Wiadomości

February 15, 2024

Wydarzenie Monopoly GO Golden Blitz: zdobywaj zestawy naklejek i wypełniaj albumy

Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter

Wstęp

Wydarzenia Golden Blitz Monopoly GO to doskonała okazja do zdobycia nowych zestawów naklejek i uzupełnienia albumów. Następne wydarzenie Golden Blitz w Monopoly GO odbędzie się od 15 lutego o 22:00 czasu polskiego do 16 lutego o 4:00 czasu polskiego.

Wydarzenie Monopoly GO Golden Blitz: zdobywaj zestawy naklejek i wypełniaj albumy

Czego oczekiwać

Podczas wydarzenia Golden Blitz pojawią się naklejki Making a Splash i Pooch Perfect. Było to także pierwsze wydarzenie Golden Blitz związane z albumem Monopoly Origins.

Harmonogram Monopoly GO Golden Blitz

W Monopolu GO!, wydarzenia Golden Blitz nie mają ustalonego harmonogramu. Stają się coraz bardziej powszechne w miarę zbliżania się daty zakończenia albumu, dając graczom większą szansę na uzupełnienie swojej kolekcji. Zalecane jest pozostawienie włączonych powiadomień w Monopoly GO! na swoim urządzeniu, aby otrzymywać aktualizacje, gdy Golden Blitz na żywo.

Następne wydarzenie Golden Blitz

Oczekuje się, że kolejne wydarzenie Golden Blitz w Monopoly GO odbędzie się w lutym. Dokładna data rozpoczęcia nie jest jeszcze znana, ale ważne jest, aby być na bieżąco, dodając ten artykuł do zakładek.

Czym jest Golden Blitz w Monopoly GO!?

Golden Blitz to tymczasowe wydarzenie w Monopoly GO, które umożliwia graczom wymianę pary złotych naklejek. Te naklejki są wstępnie zdefiniowane przez twórców gry dla każdego wydarzenia. Wydarzenie trwa zwykle do 24 godzin lub nieco dłużej. Gracze mają możliwość wymiany tych złotych naklejek na dowolną inną naklejkę w grze.

Jak zdobyć złote naklejki

Złote naklejki można zdobyć losowo z dowolnego pakietu naklejek w Monopoly GO!. Szanse na zdobycie złotej naklejki rosną wraz z liczbą gwiazdek pakietu. Otwieraj paczki i bierz udział w turniejach i wydarzeniach głównych, aby zwiększyć swoje szanse na zdobycie złotej naklejki.

Handel podczas Złotego Blitz

Zaleca się wymianę zapasowych złotych naklejek podczas wydarzeń Golden Blitz. Naklejki te cieszą się dużym zainteresowaniem, a wydarzenie nie zdarza się często. Skorzystaj z możliwości wymiany potrzebnych naklejek, ponieważ nie ma gwarancji, że pojawią się one w przyszłych wydarzeniach.

Poprzednie wydarzenia Golden Blitz

Od wydania pierwszego albumu z 2024 r., Monopoly Origins, w Monopoly GO nie odbyły się żadne inne wydarzenia Golden Blitz. Bądź na bieżąco z aktualizacjami dotyczącymi przyszłych wydarzeń.

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
O

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak
undefined is not available in your country. Please try:

Aktualności

Epicki crossover: Smocza stal Brandona Sandersona wkracza na arenę League of Legends
2024-06-04

Epicki crossover: Smocza stal Brandona Sandersona wkracza na arenę League of Legends

Wiadomości