytuły, w których gracze FaZe Clan są najmocniejsi:

CS: GO

W 2022 roku FaZe Clan znalazł się na szczycie światowego rankingu CS: GO, pokonując Natus Vincere. Ta wieloosobowa strzelanka FPS została pierwotnie wydana w sierpniu 2012 roku i jest czwartym tytułem z serii Counter-Strike firmy Valve. Można w nią grać na wielu platformach, takich jak Microsoft Windows, macOS, Play Station 3, Linux i Xbox 360.

Call of Duty

Niektórzy członkowie FaZe wykazali się również niezwykłymi umiejętnościami grania w tę popularną serię gier wideo FPS. Ta firma ma zespoły rywalizujące w różnych tytułach, w tym Call of Duty: Warzone, Call of Duty: Infinite Warfare, Call of Duty: Black Ops 2, Call of Duty: Ghosts, Call of Duty: WWII oraz Call of Duty: Advanced Warfare.

Fortnite

Fortnite zasługuje na to, aby znaleźć się w puli najsilniejszych tytułów FaZe, ponieważ jego członkowie zgarnęli ponad 2 miliony dolarów, grając w konkurencyjną grę. Epic Games wydało tę grę Battle Royale w 2017 roku na wiele platform, w tym macOS, Windows, iOS, Android oraz PlayStation 4 i 5.

PUBG: Pola bitwy

Kolejną z najlepszych gier FaZe jest PUBG: Pola bitwy. Ta firma ma składy na komputery i urządzenia mobilne z konkurencyjnymi graczami, którzy do tej pory uczestniczyli w ponad 45 turniejach.

Dlaczego FaZe Clan jest popularny?

FaZe bez wątpienia zasłużyło na swoje miejsce na liście najpopularniejsze drużyny e-sportowe. Wielu graczy lubi obstawiać, ponieważ jego członkowie odważyli się na ponad 10 gier, co oznacza, że nie ograniczają się do obstawiania tylko jednego tytułu.

Poza tym ta organizacja e-sportowa stała się dość dominującą drużyną, której celem jest bycie najlepszym. Jej gracze zabłysnęli na wielu lokalnych i międzynarodowych turniejach hazardowych, w wielu z nich zajmując pierwsze miejsce.

Coś innego, co czyni FaZe Clan niezwykle atrakcyjnym dla graczy, to jego inkluzywność. Na początek jego członkowie są od 20+ kraje, łącznie z:

 • Stany Zjednoczone
 • Francja
 • Szwecja
 • Kanada
 • Francja
 • Belgia
 • Słowacja
 • Wielka Brytania
 • Portugalia
 • Kazachstan
 • Hiszpania
 • Korea

Ponadto w 2019 roku FaZe Clan zaimponował wielu ludziom w świecie gier wideo, podpisując kontrakt z pierwszą kobietą, Soleil „Ewok” Wheeler (zanim ujawniła się jako osoba transpłciowa). Miała wtedy zaledwie 13 lat, co pokazuje oddanie tej drużynie pielęgnowaniu młodych talentów gamingowych.

Co więcej, ten zespół jest ulubieńcem wielu zapalonych graczy e-sportowych, ponieważ dostępne są niezliczone strony bukmacherskie FaZe Clan. Daje im to szansę na odkrycie jak największej liczby tych bukmacherów, dopóki nie znajdą takiego, który spełni ich oczekiwania.

Nagrody i wyniki FaZe Clan

Nikt nie może zaprzeczyć, że FaZe należy dziś do najlepszych drużyn e-sportowych na konkurencyjnej scenie gier. Chociaż jeszcze nie zdobył nagrody, zdobył najwyższe miejsca w niezliczonych mistrzostwa e-sportowe. Sprawdź niektóre z niesamowitych wyników tego zespołu w różnych tytułach.

R6

FaZe zajęła trzecie miejsce na Sześć Zaproszenia 2022. Na Six Sweden Major 2021 zajął pierwsze miejsce i wrócił do domu z 200 000 $. Jego skład Rainbow Six pokonał takie drużyny jak Ninjas in Pyjamas, DAMWON Gaming i Rogue.

CS: GO

FaZe najdłużej rządzi światem CS: GO. 2022 jest dopiero w połowie, a już zdobył dwa trofea, dzięki zajęciu 1. miejsca w Intel Extreme Masters Season XVI i ESL Pro League Season 15.

Lista CS:GO tej firmy zajęła 1. i 2. miejsce w ponad 25 konkursach w latach 2016-2022.

FIFA Online

FaZe FIFA Lista graczy online zdobyła 70 000 $ dzięki wygraniu dwóch turniejów w 2022 roku. W 2021 roku drużyna ta zajęła 1. i 2. miejsce w czterech konkursach, w tym EACC Summer, EA Champions Cup Autumn i FIFAe Continental Cup.

Call of Duty

Z ponad dwudziestoma trzema najlepszymi miejscami w latach 2020-2022, lista FaZe Call of Duty: Warzone zarobiła ponad trzysta tysięcy dolarów dzięki rozgrywce konkurencyjnej. Na przykład ta drużyna zdobyła pierwszą nagrodę w Hitch Hide 'n' Seek (Hiders) 2022, Mountain Dew Showdown (2021), Twitch Rivals: Doritos Bowl | Warzone (2021) i World Series of Warzone 2021 (Captains Cup (NA Duos)).

PUBG: Pola bitwy

FaZe zajęło 3. miejsce na PCS6: Europe 2022, przynosząc 27 000 $. W 2021 roku znalazł się również w czołówce tego samego turnieju, zajmując 2. miejsce. Ta firma e-sportowa wzięła udział w ośmiu zawodach PUBG w 2020 roku, ale zdobyła tylko pierwsze miejsce w PCS2: Europe, Toby's Tryhard czwartek – tydzień 1 i Toby’s Tryhard czwartek – tydzień 3.

Obserwacja

FaZe było domem dla niesamowicie konkurencyjnego składu Overwatch w 2016 i 2017 roku. Ten pierwszy widział, jak rywalizował w ośmiu turniejach, zajmując pierwsze i drugie miejsce odpowiednio w czterech i trzech.

W 2017 FaZe wzięło udział w siedmiu turniejach Overwatch, ale zajęło drugie miejsce tylko w dwóch.

PUBG Mobile

Lista FaZe PUBG Mobile była dość aktywna w 2020 i 2021 roku. W tym ostatnim wypadła słabo, ale zajęła odpowiednio 1. i 3. miejsce w GamelinG Nations Cup 2020 i Suphanburi City Championship 2020.

Najlepsi i najpopularniejsi gracze FaZe Clan

Gracze FaZe Clan mają różne poziomy umiejętności, co pozwoliło im osiągnąć różne wyczyny. Oto niektórzy z najwybitniejszych członków tej słynnej drużyny e-sportowej:

Håvard „deszcz” Nygaard

deszcz jest członkiem zespołu Counter-Strike: Global Offensive FaZe Clan. W chwili pisania zarobił 896 795,87 $, grając w 112 gier CS: GO dla tej firmy i nie tylko w ramach swoich poprzednich drużyn, w tym LGB eSports i G2 Esports.

Finn „karrigan” Andersen

Podobnie jak deszcz, karrigan jest również bardzo utalentowanym graczem CS: GO. Gra w Counter-Strike, odkąd skończył 16 lat. W 2022 roku zarobił 1 153 938,78 $ w 207 turniejach gier.

Andrej „babyba” Francisty

Babybay może pochwalić się niesamowitym talentem do gier, dzięki któremu zarobił tysiące dolarów dzięki rywalizacji. Zanim dołączył do zespołu Valorant Faze Clan, był zawodowym graczem Overwatch.

Chris „Simp” Lehr

Simp zyskał również uznanie jako jeden z najlepszych członków FaZe. Odegrał ogromną rolę w sukcesie dyżurów Call of Duty Atlanta FaZe dzięki swoim licznym zwycięstwom na turniejach.

Simp wygrał ponad dziesięć lokalnych turniejów LAN przed ukończeniem 18 lat, co czyni go inspiracją dla wielu młodych graczy COD.

Gdzie i jak obstawiać Faze Clan

FaZe Clan ma profesjonalne drużyny grające w wiele gier wideo, co czyni go jedną z najlepszych drużyn e-sportowych do obstawiania. Gracze zainteresowani obstawianiem muszą najpierw przeszukać internet w poszukiwaniu najwyższego w rankingu klanu Faze strony z zakładami e-sportowymi.

Bukmacherzy ci powinni oferować szeroki zakres rynków, takich jak większość zabójstw, outright, handicap, spread punktów, moneyline i zakład MVP/najlepszy gracz. Ponadto muszą zapewnić konkurencyjne kursy, aby zapewnić graczom obstawiający prawdziwe pieniądze, jak najlepiej wykorzystać to przedsięwzięcie. Kolejnym ważnym aspektem do rozważenia jest zasięg e-sportu. Podczas gdy niektórzy bukmacherzy skupiają się na głównych turniejach, w których bierze udział FaZe Clan, inni zapewniają kursy tylko na mniejsze wydarzenia.

Obstawianie zakładów na FaZe Clan jest łatwe dzięki najlepszym stronom z zakładami e-sportowymi. Gracze muszą tylko postawić na mecz, w którym grają ich gracze, i trzymać kciuki. Nie oznacza to jednak, że powinni zanurkować głową naprzód.

Początkujący gracze muszą zacząć od zbadania klanu Faze. Kim są niektórzy z najlepszych graczy tego zespołu i w jakie mecze grają? To daje im wskazówkę, na kogo warto postawić, jeśli planują postawić zakład MVP. Zbieranie bonusów jest również zalecane, aby zwiększyć swój bankroll.

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
O

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak

Aktualności

Porażka FaZe Clan na IEM Katowice 2024: donk vs f0rest
2024-02-15

Porażka FaZe Clan na IEM Katowice 2024: donk vs f0rest

FaZe Clan poniósł druzgocącą porażkę z rąk Team Spirit w wielkim finale IEM Katowice 2024. Porażka ta uniemożliwiła NEO zdobycie trofeum na własnym boisku. Zespołowi Spirit dowodził nowy supergwiazda CS2, Donk. NEO twierdzi jednak, że Donk nie jest najcięższym zawodnikiem, z jakim się mierzył.

Partnerzy FaZe Clan i SteelSeries wprowadzą ekskluzywny sprzęt do gier pod wspólną marką w Best Buy
2023-11-07

Partnerzy FaZe Clan i SteelSeries wprowadzą ekskluzywny sprzęt do gier pod wspólną marką w Best Buy

Północnoamerykańska marka e-sportu FaZe Clan nawiązała współpracę z marką urządzeń peryferyjnych do gier SteelSeries, aby wprowadzić innowacyjną gamę sprzętu do gier pod wspólną marką. Ta kolekcja obejmuje mysz komputerową, podkładkę pod mysz, zestaw słuchawkowy i klawiaturę, a wszystkie wyróżniają się kultowym logo FaZe Clan i kolorystyką. Współpraca ma na celu zaspokojenie preferencji oddanych fanów i graczy, którzy chcą dostosować się do swojej ulubionej organizacji e-sportowej.