Wiadomości

October 29, 2023

Ringmaster: Nowy bohater Dota zaprezentowany na TI12

Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserKatarzyna "Kasia" NowakLocaliser

Valve oficjalnie ogłosiło pojawienie się na TI12 nowego bohatera Dota, Ringmastera. Choć na razie nie ma żadnych szczegółów, oczekuje się, że w nadchodzących miesiącach ujawnionych zostanie więcej informacji.

Ringmaster: Nowy bohater Dota zaprezentowany na TI12

Ringmaster – nowy bohater

W filmie opublikowanym tuż przed Wielkimi Finałami TI12 Valve potwierdziło, że Ringmaster ukaże się na początku 2024 roku. Film przedstawia Axe’a w upiornym lesie inspirowanym cyrkiem, goniącego mechanicznego stwora z cyrkowej dżungli. Doprowadziło to do spekulacji, że nowy bohater może posiadać element pułapki. W końcu Axe został zwabiony do gry Sprawdź swoją siłę i szybko zabity przez Ringmastera wyłaniającego się ze struktury przypominającej Iron Maiden.

Rola nowego bohatera Dota

Obraz promocyjny Ringmaster przedstawia motyw cyrkowy i kpi z kilku bohaterów, w tym Monkey King, Kunkka, Axe, Mirana i Keeper of the Light. Chociaż nie dostarcza to wielu wskazówek, sugeruje, że Władca Pierścienia będzie prawdopodobnie bohaterem walczącym w zwarciu, prawdopodobnie z wysuwanymi mechanicznymi ramionami. Biorąc pod uwagę, że poprzedni bohater, Muerta, był nosicielem wywiadu dystansowego, fani Doty mogą spodziewać się nowego bohatera walczącego w zwarciu.

Valve ma w zanadrzu ekscytujące plany dla fanów Dota na nadchodzący rok i dopiero czas ujawni pełny zakres zmian.

Aktualności

Zoptymalizuj rozgrywkę w VALORANT za pomocą zabawnych celowników
2023-11-26

Zoptymalizuj rozgrywkę w VALORANT za pomocą zabawnych celowników

Wiadomości