FaZe Clan

November 7, 2023

Partnerzy FaZe Clan i SteelSeries wprowadzą ekskluzywny sprzęt do gier pod wspólną marką w Best Buy

Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserKatarzyna "Kasia" NowakLocaliser

Północnoamerykańska marka e-sportu FaZe Clan nawiązała współpracę z marką urządzeń peryferyjnych do gier SteelSeries, aby wprowadzić innowacyjną gamę sprzętu do gier pod wspólną marką. Ta kolekcja obejmuje mysz komputerową, podkładkę pod mysz, zestaw słuchawkowy i klawiaturę, a wszystkie wyróżniają się kultowym logo FaZe Clan i kolorystyką. Współpraca ma na celu zaspokojenie preferencji oddanych fanów i graczy, którzy chcą dostosować się do swojej ulubionej organizacji e-sportowej.

Partnerzy FaZe Clan i SteelSeries wprowadzą ekskluzywny sprzęt do gier pod wspólną marką w Best Buy

Wyłączna dostępność w Best Buy

Produkty SteelSeries marki FaZe Clan będą dostępne wyłącznie u północnoamerykańskiego sprzedawcy Best Buy, zarówno w sklepie, jak i online. To partnerstwo podkreśla dostępność i globalny zasięg współpracy. Oferując produkty u popularnego sprzedawcy detalicznego, FaZe Clan i SteelSeries mogą przyciągnąć szerokie grono klientów.

Inspiracja wzorcem wieloświatowym

Gama sprzętu do gier w limitowanych edycjach czerpie inspirację ze wzoru „multiwersum” FaZe Clan, ukazując charakterystyczną czarno-czerwoną kolorystykę organizacji. Ten wybór projektu dodaje produktom wyjątkowego charakteru i przemawia do fanów, którzy chcą pokazać swoje wsparcie dla FaZe Clan.

Konsekwencje dla przemysłu

Rozwój sprzętu do gier pod wspólną marką ma znaczące konsekwencje dla branży e-sportu. Zapewnia organizacjom e-sportowym możliwości wzmocnienia obecności marki i nawiązania kontaktu z oddanymi fanami i graczami. Ponadto wyłączna dostępność produktów SteelSeries marki FaZe Clan w Best Buy pokazuje potencjał sprzedawców detalicznych w zakresie przyciągania klientów poprzez współpracę w zakresie limitowanych edycji. To partnerstwo podkreśla również potencjał innowacji w branży urządzeń peryferyjnych do gier poprzez włączenie kultowych logo i schematów kolorów, które odpowiadają preferencjom oddanych fanów e-sportu.

Źródło zdjęcia: Klan FaZe, SteelSeries

Aktualności

Zoptymalizuj rozgrywkę w VALORANT za pomocą zabawnych celowników
2023-11-26

Zoptymalizuj rozgrywkę w VALORANT za pomocą zabawnych celowników

Wiadomości