Wiadomości

February 13, 2024

Złap wcieloną formę Enamorusa w Pokémon Go: Shiny Release już wkrótce!

Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter

Wstęp

Jeśli chodzi o łapanie Pokémonów w Pokémon Go, nie ma nic lepszego niż upolowanie Błyszczącej formy i dodanie jej do swojej kolekcji. Ale nie każdy Pokémon w grze mobilnej ma Błyszczącą formę i możesz się zastanawiać, czy uda Ci się go złapać dla Wcielonej Formy Enamorus.

Złap wcieloną formę Enamorusa w Pokémon Go: Shiny Release już wkrótce!

Błyszcząca wersja wcielonej formy Enamorus

Wcielona Forma Enamorusa pojawi się podczas Karnawału Miłości w Pokémon Go. Jednak podczas tego wydarzenia nie ma dostępnej Błyszczącej formy. Gracze, którzy spróbują rzucić mu wyzwanie podczas ograniczonych bitew Elite Raid, nie będą mieli szansy na złapanie wersji Shiny. Niantic, twórca Pokémon Go, zazwyczaj wstrzymuje wypuszczenie Błyszczącej formy Pokémona przez rok lub dwa, a czasem nawet dłużej. Oczekuje się, że Enamorus Incarnate Forme zostanie wydany w Shiny w przyszłym wydarzeniu.

Wyjątek dla Pokémonów Raid

Podczas gdy większość Pokémonów musi poczekać na wypuszczenie swojej Błyszczącej formy, niektóre specjalne Pokémony rajdowe, takie jak Hisuian Decidueye, zostały wypuszczone w Błyszczącej formie tego samego dnia. Niestety, Wcielona Forma Enamorusa nie była w stanie obejść tego wyjątku. Jest prawdopodobne, że Enamorus będzie miał swoją Błyszczącą wersję, gdy następnym razem pojawi się w rajdach, szczególnie podczas standardowych spotkań pięciogwiazdkowych.

Łapanie wcielonej formy Enamorusa

Jeśli chcesz dodać do swojej drużyny Enamorus, potężną szklaną armatę typu Wróżka, wydarzenie Karnawał Miłości jest na to najlepszym momentem. Masz ograniczony czas na złapanie go w Elite Raidach. Jeśli jednak wolisz poczekać, aż stanie się szerzej dostępny, powinien pojawić się w pięciogwiazdkowych rajdach w Pokémon Go. Podobnie jak inne elitarne Pokémony rajdowe, takie jak Regidrago i Regieleki, nie oczekuje się, że Enamorus będzie miał swoją Błyszczącą wersję podczas drugiej rundy rajdów. Jest prawdopodobne, że błyszcząca wersja Enamorusa zostanie wydana w przyszłości podczas wyjątkowego wydarzenia.

Wniosek

Podsumowując, wcielona forma Enamorus nie ma wersji Błyszczącej dostępnej podczas wydarzenia Karnawał Miłości w Pokémon Go. Gracze będą musieli poczekać na przyszłe wydarzenie, aby złapać jego Błyszczącą formę. Jeśli chcesz dodać Enamorusa do swojej drużyny, koniecznie weź udział w Elitarnych Rajdach podczas wydarzenia Karnawał Miłości lub poczekaj na jego wydanie w pięciogwiazdkowych rajdach.

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
O

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak
undefined is not available in your country. Please try:

Aktualności

Epicki crossover: Smocza stal Brandona Sandersona wkracza na arenę League of Legends
2024-06-04

Epicki crossover: Smocza stal Brandona Sandersona wkracza na arenę League of Legends

Wiadomości