Jak obstawiać zakłady e-sportowe: kompletny przewodnik po wiedzy

W tym przewodniku po zakładach eSports dowiesz się wszystkiego na temat obstawiania sportów elektronicznych. Bądź też na bieżąco, aby dowiedzieć się, które gatunki gier wideo i tytuły gier wideo są najlepsze do obstawiania, a także wskazówki dotyczące zakładów eSports. Nie ma wątpliwości, że branża e-sportowa odnotowuje gwałtowny wzrost. Wraz z nadejściem pandemii zakłady na eSporty rozkwitły, a dziś jest to najszybciej rozwijająca się forma zakładów.

Według raportu z 2019 roku sporządzonego przez przedsiębiorcę z branży hazardowej z Las Vegas, Chrisa Grove'a, łączne pieniądze obstawione na eSports wokół głównych tytułów e-sportowych do 2020 roku wyniosły około 12,9 miliarda dolarów na całym świecie, podczas gdy liczba obstawiających e-sport na całym świecie wyniosła około 6,5 miliona. Nadejście pandemii, a co za tym idzie wstrzymanie meczów na żywo, musiało eksplodować liczbami.

Jak obstawiać zakłady e-sportowe: kompletny przewodnik po wiedzy
Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter

Jak obstawiać e-sporty 2024

Przed udostępnieniem listy najlepszych Gatunki gier wideo e-sportowych do obstawiania, oto przewodnik po zakładach e-sportowych dla początkujących. Poznaj podstawy zakładów eSports, od tego, jak znaleźć najlepszą stronę do obstawiania, po kursy, rynki, strategie i nie tylko.

Jak działają zakłady na e-sporty

Zakłady na e-sporty to po prostu obstawianie sportów elektronicznych rozgrywanych na konkurencyjnych poziomach. Chociaż są one dość podobne do gier wirtualnych i symulowanych, eSports ma ten ludzki charakter, podobnie jak tradycyjne zakłady sportowe, w których walczą zawodowi sportowcy, a nie sztuczna inteligencja i symulatory komputerowe. Już teraz profesjonalne zespoły przyciągają najlepsze talenty z całego świata, więc eSports jest tak samo konkurencyjny jak każdy inny sport.

Jak obstawiać e-sporty

Zakłady na eSporty są dość proste. Jest jednak kilka rzeczy, które gracze powinni wiedzieć.

Najpierw gracze muszą zdecydować, na jaką grę chcą postawić. W tym artykule przedstawimy niektóre z najlepszych gatunków, na które można obstawiać, oraz najpopularniejsze gry na scenie e-sportowej z każdego gatunku.

Jak znaleźć najlepsze strony z zakładami e-sportowymi

Gdy gracz zdecyduje się na konkretną grę, powinien znaleźć bukmacherów oferujących rynki na tę grę. Dla przypomnienia, nie wszyscy bukmacherzy oferują zakłady na eSporty.

Kolejnym istotnym czynnikiem, który należy wziąć pod uwagę przy wyborze bukmachera, jest licencjonowanie i regulacje. Graj tylko na zarejestrowanych i renomowanych stronach z zakładami eSports.

Następnie przeczytaj recenzje bukmacherów i przeprowadź badania, aby znaleźć bukmacherów, którzy oferują szybką i bezpieczną bankowość, a co ważne, obszerną listę opcji wpłat i wypłat. Gracze zdecydowanie chcą szybko rozpocząć obstawianie na prawdziwe pieniądze. Weź również pod uwagę opłaty transakcyjne, czas realizacji i, co ważne, akceptowane waluty.

Kluczowe aspekty do rozważenia obejmują obsługę klienta, języki, Przekaz na żywo, nawigacja w witrynie i zakłady mobilne.

Trzecim aspektem, na którym należy się skupić, są rynki i kursy zakładów eSports. Niektórzy bukmacherzy mają rozległe rynki zakładów, podczas gdy inni oferują tylko podstawowe opcje. Ten pierwszy jest tym, czego powinni szukać entuzjaści zakładów na eSporty. Jeśli chodzi o kursy, są dwie rzeczy. Najpierw dołącz do serwisów bukmacherskich z najwyższymi kursami. Po drugie, gracze powinni upewnić się, że format kursów, który znają, jest obsługiwany.

Niezbędne jest również rozważenie promocji. Najlepsi bukmacherzy eSports nie mają między innymi bonusów depozytowych i bonusów depozytowych. Szukając bonusów na zakłady, pamiętaj, aby sprawdzić wymagania dotyczące zakładów. Im niższy mnożnik, tym większe szanse na maksymalne wykorzystanie bonusu zakładów.

Strategie zakładów e-sportowych

Podobnie jak w przypadku tradycyjnych zakładów sportowych, istnieją strategie zakładów eSports, które różnią się w zależności od gatunku gry. Zakłady arbitrażowe to najpopularniejsza strategia. Powszechnie znana jako strategia zakładów „arb”, polega na obstawianiu wszystkich możliwych wyników pojedynczego meczu eSports.

Przewodnik po zakładach MOBA

Multiplayer Online Battle Arena, popularnie znana jako MOBA, jest jednym z najlepszych gatunków gier wideo, na które można postawić. Ta strategiczna gra wideo zawiera dwie drużyny, które walczą na predefiniowanym polu bitwy zwanym mapą.

Gry MOBA są najwyżej oceniane, zwłaszcza w Azji. Popularność można przypisać temu, że są towarzyskie teraz, gdy gracze muszą połączyć siły z przyjaciółmi, aby osiągnąć zwycięstwo. Niektóre z najlepszych gier MOBA, na które można postawić, to League of Legends, DOTA 2 (Defense of the Ancients 2), Mobile Legends: Bang Bang i Smite.

Jak obstawiać gry MOBA

Zakłady MOBA stają się coraz bardziej popularne, ponieważ istnieją prestiżowe turnieje i konkursy MOBA, takie jak The International i Mistrzostwa Świata LoL. Co więcej? Gry MOBA można obstawiać prawie przez cały rok. Co ciekawe, gry MOBA przyciągają najlepsze zespoły i talenty, wprowadzając konkurencyjność do gry strategicznej.

Podstawą obstawiania gier MOBA jest zrozumienie różnych rynków zakładów. Obstawiający mogą obstawiać pojedyncze rynki meczów MOBA, turnieje MOBA/konkursy/zwycięzcy ligowe lub rynki map. Niektóre z najlepszych zakładów, które można postawić, obejmują zwycięzcę meczu, zwycięzcę mapy, sumy na mapie, pierwsze zabójstwo, liczbę rund, całkowitą liczbę zabójstw/szansów, a nawet handicap itp. Prawdopodobieństwo wszystkich tych wydarzeń jest wyrażone w kursach.

Aby obstawiać gry MOBA, najpierw znajdź witrynę bukmacherską z rynkami MOBA eSports i bądź na bieżąco z nadchodzącymi rozgrywkami MOBA. Gracze powinni również zdawać sobie sprawę z różnych formatów używanych w turniejach gier MOBA.

Wreszcie, gracze powinni przeprowadzić badania, aby dowiedzieć się, które są najlepsze MOBA Drużyny e-sportowe. W tej chwili popularne nazwy to między innymi Team Spirit, PSG.LGD, Invictus Gaming i Team Secret. Rozsądnie będzie również sprawdzić ostatnią formę zespołu, na który obstawiający stawiają pieniądze.

Przewodnik po zakładach Battle Royale

Gry typu Battle Royale to fantastyczne gry online dla wielu graczy, które oferują rozgrywkę typu „ostatni człowiek” oraz taktyki przetrwania, eksploracji i oczyszczania. Obejmują od dziesiątek do setek graczy, którzy walczą o chwałę na coraz kurczącej się mapie. W zależności od formatu gracze mogą być sami lub w zespołach.

Dziś na scenie e-sportu dominują gry typu battle royale. Niektóre z największych gier typu battle royale to Fortnite, Call of Duty: Warzone, Legendy Apex, PUBG: Pola bitwyi Fall Guys Ultimate Knockout, żeby wymienić tylko kilka.

Jak obstawiać gry Battle Royale

Zakłady na gry typu battle royale to jedna z najpopularniejszych form zakładów eSports. Popularność tych gier można przypisać faktowi, że gry typu battle royale przyciągają setki konkursów na najwyższym poziomie i znaczne nagrody pieniężne. Dwa z najważniejszych turniejów battle royale to Apex Legends Global Series (Apex Legends) i The Fortnite World Cup (Fortnite). Co ciekawe, Puchar Świata Fortnite 2019 przyciągnął pulę nagród w wysokości 30 milionów dolarów.

Obstawianie w grach Battle Royale jest dość łatwe, o ile obstawiający znajdują najlepsze strony z zakładami Battle Royale eSports i rozumieją rozgrywkę, rynki i sposób działania kursów. Istnieją różne rynki, na których można obstawiać, w zależności od strony bukmacherskiej i, oczywiście, konkretnej gry battle royale.

Niektóre z typowych rynków, z którymi gracze powinni być zaznajomieni, obejmują zwycięzców meczów, zwycięzców turniejów, zakłady specjalne, akumulowane, sumy, zwycięzcy map, wyniki map, a nawet zakłady na żywo, zwane inaczej zakładami na żywo.

Oprócz rynków zakładów i kursów, gracze powinni być zaznajomieni ze sceną eSports w grze battle royale, na którą chcą postawić. Znajdź najlepsze zespoły w Fortnite, najlepsze zespoły w Apex Legends i tak dalej. Spójrz także na ich najnowszą formę, aby podjąć najlepszą decyzję dotyczącą zakładów.

Przewodnik po zakładach FPS

Bez wątpienia FPS (First-Person Shooter) to popularny gatunek gier wideo. Opiera się na pistoletach i innej walce opartej na broni z perspektywy pierwszej osoby. Gracze kontrolują protagonistę w przestrzeni 3D. Gry FPS są popularne, ponieważ wprowadzają tę prawdziwą atmosferę bitwy dzięki wciągającej grafice i dźwiękowi. Wspierają także pracę zespołową i solidarność.

Gry FPS są popularne na całym świecie. Battlefield V i Counter-Strike: Global Offensive to dwie z największych obecnie gier FPS. Inne popularne tytuły FPS w eSportach to Call of Duty, Tom Clancy's Rainbow Six Siege (R6), Valorant i Obserwacja.

Jak obstawiać gry FPS

Gry FPS są nie tylko duże w skumulowanych pulach nagród; dominują również na wykresach zakładów eSports. Zgodnie z najnowszymi statystykami CS:GO prowadzi pod względem liczby zakładów teraz, gdy są mnóstwo turniejów przez rok. Łatwo jest również obstawiać gry FPS i istnieje szeroki wybór opcji obstawiania.

Podobnie jak w przypadku wszystkich innych gatunków gier wideo, gracze obstawiający gry FPS muszą rozumieć podstawową rozgrywkę i zasady, aby podejmować świadome decyzje dotyczące zakładów. Niezbędne jest również zrozumienie aktualnego stanu sceny FPS eSports. Znajdź czas na zbadanie najlepszych drużyn FPS. W tej chwili najlepszymi drużynami FPS są Astralis, SEN Sentinels i San Francisco Shock. Ważne jest również, aby przejrzeć wszystkie nadchodzące turnieje i zawody.

Kolejną ważną rzeczą, o której gracze muszą być świadomi, są dostępne rynki zakładów. Gry FPS mogą mieć różną rozgrywkę i cele, ale większość opcji obstawiania jest podobna do tego, co gracze mogą znaleźć w zakładach e-sportowych MOBA i Battle Royale. Niektóre z najlepszych rynków, na które można postawić, to zwycięzca turnieju, zwycięzca meczu, zwycięzca mapy, pierwsza krew i zakłady na żywo.

Przewodnik po zakładach sportowych

Dla tradycyjne zakłady sportowe entuzjaści symulacji sportowych Gry eSports oferują najlepsze wrażenia, gdy śledzą tradycyjne zakłady sportowe. Jak sama nazwa wskazuje, sportowe gry symulacyjne opierają się na prawdziwych grach sportowych, takich jak piłka nożna, hokej, sporty motorowe, koszykówka i futbol amerykański. Sportowych gier symulacyjnych nie należy mylić z wirtualnymi sportami, ponieważ grają w nie prawdziwi ludzie.

Symulacje sportowe są popularne na całym świecie. Scena szczyci się elitarnymi profesjonalnymi drużynami, a niektóre są sponsorowane przez profesjonalne kluby. Przedstawiają one główne ligi i zawody oraz wykorzystują najnowocześniejsze silniki gier, aby oferować realistyczną rozgrywkę i zapierającą dech w piersiach grafikę. Niektóre z najlepszych sportowych gier symulacyjnych, na które można postawić, to FIFA, NBA2K, PES, Madden itp.

Jak obstawiać sportowe gry symulacyjne

Symulacje sportowe przyciągają wielu graczy, głównie entuzjastów tradycyjnych zakładów sportowych. Dzieje się tak, ponieważ są one podobne do konwencjonalnych zakładów sportowych pod względem mechanizmów obstawiania. Jak dotąd, tak dobrze, zakłady na FIFA 21 prowadzą w gatunku symulacji sportowych pod względem liczby zakładów. Więc teraz, co gracze powinni wiedzieć o obstawianiu sportowych gier symulacyjnych?

Pierwszą rzeczą jest znalezienie wiarygodnych witryn bukmacherskich z FIFA, PES i NBA2K rynków. Pamiętaj, że nie wszystkie serwisy bukmacherskie będą miały takie rynki. Jeśli chodzi o kursy i rynki zakładów, kursy są reprezentowane w jednym z trzech formatów zakładów lub we wszystkich formatach, podczas gdy rynki pozostają takie same, jak w zwykłych zakładach sportowych.

Różnica pojawia się jednak w drużynach, na które można obstawiać. W tradycyjnych zakładach sportowych najlepsze drużyny, na które można obstawiać, odnoszą największe sukcesy w ostatnim czasie. Jednak w zakładach na eSporty gracze nie powinni patrzeć na najbardziej znane drużyny w prawdziwym życiu. Zamiast tego powinni przyjrzeć się rekordowi profesjonalnego gracza eSports. Na przykład zawodowy gracz z super drużyną, taką jak PSG, ze wszystkimi gwiazdami, może przegrać z lepszym profesjonalnym graczem grającym ze przeciętną drużyną z niższych lig francuskich.

Przewodnik po zakładach RTS

RTS, znany również jako gra strategiczna czasu rzeczywistego, to kolejny popularny gatunek gier wideo, na który można postawić. Jednym z aspektów, które sprawiają, że te gry są popularne, jest ogólnie szybszy charakter. Różnica między grami RTS a strategiami turowymi (TBS) polega na tym, że w grach RTS gracze mogą jednocześnie wziąć udział w akcji.

Istnieje wiele gier RTS, ale w konkurencyjnym świecie e-sportu jest to tylko garstka. Gry strategiczne w czasie rzeczywistym obejmują StarCraft II, WarCraft i Era imperium seria.

Jak obstawiać gry RTS

Podczas gdy popularność gatunku gier wideo RTS spada, gry są nadal aktywne na scenie e-sportowej. Co więc gracze powinni wiedzieć o obstawianiu gier RTS?

Pierwszą rzeczą jest znalezienie witryn bukmacherskich z rynkami zakładów na gry RTS, takimi jak StarCraft II i rynki WarCraft, między innymi. Następnie zarejestruj się u bukmacherów, którzy mają wiele wydarzeń i najwyższe kursy. Gracze powinni również starać się być na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami w świecie gier RTS. Po pierwsze, zrozum rozgrywkę gier RTS i podstawowe zasady. Co ważne, zapoznaj się z różnymi używanymi formatami turniejów.

Na koniec sprawdź tabele, aby znaleźć najlepsze drużyny i graczy, na których możesz postawić pieniądze. Dla przypomnienia, zespoły ciągle zmieniają składy, więc upewnij się, że sprawdziłeś ostatnią formę zespołu, aby podjąć właściwą decyzję o zakładach.

Zawijanie

Otóż to; poradnik jak obstawiać eSporty. Pamiętaj, że istnieją wskazówki i strategie dotyczące zakładów na eSporty, które zwiększają szanse na wygraną. Pamiętaj też, aby sprawdzić, co eksperci mówią w swoich przewidywaniach, zanim postawisz ten zakład!

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
O

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak

Aktualności

Co warto wiedzieć o zakładach e-sportowych w kasynach online
2023-02-09

Co warto wiedzieć o zakładach e-sportowych w kasynach online

Niewiele jest rzeczy, które możesz zrobić, które zapewniają podobny poziom emocji i emocji jak zakłady e-sportowe. Zakłady na e-sporty są jeszcze bardziej ekscytujące niż zakłady sportowe na regularne wydarzenia sportowe, ponieważ e-sporty są znacznie bardziej nieprzewidywalne niż zwykłe sporty. Widok słabszej drużyny wygrywającej z jedną z najlepszych drużyn na scenie e-sportowej nie jest niczym niezwykłym.

Regulamin e-sportu i żargon, który musisz znać
2023-01-19

Regulamin e-sportu i żargon, który musisz znać

Sett jest przerażający w późnej fazie gry. Ten poziom potencjału tankowania w połączeniu z tak wysokimi obrażeniami na sekundę może być druzgocący dla drużyn, którym brakuje obszarowej kontroli tłumu. Jego potencjał przenoszenia wzrośnie, jeśli ponownie uda mu się ukraść Czerwone Wzmocnienie.

Jak obstawiać Apex Legends w 2022 roku?
2022-03-31

Jak obstawiać Apex Legends w 2022 roku?

Zakłady Apex Legends powoli zyskują na popularności, ponieważ coraz więcej fanów strzelanki z bohaterami Battle Royale obstawia setki turniejów i konkursów na całym świecie. Jeśli obstawianie brzmi jak pomysł, to jest to miejsce, w którym warto być. Dowiedz się wszystkiego o zakładach Apex Legends 2022, od podstaw Zakłady bukmacherskie online na Apex Legends do największych zawodów i drużyn.