Postaw na World of Tanks Grand Finals 2024

Wielki finał World of Tanks to jeden z największych turniejów e-sportowych, w którym biorą udział głównie gracze World of Tanks eSports. Turniej odbywa się corocznie, organizowanym przez twórców gry, firmę Wargaming. Jednak turniej miał przerwę od 2017 roku, ale ma powrócić. Zawiera zazwyczaj 12 najlepszych drużyn z czterech regionalnych lig e-sportowych Wargaming, które walczą o tytuł mistrza przed tysiącami widzów na żywo i milionami widzów online.

Impreza odbywa się w różnych miejscach. Organizatorzy wybierają miejsca w oparciu o liczbę miejsc siedzących, wygodę i względy prawne. Zwycięzcy Wielkiego Finału World of Tanks zazwyczaj otrzymują nagrody pieniężne. Nagroda puli jest dzielona między osiem najlepszych drużyn, co oznacza, że tylko cztery najsłabsze drużyny odchodzą bez udziału w puli.

O World of TanksDlaczego wielkie finały World of Tanks są popularne?Drużyny zwycięskie w Wielkim Finale World of TanksGdzie obstawiać Grand Finals World of Tanks
Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

O World of Tanks

Popularność turnieju rozciąga się na branżę hazardową. Gracze e-sportowi zawsze czekają na to wydarzenie, ponieważ zapewnia ono ogromne możliwości obstawiania. Większość stron z zakładami eSports zwykle oferuje długą listę rynków zakładów na wydarzenie, co ułatwia graczom znajdowanie i obstawianie zakładów.

World of Tanks to gra wieloosobowa opracowana przez białoruską firmę Wargaming. Uznany tytuł eSport został ogłoszony i wydany w kwietniu 2009 r. w celu przeprowadzenia testów alfa, z zaledwie sześcioma różnymi pojazdami w tym czasie. A 12 kwietnia 2011 r. gra została oficjalnie wydana w Ameryka Północna i Europa.

World of Tanks zawiera pojazdy bojowe pochodzące z XX wieku. Twórca gry korzysta z modelu biznesowego freemium. Oznacza to, że gra jest darmowa dla wszystkich użytkowników. Jednak gracze mogą zdecydować się na opłacenie dostępu do funkcji premium, aby uzyskać bardziej ekscytujące i wciągające wrażenia z gry. W grę można grać na komputerze do gier lub różnych konsolach do gier, w tym Xbox One i PlayStation 4.

Rozgrywka

Rozgrywka polega na przejmowaniu przez graczy kontroli nad samobieżnymi pojazdami artyleryjskimi lub pojedynczymi czołgami opancerzonymi, które preferują. Ponadto gracze mają kontrolę nad ruchami pojazdów i strzelaniem z ich broni. Mogą również komunikować się z innymi graczami za pomocą czatów głosowych lub wpisanych. W prostych meczach gracze wygrywają, niszcząc wszystkie czołgi drużyny przeciwnej lub zdobywając ich bazę. Drużyna może zająć bazę przeciwnika, pozostając w niej wystarczająco długo, nie doznając obrażeń.

Główna różnica w Gra World of Tanks tryb to zasady bitwy. Jednak mechanika gry pozostaje taka sama we wszystkich trybach gry. Różnorodność mechaniki gry obejmuje rykoszety pocisków, kamuflaż, uszkodzenia modułów i obrażenia osobiste.

Gracze World of Tanks mogą wybierać spośród sześciu głównych typów bitew. Bitwy prezentowane w większości tych internetowych turniejów eSport obejmują: bitwy kompanii czołgów, bitwy treningowe, bitwy drużynowe, bitwy o twierdze, bitwy losowe, oraz specjalne bitwy. Gracze mogą również wypełniać misje w grze, z różnymi nagrodami. W bitwach losowych może brać udział do 15 graczy na drużynę. Drużyny mogą używać botów do wypełniania miejsc dla zaginionych graczy.

Pojazdy

Większość pojazdów używanych w World of Tanks zaprojektowano tak, aby przypominały rzeczywiste modele, a jedynie kilka parametrów zostało zmodyfikowanych, aby pasowały do mechaniki gry i poprawiały rozgrywkę. W grze dostępnych jest pięć różnych typów pojazdów: artyleria samobieżna, niszczyciele czołgów, czołgi ciężkie, czołgi średnie i czołgi lekkie. Obecnie w grze znajduje się ponad 600 pojazdów opancerzonych z 11 krajów.

Wyróżnione kraje mają zwykle drzewo technologiczne z gałęziami pojazdów od 1 do X poziomu. Gracze uzyskują dostęp do pojazdów wyższych poziomów w miarę postępów w grze. Dodatkowe pojazdy premium są dostępne, ale nie znajdują się w drzewach technologicznych, do których można uzyskać dostęp za pomocą kredytów lub gotówki w grze.

Gracze mogą do pewnego stopnia dostosować wszystkie pojazdy w World of Tanks pod względem wizualnym i wydajności. Większość części potrzebnych do dostosowania samochodów, takich jak wieżyczki, działa i silniki, można kupić w drzewku technologicznym gry. Istnieją również dwa schematy kamuflażu dla czołgów, w tym charakterystyczne dla gry i historycznie dokładne wzory umożliwiające szybką personalizację.

World of Tanks Blitz

Wargaming ogłosił World of Tanks Blitz w maju 2013 roku. Mobilna wersja World of Tanks jest dostępna na smartfonach i tabletach działających na systemach Windows, iOS i Android. Rozgrywka przypomina tę z głównej gry, z niewielkimi różnicami. Pozwala na maksymalnie siedmiu graczy na drużynę, w przeciwieństwie do gry głównej, która pozwala na 15 graczy na drużynę.

Dlaczego wielkie finały World of Tanks są popularne?

Wielki finał World of Tanks jest uważany za jeden z najlepsze turnieje e-sportowe Z wielu powodów. Zawiera drużyny z różnych regionów na całym świecie. Każda drużyna ma wielu fanów na poziomie światowym, z których wszyscy śledzą występy swoich ulubionych drużyn na mistrzostwach.

Gracze biorący udział w Wielkich Finałach World of Tanks są uważani za najlepszych w rywalizacji. Mają niesamowite umiejętności i wykorzystują budzące podziw strategie, które są atrakcyjne dla fanów gry World of Tanks. Co więcej, wydarzenie zwykle obejmuje kilka innych form rozrywki, z których mogą korzystać widzowie i widzowie online.

Kolejnym głównym powodem popularności Wielkich Finałów World of Tanks jest to, że oferują one ogromne możliwości obstawiania graczom obstawiającym turnieje e-sportowe. To jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń e-sportowych wśród graczy. Prawie wszystkie główne strony z zakładami eSports zazwyczaj oferują różne rynki zakładów na te mistrzostwa eSport, dzięki czemu wydarzenie jest o wiele bardziej popularne.

Oczywistym powodem popularności gry jest to, że jest darmowa. Gracze mogą z łatwością pobrać i cieszyć się grą, a następnie wypracować sobie drogę do udziału w Wielkich Finałach World of Tanks. Muszą tylko zostać zaciągnięci do drużyny, która uczestniczy w lidze regionalnej Wargaming.net i pomóc drużynie wygrać ligę, aby wziąć udział w Wielkich Finałach.

Drużyny zwycięskie w Wielkim Finale World of Tanks

Kilka różne zespoły wygrali mistrzostwa World of Tanks Grand Finals. W każdym z tych dużych turniejów e-sportowych zawsze pojawiał się nowy zwycięzca, co wskazuje na to, jak konkurencyjny jest turniej. Poniżej znajdują się niektóre zwycięskie drużyny i inne zespoły warte uwagi ze względu na ich świetne występy w wydarzeniach.

