Wiadomości

July 21, 2022

Ninja w piżamie kontynuują dominację w e-sporcie

Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter

Ninja w piżamie Losesto ZETA Division w VCT Masters

Dywizja ZETA zapewniła sobie finał Valorant Champions Tour Opanuj automat do gry w play-off w Reykjaviku dzięki kluczowemu zwycięstwu dwa do jednego nad Ninjas in Pyjamas. Obie drużyny weszły do meczu eliminacyjnego z rekordem jeden do jednego w fazie grupowej, wygrywając z Fnatic i przegrywając z DRX.

Ninja w piżamie kontynuują dominację w e-sporcie

W ten sposób, którakolwiek drużyna pokona drugą, zdobędzie ostatnie miejsce w playoffach i będzie kontynuować bieg na Islandii. Gracze mieli okazję wytypować zwycięzcę na różnych stronach z zakładami na e-sporty. NiP objął prowadzenie w serii od trzynastu do sześciu na mapie Splitu ZETA, zgodnie z przewidywaniami kilku stron z poradami bukmacherskimi na e-sporty. Po siedmiu do pięciu pierwszej połowie, NiP zakończył się mocną stroną z trzema rundami z rzędu, aby objąć jedno zero przewagi.

Jednak ZETA odpowiedziała od trzynastu do dziesięciu zwycięstw na mapie Icebox firmy NiP. Zwycięstwo sprawiło, że ZETA uzyskała przewagę 8 do 4 nad NiP po histerycznej pierwszej połowie. Yuuma Hisamoto, znany jako Dep z ZETA, przejął funkcję Jett dla swojego oddziału. Zakończył z 2,0 KD po 26 zabójstwach i 13 ofiarach śmiertelnych. Pomimo tego, że ZETA wydawał się przegrywać w wyborze mapy, byli w stanie ponownie złożyć na Icebox, aby związać serię w jeden.

Złamanie było ostatnią mapą serii. Seria była rozgrywana wcześniej tylko raz, przez ZETA podczas poprzedniego pojedynku z Fnatic. Pomimo osiągnięcia przez NiP punktu meczu, ZETA odzyskała mapę i wymusiła dogrywkę przeciwko NiP. Ninja w piżamie mieli problemy z utrzymaniem tempa po tym, jak objęli wczesne prowadzenie. Pojedynek rozpoczął się w dogrywce, w której ZETA wygrał mapę i mecz z czternastoma punktami do dwunastu.

Ninja w piżamie dominują Fnatic

Na swoim pierwszym spotkaniu w International Lan, Ninja w piżamie pokonał Fnatic dwa do zera. Od momentu powstania VCT, Fnatic jest jedną z najlepszych drużyn na scenie zakładów e-sportowych Valorant. Od początku roku Fnatic wydaje się dominować aż do kwalifikacji. Jednak odkąd zakwalifikowali się, nastąpił spadek ich wyników, co spowodowało spadek popularności zespołu w zakładach online.

Wejście: pierwsza mapa

Ta mapa miała być wyborem Fnatic, ale się nie pojawiła. NiP przybył, aby grać i dominować w sieci LAN; brazylijski impet był po prostu nieosiągalny. Wydawali się lepiej przygotowani, bardziej pewni siebie i mieli najostrzejszy cel.

Split: druga mapa

Drugie spotkanie rozpoczęło się po kilku przerwach technicznych i długich przerwach. Podążając za dominującą mapą wybraną przez Fnatics, wydawało się, że to bułka z masłem dla NIP. I rzeczywiście tak to było. NIP wygrał pierwszą połowę ósmą do czwartej, grając po stronie atakującej. Następnie drużyna zdenerwowała czołową drużynę UE, Fnatic, swoimi shortami i bucky'mi wynikiem od trzynastu do ośmiu.

Ninja w piżamie znak Brollan

Najlepszy strój e-sportowy ogłosił przejęcie szwedzkiego gracza Counter-Strike: Global Offensive Brollana, Ludviga Brolina z Fnatic. Jak wspomniał NIP w zapowiedzi na blogu, podpisanie umowy zwiększa liczbę aktywnych członków zespołu do pięciu.

NiP stał się jednym z pretendentów do tytułu, a gracze mogą oczekiwać, że po tym przejęciu będą silną drużyną w internetowych zakładach e-sportowych. Jonas Gundersen, dyrektor generalny NiP, zauważył, że przyglądali się Brollanowi od lat. Dotarli do punktu, w którym pytanie nie brzmiało, czy dołączy, ale kiedy.

Ninjas in Pyjamas wydaje piżamy

Niedawno firma NiP zadebiutowała swoją pierwszą kolekcją bielizny nocnej. Jednak są one płatne, a ich liczba jest ograniczona. Piżama kosztuje 99,99 EUR (110 USD) i jest wyposażona w dwuczęściowy garnitur z poliestru z efektem jedwabiu w kolorze czarnym. Zawierają również subtelne neonowe przeszycie emblematu NiP. Motto odnowiło logo w zeszłym roku, z podgrzewanym nadrukiem z przodu po prawej stronie.

Niestety wydaje się, że ogranicza się wyłącznie do noszenia na co dzień. Obecnie zespół nie zamierza nosić ich na przyszłych imprezach. Ten ruch może być największym rozczarowaniem tej najnowszej kampanii towarowej.

Ta nowa odzież jest częścią nowej promocji „Witamy w klubie” od NiP. Kupujący otrzymają również cyfrową wersję jammie w ramach marketingu. Jednak sposób, w jaki to jest dostarczane, nie jest do końca oczywiste.

O ninja w piżamie

Gry wideo stały się jedną z najbardziej rozpowszechnionych form zakładów na świecie. Postęp technologii i Internetu pomógł graczom wideo wyróżnić się i konkurować na całym świecie. Nowe gry są stale rozwijane, a stare są aktualizowane, aby dopasować się do potrzeb fanów.

Najlepsi bukmacherzy wykorzystują rosnący rynek, aby oferować użytkownikom unikalne kursy bukmacherskie w turnieje e-sportowe. Jednak gracze zainteresowani Ninjas in Pyjamas wolą obstawiać CS: GO i Rainbow Six Siege.

W 2000 roku Potti, Tommy Ingemarsson i Tootzi, Christoffer Olsson, założyli Ninjas in Pyjamas, NiP jako klan oparty na sieci LAN. NiP zaczął wpływać na szwedzką scenę Counter-Strike'a wraz z dodaniem nowych graczy. Kolejne zwycięstwa w wydarzeniach i turniejach online i offline ugruntowały ich status najlepszego szwedzkiego klanu.

Wczesny klan NiP nosił różne nazwy, uczestnicząc w kilku sieciach LAN offline. CPL Cologne był ich pierwszym dużym wydarzeniem LAN w grudniu 2000 roku. Zajęli solidne czwarte miejsce pomimo nieobecności kilku kluczowych graczy. Ten występ przyniósł potrzebę wymiany zawodników. W tym samym miesiącu kilku graczy odeszło po wygraniu głównego turnieju Babbages CPL w Dallas. Do zespołu NiP dołączyli także nowi gracze.

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
O

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak
undefined is not available in your country. Please try:

Aktualności

Epicki crossover: Smocza stal Brandona Sandersona wkracza na arenę League of Legends
2024-06-04

Epicki crossover: Smocza stal Brandona Sandersona wkracza na arenę League of Legends

Wiadomości