Wszystko o zakładach na SK Gaming

SK Gaming to renomowana organizacja i jeden z najbardziej znanych zespołów e-sportowych w profesjonalnych grach wideo na całym świecie. Schroet Kommando (SK), dobrze prosperująca firma esportowa z biurami w Kolonii i Berlinie w Niemczech, została założona w 1997 roku przez oddanych przyjaciół. Przez ostatnie dwie i pół dekady SK Gaming odnosiło sukcesy w najważniejszych turniejach. Wygrali również miliony dolarów w nagrodach pieniężnych w różnych dyscyplinach sportowych. Jako ambitny konkurent i firma, która myśli nieszablonowo, SK stworzyło jednych z najbardziej znanych osób w historii e-sportu i przewodziło na kilku frontach.

SK Gaming zawsze podkreślało międzynarodową atmosferę wśród swoich członków, pomimo triumfów na boisku i poza nim. Od początku istnienia grupa starała się budować przyjaźnie między graczami i pracownikami z różnych środowisk etnicznych i religijnych.

Wszystko o zakładach na SK Gaming
Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Gracze SK Gaming

Emil Moselund, alias Fruity, Thomas „Ekon” Chenel i Kérian Candolfi, powszechnie znany jako Kérian, reprezentują SK Gaming w Liga Rakietowa zawody. Pierwszy pochodzi z Danii, a dwa pozostałe są duńskie.

Czterech niemieckich graczy reprezentuje SK Gaming w rozgrywkach Clash Royale. Są to Justus von Eitzen, alias Flobby, oraz Morten Mehmert, powszechnie znany z imienia Morten. Pozostali dwaj to Samuel „xopxsam” Klotz i Lucas Nageler, alias BigSpin.

SK Gaming ma również zespół w Brawl Stars. Należy do najpopularniejszych drużyn e-sportowych. Są to Pedro Guijarro, Bekri „Symantec” Tahiri i Guillem González, alias GuilleVGX. Ruben „Ikaoss” Exposito i Sergio Iglesias alias Kiwii uzupełniają pięcioosobowy skład. Symantec jest jedynym Niemcem w czołowej drużynie e-sportowej; reszta to Hiszpanie.

Lista FIFA FIFA składa się tylko z dwóch niemieckich graczy. Są to Niklas Noerenberg, alias NiklasNeo i Tim „TimLatka” Schartmann.

Gracze League of Legends

W League of Legends. Są to pierwszy zespół SSK Gaming założony w 2010 roku oraz SK Gaming Prime, założony w 2014 roku. Skład Prime'a bierze udział głównie w lokalnych turniejach. W skład głównej grupy wchodzi siedmiu graczy, w tym Erberk „Gilius” Demir i Janik Bartels, alias Jenax, obaj z Niemiec. Inni gracze to Jean „Jezu” Massol (Francja), Erik Wessén alias Treatz (Szwecja) i Thomas „Tom” Diakun z Wielkiej Brytanii. Pozostali dwaj to Daniyal Gamani, znany jako Sertuss z Niemiec i Simon' Swiffer' Papamarkos z Australii.

Prime Team składa się również z siedmiu graczy. Dwóch to holenderscy gracze; Alois Nelissen, powszechnie znany jako Alois i Max' Raqo' Temminck. Georgia Paras alias TroubleInc (Niemcy), Edgaras Eckas' Strazdauskas (Litwa) i Sven Vidović alias Dehaste (Chorwacja) również należą do najlepszych członków drużyny e-sportowej. Pozostali dwaj to Ilya Makavchuk (Białoruś) alias Gadjet i Patryk "Mystiq" Piórkowski z Polski.

Najmocniejsze gry SK Gaming

Brawl Stars

To najsolidniejsza gra SK Gaming. Drużyna Brawl Stars została założona w 2022 roku i obecnie składa się z 5-gwiazdkowych graczy i jest jedną ze znanych drużyn e-sportowych z SK Gaming. Drużyna zwyciężyła w kilku najlepszych zawodach Brawl Stars. Pomimo różne turnieje wygrywa, ten zespół wyróżnia się podróżą do światowych finałów Brawl Stars 2020.

Zakończenie było ostatnim wydarzeniem roku organizowanego przez Supercell. Wśród turniejów organizowanych przez Supercell znalazły się również Mistrzostwa Świata Sezonu Zawodowego 2020. Zakwalifikowane drużyny do turnieju to najlepsze drużyny e-sportowe dzięki ogólnoświatowej kampanii kwalifikacyjnej przez cały rok. Zespół SK Gaming zajął trzecie miejsce, zdobywając nagrodę w wysokości 125 000 $.

