Zakłady Overwatch: przydatny przewodnik dla początkujących

Overwatch League

2023-01-05

Ethan Tremblay

Internetowe zakłady e-sportowe mają sporo wyzwań. Zdefiniowanie zakładów Overwatch może być trudne, biorąc pod uwagę wielu operatorów i wszystkich, którzy muszą uchwycić punkty spustowe w różnych trybach gry i możliwościach.

Zakłady Overwatch: przydatny przewodnik dla początkujących

Nawet mając to wszystko na uwadze, obstawianie Overwatch pozostaje trudne. To skomplikowana gra, w której często trudno jest określić najlepszy sposób działania ze względu na samą liczbę zmiennych w grze. 

W tym miejscu wchodzimy w obraz. To jest nasz profesjonalny przewodnik po zakładach online w Overwatch oraz kilka pomysłów i taktyk, jak robić to skutecznie. Zanim postawisz swój pierwszy zakład w Overwatch, czytaj dalej, aby dowiedzieć się wszystkiego, co musisz wiedzieć.

Co to jest Overwatch?

Overwatch to dzieło Blizzard Entertainment, światowej sławy twórcy gier. Gra łączy aspekty gier MOBA, takich jak Dota i League of Legends, z tradycyjnymi strzelankami pierwszoosobowymi. Overwatch to interesujący e-sport do oglądania, co jest jednym z czynników, dzięki którym tytuł ten jest widoczny w zakładach e-sportowych.

Blizzard wydał kontynuację Overwatch 4 października 2022 r. Overwatch 2 zawiera kilka nowych funkcji i aktualizacji oraz kilku nowych bohaterów. Podobnie jak zakłady CS: GO, w Overwatch 2 występują znaczne zmiany składu drużyn podczas meczów, co czyni go doskonałym kandydatem do zakładów na żywo. Overwatch 2 to potencjalna kopalnia złota dla wartościowych graczy, którzy znają grę i drużyny i potrafią przewidzieć, co się stanie.

Mecze, które poprzednio odbywały się w trybie 6 na 6, teraz rozgrywane są w trybie 5 na 5, co sprawia, że indywidualne występy graczy mają znacznie większe znaczenie. Inne godne uwagi aktualizacje i dodatki obejmują sześć nowych map, w tym New Queen Street, Colosseo, Circuit Royal Esperança, Midtown i Parasoa. Niektóre z tych map zawierają nowy „tryb gry Push”. Overwatch 2 ma teraz mechanizm pingowania podobny do Apex Legends.

Czy warto postawić na Overwatch?

Wciąż istnieją wątpliwości, czy OW2 będzie stymulować ekspansję Zakłady bukmacherskie online. Niemniej jednak, biorąc pod uwagę, że Overwatch 2 jest dostępny jako opcja free-to-play, logiczne wydaje się oczekiwanie, że baza graczy znacznie się powiększy. Sukces gry w e-sporcie można przypisać jej rosnącej popularności w społeczności graczy.

Overwatch zawsze był bezlitosną grą ze względu na słabą wydajność. Ponieważ zawody w Overwatch 2 rozgrywane są na zasadzie 5 na 5, a nie 6 na 6, najmniejsze zmiany mogą mieć ogromny wpływ na wynik meczu. Powoduje to większe niż typowe wahania wyników gier Overwatch, ale faworyci nadal wydają się przeważać w większości serii. Ale biorąc pod uwagę powyższe czynniki, niepokoje są nadal prawdopodobne. Jest to szczególnie prawdziwe w Liga Overwatcha, gdzie składy drużyn są zwykle większe.

Przewodnik krok po kroku dotyczący zakładów w Overwatch

Ta część będzie krótka. Oto pięć prostych kroków jak obstawiać w Overwatchu:

  1. Wybierz niezawodnego i bezpiecznego eSportsbooka który obejmuje zakłady online Overwatch.
  2. Gdy już zdecydujesz się na stronę bukmacherską Overwatch, przejdź na stronę rejestracji i podaj wymagane informacje. Pamiętaj, że później będziesz musiał coś zweryfikować i zatwierdzić, więc wykorzystaj swoje faktyczne informacje.
  3. Następnym krokiem jest zlokalizowanie meczu lub meczów, na które chcesz postawić. Ponieważ chcesz stawiać zakłady w Overwatch, możesz odwiedzić giełdę zakładów OWL (Overwatch League).
  4. Nie kieruj się instynktem po odkryciu dopasowania, które brzmi obiecująco. Dowiedz się jak najwięcej o statystykach, składzie i wszelkich zmianach składu lub dostosowaniach, które grupa może wprowadzić. Znalezienie jak największej ilości informacji o obu zespołach może umożliwić dokonanie bardziej przemyślanego wyboru.
  5. Po podjęciu decyzji oceń ryzyko i wpłać trochę środków. Dostęp do ekranu płatności można uzyskać, wybierając przycisk wpłaty (lub coś podobnego). Wybierz swoją ulubioną opcję płatności, wprowadź żądaną kwotę płatności i przejdź do wymaganej autoryzacji.
  6. Ostatni etap zakładów online w Overwatch jest prosty. Wróć do meczu wybranego w kroku drugim, wybierz swój ulubiony typ zakładu, ustaw stawkę i kliknij „postaw zakład” lub coś podobnego. Teraz wszystko, co musisz zrobić, to sprawdzić, czy Twój zakład się powiedzie.

Typowe typy zakładów Overwatch

Możesz obstawiać kilka różnych zakładów na mecze i turnieje Overwatch. Najlepsze strony bukmacherskie Overwatch oferują następujące rodzaje zakładów:

Zwycięzca turnieju

Tego rodzaju zakład, znany jako „outright”, jest stawiany na ostatecznego mistrza zawodów. Wymaga to rozsądnego osądu i zrozumienia porównawczych mocnych i słabych stron rywalizujących drużyn. Jest to jednak dość prosty zakład.

Zwycięzca meczu

Ponownie, jest to dość podstawowy zakład. Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać, która strona wygra indywidualny mecz. Ponownie, pomimo pozornej łatwości tego zakładu, konieczna jest solidna znajomość mocnych stron i aktualnej formy każdej drużyny. Możesz postawić kilka takich zakładów na jednym kuponie. Ta strategia, znana jako „akumulator” lub „parlay”, jest idealna do obstawiania faworytów wczesnej rundy turnieju i jest dostępna na większości stron bukmacherskich Overwatch.

Zwycięzca mapy

Mecze Overwatch można podzielić na mapy. W tym miejscu obstawiasz stronę, która Twoim zdaniem wygra określoną mapę. Możesz także postawić na liczbę map, które Twoim zdaniem strona wygra w pojedynku. Innym sposobem obstawiania liczby map wygranych w meczu jest obstawianie zakładów z handicapem na mapy.

Wszystkie mapy

Jest to zakład na to, ile map łącznie wygra jedna drużyna. Nie różni się to od zakładów na całkowitą liczbę bramek w meczu piłki nożnej lub hokeja na lodzie.

Zakłady na żywo

Zakłady na żywo, czasami nazywane zakładami na żywo, to reaktywny format zakładów popularne w konkurencyjnych grach wideo, takich jak Overwatch. Obstawianie na tym poziomie wymaga nie tylko rozległej znajomości Overwatch, ale także szybkiego i sprawnego rozumowania. Najlepiej byłoby, gdybyś spróbował, gdy masz już trochę więcej praktyki w obstawianiu online Overwatch. Jeśli jest to zakład, który chcesz postawić, powinieneś poszukać witryn bukmacherskich Overwatch, które go oferują.

Wskazówki dotyczące skutecznej strategii obstawiania Overwatch

Opracowując zwycięską strategię zakładów online w Overwatch, możesz kierować się tymi samymi pomysłami, co w przypadku tradycyjnych zakładów sportowych. Pod wieloma względami obstawianie w Overwatch jest porównywalne z innymi sportami zespołowymi. Oto kilka prostych technik, które możesz zastosować, aby opracować zwycięską strategię obstawiania e-sportu w Overwatch.

Dowiedz się, jak działają bohaterowie

Overwatch to strzelanka pierwszoosobowa, w której zespoły graczy wcielają się w role różnych bohaterów. Każdy bohater ma swój własny zestaw mocnych i słabych stron, a zrozumienie zalet i wad każdej z tych postaci jest jednym z najważniejszych elementów zakładów Overwatch. Studiowanie kompozycji postaci to najważniejsza lekcja, jeśli chcesz wiedzieć, jak obstawiać Overwatch.

Ci bohaterowie są stworzeni do użycia przeciwko określonym bohaterom w określonych sytuacjach. Będziesz miał przewagę w strategii przedmeczowej i podejmowaniu decyzji dotyczących zakładów, jeśli wiesz, jakich kontr szukać. Ponieważ wejście do transmisji zakładów na żywo w Overwatch bez znajomości bohaterów jest jednym z najgorszych pomysłów, jakie kiedykolwiek słyszeliśmy, ma to pierwszeństwo w naszym przewodniku po zakładach Overwatch.

Co więcej, gracze mogą zmieniać bohaterów w dowolnym momencie gry, więc miej oko na to, kto gra i kto może być Twoją przepustką do wskazówek dotyczących zakładów z handicapem w Overwatch. Jedna korekta może drastycznie wpłynąć na warunki Twojego zakładu, więc miej oko na potencjalne szanse na wypłatę, jeśli Twój kupon się nie powiedzie.

Odrób pracę domową dotyczącą graczy i drużyn

Gracze odnoszący sukcesy zdają sobie sprawę, że informacja jest kluczem do ich sukcesu. Jeśli chcesz podejmować rozsądne decyzje dotyczące zakładów na Overwatch, musisz być na bieżąco ze wszystkimi aktualnymi wydarzeniami we wszechświecie Overwatch. Nawet stosunkowo błahe fragmenty plotek mogą być czasem cenne. Możesz także wyszukiwać informacje, korzystając z zasobów, takich jak post dotyczący zakładów w Overwatch w serwisie Reddit.

Wypróbuj grę samodzielnie

Gra w Overwatch może dostarczyć ważnych informacji na temat gry, podobnie jak piłka nożna może pomóc ci lepiej zrozumieć, jak skutecznie obstawiać. Możesz w ten sposób uzyskać wgląd w zdolności grywalnych postaci. Może również pokazać, jak elitarni gracze zachowują się w określonych scenariuszach.

Końcowe przemyślenia

Obstawianie Overwatch może być świetną zabawą. Jeśli poświęcisz czas i wysiłek, aby postawić dobrze przemyślane zakłady, dostępnych jest wiele potencjalnych wypłat. Jeśli zamierzasz obstawiać Overwatch, powinieneś wiedzieć dużo o tej grze i o tym, jak w nią grać, tak jak w przypadku innych zakładów.

Ponadto zapoznaj się z wieloma możliwymi zakładami w grze lub turnieju Overwatch. Aby odnieść sukces w zakładach Overwatch, musisz wiedzieć, co dzieje się w społeczności i mieć system do monitorowania twoich funduszy. Jeśli zastosujesz się do tego przewodnika eksperta, prawdopodobnie odniesiesz pewien sukces w obstawianiu zakładów Overwatch.

Aktualności

Podstawy zakładów w Fortnite
2023-03-30

Podstawy zakładów w Fortnite

Wiadomości