Wiadomości

October 29, 2023

Sezon Call of Duty League 2024: koniec długiego okresu pozasezonowego i ekscytujący harmonogram ujawniony

Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Według niedawnego raportu sezon pozasezonowy Call of Duty League wreszcie dobiega końca. Zawodowi gracze COD z niecierpliwością czekali na rozpoczęcie nowego sezonu, gdyż przez ostatnie pięć miesięcy byli bez rywalizacji. Podczas gdy niektórzy gracze grali w inne gry, aby wypełnić pustkę, oczekiwanie na sezon Call of Duty League 2024 rosło.

Sezon Call of Duty League 2024: koniec długiego okresu pozasezonowego i ekscytujący harmonogram ujawniony

Długi okres poza sezonem

Okres poza sezonem na scenie e-sportowej Call of Duty to powracający problem. Po mistrzostwach Call of Duty League zwykle następuje okres ciszy, w którym nie rozgrywa się żadnych turniejów. Tegoroczną przerwę pozasezonową częściowo wypełnił World Series of Warzone, ale to nie wystarczyło, aby zaspokoić ducha rywalizacji graczy.

Harmonogram CDL 2024

Jacob Hale, wybitny reporter Call of Duty, opublikował niedawno na Twitterze raport przedstawiający harmonogram sezonu Call of Duty League 2024. Chociaż źródła nie zostały potwierdzone, Hale ma duże doświadczenie w wiadomościach e-sportowych Call of Duty. Według jego raportu sezon będzie się składał z czterech głównych turniejów i mistrzostw. Oto daty:

  • Major I: Kwalifikacje od 8 grudnia do 21 stycznia, LAN od 25 do 28 stycznia
  • Major II: Kwalifikacje od 16 lutego do 17 marca, LAN od 21 do 24 marca
  • Major III: Kwalifikacje od 12 kwietnia do 12 maja, LAN od 16 do 19 maja
  • Major IV: Kwalifikacje od 24 maja do 16 czerwca, LAN od 20 do 23 czerwca
  • Mistrzostwa: 11-14 lipca

Hale wspomniał również, że mecz Major I odbędzie się w styczniu w Bostonie, co może skutkować ciekawymi warunkami pogodowymi. Podkreślił, że wydarzenia LAN będą miały większą wagę niż zawody online.

Oficjalne ogłoszenie

Oficjalne ogłoszenie sezonu Call of Duty League 2024 ma zostać ogłoszone 2 listopada przez Activision Blizzard. To ogłoszenie potwierdzi, czy harmonogram nakreślony przez Jacoba Hale'a jest zgodny z prawem.

Prestiżowa liga Call of Duty

Call of Duty League to najbardziej prestiżowy turniej na scenie e-sportowej Call of Duty. To tutaj koronowani są mistrzowie świata i rywalizują ze sobą drużyny z najwyższej półki. W zeszłym sezonie drużyna New York Subliners została trzykrotnym mistrzem, zdobywając mistrzostwo Major I, Major V oraz mistrzostwo ligi Call of Duty. W tym sezonie pokładane są w drużynie wysokie oczekiwania, jednak czeka ich ciężka rywalizacja z innymi zespołami.

Aby uzyskać więcej wiadomości o e-sporcie Call of Duty, zaglądaj na Esports.net.

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak
undefined is not available in your country. Please try:

Aktualności

Niepewna przyszłość LCS: pielęgnowanie rodzimych talentów a zależność od importu
2024-05-14

Niepewna przyszłość LCS: pielęgnowanie rodzimych talentów a zależność od importu

Wiadomości