Najnowsze wiadomości o zakładach na NewBee

Wiadomości

2022-09-22

NewBee to chińska organizacja e-sportowa. W pewnym momencie NewBee znalazło się w pierwszej czwartej drużynie w światowych rankingach Dota2 i drugim w rankingu w Chinach. Ich sukces sprawił, że społeczność Dota 2 odnosiła się do NewBee jako Dream Team. Drużynę utworzył Zhang „Xiao8” Ning, a sponsorem był Wang „Niuwa” Yue, chiński miliarder.

Najnowsze wiadomości o zakładach na NewBee

Pomimo tego, że jest jednym z najlepszych zespołów e-sportowych Dota2, NewBee jest stosunkowo nowy na scenie i był Międzynarodowy Mistrz z 2014 roku. Co ciekawe, NewBee zdołało wygrać rywalizację, będąc bliskim wyeliminowania z fazy grupowej.

Zespół NewBee na stałe zbanowany z wydarzeń Valve

Po ośmiu miesiącach firma Valve Corporation na stałe zabroniła NewBee ustalania dopasowania. Stałe ograniczenie obowiązywało od 1 stycznia 2021 r. Oprócz organizacji pięciu członków składu NewBee również otrzymało dożywotnie bany.

Dystrybutor Dota 2, firma Perfect World, ogłosiła, że NewBee i jego pięciu graczy nie zostaną dopuszczeni do udziału w żadnych konkursach związanych z Valve lub Perfect World. Tymi graczami byli Xu „Moogy” Han, Yin „AQ” Rui, Wen „Wizard” Lipeng, Yan „Waixi” Chao i Zeng „Faith” Hongda.

Czy NewBee było popularne przed tym zakazem?

Przed wprowadzeniem zakazu NewBee był jednym z najbardziej lubianych i odnoszących sukcesy zespołów rywalizujących w Dota 2. Grupa zajęła drugie miejsce w The International 7 i pierwsze w The International 4. The International lub TI jest uważany za szczyt konkurencyjnej sceny Dota 2.

NewBee był nie tylko jednym z najlepszych chińskich zespołów Dota 2 i jednym z najlepszych zespołów na świecie. Firma zajęła drugie miejsce w 2017 roku i pierwsze w konkursie TI w 2014 roku. Pod względem ogólnej puli nagród, NewBee był szóstym najlepiej zarabiającym zespołem e-sportowym.

Chińska organizacja e-sportowa NewBee wygrała 2014 Dota 2 International. Jednak zespół został oskarżony o ustawianie meczów w maju 2020 r. Ten incydent miał miejsce w lutym 2020 r., W meczu z Avengerls w Starladder ImbaTV League, która jest małą konkurencją na Dota Pro Circuit firmy Valve.

Team NewBee Ostatnie zawody i wyniki

Od momentu powstania zespołu Dota2 13.02.2014 osiągnęli wspaniały sukces. Drużyna otrzymała nagrody pieniężne w wysokości ponad trzynastu milionów dolarów z różnych turniejów. NewBee stało się znane po wygraniu The International 2014.

Zawody odbyły się w Seattle w stanie Waszyngton. To była czwarta iteracja w czasie tego wydarzenia, które odbyło się w Seattle trzeci rok z rzędu. NewBee pokonał Vici Gaming w finale i zarobił 5 025 029 $ nagrody pieniężnej.

NewBee osiągnęło chwałę również w The International 2017. Wydarzenie było szóstą iteracją The International i trzecim Majorem kampanii 2017. Seattle służyło jako miasto gospodarza turnieju już szósty rok z rzędu.

Po raz czwarty z rzędu Main Event odbył się w KeyArena w Seattle Center, wielofunkcyjnej arenie z ponad 17 000 widzów. Po przegranej z Team Liquid w meczu o mistrzostwo, NewBee otrzymał nagrodę drugiego miejsca w wysokości 3 950 067 $.

Jak obstawiać drużynę NewBee

Dota 2 organizuje regularne zawody przez cały rok, z których największym jest The International. Cała społeczność Dota 2 zwraca uwagę, gdy Dota Pro Circuit organizuje wydarzenia. Bukmacherzy oferują doskonałe opcje obstawiania tych wydarzeń i obejmują je. Czasami gracze mogą odkryć korzystne szanse na inne samodzielne wydarzenia Dota.

Jeśli zakłady e-sportowe są dozwolone w kraju, w którym mieszka gracz, może on obstawiać takie gry. Liczne strony z zakładami e-sportowymi zapewniają kursy na różne wydarzenia NewBee. Podczas obstawiania gracze mogą wybierać między używaniem skórek (wirtualnych obiektów w grach) lub rzeczywistej gotówki. W dzisiejszych czasach hazard skin jest znacznie bardziej powszechny niż zakłady pieniężne.

Ponad połowa wszystkich zakładów u bukmacherów skin jest umieszczana przy użyciu skórek do gier, najczęściej używanych pieniędzy. Niektóre najlepsze strony z zakładami e-sportowymi oferują jedne z najbardziej agresywnych kursów na NewBee. Dota 2 i League of Legends należą do gry e-sportowe promowane na rynkach.

Obstawianie wyników gier

Najprostszą formą obstawiania online w Dota 2 jest wynik meczu, choć nie zawsze jest to najbardziej ekscytujące. Obstawianie konkretnych wyników gry i wydarzeń może być bardziej ekscytujące i zwiększać szanse. Gracze mogą wybrać, która drużyna wygra mecz w zakładach na e-sporty, co jest najprostsze.

Gry Dota 2 są często rozgrywane w formacie Bo1, Bo3 lub Bo5, gdzie zwycięzca jest określany po maksymalnie 1, 3 lub 5 grach, mapach lub rundach (z wyjątkiem Wielkich Finałów) (odpowiednik setów w tenisie ). Planiści niektórych zawodów wybierają system oparty na meczach Bo2. Te gry mogą również zakończyć się remisem. Prawie każdy strona z zakładami e-sportowymi online pozwoli jednostkom obstawiać te zakłady Dota 2. Jednak niektórzy mogą oferować graczom wyższe kursy e-sportowe.

Inne strategie obstawiania zespołu NewBee

Obstawianie zwycięzcy dowolnego konkursu NewBee na najlepszych stronach z zakładami e-sportowymi jest jedną z najbardziej akceptowalnych taktyk. Na rynku zwycięzcy meczu dostępne są opcje zakładów, takie jak dokładny wynik i handicap. Dodatkowo gracze mogą postawić, ile rund wygra drużyna na mapie z handicapem i ile map wygra NewBee w serii.

Oferowane są również zakłady na remis, dogrywkę oraz poniżej/powyżej całkowitej liczby rozegranych rund mapy, pomimo ich złożoności. Gracze powinni stale analizować wiadomości, wskazówki dotyczące zakładów e-sportowych, ogólne trendy w branży i historyczne wyniki drużyn, aby informować o swoich metodach obstawiania.

Aktualności

Podstawy zakładów na e-sporty
2022-12-01

Podstawy zakładów na e-sporty

Wiadomości