Wszystko o zakładach na Nova Esports

Uważana za jedną z najpopularniejszych drużyn e-sportowych, Nova Esports została założona w maju 2016 roku przez Anthony'ego Yeunga. Yeung miał zespół zarządzający składający się z Trevora, Richarda i Francisa podczas początkowego uruchomienia zespołu, a później do organizacji dołączyli Mathew, Oktay i Steven. Nova eSports została oficjalnie uruchomiona we wrześniu 2016 roku jako organizacja eSports pod nazwą Nova eSports International Limited. W październiku 2020 roku firma została przejęta przez Imperium Group Global Holdings, notowaną na Hongkongu spółkę. Ten ruch spowodował kilka zmian, w tym składy drużyn dla różnych gier eSports, w które gra Nova eSports.

Nova eSports ma graczy z różnych środowisk, a każdy członek zespołu wnosi unikalne elementy, aby pomóc zespołowi rozwijać się i prosperować. Oprócz rywalizacji w turniejach eSports, Nova eSports współpracuje również ze społecznością, którą stworzyła na różnych poziomach. Na przykład firma ma profesjonalny zespół wpływowych osób i twórców treści, którzy zapewniają, że obserwujący i fani zespołu są na bieżąco.

Wszystko o zakładach na Nova Esports
Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Gracze Nova Esports

Nova Esports ma kilku graczy, którzy specjalizują się w różnych grach e-sportowych. W skład zespołu League of Legends wchodzą JDerener, Halil Berke i Lopez Miguel, który gra Barona. Gracze pochodzą odpowiednio z USA, Niemiec i Hiszpanii. Lista Game of Peace obejmuje Zhu Bojun, Zeng Ronghua, Xu Yinjun i Zahai Cheng, wszyscy z Chin. Zespół powstał w lipcu 2020 roku.

Nova Esports ujawniła również listę PUGB Mobile wraz z listą Game of Peace, która składała się z czterech graczy, jednego z Kanady, a reszta z Chin. Gracze to Wu Zifan z Kanady i Zhang Yujie, Li King Liang i Lui Jinhao z Chin. Ich zespół Call of Duty składa się z europejskich graczy, w tym Jonathana Koyenyi, Samuela Navarro, Marcosa Santany, Ricarda Vila i Marcosa Rojasa. Jonathan Koyenyi pochodzi z Wielkiej Brytanii, a pozostali zawodnicy pochodzą z Hiszpanii. Nova eSports, przedstawicielem zawodów Clash Royale, jest Chenghui Huang, znany również jako Lciop.

Dawne dywizje

Nova Esports nawiązała współpracę z indyjskim zespołem PUBG Mobile eSports Godlike w czerwcu 2020 roku. Drużyna była znana jako Nova x Godlike i brała udział w PUBG Mobile World League Eastern Division. W składzie byli gracze z Indii, w tym Sarda Gajanand, Chisin Raingaim, Shekhar Patil, Eleen Raj, Syed Shan i Chetan Sanjay. Partnerstwo zakończyło się we wrześniu 2020 roku, kiedy rząd Indii zakazał PUBG Mobile.

Najmocniejsze gry Nova Esports

Call of Duty

Nova eSports odnotowała znakomite wyniki w Call of Duty konkursy z ostatnich kilku lat. Call of Duty jest dość popularny w kręgach graczy e-sportowych. Jest to strzelanka z perspektywy pierwszej osoby, która rozpoczęła się od tematu II wojny światowej, a później wprowadziła futurystyczne światy i motywy z kosmosu. Drużyna Nova Esports odniosła imponujące występy w turniejach, w których brał udział przez lata. Zespół ma ponad 43 000 $ wygranych w tej grze, co niewątpliwie jest imponujące.

FIFA

Gra wideo FIFA to kolejna gra e-sportowa, w której Nova Esports zapewnia świetne występy. Jest to gra symulacyjna piłki nożnej opracowana przez Electronic Arts. Jednak ogólne wyniki Nova Esports w FIFA mogą nie być imponujące, ale zespół miał znakomite wyniki w ostatnich kilku wydarzeniach, w których brał udział.

Gracz Nieznany Battle Grounds Mobile

Gracz Nieznane Pola Bitewne Mobile to prawdopodobnie najsłynniejszy zespół esportowy zespołów Nova. Stanowi to ogromną część wszystkich zarobków zespołu w postaci nagród pieniężnych, ponad 4,8 miliona dolarów. Niedawno wygrał 1,530 000 w jednym turnieju, co jest najwyższą kwotą, jaką zespół kiedykolwiek wygrał w jednym turnieju. W 2021 roku zespół zarobił 2 318 831 $ w nagrodach pieniężnych z 10 turniejów. 78,6% wszystkich zarobków Nova eSports pochodzi z PUBG Mobile.

Dlaczego Nova Esports jest popularna?

Z wielu powodów Nova Esports należy do najlepszych drużyn e-sportowych. Głównym powodem jest to, że w większości sprawdza się całkiem nieźle turnieje, zwłaszcza w PUBG Mobile. Większość graczy zazwyczaj opiera się na historycznych wynikach, aby podejmować decyzje dotyczące zakładów, ponieważ często rzucają oni trochę światła na prawdopodobny wynik następnego meczu. Gracze mogą więc śmiało obstawiać Nova Esports, wiedząc, że najprawdopodobniej będzie dobrze działać.

Innym powodem, dla którego Nova Esports jest popularna wśród graczy, jest to, że większość stron z zakładami eSports zazwyczaj oferuje zakłady bukmacherskie na większość meczów swojej drużyny. Oznacza to, że gracze mają łatwy dostęp do rynków zakładów, ponieważ nie muszą szukać różnych witryn bukmacherskich za każdym razem, gdy muszą postawić na najlepszy zespół e-sportowy. Nova eSports bierze również udział w wielu turniejach. Oznacza to, że gracze mogą przez większość czasu znaleźć mecze zespołu, na które można obstawiać.

Większość graczy stawia również na Nova Esports, ponieważ są związani z drużyną. Zespół ma miliony fanów z całego świata, którzy uważnie go śledzą. Dzięki zrozumieniu, co zespół ma do zaoferowania, obstawiającym eSporty o wiele łatwiej jest obstawiać różne wyniki.

Nagrody i wyniki Nova Esports

PUBG Mobile Global Championship 2020

Jednym z największych osiągnięć zespołu Nova eSports były PUBG Mobile Global Championship w 2020 roku. Mistrzostwa to jedna z największych i najbardziej konkurencyjnych imprez PUBG, w której bierze udział 40 drużyn na całym świecie. Było to ostatnie wydarzenie sezonu konkursowego PUBG Mobile. Nova eSports zebrało 1,59 miliona dolarów z puli nagród, która wyniosła 6 milionów dolarów, co jest jedną z najwyższych nagród puli w historii PUBG. Drużyna obroniła tytuł w 2021 roku i dotarła do finału.

Peacekeeper Elite League 2021 sezon 3

Nova eSports wygrała mistrzostwa Peacekeeper Elite League 2021 w sezonie 3. Impreza trwała sześć tygodni i obejmowała intensywne mecze pomiędzy 20 chińskimi drużynami. Nova wygrała zdobywając łącznie 210 punktów. Pula nagród w wydarzeniu wyniosła 15 milionów CNY, które zostały rozdzielone między wszystkie zespoły, przy czym Nova eSports zarobiła najwyższą kwotę, 642 000 $.

Elitarne Mistrzostwa Peacekeeperów 2020

Nova eSports wygrała Mistrzostwa Peacekeeper Elite 2020, po raz drugi odbyły się mistrzostwa. Wydarzenie odbyło się 14 i 15 listopada 2020 i wzięło w nim udział 15 najlepszych chińskich drużyn. Pula nagród wyniosła około 1,7 miliona dolarów. Nova eSports zarobiła 756 841 $ za zdobycie mistrzostwa. Paraboy, gracz Nova eSports, otrzymał tytuł MVP za wydarzenie i zgarnął 75 684 $ jako nagrodę za zdobycie nagrody.

Peacekeeper Elite League 2020 sezon 2

Peacekeeper Elite League to najwyższy poziom chińskiej wersji PUBG Mobile profesjonalnej ligi zwanej Peacekeeper Elite. Nova eSports wygrała drugi sezon ligi od 24 lipca do 16 sierpnia 2020 roku. W lidze brało udział 20 drużyn, w tym 15 drużyn finalistów z poprzedniego sezonu. Nova eSports wygrała 144 519 $ z puli nagród, a Paraboy został uznany za MVP i lidera punktacji ligi.

Światowe finały Brawl Stars 2019

Światowe finały Brawl Stars były ostatnim wydarzeniem sezonu wyczynowego w 2019 roku, organizowanym przez Supercell. Zawierał niektóre z najlepsze drużyny eSportowe z 11 krajów, a Nova eSports wygrała finały i otrzymała 90 000 $ z puli nagród.

Nagrody Nocy Elity

Nova eSports została nagrodzona tytułem Klubu Roku 2021 podczas ceremonii wręczenia nagród Nocy Elitarów PEL., która odbyła się po pokazie niesamowitych występów przez cały rok. Podczas tej samej uroczystości w dniu 14 stycznia 2021 roku drużyna została również uhonorowana tytułem Klubu Komercyjnego Roku.

Najlepsi i najpopularniejsi gracze Nova Esports

Zehai Ceng

Zehai Ceng jest jednym z najbardziej popularnych i odnoszących sukcesy graczy Nova eSports, specjalizujących się w Player Unknown Battle Grounds Mobile. Zajmuje 32 miejsce wśród najlepszych graczy w Chinach. Gracz zarobił ponad 1 milion dolarów w nagrodach pieniężnych w ciągu czterech lat gry. 960 000 $ zarobków pochodzi z jego czasu w Nova eSports.

Xu Yinjun

Xu Yinjun, powszechnie znany pod pseudonimem Jimmy, zarobił ponad milion dolarów grając w Player Unknown Battle GroundsMobile. Jest uznawany za najlepszego gracza e-sportowego w Chinach i 118 na całym świecie. 41% jego zarobków pochodzi z 2021 roku, a 30% z 2022 roku.

Lin Yien

Lin Yien jest trzecim najlepszym graczem PUBG w kraju. Tajwański gracz jest powszechnie znany pod swoim alternatywnym identyfikatorem, King. Zarobił ponad 815 000 $ tylko w 11 głównych turniejach, co jest wyraźnym wskaźnikiem sukcesu jego kariery. Co więcej, 37% jego zarobków pochodzi z ostatnich pięciu miesięcy.

Zeng Ronghua

Zeng, popularnie Coolboy, jest graczem PUBG Mobile dla zespołu Nova eSports i zarobił ponad 809 000 $ w nagrodach pieniężnych. 89% jego wygranych pochodzi z czasu pracy w zespole Nova eSports. Przed dołączeniem do zespołu był niezależnym graczem.

Gdzie i jak obstawiać Nova Esports?

Gdzie postawić?

Obstawiający mogą obstawiać Nova eSports przez internetowa strona z zakładami e-sportowymi. Do wyboru są setki witryn hazardowych, z których każda ma swoje wady i zalety. Pierwszą kwestią, jaką gracze muszą wziąć pod uwagę przy wyborze strony z zakładami, jest to, czy oferuje ona rynki zakładów eSports. Powinna obejmować rynki zakładów na turnieje, w których uczestniczy Nova eSports.

Obstawiający powinni również wziąć pod uwagę reputację strony bukmacherskiej. Powinni unikać witryn bukmacherskich o wątpliwej reputacji. Renomowany organ regulacyjny powinien również licencjonować bukmachera. Inne kwestie to dostępne metody płatności, oferty bonusowe i usługi obsługi klienta.

Jak obstawiać Nova Esports

Gracze muszą zacząć od zdeponowania środków na swoich kontach bukmacherskich. Różni gracze mają różne preferencje dotyczące metod wykorzystywanych do dokonywania wpłat. Witryny bukmacherskie mają również różne minimalne i maksymalne limity depozytów, które gracze muszą wziąć pod uwagę. Metody płatności określają również limity wpłat.

Następnie wybierz mecz lub turniej, na który chcesz postawić, który oferuje Nova eSports. Gracze mogą następnie wybrać odpowiedni rodzaj zakładu do postawienia. Najlepsze strony z zakładami eSports oferują ogromne rynki zakładów na ten sam mecz lub wydarzenie. Oprócz różnorodności rynków zakładów, graczom eSports zaleca się również zwracanie uwagi na jakość kursów oferowanych przez bukmacherów.

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak