Wiadomości

October 31, 2023

Przetrwaj intensywne wydarzenie Halloween w Tarkov i zdobądź epickie nagrody

Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Escape From Tarkov jest dobrze znane ze swoich wydarzeń w grze, które trzymają graczy w napięciu przez lata. W tej chwili gracze zmagają się z intensywnym wydarzeniem o tematyce Halloween w Tarkov, które popycha ich do granic ich możliwości – i jednocześnie oferuje niesamowite nagrody. To jedno z bardziej złożonych i innowacyjnych wydarzeń, jakie widzieliśmy w Escape From Tarkov w ostatnich latach, a to oznacza, że ​​przewodnik po Halloweenowym wydarzeniu w Tarkov jest niezwykle ważny.

Przetrwaj intensywne wydarzenie Halloween w Tarkov i zdobądź epickie nagrody

Z łatwością przejdź przez wydarzenie

Jeśli chcesz przejść przez wydarzenie przy jak najmniejszym wyzwaniu, zapoznaj się z naszym przewodnikiem poniżej. Podobnie jak w przypadku wielu wydarzeń w Tarkowie, sukces w tym przypadku zależy prawie wyłącznie od twoich umiejętności jako PMC. Ten przewodnik szczegółowo opisuje kroki, które musisz wykonać, wszystko jest w porządku, ale to od ciebie zależy, czy będziesz mieć umiejętności strzeleckie, które poprowadzą cię przez to koszmarne wydarzenie.

Przybycie Zriyachiy'a

W tym roku głównym tematem przewodnim będzie Zriyachiy, który przyniesie zarówno prezenty, jak i broń – ale nie przypomina niczego, co kiedykolwiek wcześniej widziałeś. Oto nasz przewodnik krok po kroku (z kilkoma najważniejszymi wskazówkami), jak pokonać wydarzenie Halloween Escape From Tarkov.

Na początku jest przyjazny

Na każdej mapie masz szansę znaleźć Zriyachiya, jednego z najnowszych bossów w Escape From Tarkov, który został wprowadzony do Lighthouse w zeszłym roku. Na początku jest przyjazny i gdy się do niego zbliżysz, upuści losowy łup na podłogę. Jednak to wydarzenie Halloween w Tarkowie rozpoczyna się, gdy wykorzystasz jego przyjazny stan, aby go zabić bez większego wyzwania.

Izolacja

Kiedy zabijesz Zriyachiy'ego, zauważysz, że wszystkie ekstrakty zostaną odblokowane - to znaczy dla ciebie. Miejsca wydobycia wszystkich pozostałych graczy są zablokowane i nie mogą opuścić mapy. Niestety, aby je ponownie odblokować, trzeba pokonać ogromną przeszkodę.

Zatrzymaj rytuał

Teraz, gdy Zriyachiy nie żyje, będziesz miał siedem minut na odnalezienie, przerwanie i powstrzymanie rytuału kultystów. Nie jest trudno go wyśledzić – jest oznaczony ogromną niebieską wiązką sięgającą aż po burzliwe niebo. Gdy dotrzesz na miejsce rytuału, będziesz musiał stawić czoła rozwścieczonym, żądnym krwi Kultystom, którzy próbują wskrzesić Zriyachiy – i chcesz to zrobić jak najszybciej.

Uruchomić.

Jeśli nie uda ci się zatrzymać Rytuału, z martwych przywołany zostanie „mściwy Zriyachiy”, którego zabicie jest prawie niemożliwe. Każda kończyna (łącznie z głową i klatką piersiową) ma 6666 punktów zdrowia, co daje prawie 40 000 punktów zdrowia. Będzie cię ścigał na krańce mapy, aby cię wyeliminować, a tylko najlepiej skoordynowana i najsilniejsza drużyna będzie w stanie go wyeliminować. Jeśli uda Ci się go zabić, ekstrakty się otworzą i otrzymasz słodkie nagrody.

Najlepsze wskazówki dotyczące imprezy Halloween w Tarkov

To droga, którą musisz podążać, ale oto kilka kluczowych wskazówek, które będą Ci potrzebne, aby odnieść sukces.

  • Przedmioty z zieloną flarą nie działają na kultystów (nie można z nimi sprzymierzyć), ale będą działać na bossach takich jak Glukhar, którzy pomogą ci w walce z kultystami
  • Jeśli Kultystom uda się ukończyć swój rytuał, zostaniesz uderzony destrukcyjnymi debuffami, które sprawią, że twoja broń będzie się ciągle zacinać
  • Perfotoran i XTG-12 to jedyne przedmioty medyczne, które usuwają trucizny Kultystów, więc pamiętaj, aby mieć przy sobie jeden lub drugi
  • Kultyści zostali na czas wydarzenia osłabieni i teraz słychać ich kroki i mogą pojawiać się na termikach
  • Jeśli grasz jako Gracz Scav i rytuał Zriyachiy został ukończony, on i jego Kultyści również będą na ciebie polować

Wniosek

Skorzystaj z ekscytującego wydarzenia Halloween w Tarkov, póki trwa! Postępuj zgodnie z przewodnikiem, korzystaj ze wskazówek i pokonuj wyzwania, aby zbierać słodkie nagrody.

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak
undefined is not available in your country. Please try:

Aktualności

Niepewna przyszłość LCS: pielęgnowanie rodzimych talentów a zależność od importu
2024-05-14

Niepewna przyszłość LCS: pielęgnowanie rodzimych talentów a zależność od importu

Wiadomości