22BET recenzja bukmachera - Gry

22BETResponsible Gambling
CASINORANK
8.7/10
BonusBonus powitalny do 600 $
Duży wybór gier
Zaufane
Zweryfikowane
Bezpieczne
Duży wybór gier
22BET is not available in your country. Please try:
Gry

Gry

Galeria 22Bet eSports jest jedną z najlepszych w branży. Oferuje szeroką gamę wysokiej jakości gier e-sportowych, które symulują wszystkie rodzaje popularnych gier, w tym piłkę ręczną, piłkę nożną, futbol amerykański, koszykówkę i tak dalej.

Jednak dominującymi strzelankami w 22Bet są strzelanki pierwszoosobowe i gry bitewne dla wielu graczy. Zakres pokrycia 22Bet dotyczy różnorodności i zapewnia graczom eSports możliwie najlepszy zasięg.

League of Legends (LoL)

League of Legends należy do najpopularniejszych gier e-sportowych. Niewątpliwie 22Bets zapewnia jej zasięg, na jaki zasługuje. Gracze mają mnóstwo specjalnych rynków i wyższe niż przeciętne kursy zakładów. Warto również zauważyć, że gracze mają szansę obstawiać wszystkie mecze jeszcze przed ich rozpoczęciem, ale także w czasie rzeczywistym.

Za pośrednictwem strony internetowej lub aplikacji mobilnej 22Bet gracze LOL mają dostęp do międzynarodowych turniejów oraz meczów rozgrywanych w specjalnych regionach. Europejski LEC, południowokoreański LCK i europejski LEC znajdują się na szczycie listy najczęściej granych gier 22Bet LOL.

Counter Strike globalna ofensywa

Counter-Strike: Global Offensive, CSGO, to jedna z najpopularniejszych strzelanek z perspektywy pierwszej osoby. Gracze CSGO w 22Bet zwykle mają do wyboru wiele opcji wraz z rynkami zakładów. Na początek gracze mogą obstawiać bezpośrednich zwycięzców meczów lub serii. Oprócz kilku specjalnych rynków, 22Bet obejmuje również szereg głównych turniejów, gdy tylko staną się dostępne.

Dota 2

Dota 2 to jedna z najczęściej granych gier na 22Bet. Na popularność tej gry duży wpływ ma fakt, że oferuje jedną z najwyższych cen. Ponadto 22Bet nie ogranicza swojej oferty do flagowych turniejów, ale także do mniejszych turniejów.

Omówione tutaj rynki zakładów obejmują zarówno zwycięzców codziennych map i serii, jak i zakłady na kluczowe cele. Na przykład gracze uwielbiają to, że mogą postawić na krytyczne wydarzenia, takie jak pierwsza drużyna, która włamie się do bazy przeciwnika i innych specjalnych rynków.

Liga Rakietowa

Liga Rakietowa to kolejna popularna opcja zakładów na eSporty. Ta gra szczególnie różni się od innych gier, ponieważ łączy klasyczne elementy piłki nożnej z ekstremalną akcją samochodową. To sprawia, że gry Rocket League są najlepszym wyborem wśród graczy ze względu na przypływ adrenaliny, jaki zapewniają. Również kursy na zakłady są dość hojne.

Oprócz tych czterech, na oficjalnej stronie 22Bet dostępne są inne opcje. Nowi gracze zawsze mogą rozpocząć swoją przygodę grając w najpopularniejsze gry. Jednak zapełniona sekcja eSports oferuje o wiele więcej.