Betsafe CS:GO Partnerzy zakładów z GODSENT

Wiadomości

2022-10-20

Betsafe stał się wyłącznym partnerem bukmacherskim Godsent po podpisaniu umowy między obiema firmami. Bukmacher stwierdził, że skupi się na CS: GO, mimo że firma składa się z profesjonalnych drużyn e-sportowych, graczy i producentów treści z dziesięciu różne gry e-sportowe, w tym League of Legends i Dota 2.

Betsafe CS:GO Partnerzy zakładów z GODSENT

Esports nabiera rozpędu w ciągu ostatnich kilku lat. Ponieważ wszystkie najważniejsze wydarzenia sportowe zostały przełożone na wiosnę, e-sporty zyskały większą ekspozycję, co zwiększyło ich atrakcyjność dla szerszej publiczności. Według Kim Ekelunda, szefa marketingu na Szwecję w Betsson Group, globalna pandemia jeszcze bardziej umocniła pozycję e-sportu.

Betsafe, jedną z najbardziej odważnych i aktywnych firm, była drużyna e-sportowawybór dla tego sponsorowania. Obie grupy uważają, że w przyszłości nastąpi znacznie większy postęp w branży esportowej. Dlatego sponsoring pomiędzy ambitnymi GODSENT i Betsafe jest namacalną ilustracją ich zaangażowania w przyszłość e-sportu.

Wpływ partnerstwa na Godsent

Umowa obejmie wszystkie planowane gry dla GODSENT z bogatą w dane, odpowiednią zawartością. Zainteresowanie nieendemicznych partnerów handlowych e-sportami może być wykorzystane do oceny jego rozwoju, a partnerstwo GODSENT z BetSafe szczególnie podkreśla postęp CS:GO. 

Nic dziwnego, że firma bukmacherska wybrała cenioną organizację CS: GO na swojego pierwszego partnera e-sportowego, ponieważ gra od dawna jest ulubioną wśród graczy e-sportowych.

W oświadczeniu prasowym Ludwig Sandgren, dyrektor generalny GODSENT, powiedział, że jest zachwycony, że Betsafe, ze swoją długą historią inwestowania w unikalne treści i sponsoring, zawarł z nimi to długoterminowe zobowiązanie. Betsafe jest idealnym partnerem dla GODSENT ze względu na jego ogromną ambicję. W miarę rozwoju zespołu w firmę poziomu 1 będzie odgrywać znaczącą rolę w ich Dywizja CS:GO i służyć jako doskonały partner strategiczny.

Wpływ partnerstwa na Betsafe

Jest to pierwsza umowa sponsorska Betsafe na e-sport, twierdzi firma bukmacherska. Celem partnerstwa jest ulepszenie oferty zakładów Betsafe poprzez skupienie się na współpracy między obiema stronami i aktywacjach w mediach społecznościowych. 

Ze względu na popularność wśród europejskich graczy e-sportowych przewiduje się, że firma skoncentruje się głównie na scenie CS: GO. Ponadto przez cały czas trwania partnerstwa przewiduje się produkcję materiału zza kulis.

Operator mówi również, że w aranżacji mocno kładzie się nacisk na ścisłą współpracę i zaangażowanie w mediach społecznościowych, a także świadomość marki i wsparcie finansowe. Transakcja była możliwa dzięki współpracy Godsent i dostawcy danych GRID Esports. W ramach porozumienia GRID zaoferuje szereg treści na nadchodzące konkursy Godsent.

Czy Godsent jest popularną drużyną e-sportową?

Z oddziałami Counter-Strike, Call of Duty, League of Legends i PUBG, Godsent jest dobrze znaną szwedzką profesjonalną firmą e-sportową. Pronax rozpoczął formację swojego zespołu po opuszczeniu poprzedniego Fnatic skład.

15 sierpnia 2016 roku GODSENT przejął większość poprzedniego składu, w skład którego wchodzili Jesper „JW” Wecksell, pronax, Freddy „Krimz” Johansson i Robin „flusha” Rönnquist. Stało się to w wyniku wymiany graczy w szwedzkiej scenie pro CS:GO, ponieważ Fnatic nabyło zarówno Simona „twist” Eliassona, jak i Jonasa „Lekr0” Olofssona. Math Lekr0 i KRiMZ zostały później zamienione z powrotem między Fnatic i GODSENT w kolejnej rundzie handlu.

W kwalifikacjach do 2 sezonu ELague GODSENT przegrał z Alternate atATTaX i tym samym został zdyskwalifikowany z ligi. Miejsce kwalifikacyjne offline na nadchodzące lata CS:GO Major, Major ELEAGUE z Atlanty został zapewniony po tym, jak drużyna pokonała Hellraisers w finale European Minor Championship 6 listopada 2016 roku.

Zespół zadeklarował 21 czerwca 2018 r., że na razie wstrzyma wszystkie operacje. Według GODSENT, decyzja o zamknięciu organizacji została uzgodniona przez wszystkie strony zaangażowane w jej zarządzanie i było to najlepsze rozwiązanie dla każdego interesariusza.

Osiągnięcia Godsenta

Po połączeniu ze szwedzką grupą e-sportową The Final Tribe, GODSENT wznowił działalność we wrześniu 2019 r. W listopadzie kupił skład CS:GO SMASH Esports w tym samym roku.

Godsent wygrał wiele konkursów, m.in Otwórz DreamHack Wrzesień 2021: Ameryka Północna, kiedy pokonali Extra Salt w meczu o mistrzostwo. Drużyna triumfowała również nad Gambit Youngsters w 7. sezonie LOOT.BET/CS w 2020 roku. W tym samym roku zajęli czwarte miejsce w ICE Challenge 2020.

TACO, latto, dumau, cky, adr i dead zostały zakupione przez 00 Nation od GODSENT 30 czerwca. Ponadto HEN1, który został podpisany w marcu, został zwolniony. Jedynym graczem zespołu CS:GO w tej chwili jest Bruno „b4rtiN” Câmara. W styczniu 2021 przejęto brazylijczyka. Zawodnik będzie nadal pomagał drużynie odnosić sukcesy, ponieważ wyróżnił się w kilku innych zawodach. 

B4rtiN triumfował w wielu konkursach, w tym w DreamHack Open: Ameryka Północna, wrzesień 2021 i ESEA Cash Cup: Ameryka Północna, lato 2021 #2.

Aktualności

Podstawy zakładów na e-sporty
2022-12-01

Podstawy zakładów na e-sporty

Wiadomości