Fnatic

November 14, 2023

Fnatic podpisuje kontrakt z koreańskim graczem wspierającym w czerwcu na sezon 2024, zastępując Trymbi

Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserKatarzyna "Kasia" NowakLocaliser

Fnatic, profesjonalny zespół League of Legends, ogłosił podpisanie kontraktu z koreańskim graczem wspierającym Jun na nadchodzący sezon 2024. Jun w wyjściowym składzie zastąpi polskiego zawodnika Trymbiego.

Fnatic podpisuje kontrakt z koreańskim graczem wspierającym w czerwcu na sezon 2024, zastępując Trymbi

Jun, którego prawdziwe nazwisko brzmi Yoon Se-jun, osiągnął ustne porozumienie z Fnatic w sprawie LoL EMEA Championship (LEC). Decyzja o sprowadzeniu Juna została podjęta po rozważeniu kilku innych graczy wspierających poza sezonem.

Podpisanie tego kontraktu będzie drugim koreańskim graczem, który dołączy do Ligi Europejskiej poza sezonem, a IgNar podobno również dołączy do XL Esports. W rezultacie wiele krajowych talentów pozostaje bez potencjalnych miejsc w zespołach LEC.

Jun, urodzony w 2000 roku, karierę zawodową rozpoczynał w zespole DRX Academy. Później dołączył do KDF i grał w wyjściowym składzie, dopóki nie został przeniesiony na pozycję rezerwowego. Pomimo niezbyt idealnych wyników zespołu Jun jest znany ze swoich umiejętności mechanicznych.

Po dodaniu Juna Fnatic będzie miało pełną koreańską dolną linię, ponieważ w składzie znajduje się również ADC Noah. Pozostały skład na sezon 2024 nie jest jeszcze potwierdzony.

Aby być na bieżąco z najnowszymi posunięciami i plotkami w LEC, odwiedź naszą stronę dotyczącą bezpłatnej agencji LEC i zmiany składu.

Aktualności

Zoptymalizuj rozgrywkę w VALORANT za pomocą zabawnych celowników
2023-11-26

Zoptymalizuj rozgrywkę w VALORANT za pomocą zabawnych celowników

Wiadomości