Wszystko o zakładach na Team Envy

Envy Gaming to firma rozrywkowa i e-sportowa z siedzibą w północnym Teksasie. Envy Gaming połączyło się z OpTic Gaming w 2021 roku, tworząc jeden z najpopularniejszych zespołów e-sportowych. Drużyny te to OpTic Texas w Call of Duty League, Dallas Fuel w Overwatch League, najwyżej oceniane zespoły Halo Championship Series, Valorant i Rocket League. Każdego dnia miliony fanów oglądają twórców treści związanych z grami i stylem życia na YouTube, Twitchu i innych platformach społecznościowych.

Team Envy został założony w 2007 roku z biegłym składem Call of Duty. Mike Rufail, właściciel i dyrektor generalny, przekształcił organizację z Dallas w jeden z największych światowych zespołów e-sportowych. Właścicielami Envy są Post Malone, Rufail, Hector Rodriguez, Grey Television i pionier e-sportu Hector Rodriguez.

Wszystko o zakładach na Team Envy
Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter

O zespole Zazdrość

Rufail jest wspomagany przez Kena Hersha, strategicznego partnera inwestycyjnego, który jest właścicielem Hersh Interactive Group. Kolejnym partnerem zespołu jest zawodowy pokerzysta. Istnieje kilka dodatkowych inwestycji od znaczących rodzin z Teksasu, lokalnych inwestorów i niektórych inwestorów krajowych. Team envy współpracuje z głównymi markami, takimi jak Acer's Predator Gaming, Corsair, Jack in the Box, Jack's Links i linia gier Acer's Predator.

Gracze

Skład Valorant jest prowadzony przez dyrektora generalnego Talespina, pseudonim Ronnie DuPree. Trenerem drużyny jest Chet Singh. Członkowie zespołu to Jimmy Nguyen alias Marved, Jaccob Whitaker alias Yay, Victor Wong i alias Victor. Jej piłkarzami są Austin Roberts, znany również jako Crashies, oraz FNS, którego pełne imię to Pujan Mehta.

Hector „H3CZ” Rodriguez, obecny prezes OpTic Gaming, odpowiada za Call of Duty. Zespół prowadzi Seth „Scump” Abner, któremu pomagają mistrzowie Multi-FPS Anthony „Shotzzy” Cuevas-Castro, Indervir „Illey” Dhaliwal i Brandon „Dashy” Otell.

Lunchbox i Jason Brown, trener, tworzą Team Halo Envy. Lucid, prawdziwe nazwisko Tom Wilson, oficjalne nazwisko iGotUrPistola Justin Deese, Joey Taylor, alias TriPPPeY i Brad Laws, alias aPG to gracze.

Dallas Fuel zawiera również wielu graczy Overwatch, nadzorowanych przez Wolfa i Clinta Petrzelków jako menedżerów graczy. Członkowie zespołu to Mat „Tazmo” Taylor, Helen „Dear” Jang, Taehun „Edison” Kim i Eui-Seok Lee, znany również jako Fearless. Pozostali gracze to Hyeonseok „ChiYo” Han, Yeong-Han Kim, znany również jako SP9RK1E i Han-Been Choi, alias Hanbin. Skład uzupełniają Jun Kwon, Minseo „Griyo” Kang i Dong-Ha Kim, alias Doha.

W składzie Rocket League są Nick „mist” Costello, znany również jako Andreas Jordan, i Pierre Silfver, popularnie z Turbopolsa.
Seth Manfield jest jedynym przedstawicielem Team Envy w Magic: The Gathering. W Super Smash Bros. Justin Hallet i Allias Wizzrobe reprezentują Team Envy.

Najmocniejsze gry Team Envy

Team Envy konkuruje, przesyła strumieniowo i tworzy treści do różnych gier wideo. Franczyza ma Drużyny e-sportowe w Rocket League, Call of Duty, Overwatch, Valorant i Super Smash Bros. Envy Gaming została uznana przez Forbes za ósmą najcenniejszą organizację e-sportową na świecie w 2019 roku.

Call of Duty

Team Envy jest prawdopodobnie najdłużej działającym i najbardziej widocznym profesjonalistą Call of Duty zespół. Jednak zespół miał ostatnio sporo problemów. Envy nie udało się wystawić składu, który może konsekwentnie przynosić domowe trofea, a jednocześnie zapewnia spójność wymaganą do reprezentowania marki. Wynika to z częstych zmian w składzie, zbiorowych słabszych wyników i utraty cenionych graczy.

Aureola

Kiedy Aureola Infinite został odsłonięty, Envy był jedną z dziewięciu drużyn franczyzowych, które weszły do ligi w jej odrodzeniu. Każda z dziewięciu drużyn otrzymała swoją spartańską skórkę oraz charakterystyczną skórkę na broń i emblemat. Envy zachęciła fanów do zakupu skórki „edycji limitowanej” ich zespołu.

Valorant

Envy, północnoamerykańska organizacja e-sportowa, zmieniła nazwę swojego Valorant zespół do rywalizacji pod szyldem OpTic Gaming. Przez lata drużyna wygrała ponad 250 000 $ w turniejach.

Liga Rakietowa

Po zakupie linii Northern Gaming w 2017 roku dołączył Team Envy Liga Rakietowa. Firma wypuściła swój skład w 2018 roku, ale powróciła w 2020 roku po przejęciu przez Vanguard.

Dlaczego Team Envy jest popularny?

OpTic zdobył 47 tytułów i ma ponad 24 miliony obserwujących w mediach społecznościowych. OpTic Gaming połączyło się z Envy Gaming w 2021 roku, a H3CZ został członkiem grupy właścicielskiej organizacji. OpTic Texas będzie rywalizować w sezonie 2022 Call of Duty League, próbując odzyskać tytuł zdobyty przez Imperium Dallas w 2020 roku.

Team Envy rywalizuje w różnych grach e-sportowych, które zapewniają graczom szeroki wachlarz opcji obstawiania. Najlepsze strony z zakładami Team Envy oferują konkurencyjne kursy na bieżące i nadchodzące mecze.

Team Envy ma za sobą kilka wspaniałych sezonów i niesamowite osiągnięcia w wielu kategoriach e-sportowych. Są uważani za jedną z najbardziej utytułowanych organizacji e-sportowych w historii CS: GO i Call of Duty. Zespół jest pierwszym północnoamerykańskim zespołem e-sportowym, który otrzymał tytuł Korea Overwatch Champions. Team Envy ma również najdłuższy zwycięski bieg w Rekordzie Guinnessa Overwatch.

Nagrody i wyniki Team Envy

Esporty są obecnie niezwykle popularne na całym świecie. W wydarzeniach biorą udział najlepsze drużyny e-sportowe, zapewniając dobre wrażenia najlepszym graczom. Na całym świecie odbywają się już setki ważnych wydarzeń e-sportowych z dużymi pulami nagród.

Ogromny i różnorodny wybór turniejów e-sportowych leży w centrum branży e-sportowej. Są bijącym sercem branży e-sportowej, kładąc podwaliny pod najlepsze gry zespołowe e-sportowe i zakłady na e-sporty. Turnieje e-sportowe były kiedyś małymi, lokalnie organizowanymi wydarzeniami. Teraz pojedynczy turniej może być wart dziesiątki milionów dolarów.

Wybitne wyniki

Drużyna Call of Duty wygrała CWL Championship 2016, gdzie otrzymała nagrodę w wysokości 800 000 $. Wygrali także MLG Online National Championship 2010. W CWL Championship 2017 drużyna wygrała 200 000 $, zajmując drugie miejsce. Drużyna zajęła również drugie miejsce w play-offach CWL Pro League Stage 2 2017, wygrywając 120 000 $. Zespół był również wicemistrzami w trzech ważnych okazjach. Obejmują one Mistrzostwa Call of Duty 2014 i 2013 oraz MLG Online National Championship 2010. Przez lata zespół wygrał ponad 1,8 miliona dolarów.

Drużyna Halo wygrała oszałamiające 200 000 $ w Mistrzostwach Świata Halo 2017, zajmując drugie miejsce. Wygrali także 100 000 $ w tym samym turnieju w 2018 roku. Drużyna wygrała HCS Pro League NA 2017 Fall: Regular Season i UMG Daytona 2017. Ponadto Team Envy wygrał HCS Pro League NA 2016 Fall: Finals, ME Las Vegas 2016 oraz HCS Pro League NA 2016 Jesień: sezon regularny.

Inne wyniki

Valorant wygrał VCT 2021: North America Stage 1 Challengers 2 i Cloud9 To The Skyes. Drużyna wygrała 125 000 funtów w VCT 2021: Stage 3 Masters – Berlin w tym samym roku. Drużyna zajęła trzecie miejsce w VCT 2021: North America Stage 3 Challengers Playoffs, wygrywając 15 000 USD.

Rocket League ma na swoim koncie wiele zwycięstw. Wygrał WePlay Esports Invitational z udziałem Rocket League – Ameryka Północna. Wygrali także sezon X-Spring RLCS: Lamborghini Open – NA Regionalne wydarzenie 3 i RLCS Sezon X – Zima: NA Regionalne wydarzenie 2. Team Envy wygrał RLCS Sezon X – Jesień: NA Regionalne wydarzenie 3. Zajęli drugie miejsce w RLCS 2021-22- jesień: NA Regionalne wydarzenie 3- jesień Classic i Gfinity the United Kingdom Elite Series- sezon 3.

Nagrody

  • The Game Awards 2015 — e-sportowiec roku
  • SXSW Gaming Awards 2016 — najcenniejszy zespół e-sportowy
  • eSports Industry Awards 2016 – eSports Team of the Year

Najlepsi i najpopularniejsi gracze Team Envy

JKap

W Call of Duty zespół reprezentuje Jordan Kaplan. Amerykanin zajmuje 193 miejsce na świecie i 26 miejsce w USA. 28-latek wygrał prawie 400 000 $ w 97 turniejach. W tych rozgrywkach Jordan ma rekord zwycięstw 57,73%.

Apatia

Innym znanym graczem Call of Duty w Team Envy jest Brayan Zhelyazkov. W 71 konkurencjach, w których brał udział, wskaźnik zwycięstw zawodnika wynosi 54,44 procent. Dzięki tym konkursom gracz zgromadził ponad 300 000 $ zarobków. Zajmuje 253 miejsce na świecie i 39 miejsce w Stanach Zjednoczonych.

Szczęśliwy

Vincent Schopenhauer to oficjalne nazwisko urodzonego we Francji zawodnika Valorant. Najlepszy gracz wygrał ponad 400 000 $ w łącznej puli nagród w ponad 130 turniejach. Obecnie zajmuje 310 miejsce na świecie i 10 w swoim kraju. Ma na swoim koncie 82,08 procentowy rekord zwycięstw we wszystkich wydarzeniach.

Atomowy

W meczu Rocked League 18-letni zawodnik jest bardzo lubiany. Massimo Franceschi, pełne imię i nazwisko gracza, miał 74,57 zwycięstw w 55 turniejach. Dzięki tym wydarzeniom zarobił ponad 100 000 dolarów.

Gdzie i jak obstawiać Team Envy

Loot.bet, Pixel.bet i 1xBet to jedne z najlepszych witryn z zakładami eSports. Te strony internetowe obsługują wiele segmentów rynku dla mniejszych i znaczących wydarzeń Team Envy. Opcja czatu na żywo jest zwykle dostępna podczas transmisji na żywo, a czytanie komentarzy innych osób może wskazywać, co inni sądzą o wydajności zespołu i aktualnym stanie drużyny. Te strony są zalecane do zakładów Valorant, Halo, Rocket League i innych działań.

Jaka jest najlepsza strategia obstawiania zakładów na Team Envy?

Zanim gracze zaczną obstawiać Team Envy, zwykle rozsądne jest ustalenie budżetu i ustalenie, ile są gotowi wydać. Bardzo ważne jest, aby tylko wpłacić kwoty, aby przegrać wygodnie, ponieważ niektóre zakłady zostaną postawione na zakłady, które prawdopodobnie nie zostaną wygrane.

Oglądanie poprzednich meczów Team Envy to doskonały sposób na zapoznanie się z drużyną. Pomaga określić, które Gry e-sportowe wyróżniają się i gdzie gracze mogą znaleźć lepsze możliwości obstawiania. To także doskonałe podejście do poznania poszczególnych zawodników i ich wkładu w ogólną wydajność zespołu.

Bardzo ważne jest sprawdzenie dostępnych rynków zakładów u wielu bukmacherów eSports w zależności od gry eSports, na którą gracze chcą postawić. Umożliwia to obstawianie zakładów, które mają większe szanse na wygraną. Zwycięzcy meczów, zwycięzcy rund i zwycięzcy ogólni to najpopularniejsze rynki e-sportu, które nowicjusze powinni wziąć pod uwagę.

Zakłady typu outright lub future, zakłady z handicapem, zakłady powyżej/poniżej, zakłady nieparzyste, handicapy i zakłady zabezpieczające to tylko niektóre z innych rynków zakładów. Chociaż jest ich wiele Strony z zakładami e-sportowymi, zwykle dobrym pomysłem jest zbadanie znanych obszarów.

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
O

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak