Wszystko o Age of Empires Betting Odds

Jeśli grałeś w gry FPS przez całe życie, prawdopodobnie nie słyszałeś o tej grze. Jednak zdziwiłbyś się, słysząc, że Age of Empires to bardzo popularna gra wideo. Age of Empires ma również własną scenę e-sportową, w której regularnie odbywają się wydarzenia e-sportowe.

Kolejną rzeczą, która może Cię zaskoczyć, jest to, że zakłady Age of Empires są również bardzo popularne. Jeśli Ty też chcesz wziąć udział w obstawianiu Age of Empires, musisz dowiedzieć się więcej o kursach na Age of Empires. Na szczęście dla Ciebie, kursy bukmacherskie Age of Empires są tym, co wyjaśnimy tutaj szczegółowo.

Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Wszystko, co musisz wiedzieć o kursach bukmacherskich w Age of Empires

Możesz pomyśleć, że nie musisz się uczyć o kursach Age of Empires, ponieważ proces obstawiania jest dość prosty. Do pewnego stopnia miałbyś rację, ponieważ Zakłady na Age of Empires lub jakikolwiek inny rodzaj zakładów na e-sporty jest w swej istocie dość prosty.

Weźmy za przykład mecz e-sportowy pomiędzy TheViper i DauT. Powiedzmy, że masz silne przekonanie, który zawodnik wygra mecz.

Wybierasz bukmachera i stawiasz trochę pieniędzy na gracza, który Twoim zdaniem najprawdopodobniej wygra. Jeśli masz rację co do wyniku, wygrywasz trochę pieniędzy do swojego zakładu. Jeśli jednak się mylisz, tracisz kwotę zakładu. Wydaje się to proste.

Cóż, to tylko podstawowe wyjaśnienie działania zakładów. Z tego wyjaśnienia nie będziesz wiedzieć, jaką konkretną kwotę otrzymasz w zamian za wygraną, i nie będziesz w stanie odgadnąć, jakie są szanse na konkretne wyniki meczu, który faktycznie ma miejsce.

Jednak obie te rzeczy można wyjaśnić kursami zakładów. Z tego powodu musisz dowiedzieć się więcej o kursach na zakłady Age of Empires, zanim zaczniesz obstawiać wydarzenia e-sportowe Age of Empires, takie jak Złota Liga.

Objaśnienie kursów na Age of Empires

Jak wspomnieliśmy powyżej, kursy na zakłady Age of Empires zawierają dwa ważne szczegóły dotyczące wyniku meczu lub wydarzenia Age of Empires. Po pierwsze, kursy na zakłady w Age of Empires podają dokładny zwrot, jaki uzyskasz, umieszczając określoną kwotę.

Dlaczego to jest pomocne? Cóż, jeśli znasz dokładny zwrot, jaki otrzymasz za kwotę, którą obstawiasz, będziesz miał lepsze pojęcie o tym, czy ryzyko jest warte zwrotu. Na przykład, jeśli zakład jest bardzo ryzykowny, a dostaniesz tylko 20 $ zwrotu za postawienie 100 $, możesz tego nie robić. Jeśli jednak zakład nie jest aż tak ryzykowny, a za postawienie 100 dolarów dostajesz 70 dolarów, możesz się na to zdecydować.

Drugą ważną rzeczą, którą kursy bukmacherskie Age of Empires mówią o wyniku, jest prawdopodobieństwo jego wystąpienia. Wiedza o prawdopodobieństwie wystąpienia zdarzenia jest również pomocna w ustaleniu, czy warto podjąć ryzyko, czy nie.

Obie te rzeczy są kluczowymi informacjami. Aby jednak uzyskać te informacje, musisz wiedzieć, jak czytać rodzaje nieparzystych formatów, które są wyjaśnione w następnej sekcji.

Rodzaje zakładów e-sportowych Age of Empires

W przypadku zakładów na Age of Empires można znaleźć w sumie trzy rodzaje kursów zakładów. Te typy są również nazywane nieparzystymi formatami zakładów na Age of Empire. Trzy formaty zakładów na Age of Empire obejmują format dziesiętny, format ułamkowy i format amerykański.

Kursy ułamkowe

Format ułamkowy wykorzystuje ułamek do przedstawienia prawdopodobieństwa wystąpienia wyniku, np. 4/1 lub 3/2. Szanse 4/1 są wymawiane cztery do jednego. W przypadku kursów ułamkowych, pierwsza liczba reprezentuje kwotę pieniędzy, którą otrzymasz, jeśli postawisz zakład wart drugiej liczby i wygrasz.

Na przykład, jeśli postawisz 1 $ z ułamkowym kursem 4/1, otrzymasz 4 $ w zamian za wygranie zakładu. Jeśli postawisz 5 $, otrzymasz w zamian 20 $ (5x4). Ponieważ jest to ponad podwójny zwrot, kursy 4/1 mówią również, że szanse na wystąpienie wyniku są niskie.

Kursy dziesiętne

Innym prostym formatem nieparzystym jest format dziesiętny. W formacie dziesiętnym kursy mają liczbę z ułamkiem dziesiętnym, np. 1,5 lub 2,5. Kurs dziesiętny reprezentuje dokładną wielokrotność, którą otrzymasz w zamian za wygraną, co w przypadku kursu 1,5 stanowi 1,5-krotność kwoty zakładu.

Tak więc, jeśli postawisz 100 USD na wynik po kursie 1,5, otrzymasz łączny zwrot w wysokości 150 USD. Ponieważ jest to mniej niż dwukrotność zwrotu, kursy wynoszące 1,5 wskazują również, że prawdopodobieństwo wystąpienia wyniku jest wysokie.

Kursy amerykańskie

Wreszcie mamy amerykańskie kursy. Używają liczby i znaku ujemnego lub dodatniego, aby przedstawić szanse. Kurs -120 oznacza, że będziesz musiał postawić 120 USD, aby wygrać 100 USD, a kurs +120 oznacza, że otrzymasz 120 USD, jeśli postawisz 100 USD.

Gdzie znaleźć najlepsze kursy Age of Empires

Kursy na zakłady Age of Empires pomogą Ci zdecydować, czy warto ryzykować. Jeśli jednak spojrzysz na kursy zakładów na Age of Empires u kilku różnych bukmacherów, przekonasz się, że dla niektórych bukmacherów jest to warte ryzyka, a dla innych nie jest warte ryzyka.

Dlaczego tak jest, możesz zapytać? Chodzi o to, że nie wszyscy bukmacherzy mają takie same kursy. U jednego bukmachera możesz otrzymać 20 USD za obstawienie 100 USD, podczas gdy u innych bukmacherów możesz otrzymać 25 USD. Możesz pomyśleć, że nie jest to duża różnica, ale może sprawić, że konkretny zakład będzie realną opcją.

Nawet jeśli tak nie jest, nie ma powodu, aby stawiać na kursy, które nie dają solidnego zwrotu. Z tego powodu zawsze powinieneś szukać najlepszych kursów na zakłady Age of Empires.

Jednak gdy zaczniesz szukać bukmachera z najlepszymi kursami na zakłady Age of Empires, od razu zdasz sobie sprawę, że jest to czasochłonny proces. Jeśli nie chcesz spędzać całego tego czasu, możesz to sprawdzić esportranker.com, gdzie można znaleźć strony z najlepszymi zakładami na Age of Empires.

Najlepsze kursy bukmacherskie na żywo Age of Empires

Kursy na Age of Empires na żywo to te, które stosuje się w zakładach na żywo Age of Empires. W tym typie zakładów stawiasz zakłady na mecz e-sportowy Age of Empires, który odbywa się w czasie rzeczywistym. Możesz więc zobaczyć całą akcję, a następnie zdecydować, jaki zakład postawisz na podstawie przebiegu meczu.

W przypadku kursów na żywo Age of Empires chodzi o to, że zmieniają się one również w zależności od przebiegu meczu. Gdy jeden wynik staje się bardziej prawdopodobny, kursy zakładów zaczynają się zmieniać. Przy tych zmieniających się kursach czasami możesz znaleźć wspaniałe okazje, zwłaszcza jeśli masz znacznie większą wiedzę na temat gry.

Z tego powodu doświadczeni gracze powinni zawsze korzystać z zakłady na żywo szanse, kiedy mają taką możliwość.

Postaw na Age of Empires z prawdziwymi pieniędzmi

Jeśli myślisz o zrobieniu kilku zakładów na wydarzenie e-sportowe Age of Empires przy użyciu prawdziwej gotówki, masz szczęście, ponieważ istnieje mnóstwo platform internetowych, na których możesz to zrobić. Nie tylko to, ale proces jest również bardzo prosty.

Aby obstawiać Age of Empires za prawdziwe pieniądze, musisz znaleźć bukmachera, który oferuje rynki zakładów dla Age of Empires. Następnie zarejestruj się u tego bukmachera i dokonaj wpłat za pomocą prawdziwej gotówki, takiej jak Visa lub MasterCard. Gdy to zrobisz, znajdź wydarzenie, o którym świadczy bukmacher, przejrzyj rynki zakładów i postaw zakład na wynik, który Twoim zdaniem może nastąpić.

Możesz mieć wątpliwości co do obstawiania Age of Empires za prawdziwe pieniądze. Jeśli jesteś doświadczonym graczem Age of Empires i wiesz dużo o jego scenie e-sportowej, obstawianie Age of Empires za prawdziwe pieniądze może być dla Ciebie świetną opcją.

Często zadawane pytania

Czy możesz obstawiać Age of Empires za prawdziwe pieniądze?

Tak, możesz obstawiać Age of Empires za prawdziwe pieniądze. Wydarzenia e-sportowe Age of Empires odbywają się regularnie każdego roku, a mnóstwo bukmacherów online oferuje dla nich rynki zakładów.

Co mówią ci kursy na zakłady Age of Empires?

Kursy na zakłady w Age of Empires mówią o dwóch głównych rzeczach. Po pierwsze, podają dokładną kwotę, jaką otrzymasz w zamian za wygranie zakładu. Po drugie, informują o szansach na wygranie zakładu.

Czy obstawianie Age of Empires jest bezpieczne?

Zakłady na Age of Empires są w stu procentach bezpieczne, ale tylko tak długo, jak korzystasz z legalnych i renomowanych platform do obstawiania zakładów. Możesz zostać oszukany na nielegalnych platformach.

Czy kursy bukmacherskie Age of Empires na żywo są lepsze?

To zależy od twojego doświadczenia. Jeśli jesteś doświadczonym graczem, możesz znaleźć wspaniałe możliwości dzięki kursom zakładów na żywo. Możesz je jednak wypróbować, nawet jeśli nie masz dużego doświadczenia.

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak