Wiadomości

February 15, 2024

Zmaksymalizuj swoją rozgrywkę w Pokémon Go Tour: Sinnoh z Diamond lub Pearl

Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter

Wstęp

Ponieważ Pokémon Go Tour: Sinnoh dominuje w programie wydarzeń aż do końca lutego, Niantic daje graczom możliwość wcześniejszego wyboru, aby zablokować ekskluzywne dla wersji bonusy oparte na Diamentach i Perłach. Ta decyzja będzie miała bezpośredni wpływ na twoją rozgrywkę, więc powinieneś podjąć właściwą.

Zmaksymalizuj swoją rozgrywkę w Pokémon Go Tour: Sinnoh z Diamond lub Pearl

Wycieczka 2024: Badania specjalne Droga do Sinnoh

Dostępna od 15 do 25 lutego gra Pokémon Go Tour 2024: Road to Sinnoh Special Research zapewni nagrody wszystkim graczom w ramach obchodów Go Tour: Sinnoh. W zależności od tego, czy wybierzesz ścieżkę Diamentu, czy Perły, Twoja rozgrywka w Go Tour: Sinnoh – Global będzie się znacznie różnić, jeśli chodzi o maksymalne wykorzystanie Dialgi i Palkii.

Wydarzenie globalne

Każdy gracz ma dostęp do specjalnych badań Go Tour 2024: Road to Sinnoh od 15 do 25 lutego, co zbiega się z całym czasem trwania Go Tour: Sinnoh i miniwydarzenia Road to Sinnoh pomiędzy obiema wersjami. Mimo to najważniejsza zawartość wejdzie w życie dopiero w dniach 24 i 25 lutego Go Tour: Sinnoh – Global.

Podczas wydarzenia globalnego, w zależności od tego, czy wybierzesz wersję Diamentową czy Perłową, otrzymasz inną gwarancję na najazdy Dialga i Palkia, a także zwiększony czas trwania nowych Efektów Przygody, które zostały dodane zbiegając się z debiutem Origin Forme Dialga lub Pochodzenie Forme Palkia.

Diament czy Perła?

Jeśli chodzi o wybór pomiędzy wersją Diamond i Pearl, nie ma dobrej ani złej odpowiedzi. Nagrody i bonusy dla każdego są następujące:

 • Ekskluzywne diamenty:
  • Dialga schwytana podczas Go Tour: Sinnoh z pewnością zna Ryk Czasu
  • Czas trwania efektu Przygody Ryku Czasu zostaje podwojony
  • Cukierki Dialga dostępne w nagrodach za badania specjalne
 • Ekskluzywne perły:
  • Palkia schwytana podczas Go Tour: Sinnoh z pewnością zna Spacial Rend
  • Czas trwania efektu Przygody Przestrzennego Rozdarcia jest podwojony
  • Cukierki Palkia dostępne w nagrodach za badania specjalne

Będziesz mieć normalne zadania badań specjalnych i nagrody, które będą towarzyszyć tym bonusom, co jest jedyną ekskluzywną zawartością w wersji Go Tour w tym roku.

Wniosek

Wybieraj mądrze pomiędzy wersjami Diamond i Pearl, aby zmaksymalizować wrażenia z rozgrywki podczas Pokémon Go Tour: Sinnoh. Weź pod uwagę ekskluzywne bonusy i nagrody oferowane przez każdą wersję i podejmij decyzję, która odpowiada Twojemu stylowi gry i celom. Ciesz się przygodą!

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
O

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak
undefined is not available in your country. Please try:

Aktualności

Epicki crossover: Smocza stal Brandona Sandersona wkracza na arenę League of Legends
2024-06-04

Epicki crossover: Smocza stal Brandona Sandersona wkracza na arenę League of Legends

Wiadomości