Postaw na Rainbow Six Siege World Cup 2024

Rainbow Six Siege World Cup to wydarzenie sezonowe, które gromadzi najlepszych graczy Rainbow Six Siege na całym świecie, aby rywalizować na najwyższym poziomie w grze. Wydarzenie jest również wyjątkową okazją dla fanów do podzielenia się swoją pasją, dumą i miłością do gry ze swoimi ulubionymi zespołami na światowej scenie.

Tom Clancy's Rainbow Six Siege, popularnie Rainbow Six Siege, to gra e-sportowa opracowana przez Ubisoft Montreal. W grę wideo można grać online na platformach Microsoft Windows, Xbox i PlayStation. Pierwsza wersja Rainbow Six Siege została wydana w grudniu 2015 roku i natychmiast szturmem podbiła świat gier.

Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Wszystko o Rainbow Six Siege World Cup

Pierwszy w historii Rainbow Six Siege World Cup zaplanowano na lato 2021 roku. Według organizatorów w inauguracyjnym wydarzeniu miało wziąć udział 20 drużyn. Czternaście drużyn zostało zaproszonych bezpośrednio przez Ubisoft, a sześć innych drużyn musiało rywalizować i zwyciężać w rundach kwalifikacyjnych, aby wziąć udział w Pucharze Świata.

31 drużyn z różnych krajów a regiony miały uczestniczyć w etapach kwalifikacyjnych. Niestety wydarzenie musiało zostać przełożone z powodu pandemii Covid 19, która w tym czasie nawiedziła świat.

Do 2020 r. R6 miało ponad 70 milionów aktywnych graczy – najnowsza wersja gry została wydana w styczniu 2022 r. Wersja znana jest jako Rainbow Six Extraction i zawiera większość postaci z Siege.

Rozgrywka R6

Rainbow Six Siege to internetowa strzelanka z perspektywy pierwszej osoby. Gracze mogą wybrać i wykorzystać dowolnego operatora z wielu opcji. Każda postać ma inne umiejętności, gadżety, broń i narodowości, co pozwala graczom wybrać to, co najlepiej pasuje do ich umiejętności i preferencji w grach. Jednak różnice w umiejętnościach postaci oznaczają, że drużyny zwykle mają wyraźną przewagę konkurencyjną.

Zazwyczaj w grę wchodzą dwie drużyny, jedna składająca się z terrorystów, a druga pełniąca rolę jednostki antyterrorystycznej. Główne cele dla każdej drużyny różnią się w zależności od rozgrywanego trybu gry.

Na przykład w trybie Zakładnik głównym celem atakującego jest wyciągnięcie zakładników od obrońców, ponieważ ten ostatni uniemożliwia atakującym uratowanie zakładników. W trybie Bomb głównym celem atakujących jest zlokalizowanie i rozbrajanie bomb, podczas gdy obrońcy pracują nad zabiciem atakujących lub zniszczeniem rozbrajacza.

Inne tryby gry Rainbow Six Siege to Secure Area, Tactical Realism i Outbreak. Można również cieszyć się grą solo, grając w trybie Sytuacje lub Tereny treningowe. Ponadto co roku zwykle odbywa się kilka imprez sezonowych.

Kursy zakładów na Puchar Świata Rainbow Six Siege

Przed przełożeniem Pucharu Świata Rainbow Six Siege kilka Strony z zakładami e-sportowymi już oferował rynki zakładów na to wydarzenie. Popularność gry i wydarzenia spowodowała, że dostawcy zakładów na eSports oferowali bardzo konkurencyjne kursy.

Według ekspertów stosunkowo podobne kursy na to wydarzenie będą oferowane w serwisach bukmacherskich eGaming, co prawdopodobnie nastąpi przed końcem roku. Ubisoft nie ogłosił jeszcze oficjalnych dat wydarzenia.

Rynki zakładów i kursy

Główne rynki zakładów oferowane na większości stron z zakładami eSports na wydarzenia Rainbow Six Siege to zakłady bezpośrednie, większość zabójstw i zwycięzca meczu. Zakłady bezwarunkowe obejmują wytypowanie ogólnego zwycięzcy turnieju. Szanse na takie zakłady są zwykle średnie dla faworytów wydarzeń, ale mogą być bardzo wysokie dla słabszych.

The kursy bukmacherskie ponieważ większość zabójstw jest zazwyczaj wysoka ze względu na trudność w dokładnym przewidzeniu liczby zabójstw dla dowolnego gracza. Szanse na zakłady na zwycięzcę meczu różnią się w zależności od tego, które zespoły grają przeciwko sobie, a faworyt, który wygra mecz, ma niższe kursy.

Ponadto niektórzy operatorzy zakładów oferują unikalne rynki zakładów, takie jak zakłady na to, czy zakładnik zostanie ranny lub czy drużyna zdoła użyć rozbrajacza.

Dlaczego Rainbow Six Siege World Cup jest popularny do obstawiania?

Jednym z głównych powodów popularności Pucharu Świata Rainbow Six Siege jest to, że biorą w nim udział najlepsi na świecie gracze i drużyny grające przeciwko sobie. Fani uważają to za nie lada gratkę, obserwując swoich ulubionych zawodników rywalizujących na najwyższym poziomie, ciesząc się pokazem najlepszych umiejętności i taktyki stosowanej przez uczestniczące zespoły.

Innym ważnym powodem jest to, że wydarzenie daje graczom wiele rynków zakładów. Prawie wszystkie najlepsze strony z zakładami eSports mają oferować rynki zakładów na Mistrzostwa Świata w Rainbow Six Siege, zwłaszcza te, które już oferują inne Wydarzenia związane z grami e-sportowymi.

Szanse na zakłady mogą być również lepsze niż kursy na większość innych wydarzeń e-sportowych ze względu na to, jak konkurencyjne będą mecze, co jest korzystne dla graczy.

Według organizatorów Rainbow Six Siege World Cup proces selekcji zawodników i drużyn jest uczciwy, przejrzysty i oparty na zasługach. Każdy gracz może w ten sposób zakwalifikować się i wziąć udział w turnieju, pod warunkiem, że jest wystarczająco dobry. To zachęca i motywuje miliony graczy na całym świecie do spróbowania szczęścia w dostaniu się do turnieju, pomagając zwiększyć popularność wydarzenia.

Najlepsze drużyny Rainbow Six Siege World Cup

Jak wspomniano wcześniej, zaplanowany na 2021 rok Rainbow Six Siege World Cup musiał zostać przełożony z powodu pandemii Covid-19. Jednak były już szczegółowe plany tego, jak wszystko powinno się odbyć, które prawdopodobnie pozostaną takie same do czasu, gdy wydarzenie się wydarzy.

Zespoły uczestniczące

Rainbow Six Siege World Cup będzie pierwszym w historii krajowym turniejem Rainbow Six Siege, w którym weźmie udział 45 drużyn z różnych regionów i krajów. Udział potwierdziło tylko 14 drużyn z bezpośrednimi zaproszeniami.

31 innych drużyn będzie musiało rywalizować w kwalifikacyjnych ligach Rainbow Six Siege World Cup, aby zdobyć miejsce w pierwszym z wielu największych turniejów Rainbow Six Siege World Cup. Sześć zwycięskich drużyn z kwalifikacji zakwalifikuje się do turnieju, łącznie 20 drużyn rywalizujących w ostatnim etapie Rainbow Six Siege World Cup.

Proces wyboru zespołu

Istnieją określone zasady, które posłużą do określenia, którzy zawodnicy zagrają w każdej z drużyn narodowych. Każda drużyna w turniejach online Rainbow Six Siege World Cup będzie miała komisję narodową składającą się z trzech menedżerów. Pierwszym kierownikiem zespołu będzie przedstawiciel wybrany przez lokalną społeczność Rainbow Six Siege.

Lokalni zawodowi gracze i trenerzy wybiorą drugi, a lokalny zespół e-sportowy Ubisoft wybierze trzeci. Wszyscy kierownicy zespołów muszą mieć ukończone 18 lat i posiadać obywatelstwo kraju, który reprezentują. Menedżerowie następnie wybiorą pięciu graczy do swoich drużyn. Każda drużyna może mieć maksymalnie dwóch graczy z tej samej organizacji pro.

Ambasador Mistrzostw Świata R6

Biorąc pod uwagę znaczenie głównych turniejów Rainbow Six Siege World Cup, Ubisoft uznał, że najlepiej będzie znaleźć jednego z najbardziej wpływowych i popularnych sportowców na ambasadora imprezy. Zwrócili się również do Tony'ego Parkera, uznanego na całym świecie sportowca, który grał w NBA, aby objąć tę rolę.

Tony Parker ma ponad 20-letnie doświadczenie w profesjonalnych zawodach, z licznymi wyróżnieniami i 4 tytułami mistrzowskimi NBA. Ma też prawdziwą pasję do gier e-sportowych. Według organizatorów wydarzenia Tony Parker może podzielić się z graczami cennymi spostrzeżeniami na temat mistrzostw świata Rainbow Six Siege.

Wydajność

Wciąż trudno jest przewidzieć zwycięskie drużyny, ponieważ nie było jeszcze formalnych ogłoszeń dotyczących tego, którzy gracze będą grać dla poszczególnych drużyn. Można tylko powiedzieć, że konkurencja będzie zacięta. Nie ma też oficjalnych informacji o wysokości nagrody puli.

Gdzie obstawiać turnieje Rainbow Six Siege World Cup

Obstawianie Pucharu Świata Rainbow Six Siege będzie podobne do obstawiania gier wideo. Wydarzenia i turnieje Rainbow Six. Na początek gracze muszą znaleźć internetowe strony z zakładami eSport, które oferują rynki zakładów na wydarzenie.

Gracze mogą mieć różne preferencje, co oznacza, że żaden konkretny dostawca zakładów na eSporty nie może być uznany za najbardziej odpowiedniego dla wszystkich. Prostym rozwiązaniem jest odwiedzenie strony z rankingiem dla dostawców eSportów. Wiarygodna strona rankingowa powinna zawierać wszystkie informacje i odpowiednie sugestie dla graczy eSports.

Następnym krokiem, który należy wykonać, obstawiając turnieje Rainbow Six Siege World Cup, jest wybór odpowiedniego rynku zakładów. Może to obejmować obstawianie wyników meczu lub całego turnieju, a także specyfikę gry, na przykład, który gracz będzie miał najwięcej zabójstw. Podobnie jak w przypadku listy turniejów eSports, większość rynków zakładów często ma różne kursy, które gracze muszą wziąć pod uwagę przed postawieniem zakładu.

Strategie obstawiania na Puchar Świata R6

Gracze powinni zbadać drużyny i graczy przed obstawieniem najlepszych turniejów Rainbow Six Siege World Cup. Obejmuje to poznawanie wcześniejszych występów i porównywanie występów zespołu, aby pomóc w podejmowaniu świadomych decyzji dotyczących możliwych wyników.

Nowi gracze powinni rozważyć rozpoczęcie od małych stawek, dopóki nie przyzwyczają się do obstawiania e-gamingu. Wreszcie, gracze powinni unikać zakładów, które są zbyt ryzykowne pomimo atrakcyjnych kursów, jakie mogą mieć.

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak