Wiadomości

February 15, 2024

Zdobądź potężny napierśnik Blazewind w Sezonie Odkryć WoW Classic

Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Napierśnik Blazewind jest bardzo poszukiwanym przedmiotem w drugiej fazie Sezonu Odkryć WoW Classic. Jest to skórzana zbroja na klatkę piersiową, która zapewnia modyfikator Zręczności +23, co czyni ją jednym z najmocniejszych elementów wyposażenia dla noszących Zwinność klas DPS, takich jak Łowcy, Łotrzykowie i Dzicy Druidzi.

Zdobądź potężny napierśnik Blazewind w Sezonie Odkryć WoW Classic

Aby zdobyć napierśnik Blazewind w WoW Classic, gracze muszą ukończyć zadanie Wstrząsy Ziemi (znane również jako Zerwane Sojusze dla graczy Hordy). To zadanie wymaga od graczy pokonania kilku potężnych wrogów na Złych Ziemiach, w tym bossa ogrów, szczenięta i dwa czarne smoki na poziomie 50. Jest to wymagająca misja, ale przy silnej i dobrze przygotowanej grupie graczy można ją ukończyć przy dobrej koordynacji.

Po ukończeniu linii zadań Wstrząsy Ziemi/Zerwane Sojusze gracze mogą wybrać jedną nagrodę. Napierśnik Blazewind jest jedną z opcji, wraz z Kolczugą Pryzmatyczną (pancerz kolczy) i Napierśnikiem Warforged (zbroja płytowa). Kolczuga Pryzmatyczna zapewnia modyfikator Ducha +23, podczas gdy napierśnik Warforged zapewnia premię +24 do Siły.

W większości scenariuszy zalecamy wybranie napierśnika Blazewind. Pancerz Poczty/Ducha jest zbyt niszowy dla większości klas, z wyjątkiem Szamanów Przywrócenia. Napierśnik Warforged najlepiej nadaje się dla wojowników i paladynów, którzy potrzebują więcej siły. Istnieje również czwarta opcja, Medalion Wybuchu Umysłu, ale odradzamy jego wybieranie, ponieważ w innych częściach świata dostępne są lepsze naszyjniki.

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak

Aktualności

Mega Incineroar: zmiana zasad gry czy porażka w rywalizacji?
2024-04-13

Mega Incineroar: zmiana zasad gry czy porażka w rywalizacji?

Wiadomości