Wszystko o zakładach na PSG Esports

PSG Esports to profesjonalny strój do gier wideo z siedzibą w Paryżu. Jest to oddział francuskiego giganta piłkarskiego klubu Paris St-Germain. Na konferencji prasowej w październiku 2016 roku prezes klubu Nasser Al-Khelaifi ujawnił ich wejście w obiecującą dziedzinę gier wideo. Stali się pierwszym europejskim klubem zawodowym, który rozwinął dywizję e-sportową. Najlepsza drużyna e-sportowa nawiązała współpracę z bukmacherem internetowym Betway jako głównym sponsorem.

W ramach tej umowy firma bukmacherska dostarcza zespołowi koszule i kurtki. Dodatkowo dostarczają unikalne treści w mediach społecznościowych.

Wszystko o zakładach na PSG Esports
Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Gracze PSG Esports

Po premierze PSG Esports zaczęło się od e-sportu FIFA, a następnie zostało rozszerzone o inne gry. Klub stał się jednym z najbardziej znanych w świecie gier. Ugruntował swoją pozycję i zapewnił sobie miejsce jako część najlepszych strojów. Wprowadzono więcej gier, w tym Dota 2, League of Legendsi gwiazdy bijatyki. Wszystko to zostało ułatwione dzięki wielu strategicznym relacjom z głównymi zespołami, zwłaszcza w Azji.

Ich FIFA roster składa się z trzech graczy: AF5 z Kataru, Maniki i Nkanteem (obaj z Francji). Od początku 2019 r. AF5 jest ich ekskluzywnym streamerem gier. Towarzyszy klubowym graczom FIFA podczas ich zawodów i tworzy ekskluzywne treści o ich wyczynach i osiągnięciach.

Maniika jest doświadczonym graczem i supergwiazdą w e-sportowej sieci społecznościowej Twitch. Poza tym jest fantastycznym trenerem i służy w klubie na kilku stanowiskach. Jest także dyrektorem technicznym w eSports Academy i jest zawodowym graczem. Nkantee, wschodząca gwiazda francuskiej sceny FIFA, to młodzieńczy 18-latek, który dołączył do stroju w kwietniu 2021 roku. Razem z Maniką rywalizują we wszystkich oficjalnych rozgrywkach klubu.

Brawl Stars

Od lutego 2019 r. zespół PSG jest częścią mobilnej gry Supercell Brawl Stars. W styczniu 2020 roku PSG potwierdzi wzajemne odejście swojej francuskiej drużyny Brawl, ale później, w marcu, klub zdecydował się na utworzenie nowego składu. Nowy zespół był azjatycki i mieścił się w Singapurze. Członkami zespołu byli CoupdeAce, Relyh, Scythe (w zastępstwie), wszyscy z Singapuru i Jordon (Japończyk).

Kupa śmiechu

W czerwcu 2020 r słynna drużyna e-sportowa potwierdzili powrót do League of Legends, współpracując z Talon Gaming z Hongkongu, aby założyć PSG Talon. Gracze obejmują; Hanabi (Su Chia-Hsiang, z Tajwanu), River (Kim Dong-woo, Korea Południowa), Klon (Huang Yi-Tang z Tajwanu), Zunifikowany (Wong Chun Kit z Hong-Kongu), Kaiwing (Ling Kai Wing z Hongkongu -Kong), Kartis (Su Chia-Hsiang z Hong-Kongu).

Wspólne przedsięwzięcie PSG i Talon eSports rywalizuje w Mistrzostwach Pacyfiku na Tajwanie, Hongkongu, Makao, Tajlandii, Singapurze, Malezji i na Filipinach. W drużynie PSG.LGD są Ame (Wang Chunyu, chiński), NothingToSay (Cheng Jin Xiang, Malezja), Faith_bian (Zhang Ruida, chiński), XinQ (Zhao Zixing, chiński) i y' (Zhang Yiping, również chiński)

Najmocniejsze gry PSG Esports

Grupa może pochwalić się imponującymi wynikami w rywalizacji. Wygrali kilka konkursów i konkursów, w których brali udział. Umiejętności PSG zostały szybko docenione przez fanów, a także inne światowe organizacje wkrótce po ich wejściu na scenę esportową. Zespół przez lata wiele osiągnął. Lista Dota 2 to najbardziej udana i potężna ze wszystkich gier, więc w każdej chwili można spodziewać się doskonałych wyników.

LGD, chiński gigant Dota 2, połączył siły z PSG w 2018 roku. Wkrótce po nawiązaniu tej współpracy zespół wygrał dwa konkursy, aby znaleźć się wśród najlepszych drużyn e-sportowych na świecie. Zajęli drugie miejsce w 2018 International. I choć obecny skład nie osiągnął jeszcze tak wiele, jak poprzedni, z pewnością udowodnili, że są kompetentni. Zespół wygrał OGA Dota PIT Invitational i WePlay AniMajor. Zostali pokonani przez Team Spirit w Międzynarodowych Wielkich Finałach 2021, ale nadal zajęli mocne drugie miejsce.

Pacific Championship Series (PCS) to zawody League of Legends najwyższego poziomu w Tajwanie, Hongkongu, Makau i Azji Południowo-Wschodniej. Drużyna ma na swoim koncie trzy tytuły PCS, z których ostatni zdobył 29 sierpnia 2021 roku.

Dlaczego PSG Esports jest popularne?

Kilka profesjonalnych klubów na całym świecie zaangażowało się w gry w ligach FIFA, ale PSG wykroczyło poza granice. Ma świeże podejście do interakcji ze swoimi zwolennikami, a także do przyciągania nowych w znaczących krajach rozwijających się. System aktywnych graczy młodzieżowych organizacji, który rozpoczął się w grudniu 2020 r., jest jedną z jej najbardziej godnych uwagi funkcji. Dywizja z przyjemnością oferuje kuszące perspektywy zarówno młodym ludziom, jak i początkującym profesjonalistom. Ta młodzieżówka ma siedzibę głównie we Francji, ale można ją spotkać na całym świecie.

Drużyna PSG FIFA ma jednych z najlepszych graczy na świecie, a klub uważa, że udział w FIFA jest dobrą strategią marketingową, ponieważ FIFA jest najpopularniejszą grą we Francji, Europie i najprawdopodobniej na świecie. Celem jest zintegrowanie e-sportu z drużyną piłkarską, a także supergwiazdami klubu. Neymar jest znaną supergwiazdą swojego macierzystego klubu PSG i jest ambasadorem gier FIFA. Dlatego bardzo łatwo jest mu wpływać na fanów, aby wspierali swój zespół, jednocześnie promując go na całym świecie. Ten rodzaj marketingu uczynił PSG jedną z najpopularniejszych drużyn e-sportowych w branży.

PSG zwiększyło również swoje zaangażowanie w gry mobilne. Stało się PSG.RRQ po zainwestowaniu w Rex Regum Qeon, indonezyjski zespół graczy, który rywalizuje w Mobile Legends: Bang Indonesia Professional League. Pomogło to zespołowi zaistnieć w branży, a także przyciągnąć nowych fanów do ich franczyzy. Każdy fan zakładów e-sportowych powinien mieć na uwadze PSG Esports przez cały czas obstawiania.

Nagrody i wyniki PSG Esport

Po wejściu do branży jedną z pierwszych gier, w których brali udział, była Rocket League. RLCS Season 4: Europe był ich debiutem w Rocket League i zajęli czwarte miejsce. Poziom klubów Esport Rocket League został uznany za kompetentny i zagrażający dużym zespołom.

Po pokonaniu G2 w finale, drużyna wygrała DreamHack Open Leipzig 2018. Esports miał trudną pierwszą połowę kolejnego roku, ale jakoś zajęli trzecie miejsce w imprezie RLCS Season 7-Europe. Drużyna wygrała również DreamHack Pro Circuit: Valencia 2019. Po tym zespół PSG Rocket League spasował.

Dota 2

PSG.LGD powstało po połączeniu organizacji z LGD Gaming, a Dota 2 supermocarstwo. Stary skład LGD pozostałby, ale w ten sposób zespół zostałby ponownie uruchomiony z nową nazwą i wszystkim, co nastąpiło później. EPICENTER XL będzie ich pierwszym wydarzeniem pod nową nazwą i szybko go wygrali. Wygrali także kolejną, MDL Changsha Major. Po Changsha Major zespół był bliski wygrania The International 2018, ale spadł 2-3 w finale z OG i zajął trzecie miejsce w The International 2019 w następnym roku.

Sezon rywalizacji w Dota 2 w 2021 r. rozpocznie się z mniejszą liczbą ograniczeń COVID-19 i wszystko wróci do normy. Drużyna wygrała OGA Dota PIT Invitational i WePlay AniMajor. W rezultacie ich międzynarodowe kampanie były niezwykle udane.

Kupa śmiechu

Kampania zespołu League of Legends odniosła umiarkowany sukces. Ich pierwszy turniej pod ich nową tożsamością była PCS Spring 2020, gdzie pokonali Machi Esports w finale. Zajęli również pierwsze miejsce w Mid-Season Showdown 2020.

Najlepsi i najpopularniejsi gracze z PSG Esports

W dziedzinie gier wideo zwycięstwa w turniejach to nie wszystko. Kilku konkurentów zgromadziło wielu obserwujących, po prostu transmitując swoje treści na żywo podczas gry. Hanabi reprezentujący drużynę PSG Talon to jeden z najpopularniejszych graczy na świecie. Gracz ma wskaźnik wygranych 83,33 proc. W maju 2021 zajął trzecie miejsce w konkursie Mid-Season Invitational 2021.

Maniika (Johann Simon) jest graczem FIFA, który obecnie reprezentuje klub na Xboksie. Jest doświadczonym graczem z rosnącą liczbą fanów na Twitchu. Jest także dyrektorem technicznym eSports Academy. Praca obejmuje nadzorowanie wszystkich programów Akademii, w tym nauczanie 25 trenerów zespołu, aby upewnić się, że podejście klubu jest przekazywane. Certyfikuje wiele programów szkoleniowych, które będą następnie realizowane w Studiu PSG, zarówno zdalnie, jak i podczas warsztatów.

Nkantee (Ilias El Rhazzaz) to czołowy gracz we francuskiej branży gier FIFA. Ma kontrakt z PSG, który trwa do końca sezonu 2021-2022 i do sezonu 2021-2022. Został członkiem zespołu, który dał mu swój pierwszy profesjonalny kontrakt.

Gdzie i jak obstawiać na PSG Esports

W zależności od kategorii, każdy bukmacher oferuje zakłady ogólne lub niestandardowe. Oznacza to, że nie ma dwóch takich samych doświadczeń związanych z obstawianiem, zwłaszcza jeśli chodzi o różne gry. Niemniej jednak, osoby fizyczne powinny czuć się pewnie obstawiając PSG Esports, ponieważ mają w drużynach bardzo uzdolnionych graczy.

Rywalizacja, Betway, GBbet, ArcaneBet i Dafabet są najlepsze strony z zakładami e-sportowymi za obstawianie zakładów na drużynę. Strona jest dobrym wyborem dla osób, które planują obstawiać podczas gry w Dota 2 lub League of Legends. Są uważani za jedną z najlepszych drużyn na świecie w Dota 2 i nie będą mieli problemów z pokonaniem nawet najgroźniejszych przeciwników. Dla początkujących zakłady na Dota i zwycięzców meczów mają duże szanse na wygraną.

League of Legends jest nieco bardziej ryzykowne, głównie dlatego, że międzynarodowe drużyny, szczególnie te z regionów LCK i LPL, nie mogą znaleźć oparcia. Zakłady Outright są idealne dla mniejszych turniejów lub PCS, podczas gdy zakłady na zwycięzcę meczu powinny być stosowane tylko wtedy, gdy drużyna gra przeciwko statystycznie słabszemu lub równemu przeciwnikowi.

Ogólnie rzecz biorąc, oglądanie transmisji lub VOD może pomóc Ci lepiej zrozumieć drużyny Paris Saint-Germain Esports. Fajnie jest patrzeć, jak dochodzą do finału Międzynarodowego Konkursu, a także dostarcza wielu informacji o drużynie. W każdym razie upewnij się, że odrobiłeś pracę domową przed postawieniem jakichkolwiek zakładów, ale Dota 2 i League of Legends to stosunkowo bezpieczne zakłady.

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak