Wszystko o zakładach na Giants Gaming

Giants Gaming powstało w Maladze w Hiszpanii w 2008 roku. Zespół jest formalnie znany jako Vodafone Giants. Jednak bardziej znany jest jako Giants. Giants to profesjonalna firma e-sportowa z siedzibą w Hiszpanii. Zespół ma dywizje uczestniczące w League of Legends i innych grach. Drużyna League of Legends (LoL) bierze udział w European League of Legends Championship Series.

Wcześniej organizacja wystawiała dwa zespoły eSportowe w Rainbow Six Siege, gdzie zyskały ogromną popularność. Jedna z drużyn z Singapuru rywalizowała w Pro League w Azji Południowo-Wschodniej. Drugi z Hiszpanii wziął udział w Mistrzostwach Hiszpanii.

Wszystko o zakładach na Giants Gaming
Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Giganci Studio Gier

Jest w tym konkurencja, rozrywka i mnóstwo treści najlepszy zespół e-sportowy. W obiektach znajduje się studio nagrań, w którym mieści się ekspertyza audiowizualna działu treści, GGM Studios.

Kilka najpopularniejszych programów z ekosystemu Giants jest produkowanych i transmitowanych z tego miejsca. Najbardziej znane nazwiska w eSportach podróżują po wielu zestawach, dzięki czemu Giants Gaming może generować nieograniczoną zawartość związaną z codziennymi operacjami klubu.

Giganci to więcej niż tylko zawodowi sportowcy; mają jeden z najpopularniejszych zespołów e-sportowych w branży. Różne działy firmy łączą się w wyjątkowej, przejrzystej i otwartej atmosferze, stworzonej specjalnie po to, by tworzyć ciągłą synergię.

Biura klubu są nie tylko dobrze zaprojektowane, aby zapewnić pracownikom wszystkie niezbędne udogodnienia, ale także mogą kontynuować rekrutację nowych członków.

Gracze Giants Gaming

Lista League of Legends ma pięciu graczy. Wśród członków są Nubar Sarafian alias MAXLORE (z Wielkiej Brytanii), Antonio TH3ANTONIO Espinosa (Hiszpania) i Paul Lardin alias STEND (Francuski). Lista obejmuje również dwóch trenerów, Jose Miguel Pinto, alias FEARLESS (Portugalski) i Alejandro Fernandez-Valdes, alias JANDRO (Hiszpański).

Cztery osoby tworzą listę Valorant. Są to Adam „Jesse” Tvrtnek (Czechy) i Batuhan Malgaç alias „Rosja” (turecki). Pozostali dwaj gracze, Adolfo Gallego Hermida alias FIT1NHO i Fabian 'QUICK' Pereira Gomez, są Hiszpanami.

Lista Gier Walki jest w całości hiszpańska. Joan Namay Millones, alias Shanks, jest profesjonalnym graczem Dragonballz dla Giants Gaming. VEGAPATCH, oficjalnie znany jako Alfonso Martinez Pozo, jest profesjonalnym graczem Street Fighter dla Giants obok Javiera Sanabrii Grueso, alias SH4RIN. José Mara Maté Moreno, alias CAIPER, jest profesjonalnym graczem Tekkena w Giant.

W Pokemon, Miguel Marti de la Torre, alias Sekiam reprezentuje Giants Gaming.

Najmocniejsze gry Giants Gaming

  • Waloryzacja: Dołączył Giants Gaming Valorant w czerwcu 2020 r. z jądrem wolnego agenta SuperStars, Yurii, donQ i Fit1nho, a później dodał StarWraith i HITBOX, aby uzupełnić listę. Wkrótce potem Hitbox przeniósł się do coachingu i został zastąpiony przez Jonbę. Przyprowadzili piątego i ostatniego członka SuperStars, eXerZ, jako zastępcę po kilku przyzwoitych występach w lokalnych zawodach. W tym składzie osiągnęli przyzwoite wyniki w Europie, ale ich prawdziwy sukces przyszedł na hiszpańską scenę, gdzie dotarli do finałów kilku LVP Genesis Cups i wysokich finiszów w NGL Open i GameGune 22.
  • League of Legends: ten League of Legends część korporacji została założona w lipcu 2012 roku. Mieli imponujące występy w turniejach, w tym trzecie miejsce na DreamHack Valencia 2012 i The Siege.
  • Legendy Apex: Przed pierwszymi Mistrzostwami Świata w tej dyscyplinie Giants Legendy Apex skład został wydany w sierpniu 2019 roku. Zespół Giants Gaming regularnie bierze udział w międzynarodowych finałach turniejów i jest pierwszą i jedyną europejską drużyną, która wygrała trzy europejskie kwalifikacje ALGS.

Dlaczego Giants Gaming jest popularne?

Zespół Giants Gaming oferuje szeroką gamę gier do obstawiania. Dlatego najlepsze strony z zakładami eSports zapewniają zróżnicowane kursy. Zdolność zespołu Giant do konkurowania na najwyższym poziomie zawodowym miała kluczowe znaczenie dla ich sukcesu.

Hiszpańska drużyna reprezentuje szerokie spektrum dokonań poprzednich gwiazd. Te historyczne spuścizny i znaczące relacje pomogły w rekrutacji najlepszych talentów do składów Gianta. Czynniki te pomogły również w rozwoju zespołu, czyniąc go jedną z najpopularniejszych opcji zakładów na eSporty.

Giants Gaming połączyło siły z kilkoma międzynarodowymi markami, aby pomóc im rozwinąć swój skład. Nike, KITKAT, NESQUIK, Chupa Chups i Burger King to globalni partnerzy zespołu Giants Gaming. Oficjalnymi partnerami zespołu eSports są Maggi Fusian, Diesel Only the Brave i Hot Wheels. Między innymi Drift jest jednym z licencjonowanych dostawców gier Gianta, pomagającym w napędzaniu marki.

Dlaczego Giants Gaming jest popularne do obstawiania?

Giants Gaming odniosło wiele sukcesów, zwłaszcza w Dota 2. Zespół jest dobrze znany w Europie i ma wielu fanów. Ich koncentracja na ugruntowaniu swojej pozycji jako światowej marki pomogła im osiągnąć jeszcze większą przyczepność.

Przed zaangażowaniem się w jakąkolwiek działalność związaną z zakładami online, gracze powinni odrobić pracę domową. Chociaż żaden zespół nie może zagwarantować sukcesu, gracze mogą skorzystać Wskazówki dotyczące zakładów na eSport online tak czy owak. Osoby fizyczne mogą z nich korzystać, aby zapoznać się z niektórymi grami.

Nagrody i wyniki Giants Gaming

Valorant

Dywizja Valorant jest jedną z najlepszych drużyn e-sportowych. Zespół odniósł kilka zwycięstw na przestrzeni lat. W 2021 roku Giants wygrali LVP-Rising Series #3, ale później zajęli trzecie miejsce w Red Bull Home Ground #2. Drużyna zajęła również drugie miejsce w VCT 2021: Europe Stage 3 Challengers 2, wygrywając 11 000 USD.

W 2020 roku drużyna wygrała Valorant Master Series Invitational #1, Guardianes GG Series #2 i LVP-Genesis Cup Vision. Trzykrotnie zajmował drugie miejsce, m.in. w LVP – Genesis Cup Viento. Pozostałe dwie okazje to LVP-Gemini Cup Fuego i GameGune 22.

League of Legends (LoL)

Drużyna ma na swoim koncie kilka godnych uwagi zwycięstw, w tym Puchar Iberyjskiego w 2021 roku. Wygrali także sezon 21 SuperLigi i Puchar Iberyjskiego 2020. Poza tym zespół ma mieszane wyniki. Trzykrotnie zajęli drugie miejsce; Iberian Cup 2019, European Masters Summer 2019 i Iberian Cup 2018. Do tej pory zespół wygrał ponad 85 000 $ w różnych turniejach.

Zespół zdobył również kilka nagród. W 18. sezonie SuperLiga Orange Attila został nagrodzony najbardziej wartościowym zawodnikiem, a NighT wygrał debiutanta splitu w EU LCS Summer 2016. NighT został również wybrany do zespołu All-Pro w EU LCS Summer 2016. SMittyJ został nagrodzony trzecim zespołem All-Pro w EU LCS Summer 2016.

Counter Strike globalna ofensywa

16 marca 2020 r. Gro opuścił stanowisko organizacyjne, by skupić się na coachingu. Jednak w kwietniu tego samego roku skład Giants Gaming został przejęty przez Chmura9. Przez lata zespół wygrał ponad 3 000 000 dolarów w nagrodach pieniężnych w różnych konkursach. Jednym z najbardziej znaczących wyników był PGL Major Kraków 2017, gdzie zajęli pierwsze miejsce i otrzymali pół miliona dolarów nagrody pieniężnej.

Drużyna odnosi sukcesy pod względem nagród i zdobytych pozycji. Zajęła pierwsze miejsce w Funspark ULTI 2021 i V4 Future Sports Festival – Budapeszt 2021, gdzie wygrał odpowiednio 150 000 i 169 000 dolarów. Pomimo zajęcia drugiego miejsca w Blast Premier: World Final 202, zespół otrzymał nagrodę pieniężną w wysokości 250 000 USD. Zajęli trzecie miejsce w Major PGL Sztokholm w 2021 roku, ale zdołał wygrać nagrodę w wysokości 140 000 $. Giants Gaming wygrał Intel Extreme Masters XV – World Championship, zdobywając aż 400 000 $ nagrody.

Najlepsi i najpopularniejsi gracze Giants Gaming

  • MAKSYMALNA: Nubar Sarafian jest graczem League of Legends, który wraca do swojego rodzinnego miasta po dobrym sezonie w Superliga z Movistar Riders w 2021 roku. Kiedy grał w Misfits w 2017 roku, stał się światową sensacją i rok po roku pokazuje swój wysoki poziom .
  • JESSE: Adam Tvrtnek to doskonały profesjonalny gracz League of Legends. W swoim dwuletnim doświadczeniu Jesse ma zwycięski rekord z drużynami, w których grał, wygrywając pięciostopniowe zawody B i C. Ostatnie miesiące spędził w UCAM, gdzie wygrywał każdy turniej, do którego się przyłączył.
  • ROSJA: Batuhan Malgaç jest profesjonalnym graczem Valorant, który reprezentuje słynny zespół e-sportowy Giants Gaming. Turecki zawodnik zdominował rywalizację w Hiszpanii po przodowaniu w rodzimym kraju.
  • Trzonki: Joan Namays Millones jest profesjonalnym graczem Dragonball Z dla Giants. Jest bezsprzecznie najlepszy. Jest jedynym hiszpańskim pretendentem, który zachęcił wszystkie inne społeczności graczy w Hiszpanii, aby były świadkami jego wyczynów na EVO, największym na świecie konkursie gier walki. Zajął czwarte miejsce w EVO, bijąc wszystkie wcześniejsze rekordy.

Gdzie i jak postawić na Giants Gaming?

Jedną z najnowszych popularnych akcji typerów są zakłady eSports. Co miesiąc rozgrywanych jest kilka meczów z udziałem Giants Gaming. ten najlepsze strony z zakładami e-sportowymi daj szanse na każdy aspekt gry konkurencyjnej. Obstawianie drużyn Giants Gaming może wyglądać inaczej niż typowe zakłady sportowe, ale gdy gracze przyzwyczają się do tego, zauważą, że nie różni się to od obstawiania klasycznych meczów.

Gracze stawiają zakład eSports i wygrywają. To tak, jak postawienie i wygranie standardowego zakładu. Gracze muszą wybrać swój ulubiony rynek zakładów na eSport i sprawdzić kursy na eSporty, aby upewnić się, że jest dla nich idealny. Społeczność, transmisje na żywo, statystyki, media społecznościowe i nie tylko od najlepszych bukmacherów eSports sprawiają, że obstawianie eSportów jest tak zabawne.

Jaka jest najlepsza strategia obstawiania dla tego zespołu?

Jakość i ilość dostępnych zakładów na eSporty różnią się znacznie w zależności od bukmachera. Zakłady na mecz lub obstawianie wyniku gry lub ważniejszego wydarzenia są obecnie najpopularniejszym typem. Jednak niektóre z najlepszych w branży witryn z zakładami eSports, w tym 1xBet, Pixel.bet, Betwinner, eksperymentują z zakładami „na żywo” lub „na żywo”, co polega na obstawianiu zakładów na wydarzenia mające miejsce podczas meczu.

Rynki na żywo są trudne do utworzenia i utrzymania w sporty tradycyjne. Dlatego minie dużo czasu, zanim pojawią się dobre opcje zakładów na żywo dla szerokiej gamy wydarzeń e-sportowych u wielu bukmacherów.

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak