Wiadomości

February 14, 2024

Wyzwanie polegające na zabijaniu śmiercionośnego zaczepu pod lufą MW3: wskazówki i problemy

Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Nowe wyzwanie w drugim sezonie Modern Warfare 3 wymaga od graczy wykazania się kreatywnością w rusznikarni. Wyzwanie, które jest częścią drugiego tygodnia drugiego sezonu, wymaga zabicia 20 operatorów za pomocą „zabójczego mocowania pod lufą”. Wydaje się jednak, że w tej chwili występuje problem polegający na tym, że wyzwanie nie jest prawidłowo śledzone.

Wyzwanie polegające na zabijaniu śmiercionośnego zaczepu pod lufą MW3: wskazówki i problemy

Co to jest śmiercionośny dodatek podlufowy w MW3?

W MW3, śmiercionośny dodatek pod lufą odnosi się do dowolnego dodatku do broni u Rusznikarza, który jest wyposażony w miejsce pod lufą i jest w stanie zabić. Obejmuje to osprzęt taki jak strzelby podlufowe, miotacze ognia podlufowe, a nawet piłę łańcuchową podlufową JAK Limb Ripper. Należy pamiętać, że inne mocowania pod lufą, takie jak uchwyty, nie będą wliczane do wyzwania.

MW3 Underbarrel Zabójczy Zabójczy Zabójczy Wyzwanie Nie Śledzone

Obecnie występuje problem ze śledzeniem cotygodniowego wyzwania w trybie wieloosobowym MW3. Wielu graczy donosiło w mediach społecznościowych, że wyzwanie odblokowania JAK Limb Ripper nie polega na liczeniu zabójstw dokonanych za pomocą śmiercionośnego załącznika pod lufą. Firma Sledgehammer Games nie potwierdziła jeszcze problemu, ale wydaje się, że dotyczy on wielu graczy.

Jak zdobyć śmiercionośne zabójstwa pod lufą w MW3

Gdy problem zostanie rozwiązany, istnieje kilka dodatków, które powinny być wliczane do zabójstw za pomocą śmiertelnych załączników pod lufą w MW3. Należą do nich Corvus Masterkey, KL40-M2, Burrow 500 Drill Charge i miotacz ognia JAK Purifier. Te dodatki można znaleźć w większości karabinów szturmowych. Należy pamiętać, że zabójstwa muszą zostać dokonane przy użyciu broni zalecanej w rusznikarni oraz w trybie wieloosobowym przeciwko innym graczom (operatorom), a nie botom.

Jeśli wyzwanie wymaga zabicia samego dodatku, zaleca się użycie podlufy miotacza ognia Corvus Masterkey lub JAK Purifier w trybach Hardkor, aby ułatwić zabijanie.

Wniosek

Chociaż wyzwanie polegające na zabiciu śmiercionośnego dodatku pod lufą w MW3 może obecnie powodować problemy ze śledzeniem, gdy problem zostanie rozwiązany, gracze będą mogli użyć różnych załączników, aby ukończyć wyzwanie. Czekaj na więcej informacji, gdy programiści przyznają się do problemu.

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak

Aktualności

Raging Bolt: Nowy król Pokémon VGC Metagame
2024-04-10

Raging Bolt: Nowy król Pokémon VGC Metagame

Wiadomości