Clash Royale

Cztery gwiazdki reprezentują Drużynę w zawodach międzynarodowych. SK Gaming utworzyło ten zespół w 2018 roku i wygrał ponad 190 000 $ w nagrodach pieniężnych. Ich ostatnim sukcesem były światowe finały Clash Royale League 2020. Zespół zajął drugie miejsce w konkursie, zdobywając nagrodę w wysokości 70 000 $. Drużyna wygrała Clash Royale League 2019 West Fall Season.

League of Legends

Drużyna ma najszerszy skład w SK Gaming. Rozprzestrzeniony w głównym składzie i SK Gaming Prime, ten zespół odnosił sukcesy w różnych rozgrywkach. Niektóre z sukcesów to wygrane nagrody, podczas gdy inne były na pozycji, na której skończyły.

Dlaczego SK Gaming jest popularne?

SK Gaming to legendarna organizacja o długiej i znakomitej historii. Zespół stał się wyjątkową marką e-sportową. Działają już od dłuższego czasu, założone w 1997 r.! Starsi gracze i fani e-sportu wspominają tamte czasy, ale dopiero po latach ich publiczny wizerunek i szacunek wzrosły.

Powoli rozwijając się z biegiem czasu w większości gier, SK Gaming ostatecznie ugruntowało swoją pozycję jako stała obecność w branży e-sportowej. League of Legends, CSGO, Quake i inne gry noszą piętno organizacji.

Organizacja rozrosła się i obecnie bierze udział w różnych grach i zawodach e-sportowych. Jest szanowany i wspierany przez sympatyków na całym świecie, nawet jeśli nie jest tak atrakcyjny jak wcześniej. Ich gracze mają przed sobą świetlaną przyszłość, a kto wie, co przyniesie przyszłość?

Dlaczego ta drużyna jest popularna w zakładach?

Brawl Stars to zdecydowanie najlepsza opcja dla graczy. Dzięki niesamowitym triumfom SK Gaming zdominowało profesjonalną scenę. Mają duże doświadczenie w walce z innymi silnymi zespołami i konsekwentnie osiągają dobre wyniki. Ponieważ Brawl Stars nie jest tak sławny jak niektórzy inne gry e-sportowe, niektórzy bukmacherzy nie umieszczają go w swojej „spisie”.

Nagrody i wyniki SK Gaming

SK Gaming był wysoko cenioną drużyną w 2000 roku, z rosnącą rzeszą fanów w 2010 roku. Jednak w zespole nie ma już globalnie dominujących sił. Od dłuższego czasu sytuacja idzie na południe, ale wygląda na to, że w końcu się z tym uporali.

Nawet jeśli ich wyniki nie są najlepsze, obecność SK Gaming Esports jest stale doceniana. Przez lata drużyna osiągała niezwykłe wyniki. Są bezkonkurencyjni, jeśli chodzi o pomniejsze gry e-sportowe, takie jak Brawl Stars czy Clash Royale.

Brawl Stars

W ciągu ostatnich kilku lat drużyna wygrała sześć kolejnych konkursów. Wygrali Brawl Stars Championship 2022: marzec finały EMEA, które odbywają się online w Europie. SK Gaming wygrało 2. sezon Gamestars League w finałach międzynarodowych, które odbyły się online w całej Europie w 2021 roku. Drużyna wygrała cztery inne wydarzenia w tym samym roku, w tym ESL Mobile Challenge 2022 jesień: EU-MENA.

W turnieju online wzięły udział drużyny z Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki. Brawl Stars Championship 2021: październikowe finały EMEA, Brawl Stars Championship 2021: wrześniowe finały EMEA i ESL Mobile Challenger 2021 Wiosna: EU-MENA to tylko niektóre z wygranych turniejów. W 2020 roku zespół zajął trzecie miejsce w finałach Brawl Stars World. Wygrali znakomitą nagrodę w wysokości 125 000 $.

Clash Royale

Następnie zespół dwukrotnie zajął drugie miejsce w 2020 roku. SK Gaming przegrało finały Clash Royal League 2020, ale otrzymało nagrodę w wysokości 70 000 $ za drugie miejsce. Podobnie otrzymali 54 000 $ za drugie miejsce w Clash Royale League 2020 West Fall Season.

W 2019 roku Zespół dwukrotnie wygrywał; Clash Royale League 2019 West Fall Season i QLASH League 2. W poprzednim turnieju wygrali 60 000 $. Zespół SK Gaming zajął drugie miejsce w Clash Royale League 2019 West Spring Season, w którym zarobił 40 000 $. Drużyna zarobiła tę samą kwotę, 40 000 $, za podobne wykończenie, drugie miejsce w Clash Royale League 2018 Europe Fall Season.

Inne wyniki

SK Gaming wygrało styczniowe finały FUT 19 Champions Cup. Ich zwycięstwo w turnieju FIFA przyniosło im 50 000 $. Turniej poziomu 2 obejmował edycję gry FIFA 19.

Ostatnio Zespół nie odniósł znaczących sukcesów w Rocket League. Zajęli trzecie miejsce w RLSC Season X-Spring: EU Major, gdzie wygrali 10 000 $.

Zespół League of Legends również nie odniósł w ostatnim czasie znaczącego sukcesu. Zajęli szóste miejsce w turnieju LEC Spring 2021.

Najlepsi i najpopularniejsi gracze SK Gaming

Jest kilku graczy reprezentujących SK Gaming w kilku rozgrywkach. Ale nie wszystkie są tak popularne. To są sławni gracze w drużynie:

BIGSPIN

Oficjalnie znany jako Lucas Nägeler, gracz jest członkiem zespołu SK Gaming Clash Royale od października 2019 roku. Gracz może pochwalić się ogromną liczbą fanów na stronach mediów społecznościowych. BigSpin ma ponad 400 000 obserwujących. Większość z nich pochodzi z serwisu streamingowego Twitch.

MORTE

Morten Mehmert dołączył do zespołu Clash Royale w czerwcu 2018 roku. Gracz jest popularny wśród fanów sceny esportowej. Ma ponad 400 000 obserwujących za pośrednictwem swojego profilu w mediach społecznościowych. Większość obserwujących korzysta z usługi przesyłania strumieniowego e-sportu Twitcha, w której ma ponad 269 000 obserwujących.

IKAOSS

SK Gaming nabyło Ruben Exposito w styczniu 2022 roku. Pro Brawl Stars ma ponad 140 000 obserwujących w mediach społecznościowych. Większość obserwujących jest na Instagramie i serwisie streamingowym Twitch.

PEDROGUIJARRO

Pedro Guijarro dołączył do zespołu SK Gaming Brawl Stars w czerwcu 2020 roku. Ma ponad 10 000 obserwujących w serwisie streamingowym Twitch. Inni obserwujący są rozpowszechniani za pośrednictwem Instagrama, Twittera i YouTube.

Gdzie i jak obstawiać SK Gaming

To jedna z tych dziwnych drużyn e-sportowych, które przodują w małych grach, ale zmagają się z większymi. Nie zawsze tak było; SK osiągało w przeszłości niesamowite występy, nawet w meczach, w których już nie grają. Lootbet, Pinnacle, bet365, Thunderpick i Dafabet to jedne z najpopularniejszych gier SK Gaming strony z zakładami e-sportowymi.

Gracze muszą jednak chcieć ponieść pewne ryzyko, jeśli planują obstawiać SK. Dzieje się tak, ponieważ składy SK Gaming mają tendencję do osiągania gorszych wyników, gdy nie mogą sobie na to pozwolić. Mogą jednak prześcignąć nawet najskuteczniejsze zespoły i zadawać ciosy nokautujące. Wreszcie gracze muszą przyjrzeć się historycznym wynikom SK we wszystkich swoich grach.

Jaka jest najlepsza strategia na ten zespół?

Obstawiający mogą obstawiać szeroką gamę zakładów na SK Gaming we wszystkich grach, w których konkuruje. Zwycięskie wygrane są jednak ogólnie najbezpieczniejszymi zakładami SK Gaming. Jeśli chodzi o inteligentne składanie ich razem, nie można się z nimi pomylić. Obstawianie w SK Gaming na najlepszych stronach z zakładami e-sportowymi jest ryzykowne, ale może się dobrze opłacić. Brawl Stars to jedyna gra, w której większość zakładów będzie zwycięskich. Wszystkie inne gry będą wymagały skrupulatnego planowania i studiowania, aby zakłady się opłaciły.

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak

Aktualności

Markoon dołącza do Infinite Reality: aktualizacja składu LEC 2024
2023-11-15

Markoon dołącza do Infinite Reality: aktualizacja składu LEC 2024

Gracz w dżunglę Markoon znalazł nowy dom na sezon LEC 2024. Dołączy do nowego zespołu LoL, Infinite Reality i uzupełni ich skład.