Energia Tornada

Zespół Tornado Energy wygrał Wielki Finał World of Tanks w 2017 roku. Jest to zespół PUBG, który sponsoruje firma Tornado Energy Drink Company. Lista drużyn jest imponująca i składa się z kilku znanych graczy z Rosji, Mołdawii i Gruzji, którzy znajdują się na liście turniejów e-sportowych. Tornado Energy zarobił ponad 540 000 $ w zaledwie 19 turniejach e-sportowych, w których brali udział, a 77% zarobków pochodziło z gry w World of Tanks.

Natus Vincere

Natus Vincere, popularnie znany jako Na'Vi, jest obecnie uznawana za najlepszą drużynę w grze World of Tanks. Drużyna zasłużyła na swoją nazwę, co oznacza „urodzony, by wygrać”. Organizacja ma siedzibę na Ukrainie i oprócz World of Tanks bierze udział w kilku innych grach e-sportowych.

Drużyna wygrała ponad 18 milionów dolarów w nagrodach pieniężnych w ponad 500 turniejach, w których brała udział. Ponad 860 000 dolarów wygranych pochodzi z gry World of Tanks. Jednym z głównych osiągnięć zespołu było zwycięstwo w Wielkim Finale World of Tanks 2016.

HellRaisers

KellRaisers to kolejna czołowa drużyna e-sportowa, która wygrała kilka turniejów, w tym Wielki Finał World of Tanks 2015. Zespół zakwalifikował się również do wielkich finałów World of Tanks 2016, ale nie odniósł zwycięstwa. Spisał się jednak na tyle dobrze, że zajął drugie miejsce. Zespół zarobił ponad 1,8 miliona dolarów w nagrodach pieniężnych tylko w 150 turniejach. Ponad 25% wygranych pochodzi z gry World of Tanks.

Virtus.pro

Virtus.pro to popularny zespół e-sportowy warto wspomnieć o występach w Wielkich Finałach World of Tanks. Drużyna jeszcze nigdy nie wygrała imprezy. Zakwalifikował się jednak do startu w mistrzostwach 2015 i 2016, w których zaprezentował niesamowite występy. Zespół ma na swoim koncie ponad 18 milionów dolarów jako nagrody pieniężne zarobione w ponad 570 turniejach, w których grał. Ponad 121 000 $ z nagród pieniężnych pochodzi z turniejów World of Tanks Grand.

Inne wzmianki obejmują RoX, Elevate, Team Dignitas, oraz PENTA Sport.

Gdzie obstawiać Grand Finals World of Tanks

Najłatwiej postawić na wielkie finały World of Tanks: internetowe strony z zakładami eSport. Istnieją setki stron z zakładami eSports, które opisują to wydarzenie. Jednak gracze muszą wziąć pod uwagę kilka czynników, zanim zdecydują się na dowolnego bukmachera. Na przykład gracze powinni wziąć pod uwagę oferowane kursy. Wybór strony ze stosunkowo wyższymi kursami oferuje graczom wyższe potencjalne kwoty wygranych. Inne kwestie powinny obejmować licencjonowanie, kwalifikowalność, oferty bonusowe i liczbę rynków zakładów oferowanych na wydarzenie.

Jak obstawiać Grand Finals World of Tanks

Gracze muszą rozpocząć od rejestracji na stronie z zakładami eSports, która oferuje rynki zakładów na Grand Finals World of Tanks. Różne witryny bukmacherskie mogą mieć różne procesy rejestracji i wymagania. Następnym krokiem jest wpłata środków na konto bukmacherskie. Środki zostaną wykorzystane jako zakłady na postawione zakłady. Gracze mogą również korzystać z bonusów w witrynach bukmacherskich, które oferują bonusy bez depozytu, aby postawić bez wpłacania depozytów lub ryzykowania swoich pieniędzy.

Wreszcie, gracz może wybrać preferowany typ zakładu dla dowolnej gry zaplanowanej na turniej i wykonać odpowiednie kroki, aby postawić zakład. Warto zauważyć, że niektórzy dostawcy zakładów na eSporty mają minimalne i maksymalne wymagania dotyczące kwot zakładów, które gracze muszą wziąć pod uwagę.

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak