Wszystko, co warto wiedzieć: transmisja na żywo e-sportu

Dzięki nowoczesnej technologii przesyłania strumieniowego na żywo możesz teraz oglądać swoje ulubione sporty elektroniczne i obstawiać je w miarę rozwoju wydarzeń z dowolnego miejsca. Ponieważ większość możliwości transmisji na żywo z e-sportu jest bezpłatna i łatwo dostępna, oglądanie i obstawianie transmisji na żywo meczów lub osób grających w gry stało się jednym z największych trendów na świecie.

Wiadomo, że najlepsze witryny z zakładami na żywo oferują transmisje na żywo, dzięki którym gracze mogą oglądać mecze i stawiać zakłady w tym samym czasie bez opuszczania witryny. Ale na co jeszcze musisz zwrócić uwagę, chcąc zapuścić się w ten ogromny trend e-sportowy? Na szczęście dla Ciebie przygotowaliśmy szczegółowy przewodnik zawierający wszystko, co musisz wiedzieć o świecie sportowych transmisji na żywo i nie tylko. Oprócz tego, oto najlepsze jak dotąd strony z zakładami na żywo z e-sportu:

Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Wyjaśnienie transmisji na żywo z e-sportu

Zakłady na transmisje na żywo z e-sportu są zasadniczo takie same jak zwykłe zakłady sportowe, z tym wyjątkiem, że zamiast tradycyjnych sportów, obstawiasz konkurencyjne sporty elektroniczne podczas transmisji na żywo. Aby rozpocząć, musisz wybrać rynek zakładów, na który chcesz obstawiać e-sport na żywo, wybrać sport i kursy oraz postawić zakład. Aby postawić zakład, będziesz potrzebować bukmachera, a ponieważ zajmujemy się e-sportem, do obstawiania zakładów będziesz korzystać z internetowego bukmachera.

Jak sprawdzić, czy strona bukmacherska jest godna zaufania

Wraz z rozwojem iGamingu, transmisji na żywo i elektronicznych zakładów sportowych, istnieje obecnie całkiem sporo witryn oferujących usługi gier online dla wydarzeń e-sportowych transmitowanych na żywo. Z tego powodu ważne jest, aby wiedzieć, na co zwracać uwagę i czego gracze będą potrzebować, aby bezpiecznie i skutecznie uczestniczyć w zakładach na żywo e-sportowych transmisji na żywo. Przyjrzyjmy się niektórym funkcjom bezpieczeństwa, na które należy zwrócić uwagę:

  • Upewnij się, że korzystasz z renomowanej witryny, która posiada jedną lub więcej ważnych licencji wydanych przez odpowiednie renomowane organy regulacyjne w Twoim kraju.
  • Upewnij się, że platforma, z której korzystasz, posiada system płatności, który zapewni niezawodne i bezpieczne transakcje wpłat i wypłat.
  • Pozytywne recenzje poprzednich użytkowników.
  • Certyfikaty Secure Sockets Layer (SSL) i Transport Layer Security (TLS).

Rodzaje kursów na transmisje na żywo e-sportu

Zrozumienie, jak działają kursy, jest warunkiem wstępnym udanych zakładów. Bezcelowe byłoby obstawianie meczów e-sportowych transmitowanych na żywo bez rozważenia, które z nich mają większe szanse na wygraną. Czasami jednak określenie, która drużyna ma większe prawdopodobieństwo zdobycia tych zwycięskich punktów, może być niemożliwe. Tutaj pojawiają się szanse.

Poniżej przedstawiamy dwa popularne kursy zakładów na sporty elektroniczne transmitowane na żywo. Jeśli jednak szukasz bardziej szczegółowego przewodnika po kursach zakładów na każdą grę e-sportową, przeczytaj nasz przewodnik po kursach bukmacherskich.

Najpopularniejsze kursy na transmisje na żywo dotyczące e-sportu

Kursy dziesiętne

Miliony bukmacherów w branży transmisji na żywo preferują kursy dziesiętne. Dzieje się tak dlatego, że gracze uważają je za łatwe do zrozumienia w większości części świata. Jednak strony bukmacherskie w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych nie stosują kursów dziesiętnych. Jeśli jesteś z innego regionu i odwiedzasz Stany Zjednoczone Ameryki lub Wielką Brytanię, będziesz musiał zapoznać się z ich kursami bukmacherskimi, aby obstawiać.

Kursy ułamkowe

Tego rodzaju kursy istnieją od lat i czynią je najstarszym sposobem wyświetlania kursów. Podczas korzystania z kursów ułamkowych do zakładów na transmisje sportowe na żywo, obie drużyny będą miały różne ułamki reprezentujące prawdopodobieństwo wygranej. Musisz dobrze policzyć, aby poznać swoją ulubioną drużynę i wygrać, jeśli postawisz na nią.

Jak obstawiać transmisje na żywo z e-sportu online

Zanim gracze będą mogli stawiać zakłady na stronach transmisji na żywo z e-sportu, muszą upewnić się, że zaznaczyli wszystkie pola określonych wymagań określonych przez bukmachera. Każda strona z transmisją na żywo ma inne wymagania, więc sprawdź je wcześniej. Oto jednak niektóre standardowe warunki, których gracze muszą przestrzegać, zanim rozpocznie się ich przygoda z zakładami na żywo:

Utwórz konto bukmacherskie

Po pierwsze, gracze będą musieli założyć konto, aby móc obstawiać transmisje na żywo od konkretnego bukmachera. Po utworzeniu i zweryfikowaniu konta gracze muszą wpłacić środki na konto, aby kwalifikować się do usługi przesyłania strumieniowego na żywo.

Flasha lub HTML5

U większości najlepszych bukmacherów online gracze będą potrzebować systemu opartego na technologii Flash lub HTML5, aby transmitować wydarzenia sportowe na żywo. Gracze mogą nawet zostać poproszeni o zainstalowanie wtyczki flash. Jednak większość dzisiejszych urządzeń ma je fabrycznie załadowane.

połączenie internetowe

Aby oglądać transmisje na żywo, gracze muszą mieć połączenie z internetem. Aby zapewnić bezproblemowe połączenie z większością witryn oferujących transmisje na żywo, prędkość Twojego Internetu powinna wynosić co najmniej 5 Mb/s.

Po spełnieniu wszystkich powyższych wymagań możesz przejść do kroków z poniższej listy, aby obstawiać transmisje e-sportowe na żywo online:

  1. Wybierz Witryna bukmacherska do transmisji na żywo e-sportu z naszej listy najlepszych witryn bukmacherskich.
  2. Otwórz u nich konto i dokończ proces weryfikacji klienta. Będzie to obejmować dostarczanie różnego rodzaju dokumentów identyfikacyjnych.
  3. Dodaj trochę gotówki do swojego konta.
  4. Przejdź do sekcji zakładów na żywo i kliknij mecze lub wyścigi.
  5. Zbuduj swój kupon.
  6. I obstawiaj!

Unikalne funkcje popularnego oprogramowania do zakładów na transmisje e-sportowe na żywo

Istnieje wiele różnych popularnych witryn do wyboru na świecie, które oferują wyjątkowe oferty transmisji na żywo z e-sportu. Oto dwie unikalne funkcje, które można zaoferować graczom:

Oglądanie meczów i obstawianie w tym samym czasie

Wiele popularnych witryn oferujących transmisje na żywo z e-sportu umożliwia oglądanie treści po zalogowaniu się do witryny bukmacherskiej. Przykładem tego, jak można to zrobić, jest widok podzielonego ekranu każdego meczu, do którego gracze mają dostęp za pośrednictwem specjalnego menu transmisji na żywo.

Okno czatu na żywo

Popularne witryny są również znane z tego, że mają okno grupowego czatu na żywo z boku lub na dole filmu z meczu, dzięki czemu możesz cieszyć się rozmową z innymi graczami online.

Jak wybrać najlepsze witryny z zakładami online na żywo

Ponieważ wiele usług e-sportowych oferuje obecnie transmisje zakładów na żywo, decyzja, której platformy użyć, może być przytłaczająca. Jednak wybór najlepszej strony jest kluczowy, aby zapewnić pozytywne wrażenia i zminimalizować ryzyko podczas obstawiania. Oto nasze zalecenia dotyczące czynników, na które należy zwrócić uwagę przy podejmowaniu tej decyzji:

Szeroka gama transmisji sportowych na żywo i opcji gier

Nie wszystkie strony bukmacherskie oferujące transmisje na żywo oferują te same gry, wydarzenia lub sporty e-sportowe. Niektórzy mogą być zainteresowani tylko jednym sportem, podczas gdy inni mogą oferować wiele. Upewnij się, że wybrana platforma ma szeroki wachlarz ofert, a także e-sport, który Cię interesuje.

Przestrzeń magazynowa

Większość bukmacherów używa aplikacji do świadczenia swoich usług. Niektóre aplikacje, które będziesz musiał pobrać, mogą wymagać dużej ilości miejsca. Miej to na uwadze i upewnij się, że Twoje urządzenie ma wystarczająco dużo miejsca, aby płynnie uruchamiać te aplikacje.

Doświadczenie użytkownika

Korzystanie z platformy, która nie jest dobrze zaprojektowana pod kątem płynnej i łatwej obsługi, może być bardzo frustrujące. Ponieważ gracze chcą skupić się na obstawianiu i nie rozpraszać ich zły projekt UX, upewnij się, że wybrana platforma jest łatwa do zrozumienia i użytkowania.

Opcje bankowe

Aby otworzyć konto i postawić zakład, gracze będą potrzebować konta z pieniędzmi powiązanym z Twoim kontem. Dlatego powinieneś upewnić się, że platforma, z której korzystasz, obsługuje Twój bank i Twój sposób transferu środków.

Różne sporty do obstawiania

Transmisje na żywo stają się coraz bardziej istotne w świecie rozrywki, filmów i, co najważniejsze, sportu. Jest ich dużo wydarzenia sportowe możesz teraz przesyłać strumieniowo online i stawiać zakłady. Poniżej znajdziesz listę najpopularniejszych sportów, które możesz transmitować na żywo i stawiać zakłady na żywo:

FIFA

Jeśli grasz w gry wideo od jakiegoś czasu lub znasz gry symulacyjne sportowe, prawdopodobnie wiesz, czym jest FIFA. FIFA to prawdopodobnie najpopularniejsza gra symulacyjna sportu, w którą regularnie grają setki tysięcy graczy.

Call of Duty

Kiedy mówimy o strzelankach pierwszoosobowych, pierwszą grą, która prawdopodobnie przychodzi na myśl, jest Call of Duty. Mnóstwo graczy uważa ten kanał gry e-sportowej za pioniera strzelanek pierwszoosobowych. Call of Duty jest również jedną z najpopularniejszych gier, w Call of Duty regularnie grają miliony graczy z całego świata.

Liga Legend

W ciągu ostatnich kilku lat nastąpił ogromny wzrost liczby osób, które zaczęły obstawiać gry e-sportowe, takie jak Liga Legend. Jednym z głównych czynników, które się do tego przyczyniły, było zamknięcie regularnych wydarzeń sportowych z powodu Covid 19.

CS:GO

Transmisje na żywo z CS:GO są obecnie dość popularne. Jednym z głównych powodów, dla których zakłady CS:GO są tak popularne, jest fakt, że sama gra jest bardzo popularna. CS:GO ma również ogromną scenę e-sportową z szalonym szumem i pulami nagród regularnie przekraczającymi pół miliona dolarów. Zawody CS:GO to jedne z najbardziej ekscytujących wydarzeń sportowych, a gracze uwielbiają je obstawiać.

Dota 2

Dota 2 jest prawdopodobnie najpopularniejszą grą e-sportową, z kilkoma milionami aktywnych graczy. Wraz z tymi aktywnymi graczami jest mnóstwo innych osób, które były zwykłymi graczami Dota 2, ale teraz oglądają tylko wydarzenia e-sportowe dla Dota. Gracze z obu tych społeczności zaczynają zajmować się zakładami e-sportowymi ze względu na to, jak ekscytujące jest to.

Porady i wskazówki dotyczące zakładów na transmisje na żywo z e-sportu

Aby pomóc Ci w drodze do rozwoju i sukcesu dzięki zakładom na transmisje na żywo z e-sportu, oto kilka z nich porady i wskazówki które możesz złożyć od razu:

Odrób swoją pracę domową

Zanim zaczniesz stawiać zakłady na żywo na mecz e-sportowy transmitowany na żywo, powinieneś przeprowadzić szczegółowe badania dotyczące graczy, którzy będą rywalizować w wydarzeniu. Powinieneś wiedzieć, w jakich drużynach byli przed dołączeniem do tej drużyny i jakie były ich występy w ostatnich meczach. Oprócz tego powinieneś przyjrzeć się innym czynnikom, takim jak relacje gracza z drużyną, czy ma problemy z komunikacją lub czy brakuje mu odpowiedniego przywództwa. Pomimo wysokich umiejętności, jeśli zawodnik nie ma dobrych relacji z drużyną, może nie być w stanie wygrać meczu.

Obejrzyj uważnie mecz

Chociaż dla niektórych ten punkt może wydawać się oczywisty, początkujący często popełniają błąd, nie skupiając się zbytnio na meczu transmitowanym na żywo. Są chwile, w których mecze na żywo są wyjątkowo nieprzewidywalne, a wyniki mogą zmienić się w ciągu kilku sekund.

Obstawiaj tylko gry, o których jesteś dobrze poinformowany

Może być kuszące obstawianie różnych tytułów e-sportowych, o których nie masz zbyt dużej wiedzy. Najlepiej jednak trzymać się gier, o których wiesz najwięcej, zwłaszcza jeśli jesteś początkującym. Jako początkujący nie chcesz obstawiać, gdy szanse nie są na twoją korzyść.

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak

Faq

Wszystko, co musisz wiedzieć o kasynach

Z czym wiążą się zakłady na transmisje na żywo z e-sportu?

Zakłady na e-sporty są zasadniczo takie same jak zwykłe zakłady sportowe, z tą różnicą, że zamiast zakładów na tradycyjne sporty, gracze obstawiają transmisje na żywo w konkurencyjnych sportach elektronicznych.

Który sport najłatwiej obstawiać?

Istnieje mnóstwo gier e-sportowych, na które można stawiać zakłady na żywo, takich jak CS: GO, Dota 2, League of Legends, Rainbow Six Siege, Call of Duty, Rocket League i Overwatch. Jednak powinieneś obstawiać tylko grę, o której wiesz najwięcej.

Czy zakłady na transmisje na żywo z e-sportu są legalne?

Tak. Jeśli hazard jest legalny w kraju, w którym się znajdujesz, to zakłady na e-sporty na żywo będą legalne. Jedynym wymaganiem jest to, że witryna hazardowa lub strona z grami, z której korzystasz, musi mieć licencję.

Czy strony z transmisją na żywo pobierają opłaty?

Nie. Możesz bezpłatnie przesyłać strumieniowo wiele wydarzeń sportowych z wielu witryn na całym świecie. Większość z nich wymaga, aby użytkownicy najpierw utworzyli konto i zasilili swoje konto bukmacherskie, zanim będą mogli uzyskać dostęp do funkcji transmisji na żywo.

Jaka jest optymalna prędkość internetu do transmisji na żywo?

Transmisja na żywo z dużą szybkością i jakością HD wymaga co najmniej 5 Mb/s. Jednak prędkość przesyłania strumieniowego w dobrej jakości będzie również zależeć od bukmachera, z którego korzystasz.