Wiadomości

October 27, 2023

Przygotuj się na wersję beta GranBlue Fantasy Versus Rising

Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Internetowa wersja beta GranBlue Fantasy Versus Rising to dla graczy okazja do przetestowania nowych zmian w postaciach i postępów przed datą premiery Granblue Fantasy Versus Rising. Oto, co wiemy o wersji beta i o tym, jak uzyskać dostęp do gry na początku tej wersji próbnej.

Przygotuj się na wersję beta GranBlue Fantasy Versus Rising

Nadchodzi druga wersja beta GranBlue Fantasy Versus Rising

GranBlue Fantasy Versus Rising zbliża się wielkimi krokami do daty premiery, która przypada na koniec listopada. Gracze nie muszą jednak czekać do tego czasu, aby zagrać w grę. Wkrótce rozpocznie się drugi okres beta, w którym dostępne będą bardziej rozbudowane opcje gry.

Druga beta GranBlue Fantasy Versus Rising odbędzie się w dniach 9–12 listopada. Tym razem beta będzie szersza i obejmie nawet grę krzyżową. Gracze mogą przetestować grę na PlayStation 4 i 5, a także na platformie Steam. Odblokowanych zostanie 26 postaci, co umożliwi graczom wypróbowanie większej części obsady.

Oprócz meczów online gracze będą mieli także dostęp do trybu treningowego i minigier w Grand Bruise Legends. Ta ostatnia wersja beta będzie doskonałą okazją do zapoznania się z postaciami przed pełną wersją.

Pierwsza internetowa beta GranBlue Fantasy kontra Rising

Pierwsza internetowa wersja beta GranBlue Fantasy Versus Rising była zamkniętą wersją beta, a wstępna rejestracja rozpoczęła się w czerwcu na oficjalnej stronie. Beta trwała od 28 do 30 lipca, dając graczom szansę wypróbowania nowego tytułu.

Jeśli jesteś zainteresowany porównaniem gry z rozgrywką na poziomie profesjonalnym, zorganizowano już turnieje z udziałem profesjonalnych graczy rywalizujących w otwartej wersji beta. Turnieje te dają wgląd w równowagę gry pod kątem rywalizacji.

GranBlue Fantasy Versus Rising jest bardzo oczekiwaną kontynuacją jednej z najlepszych bijatyk anime. Z Arc System Works na czele możemy spodziewać się kolejnego fantastycznego tytułu z serii.

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak
undefined is not available in your country. Please try:

Aktualności

Niepewna przyszłość LCS: pielęgnowanie rodzimych talentów a zależność od importu
2024-05-14

Niepewna przyszłość LCS: pielęgnowanie rodzimych talentów a zależność od importu

Wiadomości