Wiadomości

October 29, 2023

Ringmaster: Nowy bohater Dota zaprezentowany na TI12

Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Valve oficjalnie ogłosiło pojawienie się na TI12 nowego bohatera Dota, Ringmastera. Choć na razie nie ma żadnych szczegółów, oczekuje się, że w nadchodzących miesiącach ujawnionych zostanie więcej informacji.

Ringmaster: Nowy bohater Dota zaprezentowany na TI12

Ringmaster – nowy bohater

W filmie opublikowanym tuż przed Wielkimi Finałami TI12 Valve potwierdziło, że Ringmaster ukaże się na początku 2024 roku. Film przedstawia Axe’a w upiornym lesie inspirowanym cyrkiem, goniącego mechanicznego stwora z cyrkowej dżungli. Doprowadziło to do spekulacji, że nowy bohater może posiadać element pułapki. W końcu Axe został zwabiony do gry Sprawdź swoją siłę i szybko zabity przez Ringmastera wyłaniającego się ze struktury przypominającej Iron Maiden.

Rola nowego bohatera Dota

Obraz promocyjny Ringmaster przedstawia motyw cyrkowy i kpi z kilku bohaterów, w tym Monkey King, Kunkka, Axe, Mirana i Keeper of the Light. Chociaż nie dostarcza to wielu wskazówek, sugeruje, że Władca Pierścienia będzie prawdopodobnie bohaterem walczącym w zwarciu, prawdopodobnie z wysuwanymi mechanicznymi ramionami. Biorąc pod uwagę, że poprzedni bohater, Muerta, był nosicielem wywiadu dystansowego, fani Doty mogą spodziewać się nowego bohatera walczącego w zwarciu.

Valve ma w zanadrzu ekscytujące plany dla fanów Dota na nadchodzący rok i dopiero czas ujawni pełny zakres zmian.

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak
undefined is not available in your country. Please try:

Aktualności

Niepewna przyszłość LCS: pielęgnowanie rodzimych talentów a zależność od importu
2024-05-14

Niepewna przyszłość LCS: pielęgnowanie rodzimych talentów a zależność od importu

Wiadomości