Wiadomości

February 13, 2024

Tworzenie statku Sambuk: Zdominuj morza niszczycielską siłą ognia

Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Statek Sambuk, znany również jako Piromaniak, to ostateczny cel dla każdego kapitana statku w Skull and Bones, który chce rozpalić morza.

Tworzenie statku Sambuk: Zdominuj morza niszczycielską siłą ognia

Zdobycie planu Sambuka

Aby zdobyć plan Sambuka, musisz najpierw osiągnąć stopień Hańby Zabójca, drugi najwyższy poziom w grze. Po osiągnięciu tej rangi możesz kupić plan na Czarnym Rynku Helma za 5000 sztuk ósemek. Yanita Nara, barmanka w Le Mont Muet w Sainte-Anne, sprzeda ci plany, jeśli posiadasz wymaganą Niesławę i monety.

Tworzenie Sambuka

Po zdobyciu planów do stworzenia Sambuka potrzebne będą następujące materiały:

  • 15 Deska Zielonego Serca
  • 15 sztabek magnetytu
  • 12 Tkanina Roselle
  • 4 Smoła drzewna
  • 4 Koło zębate
  • 2 Sprężyna skrętowa
  • Sznurek węgorza
  • 12 000 srebra

Drewnianą smołę, koło zębate i sprężyny skrętowe można splądrować i splądrować ze statków i osad Le Compagnie. Po zebraniu wszystkich niezbędnych materiałów udaj się do stoczniowca, aby zbudować Sambuka.

Czy warto kupić Sambuka?

Jeśli lubisz walkę w zwarciu i zadawanie ogromnych obrażeń, to Sambuk jest zdecydowanie tego wart. Profit „Spalony” pozwala ci zadać 5000 obrażeń od spalania, gdy zastosujesz efekt Płomienia na wrogim statku, a wszystkie statki, które są w Płomieniu, otrzymują obrażenia zwiększone o 30%. Dodatkowo Sambuk ma wiele otworów strzelniczych, pięć miejsc na meble i może być wyposażony w broń we wszystkich głównych miejscach. Ma jednak słabszą wytrzymałość kadłuba w porównaniu do innych statków DPS.

Podsumowując, statek Sambuk to potężny statek, który nagradza wykwalifikowanych kapitanów swoją niszczycielską siłą ognia. Zdobywając plan i zbierając niezbędne materiały, możesz stworzyć ten statek i zdominować morza w Skull and Bones.

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak

Aktualności

Raging Bolt: Nowy król Pokémon VGC Metagame
2024-04-10

Raging Bolt: Nowy król Pokémon VGC Metagame

Wiadomości