Wiadomości

February 12, 2024

Przygotuj się na kapsuły zespołu VCT w VALORANT 2024

Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Sezon VCT zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim wprowadzenie kapsuł drużynowych w VALORANT. Dzięki tym kosmetykom możesz pokazać swoje wsparcie ulubionej drużynie zawodowej w międzynarodowych ligach. Chociaż oficjalne ogłoszenie nie zostało jeszcze ogłoszone, wycieki dostarczyły pewnych informacji na temat tego, czego możemy się spodziewać po kapsule VCT 2024.

Przygotuj się na kapsuły zespołu VCT w VALORANT 2024

Data wydania

Riot Games nie ujawniło oficjalnej daty premiery kapsuły VCT Team Capsule w tym roku. Biorąc jednak pod uwagę, że rozgrywki VCT Americas i Pacific Kickoffs rozpoczną się 17 lutego, prawdopodobnie kapsuły będą dostępne w VALORANT tego samego dnia, w którym rozpoczyna się sezon.

Zawartość

Według przecieków kapsuła VCT Team Capsule na sezon 2024 będzie zawierać skórkę z motywem drużynowym do pistoletu Classic, towarzysza broni, kartę gracza i spray. Każda z 44 uczestniczących drużyn z czterech międzynarodowych lig będzie miała własną kapsułę drużyny, co daje w sumie 44 opcje do wyboru.

Jak zdobyć kapsułki

Gracze będą mogli kupić kapsuły drużynowe w zakładce E-sport w grze. Warto zaznaczyć, że 50% zysków z każdej kapsuły zespołu trafi bezpośrednio do drużyny, którą reprezentuje, zapewniając dodatkowe wsparcie zespołom zawodowym.

Klasyczne szczegóły skórki

Klasyczna skórka zawarta w kapsule zespołu VCT będzie zawierać trzy poziomy i dwa ulepszenia. Jednak szczegółowe informacje na temat tych ulepszeń nie zostały jeszcze ujawnione.

Cena

Cena kapsułek VCT Team Capsules nie została potwierdzona. Biorąc pod uwagę poprzednią kapsułę VCT LOCK//IN 2023, której cena wynosiła 5440 VP, oczekuje się, że cena każdej kapsuły Team Capsule będzie wynosić od 3000 do 3500 VP.

Bądź na bieżąco, aby otrzymywać więcej przecieków i oficjalnych informacji na temat kapsuł VCT Team Capsule, gdy tylko będą dostępne.

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak

Aktualności

Mega Incineroar: zmiana zasad gry czy porażka w rywalizacji?
2024-04-13

Mega Incineroar: zmiana zasad gry czy porażka w rywalizacji?

Wiadomości