Najlepsze strony z zakładami Battlefield 2024

Ten przewodnik po zakładach Battlefield eSports omawia całą dynamikę zakładów na ten blok. Dowiedz się o tle gry wideo, różnych grach z serii, rozgrywce, miejscu Battlefield na scenie e-sportowej, rynkach zakładów i szansach, turniejach e-sportowych, na które można stawiać zakłady, najlepszych drużynach e-sportowych Battlefield i tak dalej.

Według statystyk branża eSports jest warta aż 1,08 miliarda dolarów amerykańskich w 2021 roku i oczekuje się, że do 2024 roku osiągnie 1,62 miliarda dolarów. Konkurencyjność w branży eSports pobudziła zakłady na e-sporty, zwłaszcza po wybuchu pandemii. Ponieważ większość wydarzeń na żywo została odwołana, bukmacherzy zbadali eSport, aby zaoferować graczom coś, na co można postawić.

Najlepsze strony z zakładami Battlefield 2024
Zhang Wei
ExpertZhang WeiExpert
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

O serii Battlefield

Dziś zakłady na eSporty należą do najszybciej rozwijających się rynków na scenie hazardu online. Statystyki pokazują, że w 2020 r. łączna wartość zakładów w eSportach wyniosła ponad 12,9 mld USD.

Jednym z e-sportów, na które można dziś postawić, jest Battlefield. Mimo że nie jest tak widoczny, jak inne gry e-sportowe, nowa odsłona, Battlefield 2042, to kolejna wielka rzecz. Ma na celu naprawienie wszystkich wad, które pojawiły się w jego dwóch poprzednikach, Battlefield 4 i Battlefield 5.

Pole bitwy to strzelanka pierwszoosobowa (FPS) który może pochwalić się kilkoma indywidualnymi grami i pakietami rozszerzeń. Główne gry to Battlefield 1942 (2002), Battlefield Vietnam (2004), Battlefield 2 (2005), Battlefield 2142 (2006), Battlefield 3 (2011), Battlefield 4 (2013), Battlefield 1 (2016), Battlefield V (2018). ) oraz najnowsza odsłona Battlefield 2042 (2021).

Battlefield 4

Battlefield IV to najbardziej dominująca odsłona. Jest to jedyna gra z serii, która dobrze reprezentowała markę na scenie e-sportowej. Fabuła rozgrywa się sześć lat po fikcyjnej wojnie 2020 roku. Battlefield 4 został wydany w 2013 roku i był chwalony za doskonałą grafikę, rozgrywkę i tryb dla wielu graczy.

Chociaż wciąż jest to najlepsza gra e-sportowa w serii, tryb dla jednego gracza i usterki w trybie dla wielu graczy sprawiły, że spotkała się z niewielką krytyką.

Pole bitwy V

Battlefield V był kontynuacją Battlefield 4, ale niestety pozostaje flopem. Nie spełnił oczekiwań z powodu wad marketingowych. Koncentruje się również na kampanii dla jednego gracza zamiast kampanii battle royale, która jest synonimem e-sportu, który zabił potencjał gry. Ale jest kilka rzeczy, które gracze lubią w Battlefield 5.

Pojawił się z kilkoma dodatkami, na przykład nowatorskimi trybami dla wielu graczy, w tym „ciągłym” trybem kampanii „Firestorm” i „Grand Operations”. W Battlefield V zwiększono realizm dzięki silnikowi gry Frostbite 3, a tryb Battle Royale jest zakrzywiony wokół filarów zniszczenia, pojazdów i, co ważne, gry zespołowej.

Pole bitwy 2042

19 listopada 2021 r. ukazał się długo oczekiwany Battlefield 2042. Zawiera siedem zupełnie nowych map i intrygujący tryb portalu. Jedną z rzeczy, które wyróżnia tę część, jest to, że jest to gra tylko w trybie wieloosobowym, co oznacza, że jest skoncentrowana na eSportach.

Chociaż w momencie premiery nie ma trybów rankingowych ani e-sportowych, przynajmniej gra ma narzędzia do tworzenia, które umożliwiają graczom dostosowywanie trybów gry. Tryby rankingowe i eSports nie są w tej chwili dostępne, aby umożliwić graczom poznanie dynamiki gry, która jest nieco skomplikowana. Te funkcje zostaną dodane później, gdy gracze zapoznają się z grą. Battlefield 2042 nie trafił jeszcze na scenę e-sportu, ale będzie hitem, kiedy to zrobi. Akcja gry toczy się w niedalekiej przyszłości i zawiera futurystyczną broń.

Zakłady na Battlefield

Mimo że zakłady na Battlefield nie są tak popularne jak inne gry e-sportowe, na pewno uzyska przyczepność. Po pierwsze, obstawianie w Battlefield jest całkowicie legalne, o ile obstawiający osiągnęli wiek uprawniający do hazardu. Obstawianie tej gry wideo nie różni się w żaden sposób od obstawiania innych gier FPS, mowa o CS: GO, Valorant, Rainbow Six Siege i reszcie.

Jak zarejestrować się w witrynach bukmacherskich Battlefield

Aby postawić na Battlefield, gracze muszą najpierw poszukać strony z zakładami z rynkami Battlefield. Następnie powinni kliknąć opcję rejestracji i zakończyć proces rejestracji, potwierdzając swój adres e-mail. W przypadku witryn bukmacherskich bez weryfikacji, inaczej znanych jako witryny bukmacherskie Trustly, mogą oni wejść do gry bez kłopotów z rejestracją lub weryfikacją, po prostu wpłacając pieniądze do bukmachera.

Zakłady Battlefield na prawdziwe pieniądze

Podczas gdy niektóre strony z zakładami eSports oferują darmowe zakłady pieniężne, większość z nich to strony z zakładami na prawdziwe pieniądze, więc gracze muszą mieć prawdziwe pieniądze, aby wziąć udział w akcji. Zaletą witryn z zakładami Battlefield na prawdziwe pieniądze jest to, że gracze mogą wygrywać prawdziwe pieniądze, gdy ich zakłady trafią. U bukmacherów na prawdziwe pieniądze entuzjaści zakładów eSports mogą grać za pomocą walut fiducjarnych lub kryptowalut, takich jak bitcoin i ethereum.

Jak popularny jest Battlefield?

Battlefield jest jednym z najpopularniejszych tytułów EA w społeczności graczy online. Jednak na scenie e-sportowej nie jest to aż tak popularne. Ten segment bada popularność Battlefield i powody, dla których istnieją twierdzenia, że jest umierający.

Pole bitwy w liczbach

We wrześniu 2021 r. Gamerant poinformował o skoku popularności Battlefield 5 na Steamie. Gra wideo trafiła do 76 456 jednoczesnych graczy w ostatnim tygodniu sierpnia 2021 roku, co jest rekordowym wynikiem od czasu premiery. To była całkiem dobra wiadomość dla twórców gry, ponieważ popularność gry wcześniej spadła.

Od 1 września BF znajdował się na 9 miejscu na liście najlepszych współbieżnych graczy, plasując się poniżej takich graczy jak Rocket League, Dead By Daylight i Rainbow Six Siege. Pomimo głównych wad gry, Battlefield 5 jest nadal popularną grą.

Steam Charts poinformował również, że w maju 2021 r. gra osiągnęła najwyższy poziom 3408 jednoczesnych graczy. Popularność gry wzrosła w czerwcu, osiągając szczytowe liczby 11 714, podczas gdy we wrześniu liczba graczy wzrosła do 12 284.

Niestety w przypadku Battlefield 2042 sprawy nie wydają się tak różowe. Chociaż jest to najnowsza odsłona, w grze nie ma zbyt wiele szumu e-sportowego. Mimo że EA i DICE upierają się, że gra radzi sobie znacznie lepiej niż to, jak Battlefield 5 działał w tym samym momencie, wciąż jest wiele do pokonania. Być może gra zacznie zdobywać popularność po dodaniu brakujących trybów e-sportowych, a zespoły zaczną tworzyć listy Battlefield 2042.

Dlaczego Battlefield jest popularny?

Podsumowując, seria Battlefield pozostaje jednym z najpopularniejszych tytułów AAA FPS. Istnieje kilka powodów, które wyjaśniają dlaczego.

Społeczność graczy Battlefield

Po pierwsze, gra istnieje od dawna i może pochwalić się szeroką społecznością na platformach społecznościowych, takich jak Reddit. Pierwsza gra, Battlefield 1942, została wydana w 2002 roku i od tego czasu została zaktualizowana o bardziej ekscytujące, nowe gry.

Co więcej? W każdym tytule pojawiły się obszerne dodatki i mnóstwo zawartości do pobrania (DLC). Wydawcy gry również chętnie naprawiają błędy i usterki, gdy tylko zostaną zauważone.

Świeże fabuły, fabuły i epoki wojny

Kolejnym powodem popularności Battlefielda jest dynamika. W przeciwieństwie do większości gier FPS, które opierają się na prawie podobnych fabułach i ustawieniach, seria Battlefield jest zróżnicowana.

Na przykład najnowsza odsłona, Battlefield 2042, rozgrywa się w niedalekiej przyszłości i oferuje trzy tryby rozgrywki. Z drugiej strony, Battlefield V jest osadzony w II wojnie światowej, podążając śladami Battlefield 1, który jest osadzony w erze I wojny światowej. Tak więc seria Battlefield ma wszystko, niezależnie od tego, czy gracze chcą dostać się na pole bitwy ze starą bronią z czasów wojny światowej, czy futurystyczną bronią i artylerią.

Można grać online (za darmo)

Online free to play (z Xbox Game Pass lub Battlefield Online) jest również przyczyną gwałtownego wzrostu popularności Battlefield. Wyjaśnia to niedawny wzrost liczby graczy równoczesnych graczy Battlefield 5. Ponadto znacznie obniżone ceny gry również przyczyniły się do jej popularności.

Doskonała mechanika rozgrywki

Realizm w mechanice rozgrywki Battlefield to także powód, dla którego fani gier FPS kochają Battlefield. Najnowsze edycje opierają się na silniku gry Frostbite 3. Posiada zniszczalne środowisko, selektywne nadawanie priorytetów dźwiękom, oświetlenie w czasie rzeczywistym, oglądanie z dużej odległości i grafikę o wysokiej rozdzielczości.

Malejąca popularność Battlefield

Jak wspomniano wcześniej, Battlefield miał również spory udział hejterów. Popularność gry spadła w pewnym momencie z kilku powodów, które omówiono poniżej.

W przypadku Battlefield V skupienie się na kampanii dla jednego gracza zamiast na trybie Battle Royale powoduje, że popularność gry spada. Jest to również główny powód, dla którego gra zawiodła na scenie e-sportowej.

Innym powodem upadku BF, zwłaszcza najnowszej edycji, Battlefield 2042, jest brak krytycznych funkcji konkurencyjnych, które nie zostały jeszcze wydane. Mimo że istnieje funkcja tworzenia niestandardowych trybów, Battlefield 2042 nie jest rankingowy i nie ma trybu eSports, więc nie przyciągnął wielu graczy.

Najlepsze strony z zakładami Battlefield eSports

Wraz z rosnącym zapotrzebowaniem na rynki zakładów eSports, setki stron z zakładami eSports wykiełkowały. Cóż, to dobra rzecz dla graczy, ale może być trudno znaleźć najlepsze strony, do których można dołączyć. Dla tych, którzy nie są pewni, która strona z zakładami Battlefield jest najlepsza, poniżej przedstawiamy kilka ważnych aspektów do rozważenia.

Wiarygodność

Pierwszą rzeczą, którą muszą zrobić gracze, jest dołączenie do witryny bukmacherskiej, która jest licencjonowana przez którykolwiek z renomowanych organów regulacyjnych dotyczących hazardu. Na takich stronach gracze mogą być pewni, że ich pieniądze są w bezpiecznych rękach, a przypadki ustawiania meczów nie stanowią problemu.

Rynki i kursy

Następnie powinni upewnić się, że strona ma różne rynki zakładów Battlefield i wiele wydarzeń Battlefield, na które można postawić. Co ważne, kursy powinny być wysokie.

Opcje bankowe

Innym ważnym czynnikiem przy wyborze najlepszej strony z zakładami Battlefield jest Opcje płatności za e-sport. Aplikacja zakładów eSports, do której należy dołączyć, powinna oferować elastyczne, szybkie i bezpieczne opcje bankowe. Wszystkie popularne metody płatności online powinny być obsługiwane. Metody wpłat i wypłat eSportów również powinny być szybkie.

Bonusy na zakłady e-sportowe

Dla tych, którzy chcą zwiększyć swój bankroll, promocje takie jak i bez bonusów depozytowych i bonusy depozytowe również się liczą. Niektóre z najlepszych witryn bukmacherskich, w których można znaleźć bonusy, to BetWay, 22Bet, Bet365 i Betsson.

Turnieje i zawody Battlefield eSports

Battlefield nie jest tak aktywny, jak inne gry FPS na scenie e-sportowej. Nie ma regularnych turniejów i zawodów, jak w Valorant, Counter-Strike: Global Offensive, Tom Clancy's Rainbow Six Siege i Call of Duty. Dzieje się tak, ponieważ ostatnie części nie skupiały się głównie na eSportach. Jednak wcześniejsze edycje gier FPS były aktywne w przeszłości i przyciągnęły kilka najlepszych turniejów i zawodów.

Czy są mistrzostwa Battlefield?

Puchar Świata to crème de la crème w e-sporcie. Ten turniej ma różne nazwy w zależności od eSportów. Niestety dla Battlefielda nie ma Pucharu Świata ani dużego turnieju, ponieważ gra wideo nie jest tak popularna w branży e-sportowej. Ale kiedy najnowsza odsłona, BF2042, zyskuje na popularności, z pewnością odbędzie się premierowy turniej, który wyłoni najlepszą drużynę, która weźmie udział.

Chociaż w tej chwili nie ma żadnych premierowych turniejów, kilka poprzednich turniejów rzeczywiście zostanie wznowionych w najbliższej przyszłości, gdy Battlefield wejdzie na rynek e-sportowy. Poniżej znajdują się niektóre z dużych turniejów Battlefield, które mogą być w przygotowaniu.

Montaż Zima

Wspierane przez Organizacja montażu OyAssembly Winter to fińska impreza e-sportowa, która jest aktywna od lat 90-tych. Na przykład w 2007 roku turniej przyciągnął kilka meczów Battlefield 2142, w których przyznano łączną nagrodę pieniężną w wysokości 13 644,88 USD. Niestety, w turnieju Assembly Winter 2021 nie było żadnych wydarzeń Battlefield, ale Battlefield z pewnością pojawi się, gdy najnowsza odsłona uruchomi tryb eSports, a drużyny zaczną budować swoje składy BF.

ESL jeden

Elektroniczna liga sportowa pierwsza, znany również jako ESL One, to kolejny turniej Battlefield, który kilka lat temu próbował wynieść Battlefielda na scenę e-sportową. Turniej przyciągnął kilka najlepszych drużyn w finałach sezonu Zima 2015, które odbyły się w Kolonii w Niemczech.

Osiem drużyn podzielonych na dwie grupy walczyło o chwałę. Po makabrycznych bitwach to Epsilon eSports zdobył lwią część puli nagród o wartości 35 000 EUR, pokonując INTZ e-Sports. Gdy Battlefield 2042 zaktualizuje swoje tryby e-sportowe, ESL One z pewnością będzie miał go na pokładzie w swoich turniejach i zawodach.

Liga ESB

Chociaż nie przyciąga ogromnych puli nagród, które widzimy w innych rozgrywkach, ESB League oddała Battlefieldowi V pewną sprawiedliwość pomimo wad gry wideo. ESB zorganizowało kilka turniejów, w których wystawiono jedne z najbardziej konkurencyjnych drużyn ze składami Battlefield 5. Gdy w Battlefield 2042 nie będzie aktywny e-sport, jest to jeden z turniejów, który powróci.

Zaproszenie do Zurychu

Zurich Invitational to kolejny turniej, który umieścił Battlefield na mapie eSports. ESB organizuje turniej wraz z GameTurnier, eStudios i g4g.ch. W sezonie 2019/2020 wydarzenie przyciągnęło cztery drużyny Battlefield 1 w podwójnej eliminacji, meczu 5 na 5 w trybie dominacji, dostępnej tylko na zaproszenie w Battlefield 1 LAN na PS4.

Pula nagród nie była tak duża, ale przynajmniej fani Battlefield mieli okazję zobaczyć grę na konkurencyjnej scenie. Jeśli Battlefield 2042 zmaterializuje tryby e-sportowe, ten turniej prawdopodobnie zostanie ponownie rozegrany.

Powyższe to niektóre z turniejów i konkursów Battlefield. Niestety, w tej chwili nie ma tak wielu zawodów, na które można by postawić, gdy gra trafiła na e-sportową scenę.

Ale ponieważ DICE czeka na skonfigurowanie Battlefield 2042 dla e-sportu, poprzez ujawnienie trybów rankingowych i e-sportowych, które jeszcze nie zostały wydane, firma prawdopodobnie nawiąże współpracę z organizatorami turniejów e-sportowych, aby zorganizować kilka wydarzeń e-sportowych, prawdopodobnie Battlefield World Cup.

Najlepsze drużyny e-sportowe Battlefield

Teraz, gdy Battlefield nie jest popularny na scenie esportowej, nie ma ich tak wielu Profesjonalne drużyny e-sportowe. W eSportach zespoły mają tendencję do tworzenia grafików w popularnych eSportach, które przyciągają duże pule nagród, na przykład DOTA 2, CS: GO, FIFA i Valorant.

Ale teraz, gdy Battlefield jest gotowy na powrót do e-sportu, drużyny, które dominowały w przeszłości, z pewnością powrócą.

Niektóre z zespołów, których można się spodziewać, to;

PENTA Sport

Założona w 2013 roku firma PENTA Sports to niemiecka drużyna e-sportowa, która odcisnęła swoje piętno na konkurencyjnej scenie Battlefield. Uczestniczył w sezonie ESL One Battlefield 4 Winter 2015. Zespół spisał się dobrze, ale niestety zajął trzecie miejsce. Być może, jeśli Battlefield 2042 wypuści swoje tryby e-sportowe, zespół stworzy skład i wróci do aktywnej rywalizacji. W 2021 roku zespół był aktywny na scenie CS:GO.

Epsilon eSport

Inną czołową drużyną, która powinna pojawić się w Battlefield eSports, jest Epsilon eSports, organizacja e-sportowa założona w 2008 roku. Drużyna wygrała sezon ESL One Battlefield 4 Winter 2015, pokonując INTZ e-Sports. W tej chwili Epsilon eSports ma składy w Call of Duty, Counter-Strike: Global Offensive, FIFA, Gears of War i H1Z1. Biorąc pod uwagę wcześniejsze wyczyny zespołu w Battlefield 4, kierownictwo może rozważyć stworzenie składu BF2042.

Powyżej wymieniono niektóre z popularnych drużyn e-sportowych Battlefield. Prawdopodobnie, gdy Battlefield 2042 zadebiutuje w eSportach, gdy tryb eSports będzie aktywny, inne zespoły eSportowe specjalizujące się w grach FPS, na przykład Astralis, Entropiq, Extra Salt, Team Vitality i Movistar Riders, stworzą składy Battlefield.

Zakłady na pole bitwy Plusy i minusy

Podobnie jak dwie strony tej samej monety, zakłady na Battlefield mają zarówno zalety, jak i wady.

Plusy

  • Dostępność Battlefield w serwisach bukmacherskich – Dziś wiele stron z zakładami eSports ma rynki zakładów eSports. Gracze nie będą musieli przeczesywać wielu witryn bukmacherskich, aby znaleźć bukmacherów z rynkami zakładów Battlefield.
  • Wygraj prawdziwe pieniądze – Drugą zaletą zakładów na pole bitwy jest to, że gracze mają szansę na wygraną. Ale dla przypomnienia, gracze mogą wygrać prawdziwe pieniądze tylko wtedy, gdy grają w witrynach bukmacherskich Battlefield na prawdziwe pieniądze.
  • Lukratywne bonusy i promocje– Teraz, gdy konkurencja między stronami bukmacherskimi eSports jest ostra, istnieje wiele fantastycznych bonusów na zakłady Battlefield zarówno dla nowych, jak i istniejących graczy.

Cons

  • Brak danych – W przeciwieństwie do zwykłych zakładów sportowych, eSports, w tym Battlefield, nie ma żadnych surowych danych, na których gracze mogą się opierać, aby obstawiać zakłady.
  • Ryzyko uzależnienia – Podobnie jak gra w Battlefield może być uzależniająca, obstawianie gry wiąże się również z ryzykiem uzależnienia, a co za tym idzie, problematycznego hazardu.

Wyjaśnienie szans na zakłady na polu bitwy

Zanim wkroczą do akcji, gracze muszą zrozumieć kursy zakładów w Battlefield. Na początek, szanse na zakłady są odzwierciedleniem zdarzenia, które ma miejsce, czy nie. Zasada jest taka, że im wyższy kurs, tym mniejsze szanse na wygraną i na odwrót.

Formaty zakładów na pole bitwy

Istnieją trzy standardowe formaty kursów zakładów. Niektóre witryny bukmacherskie obsługują tylko jeden format kursów, podczas gdy inne obsługują wszystkie trzy formaty.

  • Kursy brytyjskie: Nazywane również kursami ułamkowymi lub brytyjskimi, kursy te są przedstawiane w ułamkach, na przykład 5/2. Liczba po lewej to kwota, którą gracze wygrywają za postawienie tego, co jest po prawej, plus ich początkowa stawka.
  • Kursy amerykańskie: Kursy te są reprezentowane przez symbol plus lub minus. Pierwsza oznacza słabszego, a druga faworyta. Kursy amerykańskie ze znakiem plus pokazują zysk, jaki gracze osiągają na każde postawione 100 USD, podczas gdy znak minus wskazuje kwotę, jaką gracz musi postawić, aby zarobić 100 USD.
  • Kursy europejskie: Kursy te, znane również jako kursy dziesiętne, są przedstawiane w postaci dziesiętnych. Aby poznać kwotę do wygrania, gracze powinni pomnożyć swoją stawkę do kursów dziesiętnych.

Wskazówki dotyczące zakładów

Podobnie jak tradycyjne zakłady sportowe, Battlefield Zakłady na eSporty wymagają pewnych strategii aby zwiększyć szanse graczy na wygraną. Ten segment udostępnia kilka wskazówek dotyczących zakładów na Battlefield.

Pierwszą rzeczą jest zapoznanie się z zasadami i przepisami rozgrywki Battlefield. Wielu graczy zaczyna obstawiać na ślepo, nie rozumiejąc dynamiki gry. Dowiedz się, w jaki sposób gra się w grę, a co najważniejsze, jakie są rynki zakładów i kursy. Bez poznania dynamiki gry gracze ryzykują postawienie na wysoce niemożliwe wyniki.

Następną rzeczą jest zrozumienie sceny e-sportowej Battlefield. Obstawiający muszą być świadomi najlepszych rozgrywek i faworytów w każdym meczu lub turnieju. Sprawdź najnowszą formę walczących drużyn i zawsze ufaj szansom. Pamiętaj, im wyższe szanse, tym mniejsze szanse na to, że ten zakład zostanie zrealizowany. Tym samym im niższe kursy, tym większe szanse na wygraną.

Na koniec śledź to, co mówią eksperci. W przypadku zakładów Battlefield eSports niektórzy eksperci uważnie śledzą grę i przewidują zwycięzców. Chociaż prognozy zakładów na Battlefield nie są gwarantowane, mają dość wysoką dokładność.

Mimo że gra nie jest tak popularna na scenie e-sportowej i bukmacherskiej, nowa odsłona zmieni wszystko na lepsze. Spodziewaj się, że zacznie on uderzać w ziemię, gdy pojawią się długo oczekiwane funkcje, tryby rankingowe i e-sportowe.

About the author
Zhang Wei
Zhang WeiAreas of Expertise:
E-sport
About

Zhang Wei, lepiej znany na arenie e-sportu jako „DragonMaster”, stworzył niszę jako lider myśli na styku kasyn online i e-sportu. Dzięki nieomylnemu wyczuciu trendów w połączeniu ze skrupulatną dbałością o szczegóły jest zarówno strategiem, jak i wizjonerem w swojej dziedzinie.

Send email
More posts by Zhang Wei