Wiadomości

February 12, 2024

Uwolnij niszczycielskie ataki za pomocą runy Shadowflame w klasycznym sezonie odkryć World of Warcraft

Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter

W drugiej fazie Klasycznego Sezonu Odkryć World of Warcraft Czarnoksiężnicy uzyskali dostęp do nowej i potężnej Runy zwanej Cienistym Płomieniem. Ta Runa, wraz z innymi Runami zadającymi obrażenia, uczyniła Czarnoksiężników jeszcze potężniejszymi.

Uwolnij niszczycielskie ataki za pomocą runy Shadowflame w klasycznym sezonie odkryć World of Warcraft

Zdobycie Runy Cienistego Płomienia

Aby zdobyć Runę Cienistego Płomienia, Czarnoksiężnicy muszą udać się do Wąwozu Przełamania Cienia w południowo-wschodniej części Pustkowie. Tam znajdą Ołtarz, z którym muszą wejść w interakcję. Aby aktywować Ołtarz, Czarnoksiężnicy muszą rzucić na niego zaklęcie Totem Cienia. Należy jednak pamiętać, że Ołtarz będzie wysysał obrażenia z cienia od Czarnoksiężnika podczas rzucania zaklęcia. Przełamanie Totemu Cienia lub leczenie w trakcie interakcji spowoduje przerwanie rytuału.

Wskazane jest, aby Czarnoksiężnicy zabrali ze sobą drużynę, ponieważ Ołtarz jest strzeżony przez moby wysokiego szczebla. Po zakończeniu zaklęcia przekazującego pojawi się Elitarny Demon poziomu 38 o imieniu Seductress Ceeyna. Czarnoksiężnicy muszą pokonać tego demona i splądrować jego ciało, aby zdobyć Runę Cienistego Płomienia.

Moc Cieniowego Płomienia

Shadowflame to natychmiastowa runa Czarnoksiężnika, która wyzwala stożek obrażeń Cienia i Ognia przed Czarnoksiężnikiem. Ta Runa, w połączeniu z potężnymi obrażeniami zwierząt domowych i zaklęciami zadającymi obrażenia w czasie (DoT), jeszcze bardziej zwiększa obrażenia wybuchowe Czarnoksiężnika i jego możliwości obszarowe.

Czarnoksiężnicy, którzy mają ograniczone możliwości walki na krótkim dystansie, mogą używać Płomienia Cienia, aby skutecznie radzić sobie z wrogami, którzy podejdą zbyt blisko. Służy jako cenne narzędzie do utrzymywania dystansu i zadawania znacznych obrażeń.

Po dodaniu runy Shadowflame, Czarnoksiężnicy w World of Warcraft Classic Season of Discovery stali się jeszcze potężniejsi. Opanowanie tej Runy pozwoli Czarnoksiężnikom przeprowadzać niszczycielskie ataki i zdominować wrogów.

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
O

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak
undefined is not available in your country. Please try:

Aktualności

Epicki crossover: Smocza stal Brandona Sandersona wkracza na arenę League of Legends
2024-06-04

Epicki crossover: Smocza stal Brandona Sandersona wkracza na arenę League of Legends

Wiadomości